Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, tangiers napisał:

Mozna zaczac zadawac pytania czy Middleton jest TOP sidekickiem w tym sezonie. Profil grania idealny dla takich high usage graczy jak Giannis czy Doncic. 

Oladipo ograniczyl rzuty w ostatnim meczy i od razu lepiej (5/7 z gry). Doncic wrocil z buta, wiec w 3 trymestrze caly zestaw Dipo/Middleton/Doncic/Vuc powinien pograc razem. W HCO bedzie grubo. 

Szkoda, ze kontuzja Holmesa sie przedluza, ale on bedzie bedzie potrzebny przede wszystkim w PO. 

wczoraj na grupie mieliśmy dyskusje Kriss vs Beal i generalnie nam wyszło, że Middelton to taki Pippen z trochę innymi skillsami w D i O, ale setup overalowo ten sam, świetny ficik do każdego contendera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale przecież zaczynają grać dopiero od momentu końca okienka, nie widzę w tym jakiegoś mega problemu

Przeciez nawet po ofertach w trade blocku etc widac, ze tu kupujesz sobie gracza znajac jego dokładne statystyki z X rozegranych juz spotkan w danym trymestrze :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, tangiers napisał:

@Qcin_69

Ty lubisz Khrisa, ja Tatuma...

Ja w sumie nie wiem skad ta opinia o tradach z toba.

Kiedys tez dostalem od Ciebie Sato za 2nd roundera. Milo wspominam

Zgadza się, proponowałem go wówczas kilku innym GMom ale wszyscy zaszczuci przez Januarych się bali, ze jakiś szwindel kręcę, a tu proszę bardzo, wszyscy zadowoleni z wymiany :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, Lucas napisał:

Przeciez nawet po ofertach w trade blocku etc widac, ze tu kupujesz sobie gracza znajac jego dokładne statystyki z X rozegranych juz spotkan w danym trymestrze :D 

dziwnym by też było gdyby kazdy patrzył na ileś tam ostatnich spotkań, Lou miał słaby jak na niego 1T ale co mnie to obchodziło, bez ryzyka ta gra nie byłaby tak goatowa

Edytowane przez LeweBiodroSmoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

dziwnym by też by było gdyby kazdy patrzył na ileś tam ostatnich spotkań, Lou miał słaby jak na niego 1T ale co mnie to obchodziło, bez ryzyka ta gra nie byłaby tak goatowa

No ale w T3 i przy kupnie np spadajacej umowy i gracza to jak ktos rozegra 1/4 trymestru przed wymiana to jednak ma spore znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wczoraj na grupie mieliśmy dyskusje Kriss vs Beal i generalnie nam wyszło, że Middelton to taki Pippen z trochę innymi skillsami w D i O, ale setup overalowo ten sam, świetny ficik do każdego contendera

Middleton to high iq all arounder, a przy obecnych trendach do positionless basketball taki gracz latwo sie odnajduje nawet przy high usage grajkach jak Giannis.
Do niedawna przy scoutingu graczy NCAA modne bylo waskie profilowanie zawodnikow na 3&D, C tylko jako roller itd. Teraz suma talentu w NBA jest tak duza, ze C musi juz umiec podawac, a 3&D atakowac closeouty. Taka dygresja.

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spoko dygresja, zwłaszcza, ze wiadomo kto te trendy z passingiem wysokich w zaledwie dwa latka wyznaczył ;)

2 minuty temu, Lucas napisał:

No ale w T3 i przy kupnie np spadajacej umowy i gracza to jak ktos rozegra 1/4 trymestru przed wymiana to jednak ma spore znaczenie.

a to już są mechanizmy, których nie przeskoczysz, zrobisz inaczej - bedą inne problemy

a szuknie złotego srodka kończy się zwykle tylko gównoburzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a to już są mechanizmy, których nie przeskoczysz, zrobisz inaczej - bedą inne problemy

a szuknie złotego srodka kończy się zwykle tylko gównoburzo

bez problemu je przeskoczysz

tak jak ignazz napisal, to powinien byc priorytet, a nie jakies pierdy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, tangiers napisał:

Teraz suma talentu w NBA jest tak duza, ze C musi juz umiec podawac, a 3&D atakowac closeouty.

w zasadzie ten 3&D też powinien być conajmniej willing passerem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

57 minut temu, cvbe napisał:

W RL Kings zaczynają się problemy, Hield z ławki, słabe wyniki, brak pomysłu na grę, nerwowa atmosfera. Szykuje się tam trade request co, nie ukrywam, bardzo by mi odpowiadało bo w tym szambie ciężko o pewną, dobrą grę.

