Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ignazz napisał:

Możecie już dać spokój z tymi podjazdami w sprawie gracza z #15 slotu. Mamy romantyczne zakończenie kwestii Haslema i jego kariery i niech to bedzie mały plusik. To tak jakby LBS atakować za Ponitke ze ma teraz grosze w DM jeszcze. 

ale to Alonzo narzucił taką narrację.

Przy okazji na żadnym etapie nie będąc skłonnym do refleksji (co czyni sytuacje jeszcze bardziej tragiczną), czego z resztą potwierdzeniem jest także powyższe podsumowanie.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Macu, na pewno kolejnej rzeczy Ci Twój wielki ciechociński mentor nie przekazał, ale nie dyskutujemy w Media Room.

Wujek Eld jest na to mocno uczulony.

Ignazz natomiast nadal ma to w miejscu w którym plecy tracą swoją szlachetną nazwę i jedzie dalej. Niemniej przeniosłem z grzeczności.

Macowi przekazuje tylko istotne rzeczy, takie których zwykły user nie rozumie, tj.

1) co zrobić by wygrać tytuł 

2) czym jest Kultura Organizacji Minnesoty i jak się kształtowała na przełomie 3 epok w beGM ( tutaj jest wiele wątków historycznych, ale piękna lektura by się szykowała jak ktoś postanowi to kiedyś wydać, choć nie wiem czy sprzedaż przekroczyłaby 30 egzemplarzy, ale to jak z Norwidem, docenia po śmierci!) 

 

Informacje typu gdzie pisać posty o tym czy o tamtym zostawiam do przekazywania userom, którzy nie maja pojęcia o punkcie 1, którym się aktualnie zajmujemy na Zarządzie.

Wyobrazasz sobie, ze mógłbyś zadać jedno pytanie Bogu , bo by Ci się objawił i pytasz go o to jaka jest dzisiaj pogoda w Krakowie? No właśnie, Mac tez mnie nie pytał gdzie należy co pisać :) 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

Macowi przekazuje tylko istotne rzeczy, takie których zwykły user nie rozumie, tj.

1) co zrobić by wygrać tytuł 

2) czym jest Kultura Organizacji Minnesoty i jak się kształtowała na przełomie 3 epok w beGM ( tutaj jest wiele wątków historycznych, ale piękna lektura by się szykowała jak ktoś postanowi to kiedyś wydać, choć nie wiem czy sprzedaż przekroczyłaby 30 egzemplarzy, ale to jak z Norwidem, docenia po śmierci!) 

 

Informacje typu gdzie pisać posty o tym czy o tamtym zostawiam do przekazywania userom, którzy nie maja pojęcia o punkcie 1, którym się aktualnie zajmujemy na Zarządzie.

Wyobrazasz sobie, ze mógłbyś zadać jedno pytanie Bogu , bo by Ci się objawił i pytasz go o to jaka jest dzisiaj pogoda w Krakowie? No właśnie, Mac tez mnie nie pytał gdzie należy co pisać :) 
 

 

Bogiem dla Ciebie to jestem ja wprowadzając Twoje multiQcinowskie wymiany, więc wypraszam sobie nazywanie mnie zwykłym userem. 

Co do tytułu to moja organizacja go zdobyła. Wprawdzie w RL NBA, wprawdzie w roku w którym nawet mnie nie było na świecie i nawet nie nazywali się jeszcze Thunder a SuperSoncis. Ba! Wolves wtedy nawet jeszcze nie było! A co Sota zdobyła? Pandemic P. który znów zrobi się na rzadko za rok w PO i jedno WCF jak i w RL tak i tu. No rzeczywiście wiesz jak wygrać tytuł. 

Kultura Minnesoty jest tak wielka, że ich GM Marcin W. w Lutym złożył obietnicę oddania kosztów za konieczność drukowania jego 18 way trejdu, której to obietnicy nie spełnił do dziś. Codziennie sprawdzam konto poszukując przelewu na 0,40 PLN a tam nic. Kulturka jak się zowie! Lillard potwierdza. Winslow też. 

