Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę 3 x 1rd za gracza który aspiruje do miana gracza za którego się tak płaci. Drogo 

1 minutę temu, kolader napisał:

Np Monte pozdrawia. Bjelica taże. A to tylko co mi szybko do głowy przychodzi. Z jednymi mi wyszło, z innymi nie. Życie.

Nie mogę inicjować wymian za Monte abyś naprawił błąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Raczej to nie kwestia niskiej wartości Leverta, chociaż oczywiście ilość jego urazów mocno zbija mu wartość, co szansa pozyskania wielkiego Jamesa Hardena po promocyjnej cenie.

A myślisz że LeVert byłby w stanie pomimo wymiany do drużyny w przebudowie osiągnąć sporą liczbę winów? Czy jednak miałby tylko fajną linijkę?

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

kontynuując myśl, już w to FA szukalbym jakiś podwalin (1-2 rolesow na dluzszych umowach), niemniej dalej kluczem wysoki numer w drafcie (swietna klasa draftu) i zostawic miejsce na 2 maksy za rok.

2021 to jest moment w ktorym musza zaatakowac

W przyszłym roku to będzie 48mln w salary cup (jak będę mieć tylko 1y kontrakty) + ewentualny wysoki pick to kolejne 7/8mln więc już będzie ciężko o rolesów i miejsca na 2 maksy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kolader napisał:

W przyszłym roku to będzie 48mln w salary cup (jak będę mieć tylko 1y kontrakty) + ewentualny wysoki pick to kolejne 7/8mln więc już będzie ciężko o rolesów i miejsca na 2 maksy

Ponoć jak Nets w tym sezonie znowu nie zrobią nawet 30W, to LeVert zażąda wymiany do Nowego Orleanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież TR to jest narzędzie na skrajne złe traktowanie gracza. To tak jakby nasze POR sprzedało wszystkich a zostawiło Lillarda. Wtedy można z lekkim sercem od razu głosować. Ale takie próby? Za często moim zdaniem będziemy o tym rozmawiać. 

2 minuty temu, SlaKB napisał:

Panowie agenci Davisa, a co sądzicie o dołączeniu Anthonego do duetu Kemba + Giannis? :)

Czym zapłacisz za zrobienie cap space? Bo pytasz w kontekście dziś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie radzę robić tego "na zapas" :P W tym sezonie AD zostanie w NYK imo.

Normalnie zostałby przy 1+1, ale @człowiek...morza ma u nas chyba spory "elektorat negatywny", więc nie zdziwi mnie tu coś innego, choć ja wstępnie przy 1+1 mam Knicks, a nie Bucks, ale to się może zmienić w zależności od argumentów obu GM-ów, zeby nic nie zamykac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Normalnie zostałby przy 1+1, ale @człowiek...morza ma u nas chyba spory "elektorat negatywny"

M7YVJYiE-720.jpg

Teraz, SlaKB napisał:

Davis według doniesień chcę grać z Giannisem, 

#FAKENEWS

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@człowiek...morza ja tu nie pisałem o sobie jak coś, a jako ogólnej obserwacji.

@SlaKB jedna chyba taka informacja i to nie od Woja/Chamsa, więc no jeśli na tej podstawie mielibyśmy decydować o zmianie organizacji przez Davisa tego lata to moim zdaniem trochę mało. Raczej szedłbym Twoim zdaniem w argumentacje sportową niż tę plotkę. Dodatkowo o ile wolę Kembę niż Kyriego to chyba jednak Irving mimo tych kontuzji ma większość wartość w lidze, a jestem w 90% pewny, ze tak jest wśród samej opinii graczy, więc w kwestii gwiazd do wyboru dla Davisa to mamy Giannis > Kawhi > Kyrie > Kemba, ale łącznie to jest takie dość bliskie, raczej decydują rolesi i to czy Davis chce zamieniać NY na Milwaukee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.