Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, kolader napisał:

Pisze to jako gm, który ma bardzo dobre relacje z obecnie twoim podopiecznym. 

No Damianek mówił, ze dobry z Ciebie chłopak, ale wspomniał tez, ze zamiana Nissana na Ferrari mu odpowiada i ze nikt tak dobrze nie grzeje jak przyjacielskie ramie obecnego GMa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Qcin_69 napisał:

No Damianek mówił, ze dobry z Ciebie chłopak, ale wspomniał tez, ze zamiana Nissana na Ferrari mu odpowiada i ze nikt tak dobrze nie grzeje jak przyjacielskie ramie obecnego GMa!

Mi coś wspominał że ten Skyline był bardzo fajny, natomiast obecny określił mianem SsangYonga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, january napisał:

Nom, słabiutko to wygląda, a serii (poza LAL-HOU oczywiście) zaciętych więcej niż w 1R powinno być teoretycznie - mimo tego, iż tylko 4 pojedynki, a nie 8.

No skoro lud już dał zwycięstwo Denver bo Jokic, to nie widzę za bardzo sensu żeby robić opis :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

No skoro lud już dał zwycięstwo Denver bo Jokic, to nie widzę za bardzo sensu żeby robić opis :) 

Przeciez jest tylko jeden wpis Lucasa podajacego typ Hollingera, ale nawet nie wiadomo czy ten typ odnosi sie do tej wersji gry i skladow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Przeciez jest tylko jeden wpis Lucasa podajacego typ Hollingera, ale nawet nie wiadomo czy ten typ odnosi sie do tej wersji gry i skladow.

Meh, od razu po wypisaniu Par kilku GMow się wypowiedziało, ze Denver Easy win- nie uwzględniając w ogóle tego, ze Lillard u nas jest zdrowy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Qcin_69 napisał:

No skoro lud już dał zwycięstwo Denver bo Jokic, to nie widzę za bardzo sensu żeby robić opis :) 

Przede wszystkim daj opis. Bo nie najlepiej to wyglada gdy dwa razy z rzędu to robisz. Lillard puka do twoich drzwi i pyta się co grać. 

Nikt tu nie zadecydował o wyniku serii 

Chyba ze analogicznie do pierwszej rundy tym razem oszczędzasz Tatuma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, RonnieArtestics napisał:

To Weź se k**** clippers bo i tak tylko trade’y umiesz robić a jeszcze nigdy nie napisałeś porządnego opisu nawet w RS. 

Mógłbym wziąć, ale jak po roku miałbym lepszy skład niż Pacers- co w sumie nie byłoby ultratrudne- to bym się szybko znudził :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2020 o 19:18, Qcin_69 napisał:

Meh, od razu po wypisaniu Par kilku GMow się wypowiedziało, ze Denver Easy win- nie uwzględniając w ogóle tego, ze Lillard u nas jest zdrowy :(

Ale jak jest zdrowy? Na serio uważasz ze on by przesiedział 1R bo wiemy ze po 4 meczach jest out...jak Ty chcesz to Qcin sprzedać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, shevcu napisał:

Ale jak jest zdrowy? Na serio uważasz ze on by przesiedział 1R bo wiemy ze po 4 meczach jest out...jak Ty chcesz to Qcin sprzedać :)

Meh, ja już w zeszłym sezonie mówiłem ze rotacje powinno się wypisywać przed a nie po serii- a teraz dochodzimy do absurdów ze drużyny z graczami którzy albo nie grają w PO albo przed bablem byli kontuzjowani u nas są nagle w 100 procentach zdrowi i sprawni do gry do końca PO a gracze którzy łapią kontuzje w PO są nagle out :) ile w tym sensu- odpowiedzcie sobie sami :)

Oczywiscie, ze z tym Lillardem to jest beka z mojej strony- ale z drugiej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Meh, ja już w zeszłym sezonie mówiłem ze rotacje powinno się wypisywać przed a nie po serii- a teraz dochodzimy do absurdów ze drużyny z graczami którzy albo nie grają w PO albo przed bablem byli kontuzjowani u nas są nagle w 100 procentach zdrowi i sprawni do gry do końca PO a gracze którzy łapią kontuzje w PO są nagle out :) ile w tym sensu- odpowiedzcie sobie sami :)

Oczywiscie, ze z tym Lillardem to jest beka z mojej strony- ale z drugiej strony...

No Lillarda nie liczę oczywiście, ale co do reszty się zgadzam. U nas gracze raczej nie powinni łapać kontuzji w PO. Choć z drugiej strony ci którzy w nich nie grają mają z kolei gorszą reputację (przykład Townsa, dobry grajek a u nas w PO całkowity non factor).

Więc sam sobie zaprzeczam i już sam nie wiem czy się zgadzam xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

(przykład Townsa, dobry grajek a u nas w PO całkowity non factor)

Alonzo Ci konto przejął? ;)

Już nie przesadzajmy, że non factor, bo cały czas dawał all-star impact mimo braku gry w PO i po powrocie po kontuzji.

Aczkolwiek z tymi kontuzjami podczas PO i tymi połamańcami co są nagle zdrowi to wieczny dylemat jest. Dlatego ja jestem ciekaw czy taki Lillard miał szanse wrócić na drugą rundę?

Bo u Giannisa to raczej wyglądało, że by wrócił na G6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

No Lillarda nie liczę oczywiście, ale co do reszty się zgadzam. U nas gracze raczej nie powinni łapać kontuzji w PO. Choć z drugiej strony ci którzy w nich nie grają mają z kolei gorszą reputację (przykład Townsa, dobry grajek a u nas w PO całkowity non factor).

Więc sam sobie zaprzeczam i już sam nie wiem czy się zgadzam xd

No to jest właśnie absurd, ze lepiej mieć łajzy które w ogóle nie grają w PO jak Ingram czy Russell niż graczy którzy w pojedynkę zaciągają słabe zespoły jak Blazers bo są wyeksploatowani- Minnesota by stawała na rzęsach by takiego Lillarda przywrócić do zdrowia jakby wiedzieli ze maja autostradę do finału Konferencji z nim, a nie jak rl Blazers którzy wiedzieli ze nie maja szans na awans do PO. 
 

No ale po co mam się o to spierać:) 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Alonzo Ci konto przejął? ;)

Już nie przesadzajmy, że non factor, bo cały czas dawał all-star impact mimo braku gry w PO i po powrocie po kontuzji.

Aczkolwiek z tymi kontuzjami podczas PO i tymi połamańcami co są nagle zdrowi to wieczny dylemat jest. Dlatego ja jestem ciekaw czy taki Lillard miał szanse wrócić na drugą rundę?

Bo u Giannisa to raczej wyglądało, że by wrócił na G6

Easy by wrócił na 2 rundę, może by odpuścił G1 i G2 choć jeśli weźmiemy pod uwagę ze Nuggets grali 7 meczów z Sacramento to możliwe ze nawet w G2 byłby dostępny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.