Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

Edytowałem głosy na Magic (+1 na 16-9) i Bulls (-1 na 13-12). No to tyle. Pozdrawiam :) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, LONGER01 napisał:

Jestem od pierwszego dnia w beGM i jeszcze nie zdarzyło mi się nie dać opisu/zagłosować. Będzie na pewno w weekend 🙂

kiedy można oczekiwać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, polishllama69 napisał:

kiedy można oczekiwać ?

Sobota, między 14-16

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Iggy w Heat był dzisiaj -33 w 23min. 

@człowiek...morza

Paradoksalnie u mnie wypad Kyriego z Knicks bardzo wzmacnia tą drużynę na playoffs. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, polishllama69 napisał:

bądźmy poważni, jakim cudem wypad gwiazdy ma pomóc ?

Chemistry

Z Irvingiem jako cancerem u mnie odpadali w I rundzie z kim by nie grali. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Eld napisał:

Spokojnie. To, że strony rozmawiają nie oznacza że Rudy Gobert już tu jest. Ba, więcej z moich informacji wynika że dogra sezon do końca w Kings.

Opt out Goberta? A jak mi Davis jednak zapuka w to offseason wiedząc że Rudy tu jest?

Combo Gobert-Davis i nie zmuszam Anthonego do gry na piątce a gra obok najlepszej piątki w lidze. A przy ilości pozyskanych assetów na tym by się nie skończyło.

A co w tym najlepsze, że nie dość że stracą Davisa to jeszcze klubowi z którym on podpisze @człowiek...morza dopłaci $ 200.000. 

Eld wyjaśnij mi gdzie Ci napisałem ze on jest na blocku. Uderzasz do mnie ze na bank u mnie nie przedłuży przez klimat, potem z ciekawości pytam co taki pewien jesteś ze go dostaniesz - twierdzisz ze dajesz super pakę, ogólnie nie dla mnie bo była średnia..

Gobert dostaje ode mnie super maxa i odejdzie z Kings jak go przegram w głosowaniu. A jak chcesz go pozyskać to rób sobie miejsce w salary ii nie rozsiewają plotek ze kluby negocjują bo na razie coś sobie rzuciłeś, ja dla śmiechu ci odpisuje bo mam w tym inny cel. Myslalem ze więcej insider newsow wyrwę i wtedy miałbym na złotej tacy info kogo do siebie mam przekonać i już. A ty twierdzisz ze kluby są dograne. Nie są i teraz to możesz odkręcać sobie co chcesz ale Goberta to u siebie z FA możesz tylko pozyskać.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, shevcu napisał:

Eld wyjaśnij mi gdzie Ci napisałem ze on jest na blocku. Uderzasz do mnie ze na bank u mnie nie przedłuży przez klimat, potem z ciekawości pytam co taki pewien jesteś ze go dostaniesz - twierdzisz ze dajesz super pakę, ogólnie nie dla mnie bo była średnia..

Gobert dostaje ode mnie super maxa i odejdzie z Kings jak go przegram w głosowaniu. A jak chcesz go pozyskać to rób sobie miejsce w salary ii nie rozsiewają plotek ze kluby negocjują bo na razie coś sobie rzuciłeś, ja dla śmiechu ci odpisuje bo mam w tym inny cel. Myslalem ze więcej insider newsow wyrwę i wtedy miałbym na złotej tacy info kogo do siebie mam przekonać i już. A ty twierdzisz ze kluby są dograne. Nie są i teraz to możesz odkręcać sobie co chcesz ale Goberta to u siebie z FA możesz tylko pozyskać.

czyli jak zwykle ten kmiot @Zdzisław Ptak ma c***owe informacje. Najpierw Howard, teraz Gobert.

Uczeń pozostanie tylko uczniem...

