Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, obejrzałem meczyk Soty, coby sobie przeanalizować jak gra Beasley, a tam ku mojej uciesze spora aktywność w obronie. Co prawda momentami widać braki w umiejętnościach (nie mogę oprzeć się wrażeniu, że za sztywno stoi na nogach), notomiast summa summarum wygląda to git, a rzucany był na Doncicia i Brunsona.

Z ciekawości też przeleciałem forum Soty pod kątem D'Lo, bo on w gruncie rzeczy po dziś dzień nie udowodnił, że jest efektywnym grajkiem i że potrafi znaleźć dla siebie odpowiednią rolę (czy to jako lider, czy dalsza opcja), a tam niestety opinie dość nieprzychulne.

Tak rzeczą kibice Soty o Maliku:

Cytat

Just saw Beasley had 11 boards, that's big time out of the 2 spot. In one of the other pre-season games, Beasley was playing some wacky, crap defense, flying all over the place. After a bad play an assistant coach pulled him aside and they talked, right after his energy was way better and he was grabbing boards. Looks like that carried over today, like to see stuff like that.

Cytat

Beasley is really going to be an X factor...he plays with so much energy and heart..11 boards for a 6'4 SG..not to mention efficient scoring. He's earned his spot as a starter

Cytat

I loved Beasley last game he annoyed Luka so much he got T’d up!
 

A tak o D"LO:

Cytat

This is going to be a hater comment but i feel like the Wolves future would be so bright if we just didn't have DLo

Cytat

I’m generally with you. I don’t like DLo the player or contract.

Cytat

I really feel like D-Lo is one of the worst fits for this team

Cytat

Give me:

Rubio
Beasley
Culver
???
Towns

Cytat

I'd rather have Rubio start and trade D-Lo for a PF that can defend the paint.

Cytat

DLo is a trash.

 

38 minut temu, Alonzo napisał:

W poprzednim sezonie nie miałem wcale gorszej drużyny od naszego Finalisty ze Wschodu - Miami Heat, a jednak znów odpadłem w I rundzie. Zatem planów żadnych nie warto u nas robić. Jednak personalnie mam słabszą drużynę niż w poprzednim sezonie, gdzie uważam, że Lowry był (a mam nadzieję, że w tym sezonie nadal będzie) na górce swojego prime. Cieszy gra Mitchella, liczę na to, że KAT wreszcie coś w swojej rl Socie powalczy o to playoffs i obaczymy co nam sezon przyniesie. 

 

Spoko opis, nie chcę wyrokować, ale możliwe, że Orlando jednak w trakcie sezonu będzie musiało szukać wzmocnień. Tym bardziej, gdy ławka nie powala na kolana.

O rozstawieniu i wynikach w PO na wschodzie będą decydować detale (kontuzje, wystrzał formy), niemniej czysto na papierze widzę co najmniej 4 drużyny, które będą prawdopodobnie lepsze. A to oznacza znów 1 rundę, ergo wzmocnienia potrzebne 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Spoko opis, nie chcę wyrokować, ale możliwe, że Orlando jednak w trakcie sezonu będzie musiało szukać wzmocnień. Tym bardziej, gdy ławka nie powala na kolana.

O rozstawieniu i wynikach w PO na wschodzie będą decydować detale (kontuzje, wystrzał formy), niemniej czysto na papierze widzę co najmniej 4 drużyny, które będą prawdopodobnie lepsze. A to oznacza znów 1 rundę, ergo wzmocnienia potrzebne 

 

Właśnie nie :) 

Dlatego pisałem o Matthewsie, Lopezie i Ellingtonie w moim pierwszym sezonie, czy Noelu teraz w drugim. Nie dało mi to nic. Przegrałem z Twoimi Knicks, którzy cały sezon zmieniali rotacje, wymieniali graczy, a na końcu i tak grałeś bez swoich 2 z 4 najlepszych graczy. Do tego nie pomogły mi gra najlepszego w I rundzie Mitchella i fantastycznego Lowrego. To nic nie daje. Na końcu u nas sporo GMów patrzy kto ma wg nich najlepszego gracza i w d.. maja drużynę, strategię i rotację. Tak słabych Knicks na jakich trafiłem w bańce, nie będzie długo. Jak teraz Ciebie nie pokonałem, to w playoffs przy zdrowych Twoich podstawowych gracza w przypadku trafienia moich na Knicks nie zamierzam nawet robić opisu - bo szkoda na to mojego czasu i nerwów. :) 

Zszedłem z podatku i w kontraktach mam około 131mln w salary - czyli tyle ile potrzeba, żeby wyjść na Zero po sezonie przy awansie do I rundy playoffs. 

