Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Ale już wyjaśniłem ze dla mnie to beka :D przecież ja mogę mówić ze gra, wy ze c***a, E jestem oszukista :D ja podkreślam tylko nonsens rozumowania i przewagi posiadania graczy którzy nie grają w PO nad tymi co w nich grają :) 

I to jest najgorsze w tej grze bo lepiej posiadać gracza którzy gra w tankerze grube minuty i daje staty niż ma realny wpływ na ekipę grająca w PO lub o nią walczącą. Stad np nadal żałuje ze GSW i życie nie zweryfikowało tego DARa bo być może to nie jest kot jak w barwach Nets tylko dalej gracz który średnio pasuje w Lakers jako 4 opcja bo byłby beznadziejny...ale to jeden z wielu takich przykładów...

czekam na usprawnienia w serii 76ers i NYK bo obie ekipy grają być może o pełna pule na wschodzie w tej rywalizacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Po czym stwierdziłeś ze pisałeś z komórki ;) 

Yep, stwierdziłem ze tak będzie rozsądniej bo zdążę pobiegać i poczekam co ram LBS naskrobie,  nie będę wszystkich kart od razu wykładał bo i tak ci co zaczynaja opisy maja zwykle pod górkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

68 percentile w pnr + wielka masa na zasłonie dla biegnących za ballhandlerami, Vucević się nie zbliżył do takiej efektywności :) 

W S5 obok Butlera/DLO/Ingrama jakikolwiek pick and roll gdzie Lopez dotyka pilki to zysk dla defensywy, mozna trapowac wtedy ball handlera na picku i czekac co wymysli Robin Lopez na short rollu, a nic dobrego pewnie nie wymysli. Nie daje tez vertical threat, troche sobie sam utrudniasz. Nie rozumiem wiec dlaczego Theis nie gra od poczatku w S5, bo idealnie pasuje do tego zestawu.

A najlepszym PG z jakim gral do tej pory Vucevic byl chyba DJ Augustin, wiec tu wazniejszy jest kontekst i ocena skilla.

 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie zerknąłem na arkusz i zacząłem się zastanawiać nad player option:

Patty Mills - NIE, Ignazz go nie ceni, ale miał kozacki pierwszy trymestr w Spurs. Wydaje mi się, że wciąż fajny weteran wart więcej niż 3mln za sezon.

Anthony Davis - NIE, wiadomo, nie warto nawet omawiać czemu.

PJ Tucker - TAK, Skoro już rok temu podpisał ten gorszy kontrakt z Knicks, to nie ma chyba sensu ponownie sondować rynku. Znając życie człowiek morza dałby mu jeszcze mniej, a niektórzy by dalej klaskali.

Seth Curry - NIE, Kiedy jak nie po takim sezonie ma upomnieć się o dłuższy sowity kontrakt lub chociaż mocny jednosezonowy strzał?

TJ McConnell - NIE, W Pacers rozegrał najlepszy sezon w karierze. Bardzo dobry dyrygent drugiego unitu. Biorąc pod uwagę jak często poruszany jest problem kreatorów podczas obecnych PO prosi się o poszukanie kontraktu wartego więcej niż minimum.

James Ennis III - TAK, Kołek do podawania ręczników. GM Lakers już raz go pozbawił kilku milionów, więc jak nie jest głupi to nie powinien popełnić tego samego błędu.

DeMar Derozan - TAK, W RL NBA podjął kontrakt, więc tu raczej podobna decyzja, zwłaszcza że jest w TOP5 najbardziej niedocenianych graczy na tym forum

Mike Scott - TAK, Nikt mu nie da więcej.

Tremont Waters - TAK

Kyle Guy - TAK

Langston Galloway - NIE, Tu był ładny steal GMa Pacers. Minimalny kontrakt za dobrego dystansowego strzelca. Powinien podczas FA poszukać lepszego kontraktu.

Quinn Cook - TAK, Minimalny kontrakt albo wyjazd z ligi. Nie ma sensu ryzykować.

Danny Green - TAK, Za stary by szukać długiego kontraktu. Za słaby sezon ma za sobą, by ryzykować 15mln. W Bucks ma ciągle contendera.

Tim Hardaway - TAK, Niby bardzo dobry sezon w Mavs ma za sobą, ale nie wiem czy ktoś da mu więcej niż 14mln. Może jednak warto zaryzykować, by poszukać dłuższej umowy.

Brook Lopez - NIE, Dziadek Ibaka dostał rok temu więcej na kilkuletnim kontrakcie.

Andre Iguadola - TAK, Emeryt, który właściwie cały sezon przepierdział. Nikt nie da mu już takiej kasy

Marco Belinelli - TAK, Gdzieś przepadł w rotacji Spurs. Najlepsze lata już za Nim.

Paul Milsap - TAK, Kosmiczna kasa dla dziadka

James Johnson - TAK, Kolejny past prime zawodnik po drugiej stronie rzeki odcinający kupony z dawnych lat.

DeMarre Carroll - TAK, Koszykarski trup

Garrett Temple - NIE, GM Hawks go nie chciał, więc dałbym Temple możliwość poszukania szansy w contenderze. Fajny roles z bardzo dobrą obroną i solidną trójką.

Nemanja Bjelica - NIE, Niby chciał już wracać do Europy, ale w NBA powinien dostać jakiś kontrakt koło MLE

Shaquille Harrison - NIE, Nic nie ryzykuje, a może ktoś się skusi dać mu coś więcej.

Richaun Holmes - NIE, Zapracował na dużo lepszy kontrakt niż minimum

Patrick Patterson - TAK, A kto umarł, ten nie żyje.

Evan Fournier - TAK, Świetny pierwszy trymestr, potem mocny zjazd. 17mln powinien wziąć.

Rondae Hollis-Jefferson - NIE, Dobry roles w dobrym otoczeniu, chyba warto poszukać czegoś więcej niż minimum

Matthew Dellavedova - TAK, Wciąż pamiętamy jak kasował Stefka w finałach! I to wystarcza, by utrzymać się w lidze na minimalnym kontrakcie za nic nie robienie.

Aaron Baynes - NIE, Niszczony przez kontuzje, ale bardzo dobry obrońca. W pierwszej połówce sezonu chyba najlepszy gracz Suns. Swoje lata ma, kartotekę zdrowotną też, ale zdrowy wart jest może nawet kontraktu na poziomie MLE.

Marvin Williams - TAK, Skończył karierę, a wciąż Rockets będą mu płacić 3mln.

Elfrid Payton - NIE, Skillset jest na dużo więcej. Źle tylko, że siedzi w RL Knicks.

Jeff Green - TAK, Mimo lat są momenty, gdzie wygląda jak gracz i za 10mln. Ale niestety zbyt chimeryczny i zbyt słabo broni. Bez przekonania, ale raczej tak.

Andre Drummond - TAK, kiepski sezon za Nim, więc lepiej wziąć te prawie 30mln i wykazać się formą w nowym sezonie, by za rok za mocno nie zejść z uposażenia.

Mario Guduric - TAK, Mój zawodnik, ale stawiam że tak. W Grizzlies nic nie pokazał wartego uwagi.

Andrew Wiggins - TAK, 15mln to wcale nie jest duża kwota, ale raczej ma zbyt słabą prasę, by szukać teraz czegoś wartościowego na rynku.

Lou Williams - TAK, Może jakby nie te fatalne PO, to poszukałby ostatniego dużego kontraktu. Ostatnie lata dawał regularnie all-star impact. Teraz przed Nim ciężka decyzja.

Trey Burke - NIE, Jakby został u Carlisle to może jego ofensywny talent zostałby dobrze wykorzystany. Nic nie ryzykuje.

Enes Kanter - NIE, Wiecznie niedoceniany. Po opuszczeniu Knicks pokazał, że wcale nie jest żadnym cancerem jak próbowali go określać fani tego przegranego klubu. 5mln? Niezła kasa, ale może warto się rozejrzeć.

Mike Conley - TAK, Ostatni rok z kontraktu, gdy przez pewien czas był najlepiej opłacanym graczem ligi. Kiepski RS za Nim.

Nicolas Batum - TAK, 100 lat temu bardzo fajny gracz.

Gerald Green - TAK, Wraca po długiej kontuzji.

Skal Labbisiere - TAK. Samo utrzymanie się w NBA będzie dla Niego raczej sukcesem.

Mario Hezonja - TAK

Markieff Morris - TAK

Mike Muscala - TAK

Robin Lopez - TAK

Meyers Leonard -  NIE

Pat Connaughton - NIE

Zapraszam do dyskusji, jakby ktoś widział coś inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patty Mills to dobry zawodnik w odpowiednim towarzystwie do gry i jako szybki Guard z rzutem z ławki przy dobrze broniących skrzydłach jest pożytecznym graczem. 1T ofensywnie miał dobry tylko wyeksponowano jego wadę w D na tle jeszcze gorszych Forbesa Belli i DDR.
 

zwroc uwagę ze przy parze Danny Green Leonard problem nie istniał a jego nacisk na gracza z piłka był warty ryzyka bo inni mogli zbiegać do środka rotując jakby co. 
 

spokojnie się zgodzę z tym ze wart więcej nawet po takim słabszym sezonie rlspurs.  

Dużo głosów się pokrywa. 
Fournier plus Wiggins gdyby dostali dłuższe kontrakty mogą się zastanawiać. Reszta wstępnie ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Bam Adebayo out dziś. Dragicia jeszcze chyba próbują jakimiś dragami faszerować, ale pewnie i tak nie zagra.

Ehh ;/

W tym tempie w G4 z Davisem masować się będzie Udonis Haslem.

To już nie mógłby się chociaż Butler połamać? Przynajmniej jakieś emocje w BeGM by były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
16 godzin temu, Alonzo napisał:

Klub również nie podjął opcji w kontrakcie Alfonzo McKinniego - zresztą pomimo szyderstw kilku GMów - Magic nigdy nie planowali zatrzymania McKinniego na dłużej w drużynie ze względu na brak wolnych slotów po planowanym podpisaniu Chumy Okeke.

Brzmi to niby dobrze, ale jak to się ma w kontekście tego:

16 godzin temu, Alonzo napisał:

Wszystko wskazuje na to, że w drużynie zostanie na jeszcze jeden sezon Udonis Haslem, który ma olbrzymi autorytet u młodych graczy w szatni i dla klubu nie ma znaczenia, że na boisku praktycznie w ostatnich sezonach UD się nie pojawia. Wpływ na grę 13, czy 14go gracza w rosterze to nic w porównaniu z przebywaniem na co dzień w szatni i na treningach Haslema i poczucie i jego i drużyny - że jest on pełnoprawnym graczem. Roli tej nie był by w stanie pełnić tak dobrze jako asystent trenera, gdzie siłą rzeczy nie byłby az tak blisko z pozostałymi graczami. Udonis chciałby jeszcze wesprzeć drużynę w walce w playoffs - gdzie tak brutalnie była w dwóch ostatnich sezonach przez sędziów potraktowana.

Jeśli serio planujesz zostawić Haslema to:

1. McKinie nie został na dłużej w drużynie nie dlatego że nie miałeś wolnych slotów - Haslem - zupełnie bezużyteczny w naszej grze go zabiera. Zatem uznajesz McKinie conajmniej za kolesia co nie wznosi żadnej pozytywnej wartości, a oburzałeś się, że ludzie nie kupuję go jako Kawhi stoppera.

Zatem mimo, że zacząłeś filmik od słabego meczu w PO Kawhiego, to zauważ, że nie kryje go tam ani przez chwile zawodnik, który by miał problemu załapać się do jakiś drużyn za minimum do jakieś ekipy (a tu McKinnie ma ogormny, bo przegrywa to z typem, który sam piszesz nie gra w ogóle).

2. Wiele osób kwestionuje wartość Haslema w HEAT, ale jednak on tam spędził całą karierę i to pewno ma jakiś związek na to, że go trzymają (ale imo juz powinien pelnic funkcje asystenta czy cos).

W naszym formacie gry (co juz wiele userow przyznaje mocno odbiega od realiow NBA), gdzie nie ma nawet trenerów etc trzymanie kogoś takiego jest dla mnie totalnie niezrozumiałe (tymbardziej nawet nie w HEAT a jakieś inne drużynie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Brzmi to niby dobrze, ale jak to się ma w kontekście tego:

Jeśli serio planujesz zostawić Haslema to:

1. McKinie nie został na dłużej w drużynie nie dlatego że nie miałeś wolnych slotów - Haslem - zupełnie bezużyteczny w naszej grze go zabiera. Zatem uznajesz McKinie conajmniej za kolesia co nie wznosi żadnej pozytywnej wartości, a oburzałeś się, że ludzie nie kupuję go jako Kawhi stoppera.

Zatem mimo, że zacząłeś filmik od słabego meczu w PO Kawhiego, to zauważ, że nie kryje go tam ani przez chwile zawodnik, który by miał problemu załapać się do jakiś drużyn za minimum do jakieś ekipy (a tu McKinnie ma ogormny, bo przegrywa to z typem, który sam piszesz nie gra w ogóle).

2. Wiele osób kwestionuje wartość Haslema w HEAT, ale jednak on tam spędził całą karierę i to pewno ma jakiś związek na to, że go trzymają (ale imo juz powinien pelnic funkcje asystenta czy cos).

W naszym formacie gry (co juz wiele userow przyznaje mocno odbiega od realiow NBA), gdzie nie ma nawet trenerów etc trzymanie kogoś takiego jest dla mnie totalnie niezrozumiałe (tymbardziej nawet nie w HEAT a jakieś inne drużynie).

Macu, na pewno kolejnej rzeczy Ci Twój wielki ciechociński mentor nie przekazał, ale nie dyskutujemy w Media Room.

Wujek Eld jest na to mocno uczulony.

Ignazz natomiast nadal ma to w miejscu w którym plecy tracą swoją szlachetną nazwę i jedzie dalej. Niemniej przeniosłem z grzeczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.