Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

zwłaszcza, że bez Antka na placu rzuca te trójki skuteczniej a gra mniej więcej 50% czasu z nim :) piękna narracja, ale coś nie trafiona teza ;) 

co do Morrisa to jakim liderem był w Knicks to widzieliśmy, zero przełożenia na zwycięstwa, tylko puste cyferki, rok temu w Bostonie rzucał punkty a teraz jak go nie ma to skrzydłowi Celtics przeżywają piękny renesans, o Rubio z tego co słyszałem była kłótnia, że miał marginalną rolę w najważniejszym momencie a Gobert to po prostu świetny gracz z wyolbrzymionym problemem Hardena na boisku 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cvbe napisał:

Ignazz po prostu stara się udowodnić, że piątka Jamal Crawford/Lou Williams/Andrew Wiggins/Julius Randle/Andre Drummond byłaby legit contenderem :)

jedynie Lou tutaj warty szanowania :) 

6 minut temu, ignazz napisał:

Cam będzie lepszym D niż jakikolwiek gracz Pels za dwa lata. 

a póki co jest przeciętnym graczem a to podlega ocenie

9 minut temu, ignazz napisał:

LMA bił rekordy rzutów za trzy w tym skuteczność ale łatwo tobie pisać „ceglaca” fajnie 

i teraz wracamy do twojej ulubionej statystyki mierzenia efektywności rzutowej - w tym sezonie notuje 49.5 FG%, czyli tylko raz grając w SAS trafiał gorzej :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

jedynie Lou tutaj warty szanowania

Jamal Crawford > Lou Williams

Młody jesteś to nie pamiętasz jak Jamal rozkochiwał w sobie publikę swoimi zagraniami.

Lou był zawsze jego biedniejszą wersją. Tak na prawdę wybił się na starość, bo zmieniła się koszykówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MarcusCamby napisał:

Można. Ale Spurs chyba w tą politykę nie idą, bo tam przeważają słabi i bardzo słabi obrońcy :)

Collins Wiggins to boty, Aldridge i Brogdon też przeciętna to max, więc się zgadza

problemem tam też byłby playmaking, dużo czarnych dziur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Teraz to Alonzo bedzie wklejal ze jego Magic to robią po 165 ppg ;) 

 

22 minuty temu, ignazz napisał:

Czemu nie jeżeli gracze tyle zrobią? 

Jak na ironię losu po tym jak mi wypadli KAT i Oubre oraz wymieniłem Codiego Zellera na Nerlensa Noela, zrobił mi się bardzo zbilansowany skład. Już nie mam tak miażdżącej przewagi w ataku, ale za to mam bardzo dobrą obronę.

Zostałem skrytykowany i tradycyjnie wyśmiany za McGrudera.. Szkoda, że takie oczywistości muszę tłumaczyć - Rodney startuje u mnie, żebym nie musiał za dużo zmieniać w ustawieniach. W normalnych warunkach, to powinno mieć przecież znaczenie - tym bardziej, że grał już u mnie w tej roli w poprzednim sezonie. 

Piątka, która gra największe minuty ze sobą, to - Lowry/Mitchell/Prince/Gordon/Noel, gdzie Prince wchodzi z ławki, bo jego trójki są mi potrzebne właśnie z ławki, gdzie wchodzi z Nunnem. Pozostali gracze rezerwowi w ataku mi za dużo nie wniosą, zatem wprowadzanie gracza o inklinacjach defensywnych z ławki do s5  (McGruder) akurat mi powinno tu działać na plus. Mam sporo graczy underraited - co przy moim zamiłowaniu do graczy rl Heat powoduje, że czuję się tu jak ryba w wodzie. :) 

Łatwy kalendarz daje moim graczom dodatkowo możliwość wykazania się na boisku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Młody jesteś to nie pamiętasz jak Jamal rozkochiwał w sobie publikę swoimi zagraniami.