Też bym kibicował, na grze u Waltona chyba tylko Bjelica zyskuje, a tak ogólnie to uciekać stamtąd. Radość w domu GMa Lakers po wymianie Dedmona była ogromna x)

• Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie to proponuję przejść do tego tematu z Random Shit...

Może zacznę:

5 godzin temu, Eld napisał:

PG: SGA 24 /Graham 22 /Bacon 2

SG: SGA 12 / Powell 20 / Bacon 10 / Exum 6

SF: KCP 32 / Powell 14

Eld, jakim cudem Powell ma 34 min w rotacji, kiedy on ma 14 absencji w tym trymestrze? Nawet jak grasz nim te troszkę podejrzane 34 mpg (w RL grał 26,5 mpg i ledwie raz przekroczył 30 min w meczu) to jego faktyczne minuty w rotacji do oceny powinny wynosić ledwie 15 min. Dość mocno to pominąłeś, a to chyba wygląda na game-changer przy rozpisce minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, january napisał:

Ogólnie to proponuję przejść do tego tematu z Random Shit...

Może zacznę:

Eld, jakim cudem Powell ma 34 min w rotacji, kiedy on ma 14 absencji w tym trymestrze? Nawet jak grasz nim te troszkę podejrzane 34 mpg (w RL grał 26,5 mpg i ledwie raz przekroczył 30 min w meczu) to jego faktyczne minuty w rotacji do oceny powinny wynosić ledwie 15 min. Dość mocno to pominąłeś, a to chyba wygląda na game-changer przy rozpisce minut.

Nie. Pomyłka drukarska. Do poprawy. Opis jak widzisz bardzo rozbudowany a ja na jego końcówkę złapałem 38,8 gorączki i jestem na antybiotyku.

Stawiam swój honor na to, że po po prostu się walnąłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Eld napisał:

Nie. Pomyłka drukarska. Do poprawy. Opis jak widzisz bardzo rozbudowany a ja na jego końcówkę złapałem 38,8 gorączki i jestem na antybiotyku.

Spoczko- życzę zdrowia:)

To ogarnij tam szybko jakoś te minuty, bo dysonans mocny,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 minut temu, january napisał:

Spoczko- życzę zdrowia:)

To ogarnij tam szybko jakoś te minuty, bo dysonans mocny,

Dziękuję. Na zlocie coś złapać musiałem. Ale już nie dziś bo z tel pisze, leki wrzucone i wypacam się.

Dzięki za zwrócenie uwagi.

KCP złapie wiecej minut pewnie, coś Exumowi podciągnę żeby nie było że szansy nie dostawał, Bacon walczy o podjęcie TO to się będzie chłop starał i musze posprawdzać SGA na SF. 

Poprawię.

Edytowane przez Eld

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Eld napisał:

Wiedziałem ze ten bilans spurs to gorączka i leki. 

Zdrowia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, polishllama69 napisał:

nie mam zamiaru tracić więcej czasu na tę syfiastą grę

9 godzin temu, polishllama69 napisał:

nie mam zamiaru marnować na ten syf czasu

Camby płakał, jak czytał :(

• Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niemile dla 29 współgrających. 

A przede wszystkim dla twórców tej gry. 

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, january napisał:

Poprawione. Exum dostaje więcej szans tak jak mu obiecałem, Bacona wypuszczam na rezerwy przeciwnika. Jakieś tam końcówki III kwart itp. 2 min poszły do góry SGA, ale on w RL NBA gra naprawdę spore minuty. KCP zyskał również minuty.

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Wiedziałem ze ten bilans spurs to gorączka i leki. 

Zdrowia. 

Dzięki gorączce i lekom wszedłem na wyższy stan świadomości i sobie uświadomiłem że możesz nie wejść do playoffs :D.

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Camby płakał, jak czytał :(

@polishllama69 co to był za tekst i z jakiej okazji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
16 godzin temu, Eld napisał:

OKLAHOMA CITY THUNDER

Nasz umysł podobno nigdy nie pracuje lepiej niż właśnie w takie poranki jak dziś. Słoneczko świeci zza okna, pyszna kawa zaparzona, nie ma jeszcze 8:00, więc jest cisza i spokój. .

16-9  nie wydaje się tutaj przesadzone.  

Może lepiej popracuj wieczorem? Podobno będzie też padać.

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś różnice między minutami RL, a u nas są zrozumiałe, ale no nikt w lidze nie gra 38 min, które wpisałeś SGA. 

KCP ma ponad 10 minut więcej niż RL, w poprzednim sezonie też grał te 24-25 minut na mecz 🤔 Podwyższenie z 25 na 30, bo ktoś gra np startera, a RL jest bench jest zrozumiałe, ale na 36 to już duży skok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi