Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ignazz napisał:

Widzę ze dalej ocena Orlando Magic tu na forum jest mocno zaniżona. 

 

1 minutę temu, Lucas napisał:

Widzisz moja dyskusja o Magic zaczęła się od ich pochwalenia ich liderów jakby ktoś przeoczył. Ot po prostu niektóre rzeczy widzę inaczej niż ich GM, a myślę że mam mniejszy interes niż on w przeforsowywaniu jakiejś narracji o tym zespole. 

Wg mnie teoria o załamce KATa jest bez sensu. :) Siedzi już ze mną 2 lata, a ja mam cholernie ciężki charakter, zatem bardziej prawdopodobne, że odnalazłby swoje powołanie w defensywie, i broniłby każdego od Trea Younga po Anthony Davisa niczym Kevin Garnett w Finałach 2008 niż te teorie o odpuszczeniu sezonu i pogrążeniu drużyny miałyby się ziścić;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawimy się w beGM już jakiś czas ale trochę chyba odlatujemy z tym odwzorowaniem rzeczywistości. To tylko zabawa. @Alonzo w swoim stylu piszesz podobnie jak ja za dużo i wchodzimy niepotrzebnie w tematy poboczne. Niby mamy taki kosmicznie inny sezon ale dogramy go w spokoju. Patrząc na liczbę zakażonych na świecie boje się ze te obecne rozgrywki mogą być rozrywka na długi czas niedostępna. Dokończymy ten sezon z godnością i szacunkiem. ;) 

10 minut temu, Lucas napisał:

Widzisz moja dyskusja o Magic zaczęła się od ich pochwalenia ich liderów jakby ktoś przeoczył. Ot po prostu niektóre rzeczy widzę inaczej niż ich GM, a myślę że mam mniejszy interes niż on w przeforsowywaniu jakiejś narracji o tym zespole. 

Ogólnie raczej wyjątkowo każdy z GM chwali nie swoich graczy którzy robią robotę. @Qcin_69 tez się o swoich nie wypowiada tylko pyta innych gn 😭😭😭

Pełna kultura. 

Smierć babci Wigginsa sprawiła ze Andrew zagrał set meczów życia. W hołdzie 

Aż się chce spytać ile on tych babci ma? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Bawimy się w beGM już jakiś czas ale trochę chyba odlatujemy z tym odwzorowaniem rzeczywistości. To tylko zabawa. @Alonzo w swoim stylu piszesz podobnie jak ja za dużo i wchodzimy niepotrzebnie w tematy poboczne. Niby mamy taki kosmicznie inny sezon ale dogramy go w spokoju. Patrząc na liczbę zakażonych na świecie boje się ze te obecne rozgrywki mogą być rozrywka na długi czas niedostępna. Dokończymy ten sezon z godnością i szacunkiem. ;) 

Temat z KATem wyszedł zupełnie przypadkiem i narracja poszła dalej niepotrzebnie w tym kierunku. :) Ogólnie wracając do meritum - KAT spotyka się z jakąś pindzią od Kardiashianek od niedawna, ponadto widziałem jego filmiki jak gra w kosza z jakimiś ludkami (w dobie covidu) - są to dla mnie dość jasne sygnały, ze się nie załamał ;) 

Jestem dobrej myśli, że nie tylko dokończymy ten sezon, ale kolejny ruszy - możliwe że z jakimiś obostrzeniami i przesuniętym terminem startu - ale ruszy. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzę na graczy, którzy mają shut down w poszczególnych meczach z najróżniejszych powodów i u nas również się będziemy musieli z tym liczyć. A to uderza głównie w w teamy z wąskimi składami. Liczymy wtedy, że grały jakieś nonamey w rotacji - ale nonamey nic poza obecnością na boisku nie dają. 

Sam planowałem posadzić swoich podstawowych graczy w g.8 z Bulls, ale widzę, że będę musiał to nieco inaczej rozegrać, a tacy gracze jak Pelle, Silva, czy McKinnie dostana większe minuty niż początkowo zakładałem. 

No i zdarzają się takie przypadki jak Aytona, który sobie w bardzo ważnym meczu dla Suns (naszych Jazz) zapomniał testu zrobić ..

 

edit.

Drużyny, które mają jasną sytuację przed playoffs i już nie walczą o rozstawienie raczej też dają pograć swojej młodzieży. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje klubom grającym o wynik w tym sezonie. Cała masa shut down bardzo trudna do oceny. Ta ostatnia prosta to będzie mam wrażenie totalna loteria, jeśli idzie o głosowanie.

Chyba będę musiał podejść do tego jak do PO. Jeśli kontuzja nie jest ewidentna typu Sabonis czy Simmons, to wszyscy grają. I tylko ewentualnie dodatkowe punkty dla tych co błyszczą formą w bańce. Inaczej tego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, january napisał:

Mój obecny dostęp do neta w górach to takie słabe 1/10, jak tam Warren vs Butler na boisku wyglądało + działo się co? Stresci ktoś:p ? 

Do połowy był remis 48-48. Później Miami odjechało. Heat grali swoje - to co potrafią - defensywa i trójki. Nie było zadnego spięcia Butlera z Warrenem - jeżeli o to pytasz ;) 

Będzie Tobie Jasiu brakowało tak grającego Olynyka w playoffs. 

24 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Zgodzisz sie z forum że beGM Minnesota robi 8:0 run?

A dwa nietrafione osobiste Lillarda po tym aptekarskim faulu McGrudera? :P 

No i w g1 Tatum miał niesamowity slump.. ;)

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Alonzo napisał:

Do połowy był remis 48-48. Później Miami odjechało. Heat grali swoje - to co potrafią - defensywa i trójki. Nie było zadnego spięcia Butlera z Warrenem - jeżeli o to pytasz ;) 

Będzie Tobie Jasiu brakowało tak grającego Olynyka w playoffs. 

A dwa nietrafione osobiste Lillarda po tym aptekarskim faulu McGrudera? :P 

No i w g1 Tatum miał niesamowity slump.. ;)

Po co mu Olynyk jak ma Meyersa Leonarda xd 

Alonzo, 1 slaby wystep Tatuma i 2 nietrafione wolne Lillarda między meczami na 45 i 51 punktow podlane MVP forma Bookera, wskoczeniem do rotacji Miye Oni, Dobrym Olynykiem, DFSem, Boucherem i solidnym Hillem - tbh, ta coronoprzerwa to najlepsze co sie przydarzylo beGM Minnesocie nie liczac mojego dolaczenia do Organizacji xd 

A tam jeszcze Wood sie kisi w rotacji :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Po co mu Olynyk jak ma Meyersa Leonarda xd 

Alonzo, 1 slaby wystep Tatuma i 2 nietrafione wolne Lillarda między meczami na 45 i 51 punktow podlane MVP forma Bookera, wskoczeniem do rotacji Miye Oni, Dobrym Olynykiem, DFSem, Boucherem i solidnym Hillem - tbh, ta coronoprzerwa to najlepsze co sie przydarzylo beGM Minnesocie nie liczac mojego dolaczenia do Organizacji xd 

A tam jeszcze Wood sie kisi w rotacji :wink::wink:

Nie da się ukryć, że Twoi Wolves w seeding games wymiatają ;) 

U mnie raczej w tych 8 meczach będziesz miał najlepszy wynik na Zachodzie, ale pisze tak na czuja, bo wszystko będę liczył sobie dopiero w łikend :) 

Z drugiej strony strata 4 meczy do Lakers raczej nie do nadrobienia w 8 meczach. Gdyby był różnica około 2 meczy - to jak najbardziej ;) 

 

btw. Cały czas nie wiem jak Beala u Regisa liczyć, ale chyba mam indywidualnie salomonowe rozwiązanie - jak nic sie z tym u nas oficjalnie nie wyjaśni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Ale jakoś tego MJa bubble ogarnął Jimmy czy to ktoś inny kryl? 

Z Forum czy z Qcinem 😛 ? 8-0 nie, bo np zacząłeś od wpoerniczu xd, ale kandydat do najlepszego bilansu w tych 8 grach wraz z Hornets i Heat z tego co zdążyłem pooglądać. Dajcie staty grajkow przy opisach tym razem serio, bo ja nie bede miał na pewno nic jak sprawdzić:d A tam na wschodzie 2-5 i zachodzie 7-9 gorąco.

Coś za coś zdecydowanoe wolę Theisa, a te staty KO takie so so były jak widziałem jak dotąd, ale wiadomo niezły 6man.

January luty 2020

Usredniamy Wystepy w calym trymestrze 

January sierpien 2020 

1 mecz przegrales z tych 8 

January luty 2020 

Kelly Olynyk (z problemami mieszczenia sie w rotacji Heat) 

Elite Rols 

January sierpien 2020 

Kelly Olynyk (grający najlepsza koszykówke w karierze po ASG) 

No niezly 6man.

 

//

Tak tylko wrzucam czekajac na drinka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz Monte dba o młodzież ;)

 

“Our confidence (has grown),” Morris said. “When you play with limited minutes, you have to go in and be efficient. I talked to Bol at halftime and told him to just take his shot. His growth today, and PJ who’s been playing phenomenally, those guys are in attack mode. Going forward, it will open coach’s eyes that we are really deep and he can call on guys and we’ll be ready. We can play with or beat any team in this league.”

Morris is no stranger to stepping into big shoes. He did it last season in the first round of the playoffs against the Spurs, and he did it again a few weeks ago when he started in place of Murray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny mecz Keldona Johnsona. Bardzo dobry w obronie na Russellu i pewny zarówno pod koszem jak i z dystansu. 
24/11/3 3/3 za trzy. 
 

Poeltl 14/12 biegał z kurduplami zgrabnie skacząc po głowach small ballowi 

Cieszy Dzanan Musa moj ulubieniec. 
17/6/6 
 

Potrzeba pewności bo miał sporo rzutów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2020 o 07:25, RonnieArtestics napisał:

Śmieszna sprawa u nas, bo Minnesota ma dwóch z trzech najlepszych graczy w bubble (tj Warren xD), ale tylko jeden z nich maksymalnie awansuje do PO w realu, lol.

Też o tym myślałem ;) 

Za to Ty masz chyba największe objawienie z rookiech w bąblu :) 

 

edit. Dżizyzzysss!!! Zapomniałem o moim niedoszłym stealu z draftu Dariusie Bazleyu @shevcu

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Też o tym myślałem ;) 

Za to Ty masz chyba największe objawienie z rookiech w bąblu :) 

Nom, w tym roku pewnie nic mi to nie da, ale się cieszę bo jest spory potencjał na przyszły sezon :).

 

ale minesote to serio bedzie ciężko oceniać, dla mnie w takiej formie wyrastają na top2-3 faworyta do mistrzostwa, ale muszą jeszcze coś pokazać w PO.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.