Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ignazz napisał:

Leonard gra bardzo dobry basket a przerażajace jest to ze ma jeszcze zapas. Może nie tak duży jak Zubac ale spory ;) 

Seth tez trafiony pięknie. 

Od tej serii o której piszesz jesteś tyle ile Bogdan od powrotu do początków formy. 

40% z gry to jedyny problem na dziś. 

I straty bo za T3 ma ich 2,5

Co w ułożonych Jazz nie powinno się zdarzać graczom z jego rola na parkiecie. 

Całe jazz niestety szwankuje.

Ale od 3 spotkań gra dobrze, także jestem co do niego relatywnie spokojny :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Defensywnie -1,3 nadal a dużo gra z Gobertem. 

Teraz, człowiek...morza napisał:

Całe jazz niestety szwankuje.

Ale od 3 spotkań gra dobrze, także jestem co do niego relatywnie spokojny :)

 

Trzeba obserwować 

A jak go ustawiasz ?

W rotacji mając RD i KL. 

Pokusiłbym bym się z Leonardem na rozegraniu aby mu zabrać piłkę z rak jeżeli tyle jej traci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Defensywnie -1,3 nadal a dużo gra z Gobertem. 

Trzeba obserwować 

A jak go ustawiasz ?

W rotacji mając RD i KL. 

Pokusiłbym bym się z Leonardem na rozegraniu aby mu zabrać piłkę z rak jeżeli tyle jej traci. 

co do zasady widzę dwa ustawienia:

curry-dotson-robinson-leonard-plumlee

mcconnell-beasley-bogdanovic-tucker-davis

Ale to tylko założenia

wiadomo, że jedni grają więcej, inni mniej. pewnie tylko piątka na początku curry-leo-tucker-davis-plumlee i piątka na koniec curry-leo-bogdanovic-tucker-davis będą stałe. 

a leonard z większą rolą w kontekście kreowania to wiadoma sprawa. coś jak butler w heat. w sumie z tą drużyną widzę wiele podobieństw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

aktualnie to u mnie wszyscy są w takiej formie, że ja robie serię W Rockets z 07/08 i wbijam na 2 miejsce

Za 3T jak najbardziej jest na to szansa, ale w kontekście całego sezonu raczej 6 seed. - choć jeszcze 2/3 trymestru zostały i wiadomo, że sporo się może zdarzyć. 

Musisz pamiętać, że masz dwóch nowych ważnych graczy w rotacji - Bogdanovic i Curry. Do tego kontuzje i zmiany wymusiły u Ciebie sporo zmian w rotacjach. Osobiście nie jestem zwolennikiem tego, że gracze u nas zmieniają drużyny w trakcie sezonu i nie wywołuje to żadnych konsekwencji - szczególnie w takiej drużynie jak Twoja, gdzie oczekiwania są oczywiste.

Natomiast rotacja ta powinna się dotrzeć do playoffs. Twój team dopiero od tego trymestru spełnia jedno z moich sztandarowych kryteriów - 9 poważnych graczy na playoffs i może być faktycznie silnym kandydatem na walkę o Finał na Wschodzie. Oczywiście jeszcze zbyt szybko, by to przesądzać, ale Knicks zapowiadają się na mocny team z perspektywy playoffs.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Musisz pamiętać, że masz dwóch nowych ważnych graczy w rotacji - Bogdanovic i Curry.

przecież Bogdanović grał tam rok temu, tylko paszport jakby inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Alonzo napisał:

. Oczywiście jeszcze zbyt szybko, by to przesądzać, ale Knicks zapowiadają się na mocny team z perspektywy playoffs.  

wow dzięki,

a ja myślałem, że już na parę miesięcy wstecz było wiadomym kto jest głównym faworytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, polishllama69 napisał:

czepiasz się, Bo. Bogdanović widać to i pomyłki możliwe

 

5 minut temu, ozzy110 napisał:

Ale inicjały już tak 😜

Dodajmy tu zeszcze S. Currego ;) 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

wow dzięki,

a ja myślałem, że już na parę miesięcy wstecz było wiadomym kto jest głównym faworytem.

ale Ty nie jesteś głównym faworytem :) 

nr 1 na ten moment na Wschodzie są Bucks.

Wschód jest cholernie mocny, a Ty - zanosi się na to, że całe playoffs będziesz grał bez przewagi parkietu.. Z mistrzowskiej drużyny z poprzedniego sezonu grają tylko - Leonard, Tucker, Dotson, Chandler i od biedy można liczyć tez Duncana Robinsona, bo siedział wtedy pewnie z drużyna gdzieś na ławce. Masz przed sobą bardzo trudne wyzwanie. Sam awans do Finału Konferencji nie jest wcale taki oczywisty.. a nawet w nim musisz przełamać Bucks na wyjeździe.. Wcześniej musisz wygrać dwie serie z kimś z grupy - Heat, Hornets, Magic, Raptors i 76ers (gdzie tylko z 76ers miałbyś przewagę parkietu). 

Playoffy u nas będą ciekawe - to jedno, co jest pewne ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

Co masz na myśli?

to, że transfery z Nuggets uratowały Knicks tyłek, zwłaszcza ten z Sethem, który był na początku tu mocno krytykowany, a ten mały piździelec oczywiście z marszu zaczął grać basket życia

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to, że transfery z Nuggets uratowały Knicks tyłek, zwłaszcza ten z Sethem, który był na początku tu mocno krytykowany, a ten mały piździelec oczywiście z marszu zaczął grać basket życia

kontrakt year :D człowiek z kałuży łez Woodena będzie się w lato z hajsem nieźle gimnastykował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to, że transfery z Nuggets uratowały Knicks tyłek, zwłaszcza ten z Sethem, który był na początku tu mocno krytykowany, a ten mały piździelec oczywiście z marszu zaczął grać basket życia

mam Setha w Fantasy w Dynasty :) aż się zdziwiłem, że mogłem go pobrać z FA już w trakcie trwania sezonu - a gram razem z 3 naszymi GMami ;) 

Tylko pytanie, czy grając cały sezon w rl w jednym teamie przeszedłby tak płynnie u nas ze swoją grą do innej drużyny? No wg mnie NIE. Ale u nas to już zależy od interpretacji GMów. Co oczywiście nie zmienia faktu, że Seth robi w naszych Knicks świetną robotę w tym trymestrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.