Ewentualnie zostawiłem sobie furtkę na zwolnienie Leafa podczas sezonu i podpisanie po I lub II trymestrze jakiegoś FA, który by mi pasował do rotacji. To jedyny możliwy ruch kadrowy jaki mogę wykonać w tym sezonie. 

Oczywiście kontuzji się nie przewidzi, ale jeżeli moi podstawowi gracze będą zdrowi, to albo mój team zostanie doceniony, albo nie - krótka piłka :) Kim ja mam się wzmacniać i po co? Mam 3 graczy z top30, s5 nie zmieniam 3 sezon, mam kilku graczy do rotacji z ławki. Jak taki team nie może zajść u nas daleko w playoffs- to to już jest niezależne ode mnie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

Dlatego pisałem o Matthewsie, Lopezie i Ellingtonie w moim pierwszym sezonie, czy Noelu teraz w drugim. Nie dało mi to nic. Przegrałem z Twoimi Knicks, którzy cały sezon zmieniali rotacje, wymieniali graczy, a na końcu i tak grałeś bez swoich 2 z 4 najlepszych graczy. Do tego nie pomogły mi gra najlepszego w I rundzie Mitchella i fantastycznego Lowrego. To nic nie daje. Na końcu u nas sporo GMów patrzy kto ma wg nich najlepszego gracza i w d.. maja drużynę, strategię i rotację. Tak słabych Knicks na jakich trafiłem w bańce, nie będzie długo. Jak teraz Ciebie nie pokonałem, to w playoffs przy zdrowych Twoich podstawowych gracza w przypadku trafienia moich na Knicks nie zamierzam nawet robić opisu - bo szkoda na to mojego czasu i nerwów. :) 

Leonard i Davis w 1 rundzie byli świetni, a w rotacji miales fatalnych kasztanow. Gdybys zamiast mccinniego mial legitnego gracza, to za pewne byś wygrał. Więc może więcej trzeźwego spojrzenia?

Ze zdrowymi Knicks oczywiste, że przegrasz, ale to żadna ujma. 

Natomiast z takimi Raptors czy Wizards (Wizards na ten moment, bo strzelam, ze w trakcie sezonu wymienia picki) różnice masz mniejsze, więc stąd może warto pomyśleć o kimś kto da kopa z ławki.

Jak Oubre nie wypali w GSW (a nie wykluczam, że wypali. Potencjał ma, ale niewykorzystany), to tu na pewno będzie konieczna zmiana.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja o serii z playoffs jest bez sensu. Jak dla mnie Knicks mogli tam wygrać max 2 mecze i to też przy genialnej grze Leonarda. Wszystko co miałem o tym do napisania - już napisałem. 

rl Thunder właśnie zwolnili TJ Leafa 😂😂😂😂

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:
W dniu 10.12.2020 o 18:09, Alonzo napisał:

 

Dwa razy Ciebie złapałem na - nazwijmy to - lawirowaniu przez ostatnie kilka minut :)

Piszesz o dead money - a Leaf jest pod kontraktem w rl Thunder

 

rl Thunder właśnie zwolnili TJ Leafa 😂😂😂😂

Nie oczekuje przeprosin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Nie oczekuje przeprosin :)

Za co? 

