Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ignazz napisał:

Trzeba będzie to wolnym agentom w lato powiedzieć ze ta Indiana to nie taka pewna opcja 🙂

na pewno lepsza niż San Antonio, gdzie nie mogą z pewnością poszukać mieszkania na dłużej, bo zostaną wymienieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BMF napisał:

Ty zacznij oglądać Blazers, zacznij od tego, co z Whitesidem zrobił Baynes.

Oglądam czasami, a jak mecz z Suns polecasz to jutro nadrobię.

Nie wiem czemu, ale czułem że ktoś przywoła ten mecz w kontekście obrony Hassana.

Mnie jednak ciekawi czy podobnie źle oceniasz obronę Baynesa, bo przecież Whiteside nie był mu dłużny patrząc po boxscore. Lub czy Hassan niesłusznie ma opinię kiepskiego gracza gracza w ataku, skoro notuje tak dobre linijki to przeciwko jednemu z solidniejszych obrońców w lidze :)

jutro obejrzę, bom ciekaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, MarcusCamby napisał:

Oglądam czasami, a jak mecz z Suns polecasz to jutro nadrobię.

Nie wiem czemu, ale czułem że ktoś przywoła ten mecz w kontekście obrony Hassana.

Mnie jednak ciekawi czy podobnie źle oceniasz obronę Baynesa, bo przecież Whiteside nie był mu dłużny patrząc po boxscore. Lub czy Hassan niesłusznie ma opinię kiepskiego gracza gracza w ataku, skoro notuje tak dobre linijki to przeciwko jednemu z solidniejszych obrońców w lidze :)

jutro obejrzę, bom ciekaw :)

Hassan to w tym meczu chyba polował na bloki, bo odpuszczał Baynesa na obwodzie bardzo. 
Wgl Hassan to dziwny gracz do oceny, z jednej strony zaawansowane stary defensywne go raczej lubią, bloków Ma ogromna ilość w tym sezonie, jest bardzo skuteczny w ataku, a i tak cały czas słychać narzekania na niego 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MMM2121 napisał:

Hassan to w tym meczu chyba polował na bloki, bo odpuszczał Baynesa na obwodzie bardzo. 
Wgl Hassan to dziwny gracz do oceny, z jednej strony zaawansowane stary defensywne go raczej lubią, bloków Ma ogromna ilość w tym sezonie, jest bardzo skuteczny w ataku, a i tak cały czas słychać narzekania na niego 😛

Wydaje mi się, że obrona podkoszowa jest niedoceniana i fakt tego jak słabi są wszyscy w obronie wokół Niego. Jeszcze dwa sezony temu Heat mieli siódmą obronę w lidze, a Hassan ją jeszcze poprawiał w okolicach TOP3.

Natomiast faktycznie odpuszcza obronę obwodową, dlatego z każdym rokiem jego ocena jest coraz gorsza.

Z czystego boxscore to czytam, że zagrał ogromne 40 minut na kosmicznym TS% i jako jedyny w zespole nie był na minusie, mimo że zagrał najwięcej minut w przegranym meczu. Po obejrzeniu meczu będę mądrzejszy.

Wczoraj było w c*** spotkań, dziś też sporo. Także w niedzielę pewnie minimum 3 meczę obejrzę z czego obowiązkowo Blazers - Kings z odtworzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w lidze ktoś głupszy od Kyrie Irvinga?

Vincent Goodwill z “Yahoo! Sports” doniósł, że w rzeczy samej stosunki Irvinga z Atkinsonem w trakcie sezonu popsuły się i przywódca Nowego Życia preferuje w roli trenera obecnego asystenta Doca Riversa Tyronna Lue.

Goodwill dodał, że Atkinson nie był wielkim fanem trenowania w przyszłym sezonie Irvinga i Kevina Duranta. “Kenny’emu zależało na rozstaniu nie mniej, o ile nie bardziej, niż Nets”.

I pisze to z pełnią świadomością mając w rosterze lubiącego używki Malika Monka

@człowiek...morza to z media room jbc nie jest atakiem na ciebie, wręcz przeciwnie, bo zamiana Atkinsona na Lue to podobny absurd xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Lucas napisał:

Czy jest w lidze ktoś głupszy od Kyrie Irvinga?

Vincent Goodwill z “Yahoo! Sports” doniósł, że w rzeczy samej stosunki Irvinga z Atkinsonem w trakcie sezonu popsuły się i przywódca Nowego Życia preferuje w roli trenera obecnego asystenta Doca Riversa Tyronna Lue.

Goodwill dodał, że Atkinson nie był wielkim fanem trenowania w przyszłym sezonie Irvinga i Kevina Duranta. “Kenny’emu zależało na rozstaniu nie mniej, o ile nie bardziej, niż Nets”.

I pisze to z pełnią świadomością mając w rosterze lubiącego używki Malika Monka

@człowiek...morza to z media room jbc nie jest atakiem na ciebie, wręcz przeciwnie, bo zamiana Atkinsona na Lue to podobny absurd xd

Jak głupszy? 

Kyrie Irving u nas zdobył mistrzostwo w poprzednim sezonie w Knicks będąc druga opcją w ataku po Leonardzie. Jego relacje z wszystkimi w Nowym Yorku są wzorowe przecież.

Tylko tutaj na forum jakich dwóch nieznających się na koszykówce userów (w tym ja)którzy to podważali.

Kyrie jest wzorem wszelkich koszykarskich cnót przecież. Pogodził się bez problemu z uśmiechem na twarzy z byciem 3 opcją w tym sezonie za Leonardem i Davisem. :)  

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem oglądać Kings - Blazers, właśnie i PTB kompletnie nie bronią na obwodzie. Zero winy Hassana, bo miał można powiedzieć wymarzone matchupy w osobie Gilesa, Holmesa i Lena. Żaden nie uciekał na obwód, by straszyć rzutem. Właściwie tylko Hezonja nadążał przy zmianach krycia. Melo, Lillard, McCollum, Ariza. Wszyscy pasywni i beznadziejni. Hassan i tak na plus, bo chociaż w help defence kilkakrotnie zastopował wjazdy przyjezdnych. Pod koszem też robił robotę i żaden z obrońców Kings sobie z Nim nie radził.

Cieszy wygrana Kings, którym najbardziej kibicuje w wejściu do PO, ale mecz mi się nie podobał. Kings rzucali właściwie cały mecz utrzymywali przewagę 20 punktów ciskając sobie z trójki z wolnych pozycji.

Wczoraj też rzucił mi się w oczy bardzo słaby Harden. Nikt go nie podwajał, a on miał problem wejść pod kosz. Hornets świetnie bronili, rzucali się w oczy zwłaszcza Martinowie. Cody Zeller był świetny. @Alonzo powinien płakać.

Dzisiaj obiecałem obejrzeć drugi mecz Blazers, ten z Suns, a dobrze by było jeszcze nadrobić Lakers - Bucks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Cody Zeller był świetny. @Alonzo powinien płakać.

Miałem pisać dziś o meczu Codiego.. Wiem Marcus, że jest świetny :)

Niestety u nas panują jakieś absurdalne zasady, których nie rozumiem..  Gdyby nie to, że jestem bardzo upartym człowiekiem, pierd%@#nąłbym funkcję GMa Magic po tych bilansach 14-11, gdzie przykładowo taki LBS dawał 13-12 Wizards, którzy grali w 10 meczach bez Capeli, a co za tym idzie.. w sumie bez wysokiego. Nawet Sylwek (który nawiasem mówiąc, gdybyśmy dawali bilanse za GMów, a nie ich kluby to byłby cały czas contenderem) dał sobie 12-13. .. albo dał 8-17 Hawks, którzy mają Millsapa (8) i Murraya (16) z Nuggets. Gdzie w uśrednieniu u nas Atlanta dostała 10W. Dziwna logika, że akurat gra tych dwóch graczy na nic się w Nuggets nie przekłada (taki Harris dla porównania tez grał w 16 meczach jak Murray :)   ), ale nie warto się kopać z końmi..  

Uroki naszej gry :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

I żadnego słowa o wielkim Bogdanie :(

Całe Kings zagrała wzorowo. Zaskakująco jednostronne zwycięstwo. Blazers jak dochodzili do -15, to trybuna zaczynała wrzeć, a potem znowu było -21.

Największe emocje to bójka McCollum - Len. Chciałem sobie zrobić niespodziankę i obejrzałem mecz przed włączeniem boxscore, dzięki czemu czułem większe emocje na początku, ale niestety sam mecz był nudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki to był dzisiaj Kevin Love :D zresztą post ASG on robi 18ppg na 62TS% za zespół z nim robi ORTG 117. Sexton też ma mocny run i trochę BMF zwycięstw zabierze doda.

@ignazz Love oddaje na mecz 7.5 trójki, trafia z nich 40% z dwójek trafia 54%, nie wiem dlaczego się tak czepiałeś jego gry w ataku, która jest znowu naprawdę fajna, zwłaszcza jak się weźmie pod uwagę, że tam nie ma poważnego kreatora. 

Próbowałem też oglądać mecz Memphis z Hawks, ale szybko przestałem, bo Jonas nazbierał mi do kuponu. Ogólnie Collins w O jest całkiem spoko, ale po raz kolejny jak gra na jakiegoś klocka to ma duży problem w D. Reddish całkiem spoko wygląda, ale żaden z niego gamechanger a bardziej tani wyrobnik i do tego jeszcze po raz kolejny ma problem z urazem. Hunter i Brooks to akurat oczy kuły mocno, podobnie jak Dedmon. Mocny mecz zagrała trójka guardów (Ja, Melton i Konchar), całkiem dobrze Anderson a Valanciunas bawił się w piaskownicy  na deskach.

Ogólnie nie rozumiem też dlaczego Washington i Bridges nie mogą zagrać w jednym meczu bardzo dobrze razem, zawsze któryś musi zagrać kaszanę, tym razem Mosty. Cody Martin to się chyba bawi w granie jak jego francuski kolega, ale jego wizja gry podoba mi się. Zeller spoko meczyk, nawet w obronie

a co do wymian to zdrowie też Utah nie dopisuje, Ayton wróci za dwa mecze, czyli ~na koniec tygodnia, Hayward na szczęście drobny uraz, Smith jeszcze 5 meczów a z graczy oddanych to Hill ma spory problem z pachwiną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delly to Delly, fajny roles w małej roli a jak trzeba to zrobi coś więcej :) 

co do Chrissa to mega postęp zrobił i te pochwały są zasłużone, załuję, że go za jakiegoś 2nd roundera nie wziąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby a jak Trencik Jr wyglądał?

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

Delly to Delly, fajny roles w małej roli a jak trzeba to zrobi coś więcej :) 

co do Chrissa to mega postęp zrobił i te pochwały są zasłużone, załuję, że go za jakiegoś 2nd roundera nie wziąłem

No żałuj żałuj 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ozzy110 napisał:

No żałuj żałuj 😜

z drugiej strony mam lepszego Bryanta, który ma kaganiec minut i grania b2b, ale dalej jest kurewsko efektywny i jako narzędzie do kończenia akcji pod koszem jest zajebisty (Marcus liczę na ten playmaking Walla w przyszłym sezonie) i też trójeczkę na mecz prawie trafia, w obronie ogólnie jest meh, ale blokiem straszy i to często wystarcza, ale to jest case tego co mówi Ignazz w SAS (pety na zewnątrz łatwo wpuszczają do środka, więc taki center słabiej wygląda wtedy niż to ma miejsce w rzeczywistości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

@MarcusCamby a jak Trencik Jr wyglądał?

Powiem szczerze, że po za pochwaleniem Hezonji, który jako jedyny bronił w Blazers i zwracaniem uwagi na nawyki obronne Hassana, to żaden gracz Blazers mi się nie podobał. Miał tam jakieś momenty w drugiej kwarcie dobrej gry. Jest potencjał w ofensywie, bo coś tam na koźle gra i rzut jest.

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

Marcus liczę na ten playmaking Walla w przyszłym sezonie

W przyszłym sezonie będziesz cmokał nad jego passami jak rozrusza tego twojego klocka Bryanta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.