Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Powiem szczerze, że po za pochwaleniem Hezonji, który jako jedyny bronił w Blazers i zwracaniem uwagi na nawyki obronne Hassana, to żaden gracz Blazers mi się nie podobał. Miał tam jakieś momenty w drugiej kwarcie dobrej gry. Jest potencjał w ofensywie, bo coś tam na koźle gra i rzut jest.

kontynuuj :D 

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

W przyszłym sezonie będziesz cmokał nad jego passami jak rozrusza tego twojego klocka Bryanta ;)

Bryant to absolutny top jeżeli chodzi o finishing i mu potrzeba tylko dobrego kreatora na PnR do szczęścia a jeszcze powoli dokłada rzut i też trzeba na niego patrzeć jak się ustawia na luku, bo nie wolno go z oka spuszczać a jak wiadomo center wychodzący za linię sprawia, że przeciwny center też musi dupę ruszyć a to robi miejsce :) no i on ma 21 lat, także jest jeszcze pole na rozwój a jakby noga nie działała to po coś to TO tam jest wrzucone

aaa i Wagner wyglada strasznie póki co po tych urazach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Love ma ostatnio dobre mecze w ataku i tu nie ma dyskusji gdy trafia te trójki. Ciekawe jakby wyglądał w Ptb bo były płoty 

na pewno lepiej wyglądałby Lillard :) więcej cutów, więcej hand-offów etc a w obronie gorszy od Melo by nie był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może tłumaczyć czemu Gortat takie głupoty pierdoli :D

5 minut temu, polishllama69 napisał:

kontynuuj :D 

Masz Hezonję u siebie? Myślałem, że w Bucks siedzi wciąż. Ogólnie to jest fatalny w tym sezonie, ale w tym meczu był najlepszym graczem Blazers. Może w lepszym systemie by się odnalazł. W Magic był bardzo fun to watch w ofensywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MarcusCamby napisał:

Masz Hezonję u siebie? Myślałem, że w Bucks siedzi wciąż. Ogólnie to jest fatalny w tym sezonie, ale w tym meczu był najlepszym graczem Blazers. Może w lepszym systemie by się odnalazł. W Magic był bardzo fun to watch w ofensywie.

nawet go w T1 broniłem, bo miewał momenty a grywał nawet na C za to w T2 nie grał u mnie wcale :) teraz trochę trzeba było łatać, więc pewnie grałby, spokojnie mógłby dawać taki Haywardish/Batumish impact, tylko rozgrywać nie mogą mu CJ i ten drugi pet, jak mu tam Simons

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

nawet go w T1 broniłem, bo miewał momenty a grywał nawet na C za to w T2 nie grał u mnie wcale :) teraz trochę trzeba było łatać, więc pewnie grałby, spokojnie mógłby dawać taki Haywardish/Batumish impact, tylko rozgrywać nie mogą mu CJ i ten drugi pet, jak mu tam Simons

W tym meczu Hezonja bronił od 1 do 5.  Zresztą tam nie ma drugiego centra, chyba zmiennikiem Hassana przez chwilę była ta bardziej czarna wersja Harrella. Hezonja często gra ostatniego obrońcę, stąd może faktycznie dostawać po dupie za konieczność łatania dziur i nie być wcale tak fatalny jak jego statsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie bierzecie pod uwagę opuszczenia 1/3 trymestru czy nawet więcej. Spoko. Gryzłem się w język przy nazwiskach Doncic, Siakam, Embiid itd.

11 minut temu, Alonzo napisał:

G2W Spencer Dinwiddie (PHO)

Ale Dinwiddie? Serio?

Za drugi trymestr?

Jako jedyny doceniłem jak widzę Gordona Haywarda i Tobiasa Harrisa. Vucevica w sumie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Oj chyba nie. 

dlaczego nie ? grali świetne trymestry i gdyby nie obecność Aytona w moim zespole dostałby głos zamiast JV

a co do Haywarda to on po prostu po cichu prowadził ładną ofensywę Celtics kiedy trzeba było zwolnić Tatuma albo ciągnąć za uszy Kembę a teraz znowu ktoś (Stevens pajac) przyspawał do gorszej roli plastra który ma mniej pilki w ataku i zamiast niego więcej prowadzi grę Smart co w sumie jest żartem i dlatego przestałem znowu Cs oglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, MarcusCamby napisał:

Na pewno Hayward był bardziej wartościowy niż Aldridge.

Mocno dyskusyjna sprawa gdy porównasz Boston z Tatumem i biedę w obronie spurs. 
Aby uprzedzić zbędna dyskusje obu bym nie dał bo byli lepsi gracze. GM jazz w sumie chciał przemycić obu swoich graczy gdzie chyba daleko do tego  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Ok, nie bierzecie pod uwagę opuszczenia 1/3 trymestru czy nawet więcej. Spoko. Gryzłem się w język przy nazwiskach Doncic, Siakam, Embiid itd.

Ale Dinwiddie? Serio?

Za drugi trymestr?

Jako jedyny doceniłem jak widzę Gordona Haywarda i Tobiasa Harrisa. Vucevica w sumie też.

Kogoś z Phoenix należałoby jednak wyróżnić za 4/5 seed. Niby jeszcze można było Harrisa, ale ten sam problem co z Aldridgem - brak miejsca na pozycji F.. 

Nad Heyem też myślałem, ale.. zgadnijcie.. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Mocno dyskusyjna sprawa gdy porównasz Boston z Tatumem i biedę w obronie spurs. 
Aby uprzedzić zbędna dyskusje obu bym nie dał bo byli lepsi gracze. GM jazz w sumie chciał przemycić obu swoich graczy gdzie chyba daleko do tego  

Ale ta bieda, to w sporej części wina Aldridge, bo co by nie mówić DeRozan rozegrał kosmiczny trymestr na poziomie TOP10-15 ligi.

Może jestem za surowy dla Aldridge, ale nie da się ukryć, że w stosunku do dwóch poprzednich sezonów spadek jest ogromny. A broniłem go na tym forum, odkąd jestem.

Chytruz rok temu napisał taki komentarz:

W dniu 5.01.2019 o 12:22, Chytruz napisał:

Typowy Aldridge, słaby początek i potem w którymś momencie łapie formę i napierdala 26ppg na 55% z gry przez 2 miechy.

Od paru lat za każdym razem kiedy wraca na zajebisty poziom pojawiają się jednak wątpliwości, czy to już czasem nie ostatni raz, aż w końcu nadejdzie ten sezon, kiedy zacznie od 17/7 na 49% TS i tak już pojedzie do końca ;]

Niby tą trójką trzyma jeszcze poziom, ale spadek jakości jego gry jest spory. Przed wszystkim w obronie. To już jest zmierzch Aldridge, wciąż jakby nie patrzeć jednego z bardziej underrated graczy trwającej dekady.

I śmiem twierdzić, że konkurencja wcale nie była mocna. Przez sporą ilości kontuzji i spadek formy kilku graczy ja poważnie rozważałem do ASG takie nazwiska jak Joe Ingles czy Jaren Jackson.

@fluber masz jeszcze tą tabelkę jak wyglądały bilanse zespołów za drugi trymestr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

@fluber masz jeszcze tą tabelkę jak wyglądały bilanse zespołów za drugi trymestr?

Jako ciekawostka: 2 trymestr w RL NBA ( w nawiasie bilans z 1 trymestru)

Wschód

1. Milwaukee Bucks 22-3 (24-2)

2. Toronto Raptors 19-6 (20-8)

3. Boston Celtics 16-9 ( 21-7)

4. Miami Heat 15-10 ( 20-8)

5. Philadelphia 76ers 12-13 ( 20-8)

    Indiana Pacers 12-13 (19-9)

   Washington Wizards 12-13 ( 8-20)

8. Brooklyn Nets 10-15 ( 15-13)

 Orlando Magic 10-15 ( 12-16)

 New York Knicks 10-15 (7-21)

11. Chicago Bulls 9-16 ( 10-18)

12. Detroit Pistons 8-17 (11-17)

Atlanta Hawks 8-17 ( 6-22)

14. Cleveland Cavaliers 6-19 ( 7-21)

15. Charlotte Hornets 5-20 (12-16)

Zachód

1. Oklahoma City Thunder 18-7 (14-14)

  Utah Jazz 18-7 ( 17-11)

3. Memphis Grizzlies 17-8 (10-18)

Los Angeles Clippers 17-8 (24-4)

Denver Nuggets 17-8 ( 20-8)

Los Angeles Lakers 17-8 ( 20-8)

7. New Orleans Pelicans 16-9 ( 6-22)

8. Houston Rockets 14-11 (19-9)

9. Dallas Mavericks 13-12 (19-9)

10. Portland Trail Blazers 12-13 ( 12-16)

11. San Antonio Spurs 11-14 ( 11-17)

12. Phoenix Suns 10-15 ( 11-17)

13. Sacramento Kings 9-16 (12-16)

14. Golden State Warriors 7-18 (5-23)

15. Minnesota Timberwolves 6-19 ( 10-18)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Jako ciekawostka: 2 trymestr w RL NBA ( w nawiasie bilans z 1 trymestru)

Wschód

2. Toronto Raptors 19-6 (20-8) -> Lowry

Zachód

Utah Jazz 18-7 ( 17-11) -> chu%$wy Mitchell

Denver Nuggets 17-8 ( 20-8)-> zajefajny Jokic

 

:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.