pamietam go z LAC Suns i gdzie on tam jeszcze się zahaczył, strasznie wkurwiający gracz, ale lubiany chyba przez ogół kibiców

szkoda prime'u CP3, że marnował go właśnie z takim Crawfordem i tym drugim botem, Jordan czy jak mu tam

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Jak na ironię losu po tym jak mi wypadli KAT i Oubre oraz wymieniłem Codiego Zellera na Nerlensa Noela, zrobił mi się bardzo zbilansowany skład. Już nie mam tak miażdżącej przewagi w ataku, ale za to mam bardzo dobrą obronę.

pamiętamy, będzie potrzeba czasu na zgranie się i trzeba myśleć o odjęciu jakichś W :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

pamietam go z LAC Suns i gdzie on tam jeszcze się zahaczył, strasznie wkurwiający gracz, ale lubiany chyba przez ogół kibiców

Czyli już mocny past prime :)

Chociaż w Clippers miewał jeszcze wielkie sezony.

A Lou Williams to jeszcze 2/3 lata temu to pamiętam jak Lakers go chcieli oddać za cokolwiek i cieszyli się jak dzieci jak dostali jakiegoś bieda 1st picka. Reputacje miał chyba obecnego Kuzmy. Teraz jest całkiem legit graczem, ale nie półeczka Pana Jamala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, polishllama69 napisał:

Collins Wiggins to boty, Aldridge i Brogdon też przeciętna to max, więc się zgadza

problemem tam też byłby playmaking, dużo czarnych dziur

Ze Tobie psychiatra nie przypisał „dzień bez pisania wiggins ” to się dziwie. Collins kręci wyniki jakich nie masz u siebie. Dlaczego stosujesz takie obrażające porównana? Brogdon świetnie broni gdzie Ty sprowadzasz Love i się cieszysz oddając PJ W 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

pamiętamy, będzie potrzeba czasu na zgranie się i trzeba myśleć o odjęciu jakichś W :D 

.. ale kto się ma u mnie z kim zgrywać? Przecież Noel, Gordon i Mitchell (oraz Oubre) grali ze sobą jeszcze półtora roku temu. ;) 

Wiesz.. ja potrzebuję wprowadzić do rotacji w tym sezonie tylko jednego gracza na dużych minutach, a w wielu teamach mamy sporo zmian niemal co okienko.. Zgranie, solidna obrona i kalendarz są moimi mocnymi stronami w tym trymestrze. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

.. ale kto się ma u mnie z kim zgrywać? Przecież Noel, Gordon i Mitchell (oraz Oubre) grali ze sobą jeszcze półtora roku temu. ;) 

Wiesz.. ja potrzebuję wprowadzić do rotacji w tym sezonie tylko jednego gracza na dużych minutach, a w wielu teamach mamy sporo zmian niemal co okienko.. Zgranie, solidna obrona i kalendarz są moimi mocnymi stronami w tym trymestrze. :) 

Kolega miał na myśli Jazz gdzie było sporo wymian - 4 nowych kluczowych graczy. Oni w nowym sezonie na prawdę wzmocnią jazz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Ze Tobie psychiatra nie przypisał „dzień bez pisania wiggins ” to się dziwie. Collins kręci wyniki jakich nie masz u siebie. Dlaczego stosujesz takie obrażające porównana? Brogdon świetnie broni gdzie Ty sprowadzasz Love i się cieszysz oddając PJ W 

to nagle ten Washington jest takim super obrońcą ? jeszcze nie tak dawno był tutaj grillowany a powodem była mała siła ofensywna, która była mi potrzebna, co zresztą tłumaczyłem

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

A Lou Williams to jeszcze 2/3 lata temu to pamiętam jak Lakers go chcieli oddać za cokolwiek i cieszyli się jak dzieci jak dostali jakiegoś bieda 1st picka. Reputacje miał chyba obecnego Kuzmy. Teraz jest całkiem legit graczem, ale nie półeczka Pana Jamala :)

wolę Lou dobry scorer, ale potrafi rozgrywać :) bardziej przydatne, zakładając, że obaj są c***owi w D

6 minut temu, Alonzo napisał:

.. ale kto się ma u mnie z kim zgrywać? Przecież Noel, Gordon i Mitchell (oraz Oubre) grali ze sobą jeszcze półtora roku temu. ;) 

daleka woda po kisielu :)

7 minut temu, Alonzo napisał:

Wiesz.. ja potrzebuję wprowadzić do rotacji w tym sezonie tylko jednego gracza na dużych minutach, a w wielu teamach mamy sporo zmian niemal co okienko.. Zgranie, solidna obrona i kalendarz są moimi mocnymi stronami w tym trymestrze. :) 

w takim razie dla Jazz też, bo mamy prosty kalendarz, w przeciwieństwie do T2 :D 

5 minut temu, ignazz napisał:

Kolega miał na myśli Jazz gdzie było sporo wymian - 4 nowych kluczowych graczy. Oni w nowym sezonie na prawdę wzmocnią jazz 

powiedział GM SAS gdzie oddano najlepszego strzelca i prawdopodobnie top 3 gracza rotacji za frytki i gdzie dwie gwiazdy są kontuzjowane, znowu

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Co racja, to racja.. 

W naszych Jazz jest spora rotacja. :P 

archetyp gracza jest podobny, więc zgranie tego jest dosyć proste :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Lou był zawsze jego biedniejszą wersją. Tak na prawdę wybił się na starość, bo zmieniła się koszykówka.

dobrze, ze koszykowka się zmieniła, bo wypluła takich kasztanów jak Jamal

do Crawforda to mozna co najwyzej Kuzme przyrównać, on moze Lou tylko wanne szorować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało minut, ale bardzo dobry mecz Markieffa Morrisa, jakby się ktoś zastanawiał po co on a jednak w Jazz miał tyle samo czasu na wpasowanie się :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

dobrze, ze koszykowka się zmieniła, bo wypluła takich kasztanów jak Jamal

do Crawforda to mozna co najwyzej Kuzme przyrównać, on moze Lou tylko wanne szorować

Przecież Jamal w obecnej koszykówce byłby dużo lepszy.

Byłbyś kozak jakbyś taki post napisał 5-6 lat temu. Teraz to tania prowokacja dla mnie :)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Przecież Jamal w obecnej koszykówce byłby dużo lepszy.

nie wydaje mi się, jednak jego skillset jest zbyt wąski a w obronie oddaje wszystko co go atakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

daleka woda po kisielu :)

w takim razie dla Jazz też, bo mamy prosty kalendarz, w przeciwieństwie do T2 :D 

Noel z Gordonem, to grali razem u nas praktycznie od samego początku i patrząc po składzie Magic wtedy - to musiały być spore minuty, zatem tu naprawdę liczę na docenienie tego. :) - tym bardziej, że ich switche w obronie są u mnie kluczowe. 

Jeżeli masz faktycznie łatwy grafik, to z pewnością zostanie to przeze mnie docenione, ale pamiętaj o roszadach w składzie i życzę oczywiście zdrowia graczy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Przecież Jamal w obecnej koszykówce byłby dużo lepszy.

Byłbyś kozak jakbyś taki post napisał 5-6 lat temu. Teraz to tania prowokacja dla mnie :)

a to Lou 6 lat temu w HS grał?

Jamal nie wyszedł z 53TS w całej karierze, Lou długo nie mógł znaleźć miejsca w lidze, ale naprawdę piszac o biedniejszej wersji mocno odlatujesz... i też żeby nie bylo, jako młody koszykarski laik też srałem pod siebie oglądajac J-Crossa, ale teraz? lubię Cię Marcus za Twoje kontrowersyjne tezy, ale muszę takie kwiatki prostować jeśli chodzi o moich graczy

3 godziny temu, polishllama69 napisał:

nope, coś jak na yahoo, że wpłacasz hajs, tworzysz line-up i grasz w turnieju

musisz mieć konto w banku hamerykańskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.