Leafa Thunder dziś zwolniło - wtedy był normalnie pod kontraktem przecież. Zresztą u mnie i tak miałby minuty pewnie tylko w garbage time, zatem nic mi to kompletnie nie zmienia. Zwiększa tylko prawdopodobieństwo podpisania jakiegoś FA podczas sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O już widzę, że u niektórych się zaczęło i ładna propaganda ruszyła. Szkoda, że brakuje tych starych reakcji, bo by się czasem dało jakieś "haha" czy "confused" :)

@człowiek...morza

Zluzuj trochę z tym Beasleyem, bo ocena na obrazie jednego spotkania jest trochę śmieszna. Szkoda, że meczu z Grizzlies kilka dni temu nie oglądałeś. Może byłbyś mniejszym entuzjastą i byś tak ochoczo nie atakował innych graczy. DLO oczywiście można krytykować, ale nie wychwalając jednocześnie Beasleya, który kilka dni wcześniej grał piach, a po drugie, warto zrozumieć z czego wynika narracja fanów Soty. Po prostu oczekiwania wobec DLO są nieporównywalnie większe.

W sumie do wywodu Flubera też mógłbym się odnieść, bo choć wiele elementów fajnie punktuje, to w kilku imho mocno przesadza. Ale to już może innym razem, bo z tego co tu obserwuję, wywołując Flubera do tablicy, trzeba być przygotowanym na trochę dłuższą dyskusję, a ja za bardzo czasu nie mam przez najbliższe 3 dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

 

@człowiek...morza

 

W sumie do wywodu Flubera też mógłbym się odnieść, bo choć wiele elementów fajnie punktuje, to w kilku imho mocno przesadza. Ale to już może innym razem, bo z tego co tu obserwuję, wywołując Flubera do tablicy, trzeba być przygotowanym na trochę dłuższą dyskusję, a ja za bardzo czasu nie mam przez najbliższe 3 dni :)

Mozesz wspomniec o tym co fajnie punktuje a do reszty się odnieść jak będziesz miał czas;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Alonzo napisał:

Za co? 

Leafa Thunder dziś zwolniło - wtedy był normalnie pod kontraktem przecież. Zresztą u mnie i tak miałby minuty pewnie tylko w garbage time, zatem nic mi to kompletnie nie zmienia. Zwiększa tylko prawdopodobieństwo podpisania jakiegoś FA podczas sezonu. 

Pisałem ze to jest dead money, bo Leaf to jest kasztan a Ty pisałeś o jego minutach w rl Thunder :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Mozesz wspomniec o tym co fajnie punktuje a do reszty się odnieść jak będziesz miał czas;) 

Przede wszystkim cztery pierwsze zdania podsumowania, gdzie podkreślasz swój mocny atut, czyli silną głębię, rotację opartą o graczy w dużej mierze z PO-teamów. To jest Twój główny atut. Tak to wykorzystać, żeby po prostu mających różne problemy przeciwników, zajeżdżać intensywnością. Dobra droga. 

Co do poszczególnych graczy. Augustin jako 3 PG w zespole to naprawdę spory komfort, gdzie niektórzy będą mieli problemy z fajnym backupem na tej pozycji. Gravity Redicka zawsze w cenie. Przełożenie współpracy Gasol-Kuzma na swój zespół, czyli współpracę z Sabo. Chcę to zobaczyć. Podkreślenie wartości Sabonisa i ambitne plany wobec niego. Podkreślenie tego jak prezentował się Ibaka. Imho to ważne kwestie.

Jestem również ciekawy jak ułożysz poszczególne lineupy, żeby ograniczyć wady i eksponować zalety poszczególnych graczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Pisałem ze to jest dead money, bo Leaf to jest kasztan a Ty pisałeś o jego minutach w rl Thunder :) 

Było kilka opcji do zwolnienia - postawili na pozostanie młodych graczy z teoretycznie większym (gdyż niesprawdzonym ) potencjałem. 

ja nie mam z tym problemu, ale wtedy jeszcze nie było wiadomo jak sytuacja z nim się potoczy. Natomiast Ty pisałeś o tym jak o pewniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Było kilka opcji do zwolnienia - postawili na pozostanie młodych graczy z teoretycznie większym (gdyż niesprawdzonym ) potencjałem. 

ja nie mam z tym problemu, ale wtedy jeszcze nie było wiadomo jak sytuacja z nim się potoczy. Natomiast Ty pisałeś o tym jak o pewniku.

No i kto miał racje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.