Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam to brakowało mi kilku mln a pozyskanie 1 gwiazdy i brak dalszych ruchów przecież byłby bez sensu bo bym ją po sezonie/maks 2 stracił. 

Czyli szybciej zapomnisz na przykładzie Dallas oddanie Nowitzkiego czyli legendy klubu i całej NBA niż to, że ktoś nie chce rozwalić sytuacji klubu.

No, jeden zaufał w Westbrooka który dał mu wynik, inny zaufał w RJa, który miał być liderem wątpliwego projektu w Pistons, tych, którym zależało by doczłapać do PO. Jeden wygrał, drugi przegrał. W sytuacji odwrotnej czyli zdrowy RJ (+LeVert,Ibaka,Bjelica,Harris) robię PO. Różnica polegała na tym, że ja się nie rozsprzedałem z picków, by za wszelką cenę walczyć o PO, tylko wykorzystałem okazję do zainwestowania w młodzież. No i Hornets od startu mieli swoje picki a ja nie miałem + ten kolejnego roku to był swap.

Jedni zyskują na tym bo rzucają zawodnikami z lewa do prawa, i na tym zyskują, bo są w tym dobrzy. A to nie ma odzwierciedlenia w rl NBA.

Czyli każdy z nas jedzie na większym lub mniejszym farcie. 

Czyli w tamtym momencie, gdy sporo osób mi pisało że ryzykuję dając już extension LeVertowi ty uważasz że mam go po taniości? Gdzie w rl NBA zaczyna od 16,2mln a u mnie minimum z tego extension ma 17,6? Strasznie go wykorzystałem. 

Spoko, kumam o co chodzi o z TR LeVerta, choć mam nadzieję ża tak samo spojrzysz na sytuację Gallinariego w LAC, jeżeli zagra zdrowy sezon

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Tylko dlatego ze @RonnieArtestics wzmocnil się po 1 trymestrze a nie w offseason:) 

Tylko, dlatego, że Ignazz wolał Jamala Murraya od Jrue Holidaya jako asset, moi Pels nie zrobili mistrzostwa!

Przez takie wieczne gdybanie, każde mistrzostwo jest z gwiazdką ( zwłaszcza jak sprawa tyczy się tego pusiaka Curry;ego, bo gdyby nie kontuzja Mike Conleya i Tony Allena... :P )

Inna sprawa, że Pacers zostali w tamtym roku okradzeni z Playoff :) Co nie zmienia faktu, że ja jako agent jak słyszę w słuchawce flubera, to tak jakbym odbierał telefon od Pata Rileya!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kolader napisał:

No i Hornets od startu mieli swoje picki a ja nie miałem + ten kolejnego roku to był swap.

Jak przyjmowałem hornets to nie miałem picku w aktualnym drafcie ( czyli 2019) i poza pickiem w tym drafcie żadnego tez nie oddalem więc tu akurat nie zrobiłem składu z pickow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kolader napisał:

Czyli w tamtym momencie, gdy sporo osób mi pisało że ryzykuję dając już extension LeVertowi ty uważasz że mam go po taniości? Gdzie w rl NBA zaczyna od 16,2mln a u mnie minimum z tego extension ma 17,6? Strasznie go wykorzystałem. 

Większość z Nas typowa umowę Leverta 20+ w RL NBA. Gdyby nie podpisał tak korzystnego extension w RL NBA na pewno u Nas dostałby więcej. Ty byłeś w gorszej sytuacji niż RL Nets z perspektywy Leverta, a jednak jako agenci obdarzyliśmy Cię zaufaniem.

A jeśli chodzi o Karpika i Nowitzkiego to masz mój miecz w walce!. Jak nie załapałeś aluzji, to większość moich krytycznych tekstów odnosi się do tej cwanej rybki :P

A z tym szczęściem to wiadomo, że odgrywa też sporą rolę. Ale dla mnie ważny jest też sam pomysł na budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kolader napisał:

No, jeden zaufał w Westbrooka który dał mu wynik

No, ja też kiedyś zaufałem Westbrookowi i co mi dał? Syndromy nerwicy i odejście z beGM.

Jaki zerem trzeba być aby tak zrobić...

I też wtedy wcisnąłem "win now". Skończyło się na SECF po dość łatwym zwycięstwie nad Orlando w I rundzie FA. No ale tego już akurat nie mogę sobie przypisywać. Jak to dalej się potoczyło to Wam Principe lepiej przedstawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Jak przyjmowałem hornets to nie miałem picku w aktualnym drafcie ( czyli 2019) i poza pickiem w tym drafcie żadnego tez nie oddalem więc tu akurat nie zrobiłem składu z pickow.

No ty zaryzykowałeś i ja zaryzykowałem z RJ i innymi. Ty wygrałeś, ja wtedy przegrałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

 

Inna sprawa, że Pacers zostali w tamtym roku okradzeni z Playoff :) Co nie zmienia faktu, że ja jako agent jak słyszę w słuchawce flubera, to tak jakbym odbierał telefon od Pata Rileya!

Wydaje Ci się bo startowali z minus 5 wygranych po pierwszym trymestrze i rzeczywiście ostatecznie przegrali mając lepszy skład od mojego ale to była kwestia ich słabego początku i składu pod tank:) 

A z tym patem to chyba chcesz wkurzyć @Alonzo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

LeVert w ostatnich 2 sezonach zagrał w 40 i 45 meczach, wcześniej grał głównie z ławki ale i tak Nets kupili jego potencjał. Więc w mojej opinii on to docenia.

On już z ławki wyglądał jak przyszły all-star, nie wiem czy pamiętasz, ale pytałem o Niego. Zaraz sprawdzę co oferowałem

Właśnie to niepewne zdrowie zostało uznane jako powód klepnięcia raczej kiepsko wynegocjowanego extension, dlatego my z perspektywy polskiego kanapowca też ochłonęliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Większość z Nas typowa umowę Leverta 20+ w RL NBA. Gdyby nie podpisał tak korzystnego extension w RL NBA na pewno u Nas dostałby więcej. Ty byłeś w gorszej sytuacji niż RL Nets z perspektywy Leverta, a jednak jako agenci obdarzyliśmy Cię zaufaniem.

A jeśli chodzi o Karpika i Nowitzkiego to masz mój miecz w walce!. Jak nie załapałeś aluzji, to większość moich krytycznych tekstów odnosi się do tej cwanej rybki :P

A z tym szczęściem to wiadomo, że odgrywa też sporą rolę. Ale dla mnie ważny jest też sam pomysł na budowę.

Obdarzyli zaufaniem tak jak ja obdarzyłem zaufaniem LeVerta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo jesli mialbym miec jakies zastrzezenia do nets, to m.in to, ze na wolnej agenturze nie sciagalali jakis rolesow (zwyciestw i tak by nie dali), ktorych potem mogliby sprzedac z zyskiem 

za duzo w nets bylo biernosci jednak. 

 
  •  
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Mi się spokojne rozwijanie Nets podoba. GM bardzo chłodno przyjmuje jakiekolwiek inicjatywy wymian i trzyma kurs. Owszem nasza gra potrzebuje ekip środka aby były emocje a nie polaryzacja ale nie rozumiem krytyki GM nets. 

A kto krytykuje GMa Nets?

Krytyka działań, a fakt jego odbijania się na kulturze organizacji to dwie różne sprawy.

Przecież Sixers jak tylko załapali się na pierwsze PO to mieli regularnie TOP3 największą widownię w lidze, a za Hinkiego? Zawsze ostatnią. Teraz przypomnij sobie swoją dyskusje z lorakiem jak ilość kibiców na meczu wpływa na klubowy budżet. Jak tam te ceny za parking i piwo, gdy czwarty sezon z rzędu szorujesz dno?

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

A kto krytykuje GMa Nets?

Krytyka działań, a fakt jego odbijania się na kultury organizacji to dwie różne sprawy.

Przecież Sixers jak tylko załapali się na pierwsze PO to mieli regularnie TOP3 największą widownię w lidze, a za Hinkiego? Zawsze ostatnią. Teraz przypomnij sobie swoją dyskusje z lorakiem jak ilość kibiców na meczu wpływa na klubowy budżet. Jak tam te ceny za parking i piwo, gdy czwarty sezon z rzędu szorujesz dno?

W NY sprzedaż biletów idzie dobrze niestety niezależnie od wyników. Nets to są na fali z BLM na pewno. 

To od lat odpowiedz na koncept białej MSG 

Te kluby sobie nie zabierają kibiców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

imo jesli mialbym miec jakies zastrzezenia do nets, to m.in to, ze na wolnej agenturze nie sciagalali jakis rolesow (zwyciestw i tak by nie dali), ktorych potem mogliby sprzedac z zyskiem 

za duzo w nets bylo biernosci jednak. 

kontynuując myśl, już w to FA szukalbym jakiś podwalin (1-2 rolesow na dluzszych umowach), niemniej dalej kluczem wysoki numer w drafcie (swietna klasa draftu) i zostawic miejsce na 2 maksy za rok.

2021 to jest moment w ktorym musza zaatakowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Mi się spokojne rozwijanie Nets podoba. GM bardzo chłodno przyjmuje jakiekolwiek inicjatywy wymian i trzyma kurs. Owszem nasza gra potrzebuje ekip środka aby były emocje a nie polaryzacja ale nie rozumiem krytyki GM nets. 

A ja rozumiem, ale moje Nets a przede wszystkim ja jesteśmy tacy c***owi, że nawet jak jesteśmy w czubie do wyborów w drafcie to trafiamy na zapowiadający się na mierny draft.

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

On już z ławki wyglądał jak przyszły all-star, nie wiem czy pamiętasz, ale pytałem o Niego. Zaraz sprawdzę co oferowałem

Właśnie to niepewne zdrowie zostało uznane jako powód klepnięcia raczej kiepsko wynegocjowanego extension, dlatego my z perspektywy polskiego kanapowca też ochłonęliśmy :)

Oczywiście że pamiętam. Tak samo jak pamiętam że w sumie za Okogie i Walkera miałbym 6 1st rd picków, gdybym się zdecydował go oddać. Teraz wyglądam na frajera ale ja dalej wierzę, że to może być ich przełomowy sezon. 

A to że wygląda blisko poziomu allstara nie wystarcza do tego, by mu rl Nets zaufali jako 3 do KD i KI tylko szukali wymiany. Do Houston, które plotkowano, że idzie w przebudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

imo jesli mialbym miec jakies zastrzezenia do nets, to m.in to, ze na wolnej agenturze nie sciagalali jakis rolesow (zwyciestw i tak by nie dali), ktorych potem mogliby sprzedac z zyskiem 

za duzo w nets bylo biernosci jednak. 

 
  •  

Np Monte pozdrawia. Bjelica także. A to tylko co mi szybko do głowy przychodzi. Z jednymi mi wyszło, z innymi nie. Życie.

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kolader napisał:

A to że wygląda blisko poziomu allstara nie wystarcza do tego, by mu rl Nets zaufali jako 3 do KD i KI tylko szukali wymiany. Do Houston, które plotkowano, że idzie w przebudowę.

Raczej to nie kwestia niskiej wartości Leverta, chociaż oczywiście ilość jego urazów mocno zbija mu wartość, co szansa pozyskania wielkiego Jamesa Hardena po promocyjnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.