Możesz spróbować wydać tą piękną lekturę, tylko wydaj go na ekologicznym papierze proszę. Obiecuję sam wykupić cały nakład 30 sztuk. Uwielbiam palić ogniska i nie lubię tych śmierdzących rozpałek pod grilla więc będzie jak znalazł. Stąd proszę o druk na ekologicznym papierze, a nie na papierze a la z Bravo Sport z którego to zdobywałeś wiedzę o NBA. Pewnie nadal kitrasz gdzieś w piwnicy całą serie i każdy egzemplarz, schodząc doń co jakiś czas aby się pozaciągać odorem wilgoci przewracając ze łzami w oczach strony w poszukiwaniu jakiś starych, a dobrych rad.

A co do pogody w Krakowie, to muszę powiedzieć, że dzisiaj mamy bardzo ładną. Nawet smogu nie ma a ja z balkonu podziwiam Babią Górę i Tatry. Natomiast śmiem podejrzewać, że ciechocińskie powietrze zaczyna niektórym szkodzić. Nie wiem. Wyjedź gdzieś, albo nie schodź do piwnicy tak często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Bogiem dla Ciebie to jestem ja wprowadzając Twoje multiQcinowskie wymiany, więc wypraszam sobie nazywanie mnie zwykłym userem. 

Co do tytułu to moja organizacja go zdobyła. Wprawdzie w RL NBA, wprawdzie w roku w którym nawet mnie nie było na świecie i nawet nie nazywali się jeszcze Thunder a SuperSoncis. Ba! Wolves wtedy nawet jeszcze nie było! A co Sota zdobyła? Pandemic P. który znów zrobi się na rzadko za rok w PO i jedno WCF jak i w RL tak i tu. No rzeczywiście wiesz jak wygrać tytuł. 

Kultura Minnesoty jest tak wielka, że ich GM Marcin W. w Lutym złożył obietnicę oddania kosztów za konieczność drukowania jego 18 way trejdu, której to obietnicy nie spełnił do dziś. Codziennie sprawdzam konto poszukując przelewu na 0,40 PLN a tam nic. Kulturka jak się zowie! Lillard potwierdza. Winslow też. 

Możesz spróbować wydać tą piękną lekturę, tylko wydaj go na ekologicznym papierze proszę. Obiecuję sam wykupić cały nakład 30 sztuk. Uwielbiam palić ogniska i nie lubię tych śmierdzących rozpałek pod grilla więc będzie jak znalazł. Stąd proszę o druk na ekologicznym papierze, a nie na papierze a la z Bravo Sport z którego to zdobywałeś wiedzę o NBA. Pewnie nadal kitrasz gdzieś w piwnicy całą serie i każdy egzemplarz, schodząc doń co jakiś czas aby się pozaciągać odorem wilgoci przewracając ze łzami w oczach strony w poszukiwaniu jakiś starych, a dobrych rad.

A co do pogody w Krakowie, to muszę powiedzieć, że dzisiaj mamy bardzo ładną. Nawet smogu nie ma a ja z balkonu podziwiam Babią Górę i Tatry. Natomiast śmiem podejrzewać, że ciechocińskie powietrze zaczyna niektórym szkodzić. Nie wiem. Wyjedź gdzieś, albo nie schodź do piwnicy tak często.

@Eld

zapoznaj się z tym https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Dowcip

a potem wróć :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mac napisał:

Brzmi to niby dobrze, ale jak to się ma w kontekście tego:

Jeśli serio planujesz zostawić Haslema to:

1. McKinie nie został na dłużej w drużynie nie dlatego że nie miałeś wolnych slotów - Haslem - zupełnie bezużyteczny w naszej grze go zabiera. Zatem uznajesz McKinie conajmniej za kolesia co nie wznosi żadnej pozytywnej wartości, a oburzałeś się, że ludzie nie kupuję go jako Kawhi stoppera.

Zatem mimo, że zacząłeś filmik od słabego meczu w PO Kawhiego, to zauważ, że nie kryje go tam ani przez chwile zawodnik, który by miał problemu załapać się do jakiś drużyn za minimum do jakieś ekipy (a tu McKinnie ma ogormny, bo przegrywa to z typem, który sam piszesz nie gra w ogóle).

2. Wiele osób kwestionuje wartość Haslema w HEAT, ale jednak on tam spędził całą karierę i to pewno ma jakiś związek na to, że go trzymają (ale imo juz powinien pelnic funkcje asystenta czy cos).

W naszym formacie gry (co juz wiele userow przyznaje mocno odbiega od realiow NBA), gdzie nie ma nawet trenerów etc trzymanie kogoś takiego jest dla mnie totalnie niezrozumiałe (tymbardziej nawet nie w HEAT a jakieś inne drużynie).

