Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

zaczelo sie widze xd

jeszcze @ignazz brakuje

Chciałem po obejrzeniu spurs OKC opisać solidnie każdego bo niewielu jest tam w spurs moich młodych wiec byłby to manual dla innych GM ale wystarczy rzucić hasłem:

Pop pieprzył jak to świetnie grali młodzi gdy szybko szedł pace i będzie to robił ciagle i często po czym wyszedł Gay LMA Poeltl. 
ogólnie potężnie zawiedli:

Lonnie Walker (tragiczny)

Lyles ( mega tragiczny) 

DDR ( w obronie) 

Samanic (tragiczny)

na plus

Nowy nabytek Vassel

w obronie Poeltl 

i najlepszy na razie Gay pojawił się very slim 

poprawnie ale bez szału 

LMA ( 10 rzutów oddanych za 3 jak obiecał ) 3/10 

Mills ( świetny w ataku) 

Tre

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, tangiers napisał:

W zasadzie jak ktos nie wie kogo wybrac z late pickiem to smialo mozna patrzec na ruchy takich Lakers, Heat, Grizzlies czy kiedys Jazz. Maja rewelacyjny scouting, w Lakers to chyba najmlodszy z klanu Bussow sie tym zajmuje

Przecież draft jest u nas najpierw, więc to oni mogą patrzeć jak pickuje Cavs :)

59 minut temu, tangiers napisał:

 

 

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziękuję - można się rozejść.

Pokazał w tym meczu w zasadzie wszystko co potrafi - kończenie spod kosza - check, trójka - check, ale najbardziej cieszy zajebiste czytanie obrony i ogólne D oraz, że w transition to będzie topka ligi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Eld napisał:

 

Dziękuję - można się rozejść.

Pokazał w tym meczu w zasadzie wszystko co potrafi - kończenie spod kosza - check, trójka - check, ale najbardziej cieszy zajebiste czytanie obrony i ogólne D oraz, że w transition to będzie topka ligi.

 

Jak podzielisz minuty między okoro i OG? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kolader napisał:

Jak podzielisz minuty między okoro i OG? 

Raczej bez problemu bo Okoro zagra na SG/SF, a OG na SF/PF ( OG jest wyższy i cięższy ). Początkowo planowałem Okoro z ławki, ale on się wydaje bardziej NBA ready niż sam się spodziewałem, więc jak to dalej będzie tak wyglądało to Powell którego wstępnie planowałem do s5 po tym co pokazywał w T2 i jak raz był player of the week na Wschodzie, wróci do roli six mana.

Wtedy na 2, 3 i 4 - SGA, Okoro, OG co mi daje naprawdę duży komfort w obronie i trójkę. Wciąż mam dylemat z PG, ale na szczęście SGA też klepać potrafi i sporo nauczył się od CP3, więc np. wpuszczenie takiego Bruce Browna, gdzie jego najmocniejszą stroną w ataku jak to sam January napisał są asysty obok SGA powinno mi rozwiązać ten problem. Do tego mam dobrego floor generała 2nd unitu w postaci Isha Smitha który daje radę. No i Graham, ale nie wiem co z nim będzie gdzie w RL Hornets mając Roziera i jego wybrali Balla i nie wiem co im do głowy strzeli...

Generalnie s5 złożone z Brown-SGA-Okoro-OG-Nurkić to będzie monstrum defensywne. Może nie do końca mega kreatywne ( choć SGA duuuuużo widzi ) ale pobawimy się może w stare dobre Detroit sprzed 15 lat z dodatkiem trójki i mocnego transition opartego na Okoro i Powellu. 

Generalnie ta głębia jaką mam na pozycjach 2-4 daje masę możliwości, ale taki Okoro nie może dostać mniej niż 27-30 mpg. Prędzej na minutach ucierpią Brooks, Roberson, Lyles czy Clark. 

Czekam na więcej pokazów, bo jeszcze w układankę muszę Ruiego wpasować oraz Juancho.

Generalnie jestem mega zabezpieczony przed powtórką z zeszłego roku bo klepaczy mam powiedzmy na średnim poziomie B-, ale jest ich czterech a wysokich gdzie był moment w zeszłym roku gdzie miałem jednego zdrowego ( Kanter, Nurkic, Kaminsky, Gasol, Clark - ku*wa - wszyscy połamani ) mam teraz siedmiu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Eld napisał:

Raczej bez problemu bo Okoro zagra na SG/SF, a OG na SF/PF ( OG jest wyższy i cięższy ). Początkowo planowałem Okoro z ławki, ale on się wydaje bardziej NBA ready niż sam się spodziewałem, więc jak to dalej będzie tak wyglądało to Powell którego wstępnie planowałem do s5 po tym co pokazywał w T2 i jak raz był player of the week na Wschodzie, wróci do roli six mana.

Wtedy na 2, 3 i 4 - SGA, Okoro, OG co mi daje naprawdę duży komfort w obronie i trójkę. Wciąż mam dylemat z PG, ale na szczęście SGA też klepać potrafi i sporo nauczył się od CP3, więc np. wpuszczenie takiego Bruce Browna, gdzie jego najmocniejszą stroną w ataku jak to sam January napisał są asysty obok SGA powinno mi rozwiązać ten problem. Do tego mam dobrego floor generała 2nd unitu w postaci Isha Smitha który daje radę. No i Graham, ale nie wiem co z nim będzie gdzie w RL Hornets mając Roziera i jego wybrali Balla i nie wiem co im do głowy strzeli...

Generalnie s5 złożone z Brown-SGA-Okoro-OG-Nurkić to będzie monstrum defensywne. Może nie do końca mega kreatywne ( choć SGA duuuuużo widzi ) ale pobawimy się może w stare dobre Detroit sprzed 15 lat z dodatkiem trójki i mocnego transition opartego na Okoro i Powellu. 

Generalnie ta głębia jaką mam na pozycjach 2-4 daje masę możliwości, ale taki Okoro nie może dostać mniej niż 27-30 mpg. Prędzej na minutach ucierpią Brooks, Roberson, Lyles czy Clark. 

Czekam na więcej pokazów, bo jeszcze w układankę muszę Ruiego wpasować oraz Juancho.

Generalnie jestem mega zabezpieczony przed powtórką z zeszłego roku bo klepaczy mam powiedzmy na średnim poziomie B-, ale jest ich czterech a wysokich gdzie był moment w zeszłym roku gdzie miałem jednego zdrowego ( Kanter, Nurkic, Kaminsky, Gasol, Clark - ku*wa - wszyscy połamani ) mam teraz siedmiu. 

SGA-Okoro-OG mogę powiedzieć że siedzę na bandwagonie. Napisałeś to co chciałem usłyszeć 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

Raczej bez problemu bo Okoro zagra na SG/SF, a OG na SF/PF ( OG jest wyższy i cięższy ). Początkowo planowałem Okoro z ławki, ale on się wydaje bardziej NBA ready niż sam się spodziewałem, więc jak to dalej będzie tak wyglądało to Powell którego wstępnie planowałem do s5 po tym co pokazywał w T2 i jak raz był player of the week na Wschodzie, wróci do roli six mana.

Wtedy na 2, 3 i 4 - SGA, Okoro, OG co mi daje naprawdę duży komfort w obronie i trójkę. Wciąż mam dylemat z PG, ale na szczęście SGA też klepać potrafi i sporo nauczył się od CP3, więc np. wpuszczenie takiego Bruce Browna, gdzie jego najmocniejszą stroną w ataku jak to sam January napisał są asysty obok SGA powinno mi rozwiązać ten problem. Do tego mam dobrego floor generała 2nd unitu w postaci Isha Smitha który daje radę. No i Graham, ale nie wiem co z nim będzie gdzie w RL Hornets mając Roziera i jego wybrali Balla i nie wiem co im do głowy strzeli...

Generalnie s5 złożone z Brown-SGA-Okoro-OG-Nurkić to będzie monstrum defensywne. Może nie do końca mega kreatywne ( choć SGA duuuuużo widzi ) ale pobawimy się może w stare dobre Detroit sprzed 15 lat z dodatkiem trójki i mocnego transition opartego na Okoro i Powellu. 

Generalnie ta głębia jaką mam na pozycjach 2-4 daje masę możliwości, ale taki Okoro nie może dostać mniej niż 27-30 mpg. Prędzej na minutach ucierpią Brooks, Roberson, Lyles czy Clark. 

Czekam na więcej pokazów, bo jeszcze w układankę muszę Ruiego wpasować oraz Juancho.

Generalnie jestem mega zabezpieczony przed powtórką z zeszłego roku bo klepaczy mam powiedzmy na średnim poziomie B-, ale jest ich czterech a wysokich gdzie był moment w zeszłym roku gdzie miałem jednego zdrowego ( Kanter, Nurkic, Kaminsky, Gasol, Clark - ku*wa - wszyscy połamani ) mam teraz siedmiu. 

image.jpeg.5e53f0de52d11b2ca5d90ed0baef138b.jpeg

Czy Drummond już wytransferowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

image.jpeg.5e53f0de52d11b2ca5d90ed0baef138b.jpeg

Czy Drummond już wytransferowany?

Nie. 

Choć nie będę ukrywał, że jakieś rozmowy się toczą lecz daleko do jakiegokolwiek porozumienia.

Bardziej będę miał ekskluzywnego, rezerwowego centra za jedyne 28 milionów dolarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Nie. 

Choć nie będę ukrywał, że jakieś rozmowy się toczą lecz daleko do jakiegokolwiek porozumienia.

Bardziej będę miał ekskluzywnego, rezerwowego centra za jedyne 28 milionów dolarów.

Andre Drummond w CY z ławki? To mi trochę pachnie TR :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

Andre Drummond w CY z ławki? To mi trochę pachnie TR :P

A śmiało. Niech składa. Już widzę tą skrzynkę zalaną ilością ofert po niego :P.

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Czyli nie zgadzasz się z opinią "eksperta" vel @Qcin_69 który co to nie mówił jaki on zajebisty?

Bez komentarza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.