Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to zależy, bo ja nie wiem kto jest w tym duecie więcej na piłce, Mitchell ją połyka chyba najbardziej w lidze na ten moment

 

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to chyba rok temu

Przecież grający obok niego Van Vleet miał dziś 11 as. 

Jeszcze raz to samo co wałkuję w opisach od 2 lat - Lowry rozgrywa, ale jak Mitchellowi widać, że idzie, to Lowry schodzi  na sg. i przy okazji go tak nie exploatuję. Praktycznie cały mecz mam jednego z nich na boisku (chyba że jest blowout), czyli każdy te 15min. gra tak czy inaczej bez drugiego jak trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Alonzo napisał:

Nawet po takim meczu Mitchella z Twoimi Nuggets krytyka.. 

jaka krytyka? jakbym miał go skrytykować, to bym napisał, że błedem 8sek przewalił Jazz wygrany mecz (mieli piłkę i + 4 na niecałe 2 min do końca)

jeden mecz niewiele znaczy, zobaczymy jak to się dla niego skończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jaka krytyka? jakbym miał go skrytykować, to bym napisał, że błedem 8sek przewalił Jazz wygrany mecz (mieli piłkę i + 4 na niecałe 2 min do końca)

jeden mecz niewiele znaczy, zobaczymy jak to się dla niego skończy

ale gdyby nie jego gra to żaden błąd 8sek. nie miałby tu znaczenia..

Od początku serii typuję 4-3 dla Jazz (nawet chciałem zagłosować, ale jakiś geniusz zamknął ankietę na ileś przed startem playoffs i nie zdążyłem. 

Liczę na to, że te 30pkt. będzie rzucał przy ubogich Jazz w pozostałych meczach.. a zastanówcie się jakby to wyglądało gdyby miał obok siebie jeszcze Lowrego i KATa + 2 graczy do czarnej roboty na boisku (Gordon, Noel, Williams, McGruder, czy Mbah a Moute)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Od początku serii typuję 4-3 dla Jazz (nawet chciałem zagłosować, ale jakiś geniusz zamknął ankietę na ileś przed startem playoffs i nie zdążyłem. 

 

Nic nie zamykalem, chyba ze trzeba jakos wydluzac czas trwania ankiety i jakiejs opcji nie widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Nic nie zamykalem, chyba ze trzeba jakos wydluzac czas trwania ankiety i jakiejs opcji nie widzialem.

Chciałem zacząć chyba od serii Lakers - Portland na 1-2h przed startem meczu Denver z Utah i już nie mogłem.. :( Inne typy sobie odpuściłem, to Ravena nie ma sensu jak nie widać jak inni głosują - same wyniki to tylko statystyka. 

4 godziny temu, Eld napisał:

 Skoro nie bawię się w RL Wizzards to uznać należy, że gra u mnie Bertans, czyli zmiennik na 4, miotacz za trzy. Idealny fit do Marca z ławki.

Eld, ale Bertans to 100% nieobecny w bąblu. 

Skoro nie grał w mających jakieś tam szanse na playoffs Wizards, to tym bardziej u Ciebie. 

Ogólnie im więcej GMów pisze o tym, że dany gracz by u niego grał pomimo, że w rl postanowił nie grać, tym bardziej jestem przeciw Bealoi u nas. 

My w Orlando jesteśmy krytykowani za to, że gramy tym co mamy - a właśnie to świadczy wg mnie o charakterze drużyny. Princeowi nie będziemy psuć wakacji z Irvingiem nawet, jak dojdziemy daleko w playoffs - w ogóle nie mieliśmy nawet tego rodzaju myśli. 

Zwracam Waszą uwagę na Luwawu, który u mnie nie miał szans na minuty , a w Nets jest jednym z lepszych graczy. (oczywiście od nowego sezonu jak wróci ten cancer Irving, to TLC już sobie tyle nie pogra) . Podobnie w Memphis sporo grał Tolliver dla którego też nie miałem minut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

a zastanówcie się jakby to wyglądało gdyby miał obok siebie jeszcze Lowrego i KATa

KAT to w ogóle niewiadomo czy by zagrał w bańce (pewnie tak, ale po takiej tragedii nie można niczego wykluczyć) w PO zagrał dopiero raz i to beznadziejnie, zresztą to już było wałkowane - masz fajny trzon, ale na totalnym dorobku (minus Lowry +Gordon) a nie wiem co chcesz tu sprzedać, w beGM jest sporo ekip, które dają większe szanse na taki finał konfy chociażby, na dziś sam duet Davis + Leonard stawiam znacznie wyżej, no ale nie wiem... Ty ciężko przyjmujesz do siebie odrębne opinie i wszędzie węszysz krytykę

aż mi się tak od razu z Tobą skojarzyło, bez obrazy jak coś:

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, january napisał:

Orlando nie jest tak mocne jak ich GM myśli, ale nie jest też tak słabe jak sugerują niektórzy krytycy. Czyli w sumie standard  dotyczący calej szeeerokiej czołówki u nas;).

duże szanse na 2 rundę z pewnymi szansami na ECF (przy bardzo sprzyjających okolicznościach) to chyba nie jest jakiś odrealniony scenariusz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Na zachodzie wygląda to tak samo. 

