Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Męczy się w lineupach z Beasleyem niestety, straszny kasztan w D ten Malik, poziom Tre Younga po tej stronie boiska, a w ataku też bbIQ jakichś Nicków Youngów.

Players On Players Off Minutes NetRtg OffRtg DefRtg
Malik Beasley, D'Angelo Russell
 
259
-4.71
114.83
119.54
Malik Beasley
D'Angelo Russell
108
-29.03
103.45
132.48
D'Angelo Russell
Malik Beasley
99
2.08
111.95
109.87

DLO zweryfikowany pięknie, najpierw oddany za darmo z GSW, teraz gra na poziomie jak przez cała karierę z wyjątkiem 2 miesięcy w zeszłym roku. 
 

Koszmarnie się na niego patrzy, a tak się cieszyłeś ze poszedł do Minnesoty, wychodzi na to, ze jednak Kerr trochę bardziej ogarnia koszykówkę od Ciebie :) 

Mnie cieszy ze zaraz wraca Winslow, Winslow-Hill-Niang-Boucher-Olynyk, niezła ławka i na RS i na PO ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

Męczy się w lineupach z Beasleyem niestety, straszny kasztan w D ten Malik, poziom Tre Younga po tej stronie boiska, a w ataku też bbIQ jakichś Nicków Youngów.

Players On Players Off Minutes NetRtg OffRtg DefRtg
Malik Beasley, D'Angelo Russell
 
259
-4.71
114.83
119.54
Malik Beasley
D'Angelo Russell
108
-29.03
103.45
132.48
D'Angelo Russell
Malik Beasley
99
2.08
111.95
109.87

image.png.7ffc2ecfe8d6e8691ca87aa70d893fd7.png

aha

Z pewnością przy takich notowaniach to impact DLO ma bardzo plusowy. 

Dobrze wiesz, że przekładanie on/off Soty, który korzystnie wypada tylko dzięki kasztanowi Nazowi Reidowi (jedyne centymetry pod koszem) jest niemiarodajne

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Nie będę odpowiadał na prowokację lamusów co w 1R PO polecą z takim pizdowatym składem.

Ale jakie prowokacje? 

Cieszyles sie z wymiany Dlo do Minnesoty? Cieszyles

DLO mial udowodnic jakim hest kozakiem w Minnesocie uwolniony od fatalnych Gsw? MIAL 

Dlo gra chyjowo? Gra

Wiggins ma wiekszy impact od Dlo? Ma

Lawka Hill-Winslow-Niang-Boucher-Olynyk hest lepsza od Twojej? Hest

Butler drugi kolejny trymestr ma Minusowy on\off w Uzaleznionych od niego Heat? Ma

Wiec co nazywasz prowokacje? Fakty?

39 minut temu, polishllama69 napisał:

ciągle dużo powiedziane

Chcialem byc mily 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Wiggins ma wiekszy impact od Dlo? Ma

nah, bycie bardziej c***owym niż Waggins to zaszczyt nie możliwy do dostąpienia przez wszystkich :) Russell jeszcze tam nie doszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Panowie, bez prowokacji - ustalmy raz na zawsze prawidłową narrację.

Jeśli zawodnik Lakers robi zajebiste statsy a fatalne on/off to liczymy statsy, jeśli odwrotnie to patrzymy na to jaki daje fantastyczny impact.

Proszę o nie manipulowanie w inny sposób swą daremną interpretacją, pozdrawiam.

To juz wiemy od 3 lat, dalej jednak nie doczekalismy sie "niespodziwanej" weryfikacji Dlo sprdzedawanego tutaj od 1,5 roku (od 2 dnia PO.podpisaniu extension w sumie) jako allstara.

Unikasz tematu, dziwne

Teraz, polishllama69 napisał:

nah, bycie bardziej c***owym niż Waggins to zaszczyt nie możliwy do dostąpienia przez wszystkich :) Russell jeszcze tam nie doszedł

Wcale tak zle w tych Gsw nie wyglada ;) w obronie to jednak 2 polki nad Dlo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Wcale tak zle w tych Gsw nie wyglada ;) w obronie to jednak 2 polki nad Dlo 

poziom trudności "być przynajmniej o głowę wyższym od 80cm karła"

bez urazy dla karłów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Bo mi się nie chce teraz pisać w beGM, zwłaszcza że piszemy po statach całego trymestru i on/off czy 3pt to są na ten moment dość małe dawki.

Russell w Wolves nie gra z Townsem jak liczyłem, więc (wystarczy sprawdzić staty) rzuca jeszcze więcej trójek z ciężkich pozycji na ten moment, ale po co mam to podawać po 8-9 spotkaniach, podam przy opisie przy danych z całości +-30 meczowej dawki.

