Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Alonzo napisał:

 

@cvbew sumie to poza Rozierem i Barrettem, to prawie cała Twoja drużyna grała w bąblu ;) 

Jeszcze Bullocka nie było, ale ogólnie jakby liczyć tylko formę z bańki to bym może o PO powalczył :D (nie licząc #FreeBuddy bo on czasami gra tyle co goście z garbage, a i tak swoje 10 pkt zawsze ukłuje w 10 min nawet)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Jak tam Luka wypadl? Boxscore widze przyzwoity, a sama gra?

 

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

potwierdzam.

Wysoki z bardzo dobrze ułożonym rzutem w obronie szybki na nogach wiec problemem w D jak Bertans nie będzie. Lubię go a i tsk pozytywnie zaskoczył. 

Gubi się mentalnie czasem na boisku ci się samo wyeliminuje z czasem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udonis Haslem po raz 500 w karierze wyszedł m s5 i grając przez 24min. miał 7pkt. 8zb. i raz trafił za 3 i to chyba na zakończenie 2qw. W swoim stylu wymusił tez 2 ofensy. Możliwe, ze to był jego ostatni mecz w karierze..  Planowałem nim u nas grać całą 4qw. z Bulls, ale robię tak jak rl Heat - bez względu na to ,czy mogę sobie pozwolić na shut downy, czy nie UD u mnie z Bulls rozpoczyna i też gra 24min. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2020 o 12:20, Alonzo napisał:

Czy masz może na myśli tego niespełnionego austriackiego akwarelistę? ;) 

tak jego pocztówki i walka były wspaniałe 

W dniu 13.08.2020 o 10:07, ignazz napisał:

Spurs podkręcili tempo mając Austryjaka bo grają niższym składem co u mnie mając Collinsa wyglada jeszcze lepiej. 

Atlanta i plus minus?

to się nie uda. 

śmiesznie to wygląda jak u innych nabijasz się z cyferek bez kontekstu a u siebie każesz patrzeć głębiej a jeszcze się w zeznaniach mylisz

bo Atlanta z Lenem (mozna przyjac załozenie ~Zu) i Collinsem nigdy szybko nie grała a do tego miała elitarnego kreatora na koźle, którego trzeba kryć c*** wie gdzie, u Ciebie jeżeli pamietam to w przypadku KAŻDEGO gracza można luźno pod zasłoną przechodzić, czyli zagęszczać obronę. ciekawy koncept ogólnie, cholernie istotny, ale nikt go nie porusza ;) 

W dniu 13.08.2020 o 10:30, ignazz napisał:

Fani spurs dalej twierdzą ze większym problemem jest DDR niż LMA. A z Forbesa drą łachy od samego początku sezonu. Serio uważam ze to nie brak LMA a lepsza obrona obwodu bez Forbesa Millsa i Belli ( ten i tak gra za dużo dalej) daje spurs jakość. Nie mieszajcie tu lma jako główny czynnik. Z nim ci młodzi byliby jeszcze lepsi. 

I to nie są moje słowa tylko ale całej rzeszy kibiców za oceanem. 

fani to, fani tamto, tak ciężko o własne przemyślenia a nie gadanie populistycznych głupot ?

W dniu 13.08.2020 o 11:18, ignazz napisał:

Eric Bledsoe wrócił ale 10/5 na 41% i 33% za trzy to nie jest powód do dumy. 

>zespół który wyjebał jajca i wyciąganie wniosków z tego

W dniu 13.08.2020 o 11:18, ignazz napisał:

a Reddish i Collins kończyli sezon bijąc rekordy skuteczności za 3 

Mój lawkowicz Admirał Schoefeld  lepszy wynik wykręcił niż liderzy wspomniani wyżej. (35,8 vs 2x33,3%)

tutaj radziłbym już psychiatrę chyba, serio uczepiliście się marcu a taki Love dupą wciągał Collinsa i to będąc po części twórcą a nie tylko tworzywem

W dniu 13.08.2020 o 22:23, fluber napisał:

Moim nowym rozgrywającym będzie teraz Bjelica:) 

tbh gdyby nie roto nastawienie tej gry to byłby bardzo ciekawy pomysł, ale równie dobrze możnaby pisać o wzmocnionym ruchu piłki, tylko wobec posiadania Westbricka w zespole jest to nie możliwe

W dniu 14.08.2020 o 07:24, ignazz napisał:

@MarcusCamby tyle razy cmokałes z zachwytem nad jakimś kasztanem a serio go nie doceniasz. 
budujemy składy w oparciu o różne założenia.

takie pi****lenie odrzuciło mnie od zabawy, bo potem jak napiszę co chcę wykonać poza wyjątkami nikt nie potrafił tego zbić, ewentualnie czasem BMF, ale w tym wypadku trzymam dystans do opinii, bo Ayton akurat spełniał podane przez niego założenia :) a poza tym dobrze przypuszczałem a potem w gierkach się potwierdziło on odbiera go w sposób pejoratywny raczej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyjdzie ze masz monopol na wiedzę mi nie wolno przytaczać bieda statystyk konkurentów gdzie 25-33% bije po oczach i jeszcze przyklasnąć jsk to Love wciąga wszystkich dupa. No oczywiście w międzyczasie będąc z wizytami u specjalisty.  

