Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Gay scored 19 points off the bench on Sunday, including hitting three consecutive 3-pointers to tie the game. With the Spurs trailing by two, he connected on a jumper to force overtime. Gay has scored in double figures the last three games and has been a spark for San Antonio off the bench as of late.
 

 

The Spurs got another big game out of their future point guard, who has shown his growth both in the game and confidence-wise in the last few weeks.

Murray finished the game with 17 points, seven rebounds, six assists, and six steals. His steals looked Kawhi Leonard-like, he went to the paint and was aggressive on both ends of the floor.

w nocy spurs w czapę dalej bez 2 wysokich ale zwracam uwagę na występ dwóch moich iskierek. 
brak raportu co do Brogdona. Czekam co to week to week będzie. Badania za 4 dni dokładniejsze. 

Ogólnie w nocy wszystkie 3 teksańskie ekipy w czapę. Rzadkość. 

Fajny pojedynek Robinson Bertans. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne uczucie po kilku miesiącach nie mieć problemów z wysokimi. Gasol dziś wrócił, Nurek za 6 dni, Kanter coś tam klepie, Lyles chyba najsensowniej z RL Spurs wygląda, Bertans jest piękny, OG z trymestru na trymestr co raz lepszy ( w tym ma 43,8% za trzy przy 3,6 3PA) i nawet ten Clark zagrał. No i do tego ( choć 5 meczów nie grał ) Powell kreuje się na pierwszą opcję notując w T3 27,3 ppg. Mała próbka ale przed kontuzją...było gorzej :). Graham zaczyna mi do żywych wracać. Wszak nie jest to to, co było na początku sezonu, ale nie ma już tragedii. 

@karpik myślisz, że zmieścisz dwóch w allstar votes za T3? Trae troszkę odpuścił, ale meczów jeszcze w cholerę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

myślisz, że zmieścisz dwóch w allstar votes za T3? Trae troszkę odpuścił, ale meczów jeszcze w cholerę. 

Na razie nic nie myślę, nawet połowy meczów nie ma rozegranych. Poza tym mam bardzo głęboko te nominacje, ponieważ kultura organizacji w Dallas wpaja swoim zawodnikom, że należy przekładać sukces drużynowy ponad indywidualny, dlatego też tego typu wyróżnienia są dość daleko na liście priorytetów moich graczy ;)

Trae miał mocny początek T3, ostatnio gra gorzej, ale mam nadzieję, że się ogarnie. Zion to Zion, dość przerażający człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Mavs to poważna organizacja i nie mam zamiaru ujawniać przebiegu prywatnych rozmów. 

 

No i prawidłowo. 

W sumie to lekkie zazdro jak się patrzy na Twój skład. Niby też nie bardzo mam na co narzekać no ae jednak Trae, Zion, Issac. No każdego bym z chęcią przytulił w swoje szeregi. No i wygląda na to, że szykuje Ci się debiut w playoffs. Wiem że zaraz Ignaz wpadnie z enterem i czcionką dwudziestką ale z czwórki Kings/Mavs/Jazz/Spurs jak ma jeden odpaść to niestety wszystko wskazuje na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

Szkoda, że zapomniałeś wrzucić poprzedniego meczu jak Murray był 3-16 FG ;)

Dejounte ma 23 lata wiec oczywistym jest ze gra w kratkę. Ale na 9 spotkań w T3 zagrał 6 świetnych gier wiec ta wpadka z Nets ( tak jak z OKC jeszcze w lutym ) to na dziś nie jest już tendencja. Dejounte nabywa obecnie więcej pewności i to widać nawet gdy rzuca nie trafiając. Do pełnej stabilizacji formy brakuje ale gorsze mecze ma dużo rzadziej niż dobre. Uchwycić trzeba tendencje a ona jest wzrostowa zdecydowanie. 

45 minut temu, Eld napisał:

No i prawidłowo. 