Meh, czyli jak ktos sie przez 24 spotkania a potem w 5 meczach trafi 6 trojek w garbage(bo w sumie wszystkich minuty z Dlo to hest garbage xd) to juz mamy go inaczej oceniac? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, polishllama69 napisał:

nah, bycie bardziej c***owym niż Waggins to zaszczyt nie możliwy do dostąpienia przez wszystkich :) Russell jeszcze tam nie doszedł

Przesadzasz. Przecież Wiggy notuje te swoje 9/20 ale takich cyferek jak tamte u niego nie widziałem. Zaślepia Ciebie nienawiść. 

8 minut temu, polishllama69 napisał:

poziom trudności "być przynajmniej o głowę wyższym od 80cm karła"

bez urazy dla karłów

Nie przyjmujesz argumentów innych zupełnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Przesadzasz. Przecież Wiggy notuje te swoje 9/20 ale takich cyferek jak tamte u niego nie widziałem. Zaślepia Ciebie nienawiść. 

lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

 

No, a mamy oceniać Lillarda już teraz, że gra dokładnie to samo co Russell pod względem boxscore i znacznie gorzej w +- w tym trymestrze?

 

Znowu probujesz porownywac Lillarda i Dlo, Lillarda wchodzi skabo w trymestr po kontuzji, nic niespodziwanej, liczyłem sie z tym, zreszta, umowmy sie, szanse że powtorzy takim trymestr jak popredni byly minimalne, ale to Lillarda, za chwile wroci do bycie top6 ligi, Dlo zagral z kolei pol dobrego sezonu przez 5 lat w Nba a Ty go caly czas sprzedajesz jako allstara,  dziwne że nie widzisz roznicy i obrazasz Lillarda porownaniami do Russella

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, polishllama69 napisał:

lol

Mocne argumenty. Ja widzę różnice gdy Wiggins rzuca na 46% w Golden i ograniczył straty do 2,1 po zmianie klubu podczas gdy Russ obniżył noty do 40,3 % i podbił straty to rekordowych 3,6

Wigg gra mądrzej. Maja te same procenty trójki gdzie to zawsze kwestionowano u Wigginsa a oddaje 2 trójki mniej niż w Minny co sugeruje jakiś tam proces pomiędzy uszami. 

Te różnice po zmianie klubów pogłębiają roznice gdy zdecydowanie lepszym graczem według forum przed wymiana był Russ. Tymczasem jeden się poprawia a drugi zleciał do dramatycznego poziomu. 

Widziałeś raptora i -3,6 u Russa. Wiggi jest tez w D minusowy ale to 2,0 jest. Przepaść. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Mocne argumenty. Ja widzę różnice gdy Wiggins rzuca na 46% w Golden i ograniczył straty do 2,1 po zmianie klubu podczas gdy Russ obniżył noty do 40,3 % i podbił straty to rekordowych 3,6

Wigg gra mądrzej. Maja te same procenty trójki gdzie to zawsze kwestionowano u Wigginsa a oddaje 2 trójki mniej niż w Minny co sugeruje jakiś tam proces pomiędzy uszami. 

no i to moze być początek tego co zakładałem zaraz po wymianie

inna sprawa, że trzeba było go nawet na siłę wstawiać do rotacji, a nie ukrywać, teraz ten Murray jako druga opcja będzie Ci pamiętany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna forma obu graczy pogłębia roznice 

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no i to moze być początek tego co zakładałem zaraz po wymianie

inna sprawa, że trzeba było go nawet na siłę wstawiać do rotacji, a nie ukrywać, teraz ten Murray jako druga opcja będzie Ci pamiętany

Dalej jakbym Collinsa nie miał w składzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, rzuca mniej trójek a więcej long 2 :D z pewnością  gra mądrzej, bo nie ma piłki w łapskach (słusznie) ale ten zespół z nim jest aogladalny a bez niego całkiem spoko;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Mocne argumenty. Ja widzę różnice gdy Wiggins rzuca na 46% w Golden i ograniczył straty do 2,1 po zmianie klubu podczas gdy Russ obniżył noty do 40,3 % i podbił straty to rekordowych 3,6

image.thumb.png.a82f704a14c1e795da77dae4af27e6b9.png

Konkretna metamorfoza, fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no i to moze być początek tego co zakładałem zaraz po wymianie

inna sprawa, że trzeba było go nawet na siłę wstawiać do rotacji, a nie ukrywać, teraz ten Murray jako druga opcja będzie Ci pamiętany

a teraz bez Bertans tam spacing leży 

1 minutę temu, BMF napisał:

image.thumb.png.a82f704a14c1e795da77dae4af27e6b9.png

Konkretna metamorfoza, fakt.

ja tam czekam na argumenty w stylu, że dobrze stoi w rogu 

image.thumb.png.b66f75decd3d8a1caa3974dcc4145666.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.