Przy twoich wpisach człowiek zapomina ze to zabawa internetowa. 

Figlarz z Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko spoko, ale gdybym nie oglądał to bym głosu nie zabierał w tej sprawie, mam zasady (dlatego też nie porozmawiam za bardzo o Heat, NOLA, Lolkers, Denver, Pacers, Bulls, Pizdons (chociaż ich trochę oglądałem już później, kupił mnie ten mały karzełek, ale ta czarna łajza mu nie chce w pełni zaufać - szkoda, Kings)

CAVS oglądałem bardzo dużo po A$G, więc wiem co widziałem i jeszcze trochę przysiedziałem z analizą, na twoje nieszczęście Hawks też całkiem sporo widziałem i powiem tak, on bardzo spoko pracuje bez piłki, trochę przypomina Amar'e, ale kto ma rzucać mu te podania to ja za c*** nie wiem a Ty rzucasz puste staty bez jakiegokolwiek kontekstu i podawania roli graczy. Jak przypominałem cykl LMA to się rzucałeś, że c*** nie prawda i to fejk żeby obrażać innych, pet grał nawet poniżej moich oczekiwań a tutaj słyszałem co innego a to niby ja mam monopol na wiedzę. statystyki przytaczaj, ale powiedz coś więcej a nie tylko oglądaj mecze w box-scorze. Co do zabawy ona miała oddawać rzeczywistość a wyszło roto ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawa obrona rl spurs Na obwodzie sprawiła ze LMA miał co 24 sekundy ręce pełne roboty i nie dziwie się ze powiedział dosyć skupiając się na ataku. W tym okresie spurs oglądało się podle. Wystarczyło jednak zmienić z przodu graczy którym się chciało bronic i od razu skończyły się bezkarne wjazdy a nawet jak ktoś przeszedł to na tyle miał utrudnione zadanie ze nie tylko zderzył się z blokującym Poeltlem który jest dobrym obrońca ale i sytuacja analogiczna była z Eubenksem. 
 

majac swoje spurs dużo lepiej broniące bo duża różnica jest moim zdaniem czy masz Forbesa Millsa czy Belli i nawet DDR a Brogdon czy Monte Morris wiec ten pet LMA w całym sezonie u mnie z obrońcami obwodowym  na poziomie wyglądałby jak obrona pomalowanego w bąblu rl spurs lub lepiej. 
 

krytykujesz roto ( słusznie bo tym gra nie ma prawa być) a sam odrzucasz prosta zależność wybór koncepcji zespołu danego GM a jakość gry zawodnika.

 

oczy krwawiły od obrony rl spurs ale ja tego tak nie ułożyłem. Co dobre nawet Reddish i Collins na przestrzeni sezonu się w obronie poprawili. 
 

wymawiasz mi roto ale fakty są takie ze wymienieni zawodnicy Jazz zanotowali potężny zjazd w skuteczności. W tym samym czasie w mało niestety istotnych meczach ( brak jednak innego materiału pogladowego. ) moi zanotowali znacząca poprawę. Dlaczego mam to przemilczeć gdzie niektórzy nawet nie sprawdzając tych statystyk już założyli ze spurs są za jazz czy Mavs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od poczatku byłem za tym żeby Jacob grał dużo, zwłaszcza jeżeli ta pizda LMA nie lubi grać na C a tak to bronił słabo i gdyby nie grał w Spurs to pierwszy bys po nim jechał, więc chociaż skończ się okłamywać

wszystko spoko, tak krytykujesz tych Forbesów, Millsów czy Bellineliego a prawda jest taka, że bez ich pracy bez piłki w ataku oraz respektu jaki mają to pomalowany rywale mieliby zaczopowane na amen. natomiast w twoich spurs coś takiego powstaje, masz lepsza obronę ale kosztem ataku i shot creation, bo jeżeli najlepszy rzut z kozła ma Waggins to chyba coś poszło nie tak i następuje bardzo fajny exploit takiego zespołu, ale jak widać lubiana postać + obawa przed spamującym słowotokiem + lubiani/nieszkodliwi gracze powodują, że cięzko to rzetelnie ocenić i wystawić właściwą ocenę :) zwłaszcza że potem za uczciwą ocenę dostaje się po bilansie ;) 

36 minut temu, ignazz napisał:

a sam odrzucasz prosta zależność wybór koncepcji zespołu danego GM a jakość gry zawodnika.

36 minut temu, ignazz napisał:

wymawiasz mi roto ale fakty są takie ze wymienieni zawodnicy Jazz zanotowali potężny zjazd w skuteczności.

zdecyduj się w końcu, jeszcze po transferze Andersona i Love'a tłumaczyłem jak to widzę to się banda zleciała i zaczęla tłumaczyć mi, że źle kombinuje (zwłaszcza że point Anderson odpowiedzialny za team D to wymysł Popa) a w Memphis jest ciekawy kontekst za tym, ale przecież ogladasz tyle to z pewnością to wyłapałeś ;)  jak mówiłem gra zawiodła, bo dużo obiecywała a praktyce to w roto pograć mogę gdzie indziej a przynajmniej nie dostanę skierowania na Tworki czy inne Kocborowo. "context matter, but none talk about it" i tym akcentem kończymy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyle Anderson ma koszmarny sezon. 

Nie wspominałbym o nim. 

Piszesz ze brakuje mi tych takich strzelców bez głowy podczas gdy akurat te moje potworki zaczęli trafiać za trzy seryjnie i powtarzalnie. 

Wszyscy wokół na podstawie spurs w bąblu słusznie krytykują Millsa czy Forbesa wprost wskazując Popa jako winnego braku PO za wybór tych a nie innych graczy do minut a Ty ich gloryfikujesz? 

Jesteś wizjonerem i outsiderem równocześnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando niewatpliwie traci 2seed po bubble, na 3-5 w rotacji tam jest KAT, 4 mecze Gordona i ... Mbah a Moute,  McGruder, McKinnie,  Grant Williams,  Noel, Pelle, Silva. Nie wiem  z czego wybierac... 

@Alonzo 

Musze byc konsekwentny, zwracales uwage na mnie jak gralem przez kilka meczow po 15 minut Dudleyem, pisales o NYK, a sam masz jeszcze wieksze klopoty. Toronto i Miami sa w formie, pewnie ktos z nas cie wyprzedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tangiers napisał:

Orlando niewatpliwie traci 2seed po bubble, na 3-5 w rotacji tam jest KAT, 4 mecze Gordona i ... Mbah a Moute,  McGruder, McKinnie,  Grant Williams,  Noel, Pelle, Silva. Nie wiem  z czego wybierac... 

@Alonzo 

Musze byc konsekwentny, zwracales uwage na mnie jak gralem przez kilka meczow po 15 minut Dudleyem, pisales o NYK, a sam masz jeszcze wieksze klopoty. Toronto i Miami sa w formie, pewnie ktos z nas cie wyprzedzi

Ehhh.. 

Na Boston i Chicago moja ławka starcza. Philly gra bez Simmonsa, którego właśnie straciła i desperacko próbuje womponowywac Klaya Thompsona na limitowanych minutach po ACLu co jak wiemy nie jest łatwe - gdzie widać jak bez rytmu jest Oladipo, który przecież pół roku temu juz wrócił do gry. 

Mogę przegrać z Knicks w g7 przyznaję, ale tam na obwodowych NY mam akurat ludzi, a na skrzydłach i pod koszem Knicks mają jeszcze większy problem i tu moge miec tylko jeden poważny problem na który bez Gordona nie mam odpowiedniego matchupu - Leonard. Ale on tez musi odpocząć i wtedy nadrabiam. 

Ty za to z cały czas rozgrywającym Donciciem nie masz w ogóle minut dla Satoranskiego - chyba ze on może grac tylko jako spot up shooter. Ross w którymś meczu poszedłw 0/10 z gry, poza tym opuścił też kampus i ma jakieś problemy z żołądkiem, czy cóź - więc nie wiadomo czy będzie grał. Dipo jest strasznie nierówny.

W Heat kupuję za to grę Doncic/Vucevic w seeding games oraz Middleton się dostosuje. Świetny jest Crowder, ale tracisz go w meczu z Oklahomą (tam zderzyli się z Dortem). 

5-3 to max z fatalnym Donciciem w końcówkach. Jestem spokojny o 2 seed :) 

No i szkoda, że nie doceniasz defensywy moich role playerów .. :( i to GM Miami Heat :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Ehhh.. 