Mac,

1. Nie komentujemy w Media Room 

2. Nie rozdrapuj ran z playoffs, bo bardzo mnie frustruje wspominanie tamtej serii chociażby z punktu widzenia realiów NBA.

3. O co chodzi z tym McKinniem? Pytam poważnie. Trolujesz jak inni piszący o nim, czy o coś Tobie chodzi? Już abstrah ując od tego że Oubre grał tylko 25min śr. to większość pozostałych minut grał Grant Williams. Jakoś nikt nie pisze o obronie Williamsa który poradziłby sobie z Leonardem, czy o Oubre który indywidualnie broni ok. A ludzie trolują o McKinniem, który miał być tylko pewnym zaskoczeniem na początku serii.. Właśnie takie trolowanie wypacza meritum.

4. Gra coraz bardziej odbiega od realiów bo my w 30 na to pozwalamy. Moje ruchy jako GMa są takie jak chciałbym by były gdybym faktycznie prowadził klub. Haslem jest symbolem i ostoją rl Heat. Dołączając do BeGM napisałem w Media Room, że ja przychodzę do Orlando właśnie z Heat. Każda drużyna, która chce coś osiągnąć potrzebuje takich weteranów, dlatego doceniam w Knicks Chandlera, czy w Lakers Gasola.

Nie mam wpływu na to, że część GMów nie bierze pod uwagę notorycznego żonglowania graczami rotacji i przerzucania ich jak worków z kartoflami. Problemem jest też to, że jak ktoś ma uznaną Gwiazdę to już wokół niej może biegać szrot a i tak normalnie funkconująca drużyna nie ma szans z takim pokemonem co doskonale pokazały u nas playoffy.

Masz do mnie pytania to na Priv.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Qcin_69 napisał:

@człowiek...morza Jak to się stało, ze regularny zawodnik rotacji Knicks- Dotson trafił do Cleveland? Czemu żaden contender nie wyraził nim zainteresowania? 
 

z tego co wiem od 2 lat gra w contanderze i nic się nie zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Ciężko to zaczyna wyglądać na wschodzie dla niektórych ekip. Tak ciężko, że aż się zastanawiam co poniektóre ekipy powinny zrobić.

-Heat: tu jestem ciekawy co wymyśli tangiers, bo jest Luka, ale obudowanie go krótko i długoterminowe wstępnie bardzo tak sobie.
-Bucks: no tu SlaKB musi raczej iść all-in, Belinelli koniec kariery w NBA swoją drogą. 3 picki i 2 swapy - można z tego wymianami dużo wyciągnąć i zaklepać finalnie Giannisa w mojej opinii.
-Knicks: problemy finansowe z repeat-tax, tutaj GM się musi wykazać by obudować na ten moment dość pusty roster.
-Sixers: Szkoda Klaya, ze względu na repeat-tax poważnie powinni chyba rozważyć oddanie gdzieś Klaya Thompsona, jakiś przyszłoroczny tanker akurat mógłby go wziąć.
-Raptors: złapali franchise-playera i teraz mamy takie lepsze ofensywnie, gorsze defensywnie RL Blazers wstępnie:). Ciekawe jak wypełnią luki w frountcourcie.
-Magic: będą liczyć na wreszcie zdrowie w PO w tej konferencji? Niezmienna s5+ większość rolesów, są opcje na rozwój wszystkich poza Lowrym, jest tu potencjał na przejście tej 1R.
-Hornets: a ciekawe co wymyślą, niby core obecnie jest, ale na tym wschodzie może nie wystarczyć i trzeba też myśleć o przyszłości. Czy uda się powtórzyć tak mocny RS?
-Hawks: no idą all-in na PO na ten sezon skoro oddali unprotected pick. Może w trakcie sezonu konieczna będzie mocna korekta po wzmocnienie w związku z tym (dużo spadających umów). Może już teraz uderzyć po jakiegoś przykładowego Gallinariego? Tylko niech te future picki oddają protected w końcu jak coś!!!
-Celtics: wymiana PG13 na Foxa sugeruje wycofanie się z walki o PO, ale to chyba wypadałoby pójść za ciosem, bo Smart, Adams czy Beverley przestali pasować do timeline, a można za nich wyciągnąć całkiem sporo.
-Pacers: jako, że w mocnym drafcie '21 mają jedyny swój pick do 2026, a wschód się zrobił jeszcze bardziej przykry, to sugerowałbym krok w tył na ten sezon. Ciekawe jaki jest rynek na CP3 czy Mylesa Turnera, mogą być w cenie, a Pacers po wzięciu w piekielnie mocnej czołówce draftu '21 franchise playera (pierwszego od czasów PG13!) mogliby na nowo zbudować drużynę posiadając capspace i trochę pozyskanych assetów. Bo to będzie jak wspominałem ich jedyny sezon z swoim pickiem...
-Pistons: nie ma swojego picku '21, jest Morant i trochę brak tu silniejszej obudowy go by o coś walczyć. Bardzo przydałyby się tu wzmocnienia, jakiś Myles Turner, jakiś dzik jako 2 opcja?
-Cavaliers: ci przynajmniej mają gorszy z picków swój/beznadziejni Blazers. Choć ambitnie próbują to kto wie, czy w trakcie sezonu nie będą musieli się wycofywać z walki żałując, że nie zrobili tego wcześniej. Bo sopho Barrett to jeszcze chyba nie ten czas.
-Wizards: Harden, wracający po INJ Durant, wracający po INJ Capela, roles Cameron Johnson, ciężki hardcap. Oj podczas FA będzie ostra walka by to próbować jakoś skleić w skład. Igrają z losem na tak mocnym wschodzie bez własnego picku, ale z drugiej strony upside na mocny wynik jak potoczy się sezon po ich myśli mają całkiem spory.
-Nets: powoli się rozwijają, raczej nie spodziewam się na FA gwałtownych wzmocnień. 
-Bulls: hardtank w '21.