mhm, a potem cm urywa mi 3 mecze (k****) Vonlehem w s5

3 minuty temu, january napisał:

No, ale to brzmi ciut inaczej niż Twój poprzedni post o wielu ekipach mających większe szanse na finały konferencji.

no przecież pisałem, (zresztą już dawno, zakładając, że Wolves nie zrobią PO) że Magic wśród potentatów mają u mnie najmniejsze szanse na finał konfy, teraz po tym meczu Mitchella furtka jakby się szerzej otworzyła, ale poczekajmy na koniec serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

KAT to w ogóle niewiadomo czy by zagrał w bańce (pewnie tak, ale po takiej tragedii nie można niczego wykluczyć) w PO zagrał dopiero raz i to beznadziejnie, zresztą to już było wałkowane - masz fajny trzon, ale na totalnym dorobku (minus Lowry +Gordon) a nie wiem co chcesz tu sprzedać, w beGM jest sporo ekip, które dają większe szanse na taki finał konfy chociażby, na dziś sam duet Davis + Leonard stawiam znacznie wyżej, no ale nie wiem... Ty ciężko przyjmujesz do siebie odrębne opinie i wszędzie węszysz krytykę

aż mi się tak od razu z Tobą skojarzyło, bez obrazy jak coś:

:)

Do Jordana mi nigdy by nie przyszło do głowy porównywać Mitchella -dla mnie to był zawsze grać mogący być DWadem 2.0 z trójką. 

Nie mam również problemów z krytyką, ale uzasadnioną :) 

KAT jest 3 centrem w lidze po Joku i Embiidzie (Davisa chyba liczą jako pf, ale z nim niech będzie, że 4) - ale jeżeli chodzi o całokształt. Wymieńmy KATa za któregoś z tej trójki do jego macierzystej drużyny i narracja by się zapewne zmieniła. Warto o tym pamiętać. :) 

Na Mitchella bardzo liczę - po prostu Houston to nie był dla niego wymarzony matchup - co pokazały nam niestety dwukrotnie playoffy (choć akurat sezon debiutancki w II rundzie bym mu tu nieco łagodniej potraktował). 

2 godziny temu, january napisał:

Orlando nie jest tak mocne jak ich GM myśli, ale nie jest też tak słabe jak sugerują niektórzy krytycy. Czyli w sumie standard  dotyczący calej szeeerokiej czołówki u nas;).

 

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

mhm, a potem cm urywa mi 3 mecze (k****) Vonlehem w s5

no przecież pisałem, (zresztą już dawno, zakładając, że Wolves nie zrobią PO) że Magic wśród potentatów mają u mnie najmniejsze szanse na finał konfy, teraz po tym meczu Mitchella furtka jakby się szerzej otworzyła, ale poczekajmy na koniec serii

KAT jest niestety nadal niewiadomą  w playoffs- i to jest decydujące. Liczę bardzo na Lowrego i Mitchella, ale to mi może dać własnie przy pomyślnych wiatrach Finał Konferencji - po prostu wszyscy z wyjątkiem Bucks są w moim zasięgu na Wschodzie - i tylko tyle. Zdecydują pewnie detale i dyspozycja graczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Nie mam również problemów z krytyką, ale uzasadnioną :) 

Mnie to zastanawia ta sławna długa kadra Orlando. Kto tam z ławeczki choć coś gra? 

Joseph? Coś jeszcze? Ktoś widział bądź słyszał?   No coż ta cisza dość wymowne. 

A jeszcze w s5 Noel i jakiś kasztan (McGruder?) za Gordona (kontuzja). 

Fajna długa kadra. Mbah a Moute i te sprawy

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, człowiek...morza napisał:

Mnie to zastanawia ta sławna długa kadra Orlando. Kto tam z ławeczki choć coś gra? 

Joseph? Coś jeszcze? Ktoś widział bądź słyszał?   No coż ta cisza dość wymowne. 

A jeszcze w s5 Noel i jakiś kasztan (McGruder?) za Gordona (kontuzja). 

Fajna długa kadra. Mbah a Moute i te sprawy

Mi Magic wstępnie wyszli 3-5 w bilansie na bubble. Faktycznie słabo to wygląda w porównaniu do konkurencji.

Aczkolwiek Alonzo źle na tym pewnie nie wyjdzie, bo dostanie wg moich wyliczeń z czwartego seedu Hornets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał:

Tak. Jednym z elementów opisu jest proponowany bilans. 
zbacz wpisy Qcina o 8:0 

Booker zrobił 8:0 :) a tu jeszcze bąblowy MVP Lillard + słaba forma beGM Lakers,Sota grala o 1 seed na Zachodzie, więc co jest kontrowersyjnosc w 8:0 skoro mój 13 gracz rotacji (Frank Jackson) mial mecz na 31 punktow? 

Wiem, że ostatnimi czasy najlepiej byc pokornym i w ogole pisać o jak najslabszym proponowanym bilansie, ale no serio, jak bąblowa Sota nie robi 8:0 to nie wiem kto mialby je zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.