Na Boston i Chicago moja ławka starcza. Philly gra bez Simmonsa, którego właśnie straciła i desperacko próbuje womponowywac Klaya Thompsona na limitowanych minutach po ACLu co jak wiemy nie jest łatwe - gdzie widać jak bez rytmu jest Oladipo, który przecież pół roku temu juz wrócił do gry. 

Mogę przegrać z Knicks w g7 przyznaję, ale tam na obwodowych NY mam akurat ludzi, a na skrzydłach i pod koszem Knicks mają jeszcze większy problem i tu moge miec tylko jeden poważny problem na który bez Gordona nie mam odpowiedniego matchupu - Leonard. Ale on tez musi odpocząć i wtedy nadrabiam. 

Ty za to z cały czas rozgrywającym Donciciem nie masz w ogóle minut dla Satoranskiego - chyba ze on może grac tylko jako spot up shooter. Ross w którymś meczu poszedłw 0/10 z gry, poza tym opuścił też kampus i ma jakieś problemy z żołądkiem, czy cóź - więc nie wiadomo czy będzie grał. Dipo jest strasznie nierówny.

W Heat kupuję za to grę Doncic/Vucevic w seeding games oraz Middleton się dostosuje. Świetny jest Crowder, ale tracisz go w meczu z Oklahomą (tam zderzyli się z Dortem). 

5-3 to max z fatalnym Donciciem w końcówkach. Jestem spokojny o 2 seed :) 

No i szkoda, że nie doceniasz defensywy moich role playerów .. :( i to GM Miami Heat :( 

Ehh, znowu stosujesz swoja pokretna logike. Po pierwsze nie wiesz czy KAT zagralby w bubble w zwiazku z problemami osobistymi, ale z mojej strony masz ten benefit of the doubt i zakladam, ze zagra. Piszesz, ze Klay bedzie desperacko wprowadzany po kontuzji, przeciez Towns tez byl ostatnio kontuzjowany, wiec twoj argument jest na nie na miejscu. W obozie Magic jest jeszcze wieksza desperacja, bo bez Townsa( i za chwile Gordona) grasz grube minuty zestawem bench warmerow. 
 

Wedle depht chartu Satoransky gra 26 minut. Duzo, bo cenie jego wszechstronnosc i wplyw na gre. Poza Lakers malo jest juz przykladow na granie 1 ball handlerem w S5, jest to archaicznie rozwiazanie i ogranicza mozliwosc tworzenia przewagi w ataku. Rozumiem, ze jako GM ograniczylbys minuty Doncica  na rzecz Satoranskiego? Ja mam inna filozofie. 
 

Tak jak pisalem wczesniej Ross od wczoraj juz trenuje z zespolem.

Co do koncwek spotkan i reszty stosujesz wiele uproszczen. Raz przekladasz sytuacje z real NBA 1:1 do naszej gry(koncowki Dallas, roto - podejscie), a raz piszesz, ze ,,sciany” pomoga Orlando, a KAT bedzie mial dodatkowa motywacje po smierci matki.
Dla mnie brak tu spojnosci, a ja skupiam sie na faktach, a fakty sa takie, ze masz overall bardzo slaba rotacje na 3-5. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś kwestionuje, ale moja lista zawodników, którzy wypadli na bańkę i ewentualne PO przed przerwą lub podczas trwania bubble.

Boston Celtics - nikt

New York Knicks - Kyrie Irving, Bojan Bogdanovic

Philladelphia 76ers - Trevor Ariza, Ben Simmons. Klay Thompson mocno problematyczny, jeśli idzie o grę i impact.

Toronto Raptors - Dwight Powell, Al-Farouq Aminu

Chicago Bulls - nikt

Indiana Pacers - Patrick McCaw

Atlanta Hawks - Dante Exum

Charlotte Hornets - Domantas Sabonis

Miami Heat - Jalen Brunson

Orlando Magic - Taurean Prince, Kelly Oubre

Washington Wizards - Clint Capela, Kevin Durant

Dallas Mavericks - Jonathan Isaac, Willy Cauley-Stein, Zhaire Smith

Houston Rockets - Aaron Baynes

San Antonio Spurs - LaMarcus Aldridge,

Denver Nuggets - nikt

Minnesota Timberwolves - Justise Winslow, Kevon Looney

Oklahoma City Thunder - Trey Lyles, Davis Bertans

Utah Jazz - nikt

Los Angeles Lakers - nikt

Phoenix Suns - Spencer Dinwiddie, Jaren Jackson

Sacramenti Kings - Bryn Forbes

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.