Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ignazz napisał:

Widziałem mecz. No ale co zrobię gdy w żaden sposób nie podjąłeś rozmów poza zebraniem oferty. Zero odzewu poza „ nie” sprawia ze będziesz wyalienowany w naszej grze szybko. Twoja sprawa. Jeżeli będę miał dwie równe opcje deala na stole wybiorę taka bez Ciebie. Od czasu rozmów o Lee jako odpadzie wymiany za Leonardo pogarszasz relacje. Masz swój styl nie zamierzam z nim walczyć ani zmieniać. Zamiast przeskakiwać kogos można go obejść.  Bez kontaktu wzrokowego jezeli ktoś tylko wkurza. Robinsona gratuluje. Fajny grajek. 

oznaczylem Cie w kontekscie Leonarda, nie Robinsona.

A co do rozmów, od początku pisałem, że Robinson pojdzie w handel tylko jeżeli da mi to PG na poziomie. Nie dało (liczyłem na Brunsona przed kontuzją bą∂ź Beverley'a, ale rozmowy zakończyły się fiaskiem), a końców nie było konieczne (Curry).  

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

. Robinsona gratuluje. Fajny grajek. 

.. za Franka Masona pozyskanego jako dodatek ode mnie.. :( 

Qrcze a miałem brać Duncana jako 14go jak dołączałem do gry.. Stwierdziłem, że podpiszę go sobie jako 2way.. bo i tak nikt białasa nie weźmie.. Niedoceniłem Tangiersa.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

oznaczylem Cie w kontekscie Leonarda, nie Robinsona.

A co do rozmów, od początku pisałem, że Robinson pojdzie w handel tylko jeżeli da mi to PG na poziomie. Nie dało (liczyłem na Brunsona przed kontuzją bą∂ź Beverley'a, ale rozmowy zakończyły się fiaskiem), a końców nie było konieczne (Curry).  

Mecze Leonardo biorę na żywca wiec nie trzeba mnie oznaczać. Myśle ze stosunkowo szybko wskoczyłem na jego wagonik gdy w sklepie NBA klasycznych koszulek dostępnych nie było wiec coś tam o nim wiem ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Franka Masona

Pozyskany od mnie jako dodatek przy wymianie na Baynesa :)

Dziwne, że Mason po tak dobrym wejściu do NBA, ma problem się w niej utrzymać. Pozyskałem go pamiętam z Jazz za 2nd picka, gdy wyglądał lepiej niż Fox. W tym sezonie ponownie dałem mu szanse na umowie two-way, ale w Bucks pełni rolę garbage playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

.. za Franka Masona pozyskanego jako dodatek ode mnie.. :( 

Qrcze a miałem brać Duncana jako 14go jak dołączałem do gry.. Stwierdziłem, że podpiszę go sobie jako 2way.. bo i tak nikt białasa nie weźmie.. Niedoceniłem Tangiersa.. 

Ciężko było trafić. Śmiechy chichy były z nazwisk ze do spurs jeszcze na jesień bez projekcji ze to dobry graj będzie. 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Pozyskany od mnie jako dodatek przy wymianie na Baynesa :)

Dziwne, że Mason po tak dobrym wejściu do NBA, ma problem się w niej utrzymać. Pozyskałem go pamiętam z Jazz za 2nd picka, gdy wyglądał lepiej niż Fox. W tym sezonie ponownie dałem mu szanse na umowie two-way, ale w Bucks pełni rolę garbage playera.

Czy mi się wydaje czy Fox zawodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Pozyskany od mnie jako dodatek przy wymianie na Baynesa :)

Dziwne, że Mason po tak dobrym wejściu do NBA, ma problem się w niej utrzymać. Pozyskałem go pamiętam z Jazz za 2nd picka, gdy wyglądał lepiej niż Fox. W tym sezonie ponownie dałem mu szanse na umowie two-way, ale w Bucks pełni rolę garbage playera.

Też w niego wierzyłem :) 

I nie był dodatkiem - Baynesa oddałem Tobie za Masona, a Koufos był dodatkiem ;) 

Jak na ironię musiałem oddać jakiś kontrakt pozyskując McGrudera  i tylko Masona z tych których wtedy proponowałem C_M zgodził się przejąć. Tyler Zeller (nie Cody, a jego brat Tyler ) miał jeszcze PO którym go szczodrze obdarował Eld ;) Cody mi się wtedy posypał i Koufos grał cały trymestr. 

@ignazz

Fox z tego co widzę gra bardzo dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Czy mi się wydaje czy Fox zawodzi?

Tak. Bardzo overrated grajek. @LONGER01 powinien mi już go dawno sprzedać.

A tak serio:

Początek sezonu miał słabiutki, potem długa kontuzja. Ale od jakiegoś czasu znowu jest na tym poziomie co w zeszłym sezonie. Może trochę w obronie się zaczął za bardzo ociągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się częściowo. Tez o tym pomyślałem. Wzmocnienia zawsze warto rozważyć ale nie za wszelka cenę. Majac assety na handel mocny miałem zgryz co robić w przypadku ostrej walki 4 ekip o 2 spoty 

wyszedlem z założenia ze gdy Brogdon nie wróci do zdrowia to żadne sztuczki nie pomogą tym bardziej ze tu u nas ściągnięcie 3 tiera graczy i tak nie przekłada się mimo fitu na wynik bardziej niż jak mocne nazwisko zakręci się w okolicy ;)  

Indiana mimo wszystko ewakuowała się z Conley. Long term duże ryzyko. 

8 minut temu, fluber napisał:

Chyba niepotrzebnie pacers robili ten deal bo i tak by na luzie weszli do po. Do polamanego capeli dolaczyl wlasnie fournier.

Szkoda zdrowia. Pech 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, fluber napisał:

Chyba niepotrzebnie pacers robili ten deal bo i tak by na luzie weszli do po. Do polamanego capeli dolaczyl wlasnie fournier.

Zrobilem ten deal nie tylko pod ten sezon, bo jestem pod wielkim wrażeniem jaki impact ma CP3 w OKC. I mam nadzieję że chris jeszcze pociągnie chociaż jeden sezon na takim poziomie, oraz że zostanie w OKC, bo jest tam naprawdę liderem i generałem jak za dawnych lat. Jak się połamie to bedzie straszny kibel, ale Conley ostatnio do okazów zdrowia też nie należy. Jak na ironię oczywiście Mike zaczął grać równo i rzucać efektywniej w momencie, gdy go wymieniłem :). Tak naprawdę od dawna dyskutowalismy o tej wymianie i zdradzę, że miało to być praktycznie 1za1 z jedynie jakims jednym swapem, ale mielismy mały zgryz, bo nie chciałem wchodzić w podatek. Wiec kontuzja Lamba trafila sie w „ odpowiednim” momencie.  assety co dorzuciłem (picki i kolejny swap) to cena za zejście z Lamba. Lamb jest młody i moze jeszcze wróci do gry na poziomie startera ale nikt w tym momencie bez dopłaty by go nie wziął. 

 

Latem planuje uderzyć po kolejna gwiazdę i wzmocnić się, ale zobaczymy czy ktoś bedzie zainteresowany tym co mógłbym dać w zamian. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Latem planuje uderzyć po kolejna gwiazdę i wzmocnić się, ale zobaczymy czy ktoś bedzie zainteresowany tym co mógłbym dać w zamian. 

nie za bardzo widzę assety u Ciebie po gwiazdę, więc trudno mi to sobie wyobrazić.

I chyba lepiej było wejść w tym roku w podatek, aniżeli tracić wszystkie swoje picki (czym de facto ograniczyles Pacers jakąkolwiek możliwość zbudowania contandera, a max to zbudowanie przez wolną agenturę coś na wzór naszych Kings). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch zrozumiały dokładając do tego Lamba. Wiem ze medycyna robi postępy i wielu graczy wróciło z różnych kontuzji ale to podobno paskudna rzecz i Lamb może na serio nie wrócić. Ruch był szokiem jeżeli chodzi o timing bo zrobiłeś go w środku dyskusji ogólnie o potencjalnych wzmocnieniach konkurencji. Pech Wizzards przyszedł i tak później niż okno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

nie za bardzo widzę assety u Ciebie po gwiazdę, więc trudno mi to sobie wyobrazić.

I chyba lepiej było wejść w tym roku w podatek, aniżeli tracić wszystkie swoje picki (czym de facto ograniczyles Pacers jakąkolwiek możliwość zbudowania contandera, a max to zbudowanie przez wolną agenturę coś na wzór naszych Kings). 

No nie, mam -7mln na minusie po dwóch latach i z cp3 1za1 za Conleya nawet robiąc pierwsza rundę skończyłbym z -15. Teraz będę miał z -5, wiec tragedii nie bedzie.

Jak już mowilem wcześniej, oddałem bardzo odległe picki i uważam ze u nas zawsze jest okazja je odrobic i przepływ pickow jest bardzo duży. TymbardZiej ze widzę ze sporo klubów ma bardzo duże nadwyżki pickow i będą je musieli wyprzedawać. jeżeli paul by się połamał w przyszłym sezonie to plan awaryjny to reset składu i wtedy mogę szybko odrobic picki i zdobyć młodzież, bo mam z czego. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Jak już mowilem wcześniej, oddałem bardzo odległe picki i uważam ze u nas zawsze jest okazja je odrobic i przepływ pickow jest bardzo duży. jeżeli paul by się połamał w przyszłym sezonie to plan awaryjny to reset składu i wtedy mogę szybko odrobic picki i zdobyć młodzież, bo mam z czego. 

z tym odrobieniem to nie jest tak prosto jak mówisz.

pick pickowi nierówny. tym bardziej swój, gdy nie jesteś contanderem. Przecież inna drużyna nie będzie dla Ciebie tankować.

za graczy których masz to dostaniesz co najwyżej pick z trzeciej 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

z tym odrobieniem to nie jest tak prosto jak mówisz.

pick pickowi nierówny. tym bardziej swój, gdy nie jesteś contanderem. Przecież inna drużyna nie będzie dla Ciebie tankować.

Mam swoj pick w 2021 wiec jak mówiłem przed chwila, jakby działy się zle rzeczy na początku przyszłego sezonu to zamierzam wciskać restart od razu, by chociaż jeden mocny prospect z draftu zgarnąć. A później się zobaczy. Za randle, turner, Rose, barton, holiday i to co się złapie na fa latem - można wiele dostać imo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.