To samo poproszę o Zachodzie. Tylko nie zapominaj, że Thunder trzeba doliczyć jeszcze Okoro i Wannamakera, oraz dwóch, całkiem sympatycznych grajków z czego jeden to PG :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

Ciężko to zaczyna wyglądać na wschodzie dla niektórych ekip. Tak ciężko, że aż się zastanawiam co poniektóre ekipy powinny zrobić.

-Heat: tu jestem ciekawy co wymyśli tangiers, bo jest Luka, ale obudowanie go krótko i długoterminowe wstępnie bardzo tak sobie.

O juz zaczela sie narracja :D Mavs przystapia do sezonu z Timi Hardawayem jr jako drugim najlepszym zawodnikiem w zespole, a dales im A+ offseason na ogolnym forum, z kolei Middleton/Vucek/Oladipo to juz taki sobie support :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, tangiers napisał:

O juz zaczela sie narracja :D Mavs przystapia do sezonu z Timi Hardawayem jr jako drugim najlepszym zawodnikiem w zespole, a dales im A+ offseason na ogolnym forum, z kolei Middleton/Vucek/Oladipo to juz taki sobie support :D 

 

January właśnie zachwyca się Glenem Robinsonem 3 na głównym forum, wiec już chyba wiadomo za co poszedł Robin Lopez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fluber napisał:

@january jeżeli obędzie się bez poważniejszych urazów to na ten moment top 7 z ubiegłego sezonu plus wizards są tier wyżej nad reszta i emocje będą właściwie tylko przy rozstawienie. 

Natomiast w tym top 8 mam wrażenie że zrobiło się bardzo płasko

A ja bym tam Atlanty nie skreślał. Pacers i Boston, z naciskiem na tych pierwszych rzeczywiście powinni się wypisać z tego wschodniego mordobicia. Cavs tankować nie chcą, więc kilka W mogą ukraść. Podobnie Pistons choć ich mam akurat niżej niż Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Eld napisał:

A ja bym tam Atlanty nie skreślał. Pacers i Boston, z naciskiem na tych pierwszych rzeczywiście powinni się wypisać z tego wschodniego mordobicia. Cavs tankować nie chcą, więc kilka W mogą ukraść. Podobnie Pistons choć ich mam akurat niżej niż Cavs.

Jezeli ktos wpadnie w problemy z kontuzjami to na pewno mają dużą szanse. Tacy wizards sa o jeden uraz Duranta/hardena od katastrofy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

A co sądzicie o Minnesocie?

zjebali ze oddali lillarda, zaden zacny fa przezz to do nich nie przejdzie (pozostaja trejdy)

zrobili ruchy dla ruchow. nie wzniosly ich na poziom wyzej, czyt polke lakers-knicks

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.