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Alonzo napisał:

Chemistry

Z Irvingiem jako cancerem u mnie odpadali w I rundzie z kim by nie grali. 

przecież to jest równie bzdurna teza jak to, że:

Cytat

Magic z Mitchellem mają większe szanse na awans do ECF

bo Donovanowi w końcówkach odpierdala i na pewno spierdoli im clutch games waląc 20 cegieł pod rząd

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

54 minuty temu, shevcu napisał:

Nie będę rozmawiał z kimś kto rozmowy transferowe kończy tekstem "Dobra ja miałem dobra beczkę słuchając tych propozycji ".

Gratuluję sposobu spędzania czasu przeznaczonego na beGM. Teraz mnie nie dziwi dlaczego Kings wyglądają tak jak wyglądają. 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Alonzo napisał:

Paradoksalnie u mnie wypad Kyriego z Knicks bardzo wzmacnia tą drużynę na playoffs. 

No o ile mogły być problemy z tzw. "atmosferą" i tym, czy Davis chciałby być takim Lovem/Boshem w Knicks, to sportowo na pewno tracą. 

Kontuzja Irvinga i świetna gra Rl Raptors bardzo mocno uderzają w to jak dobrzy są Knicks ( w sensie widać teraz, że Rl Raptors bez Leonarda to team na 55 wygranych easy, a BeGM Knicks bez Irvinga i Leonarda są gorsi niż Pelicans z ostatniego sezonu Davisa tam).

Być może CM coś jeszcze na te play-offs wymyśli, ale na ten moment, to ja go nie widzę wygrywającego z nikim z tym składem.

I generalnie to bardzo niebezpiecznie stawiać taką tezę, że są lepsi bez Irvinga, bo co potem powiesz w play-offs jak na nich trafisz?:)

1) że Knicks są lepsi i nie ma o czym gadać?

2) czy że Twoi Magic byli w play-offs lepsi niż Knicks w pełnym składzie?:)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Eld napisał:

Nie będę rozmawiał z kimś kto rozmowy transferowe kończy tekstem "Dobra ja miałem dobra beczkę słuchając tych propozycji ".

Gratuluję sposobu spędzania czasu przeznaczonego na beGM. Teraz mnie nie dziwi dlaczego Kings wyglądają tak jak wyglądają. 

Super komentarz. Napisałem gdzieś ze coś akceptuje lub czy w ogóle jestem zainteresowany czymkolwiek? Nie :) dlatego nim puścisz coś w eter to lepiej coś dogadaj. Na razie Kings lepiej wyglądają niż okc i to ty dałeś dyla z Bostonu wiec zapraszam do rywalizacji o Goberta na fa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym zaoraniem Bulls to serio? Oni mają 1 pick w 1 rundzie draftu w najbliższych 3 sezonach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, fluber napisał:

Z tym zaoraniem Bulls to serio? Oni mają 1 pick w 1 rundzie draftu w najbliższych 3 sezonach...

mówiłem, że będę miał dobrego 6th mana :D 

poza tym popatrz na to tak, że te 20 baniek oszczędności nie wzięło sie z czapy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GM Pelicans patrząc jak Brooklyn Nets mimo 69 milionów dead money ida po play-offy żywił nadzieję na to samo, lecz inni GM chcą mu zabrać tę pomarańczę

Niestety dyletanci nie poznali się na sile wielkich Pels.

A Alec Burks już wygrywa mecze nie dla słabych Warriors, ale dla mocnych Sixers.

4 minuty temu, fluber napisał:

Jako właściciel ich first picka zacieram ręce :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

A Alec Burks już wygrywa mecze nie dla słabych Warriors, ale dla mocnych Sixers.

Ty się lepiej pochwal co gra mój ulubienic od momentu ustalenia extension :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam nie wiem co tu sie wyprawia, ale znow niezly team jest zaorany w trakcie sezonu, a nie latem, choc nie jest to az tak dobry zespol jak zeszloroczni Blazers.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, polishllama69 napisał:

Ty się lepiej pochwal co gra mój ulubienic od momentu ustalenia extension :D 

Wrócimy do tego tematu już po głosowaniu drugiego trymestru :)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi