Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Alonzo napisał:

Czyli zmiany przez graczy klubów podczas sezonu, a co za tym idzie rotacji nie mają znaczenia? 

u nas jest tyle wymian, że trzeba zachować zdrowy rozsądek i przystosować się do okoliczności, jaki sens ma negowanie świetnej formy takiego Setha tylko dlatego, że zmienił klub, zwłaszcza, ze przechodzi do obecnych mistrzów by przejąć rolę pierwszego pg

Seth zaczął grać świetnie w momencie gdy Luki często nie bylo, to wystarczający argument aby nie tworzyc dziwnych teorii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach offtopu: Holmes wraca w ten weekend, moge w koncu spokojnie odetchnac, balem sie, ze dostanie shutdown do konca sezonu, a jest dla mnie szczegolny istotny w kontekscie PO. 
 

btw. Terrence Ross jest chyba hottest shooterem w tym trymestrze. 9GP,  21,3 pts, 4.3 trojki na mecz przy 46% 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

btw. Terrence Ross jest chyba hottest shooterem w tym trymestrze. 9GP,  21,3 pts, 4.3 trojki na mecz przy 46% 

Spraw sobie Olynyka :) 

@january ilu mam teraz 40+ shooterow? Bo bez sprawdzania wychodzi mi conajmniej 5 i to na większym volume niż 1 trafiona trójka na mecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

A Wiggins jak?

Wiggins w realu zmienił klub i uczy się schematów. To pokazuje ze raczej wymiana 4-5 graczy w lutym to nie jest dobry pomysł. Ale asysty rosną. 
 

7 gier 19,0/6/3,4/1,1 st !!! / 1,4 bl !!!! Procent spadł w nowym otoczeniu 42,6%

pokazuje się z tej bardziej uniwersalnej strony 21/10/2 w nocy 9/20 3/9 za trzy. Nomen omen na SF go dali. 

Dobrze ze u nas Wiggins nie zmienił klubu. Gra się trudniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, polishllama69 napisał:

21 punktów z 20 rzutów, są rzeczy niezmienne

Nieosiągalny poziom dla Kyle. Ten tyle rzutów oddaje w półtora miesiąca zapewne 😂

ale kto by się martwił przecież dzisiejsza koszykówka polega na obronie wyniku 83:79 wiec zawsze w cenie gracze bez rzutu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ignazz napisał:

Wiggins w realu zmienił klub i uczy się schematów. To pokazuje ze raczej wymiana 4-5 graczy w lutym to nie jest dobry pomysł. Ale asysty rosną. 
 

7 gier 19,0/6/3,4/1,1 st !!! / 1,4 bl !!!! Procent spadł w nowym otoczeniu 42,6%

pokazuje się z tej bardziej uniwersalnej strony 21/10/2 w nocy 9/20 3/9 za trzy. Nomen omen na SF go dali. 

Dobrze ze u nas Wiggins nie zmienił klubu. Gra się trudniej. 

Wiggins to całe życie uczy się schematów, żeby za każdym razem skończyć na rzucie z mid range przez ręce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Eld napisał:

Nie dogodzisz.

W siatkówce z pocałowaniem ręki byś brał taki wynik.

Do zrobienia gdy techniczny :)

Teraz, MMM2121 napisał:

Wiggins to całe życie uczy się schematów, żeby za każdym razem skończyć na rzucie z mid range przez ręce. 

Musze z takim rezerwowym jakoś żyć. Pozyskałem go za Teague ale uznałem ze 5 PG to trochę za dużo. 

Przechodząc do Golden trzeba liczyć ze coś drgnie wkrótce. Na razie wrócił Stefan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Do zrobienia gdy techniczny :)

Musze z takim rezerwowym jakoś żyć. Pozyskałem go za Teague ale uznałem ze 5 PG to trochę za dużo. 

Przechodząc do Golden trzeba liczyć ze coś drgnie wkrótce. Na razie wrócił Stefan. 

Ja zawsze lubiłem Wigginsa, to ja dałem mu kontrakt jaki ma obecnie (chociaż i tak go przepłaciłem imo) 

Tylko on kurde jest trochę niereformowalny, za każdym razem jak już zaczynałem wierzyć, że ogarnął 3 to zaraz wpadał w ogromny slump.

Ja na twoim miejscu bardziej bym akcentował to, że z rezerwami lepiej, by sobie radził, niż podawał suche liczby, które jeśli spojrzysz na procenty wyglądają bardzo kiepsko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.