W sumie to lekkie zazdro jak się patrzy na Twój skład. Niby też nie bardzo mam na co narzekać no ae jednak Trae, Zion, Issac. No każdego bym z chęcią przytulił w swoje szeregi. No i wygląda na to, że szykuje Ci się debiut w playoffs. Wiem że zaraz Ignaz wpadnie z enterem i czcionką dwudziestką ale z czwórki Kings/Mavs/Jazz/Spurs jak ma jeden odpaść to niestety wszystko wskazuje na niego.

Oczywiście trzeba prowokować.;)  Przecież wiadomo ze bez zdrowia to nie podskocze do PO. Czekam na wieści i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał:

Szkoda, że zapomniałeś wrzucić poprzedniego meczu jak Murray był 3-16 FG ;)

tutaj też więcej rzutów niż punktów i fatalna dogrywka :) 

przed OT byki dawały 2.10 na win CAVS i dziwne uczucie pisać to, ale Love grający świetne D przez pierwsze 3 minuty to jakieś kuriozum, zakończyli to potem Spurs zostawiając go otwartego na rogu (chyba błąd Gaya)

Dzisiaj wielki był Hayward (szkoda, że bez W, ale widać prostą zależność - im więcej się go wykorzystuje tym atak Bostonu lepiej wygląda) no i te P/M jego się z czapy nie biorą (w T3 ma najlepsze w zespole :)). Mikal też zaczyna szaleć 43% za 3 przy 4.3 próby 13ppg i 69TS% gość jest naprawdę dobry a wystarczyło mu zaufać a nie pajacować. No i ma fajną cechę - team 1st i okazuje to na każdym kroku i nie ma problemu aby się poświęcić dla sukcesu, takich ludzi uwielbiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eld napisał:

Jedno - co Ci @BMF oferował za #1 ( Ziona ) prócz wszystkich picków i swapy. Drugie - kogo wspomniany wczoraj oglądał live. Czy uwielbianego Ziona, czy Króla przez duże K.

Oferowałem pro forma chyba wszystko co miałem łącznie z ówczesną dziewczyną (szkoda że karpik nie przyjął, bo okazało się, że była na expiringu), a oglądałem oczywiście LeBrona, bądźmy poważni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, BMF napisał:

Oferowałem pro forma chyba wszystko co miałem łącznie z ówczesną dziewczyną (szkoda że karpik nie przyjął, bo okazało się, że była na expiringu), a oglądałem oczywiście LeBrona, bądźmy poważni.

Nie wysłałeś fotek, to nie przyjąłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, BMF napisał:

Oferowałem pro forma chyba wszystko co miałem łącznie z ówczesną dziewczyną (szkoda że karpik nie przyjął, bo okazało się, że była na expiringu), a oglądałem oczywiście LeBrona, bądźmy poważni.

Trzeba było zamienić na 2-3 tańsze kontrakty ^^ Albo pobawić się z Qcinem w multiwaye xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BMF napisał:

bo okazało się, że była na expiringu)

Było pisać na TB, GM Knicks dałby Ci za nią Davisa, bo tez ma go na expiringu, chyba ze była 19+ to Duncana Robinsona ewentualnie, ale to zawsze jakiś asset

47 minut temu, eMeS napisał:

Najmniej Tylor Swift :D Ale pewnie i tak by poleciala w nastepnym okienku ;)

Tylor by podpisała szybkie, wieloletnie extension

53 minuty temu, january napisał:

Lepiej nie, patrząc po ostatnim okienku, to BMF by dostał w tym multiway pana Śmiszka z panem Biedroniem z drugorundowym pickiem jakimś na osłodę, a Qcin Taylor Swift...

ALE "wszyscy są przecież zadowoleni"

Japa tam, właśnie przeglądam profil DARa xD Ponoć w Minnesocie już tęsknią za Wigginsem :D 

Godzinę temu, Eld napisał:

@Qcin_69 lubi i umie w swingers party?

Nieustannie mnie zaskakujecie.

Ja jestem grzeczny, nie wiem co to za insynuacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.