Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Harden dalej będzie robił takie rzeczy z Rockets jak rok temu i to oni pewnie przejmą od SAS pałeczkę drużyny, która w RS zawsze jest w ścisłej czołówce. Mówię Wam :smile:

 

 

a sama lista bardzo fajna, bez większych kontrowersji chyba. Największym zaskoczeniem jest chyba właśnie to, że Lakers nie zajęli wszędzie 1szych miejsc :D No i trochę dziwna kurtuazja z tym Lebronem na 3 miejscu. Aż taki zjazd mu przewidujesz, że będzie miał mniejszy impact od KD i nawet AD?

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się spodziewam obniżki formy Lebrona w nadchodzącym sezonie, ale raczej i tak nie zaryzykowałbym umieszczenia go tak nisko.

Natomiast co do Hardena to pisząc w dużym uproszczeniu - im efektywniej i bardziej uniwersalnie Twój lider gra na piłce tym masz większe szanse na zbieranie masowo winów w obecnej lidze. Stąd wcale nie byłbym taki pewny, że Rockets znów nie skończą na 2 miejsu dając pstryczka Lakers przy tym - co oczywiście by nie oznaczało, że w PO miałoby być tak samo.

 

Żeby nie być gorszym od Januarego, ale zachować jednak brak sympatii dla zbyt zawiłych rankingów przed 1 grą, wrzucam swój niepoparty niczym wschód

 

1. Knicks

2. Sixers

3-6. Bucks/Celtics/Heat/Wizards

7. Magic 

8. Bulls

8.5-9 Cavaliers/Pacers

 

:onthego:

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Żeby nie być gorszym od Januarego, ale zachować jednak brak sympatii dla zbyt zawiłych rankingów przed 1 grą, wrzucam swój niepoparty niczym wschód

 

1. Knicks

2. Sixers

3-6. Bucks/Celtics/Heat/Wizards

7. Magic

8. Bulls

8.5-9 Cavaliers/Pacers

 

:onthego:

To ja też wrzucę

 

1. Bulls/76

3.knicks

4-6 Celtic, Bucks, Wiz

7. Magic

8. Cavs

 

Heat jest ciekawym projektem ale chyba Doncic nie zagrał jescze ani minuty w nba. Będę zdziwiony jeśli to będzie wgl w 1 sezonie plusowy zawodnik, w pierwszym sezonie myślę że dopiero będa mu szukać pozycji w której będzie optymalnie wykorzystywany. Bo na razie nie wiadomo czy to bardziej 1 czy 3. Pytaniem jest również zawodników o jakim profilu ma kryć, rozgrywających czy niskich skrzydłowych?

 

Doceniam pracę Gm Heat fajna drużyna, za sezon lub dwa w zależności od rozwoju Doncica pewnie top 3 drużyna wschodu ale mam wrażenie że jest przeceinana trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Knicks

2. Sixers

3-6. Bucks/Celtics/Heat/Wizards

7. Magic 

8. Bulls

8.5-9 Cavaliers/Pacers

 

:onthego:

 

Skąd ten brak miłości dla Magic?

 

Ogólnie martwi mnie niska aktywność Dnc, Skoro już postanowił wejść all-in i grać na tu i teraz (co było błędem), to wypadałoby pójść za ciosem - startować takim kasztanem jak Oubre nie wypada. Widziałbym Bojana Bogdanovicia, może Crowdera (Tomek pewnie byłby teraz bardziej skory do handlu). 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ten brak miłości dla Magic?

 

To nie brak miłości. To po pierwsze baardzo luźne wrzucenie ot tak - co zaznaczyłem - chociaż Knicks nie są tam 4 fun na jedynce.

To raczej duża wątpliwość co do poziomu domniemanych liderów czyli Mitchella i Townsa no i wydaje mi się, że dość niezbilansowany roster. Brakuje solidnych rolesów. 

 

Ale to tlyko takie luźne rzucenie, w trakcie sezonu równie dobrze mogą skończyć przecież z HCA bo czemu by nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie brak miłości. To po pierwsze baardzo luźne wrzucenie ot tak - co zaznaczyłem - chociaż Knicks nie są tam 4 fun na jedynce.

To raczej duża wątpliwość co do poziomu domniemanych liderów czyli Mitchella i Townsa no i wydaje mi się, że dość niezbilansowany roster. Brakuje solidnych rolesów. 

 

Ale to tlyko takie luźne rzucenie, w trakcie sezonu równie dobrze mogą skończyć przecież z HCA bo czemu by nie. 

 

Czy ja wiem. Collinson-Kuzma-Gortat to pewnie jedne z lepszych trio z ławki w lidze. 

 

Ale fakt faktem, te klocki nie są szczególnie dobrze ułożone, przez co całość - pomimo talentu - traci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic będą mieli trzech allstarów w tym sezonie, a i dużo młodzieży pod handel, więc jak dnc będzie miał więcej czasu i trochę pokombinuje to jak najbardziej tier Celtics i Bucks. Ale tu jest jeszcze sporo drużyn gdzie brakuje jednego-dwóch dobrych ruchów (jakiś 3&D w Bulls na obwód, SF w Miami, itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie ogarniam tego hajpu na Heat. Daliście im bilans 11-71 w ubiegłym sezonie, doszedł Oladipo i nagle mamy team na 50 wygranych? WTF? Jaka drużyna w NBA zrobiła progres o 40 wygranych po dodaniu jednego border TOP 15 gracza w lidze? W RL NBA to tak nie działa, to czemu ma działać tutaj? Oladipo był w ostatnim sezonie świetny, ale nie przesadzajmy.

 

slaba manipulacja, piszesz jakby Miami Heat 2017/2018, a obecny zespol roznil sie tylko Oladipo. Z zeszlego sezonu zostali tylko Harkless, Galloway i Semi, ktorzy w przyszlym sezonie beda bench warmerami. Roznice tez chyba zrobi zamiana E.Turnera, J. Noaha czy I. Clarka za JJ Redicka, T. Younga D. Howarda. To kompletnie inne druzyny i dobrze o tym wiesz. Troche jeszcze wczesnie na propagande, ale poniekad rozumiem cie, to chyba twoja ostatnia szansa na PO z obecnym rosterem, za rok przewiduje ostry tank ;] 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast dziwi mocne niedocenianie Bostonu. Być może to efekt ( póki co ) osłabionej medialności, którą specjalnie zatrzymałem i świadomość niektórych spadła.

 

paul-george-russ-westbrook.jpg

 

Nie mniej duo Russell Westbrook - Paul George to dwóch top15 ligi w jednym zespole. Bez Melo w RL będzie im się grało tylko łatwiej.

Jeden to TD machine, chory atleta, drugi to jeden z topowych 3&D w lidze, który w zeszłym sezonie grał na pół gwizdka ale teraz to będzie jego rok.

 

 

 

marcus-smart6.jpg?w=640

 

Do tego bulterier Marcus Smart. Floper, przeciętna trójka, ale to jak broni to palce lizać. Pisali niektórzy że był gorszy od Robersona. Być może, ale jaki wróci ten drugi tego nie wiemy. Zdecydowanie jeden z topowych obrońców w lidze który mi zepsuł forfun typer "ucinając głowę smoka" czyli słynny 1 pkt Simmonsa.

 

 

gettyimages-866877850.jpg?w=1000&h=600&c

 

Najlepszy rezerwowy z zeszłego roku. Od lat utrzymujący wysoki poziom punktujący. Od 6 lat nie zszedł poniżej 15 ppg, a w zeszłym roku otarł się o all-star i zanotował 22,6 ppg z trójką na poziomie 36%.

 

 

10691548.jpg

 

Bardzo utalentowany PF, wciąż młody ( 26 lat ), przed swoim prime. Od swojego pierwszego sezonu w NBA jedzie na ponad 10 ppg. Prawie 38% za 3pt. Bardzo dobrze bronił w serii z Blazers.

 

 

usa_today_10595003.0.jpg

 

( zgadnij który to ;) ). Podstawowy PF RL Wizzards. 28 lat, czyli teoretycznie wszystko przed nim. Prawie 37% za 3pt. w 2017. Zagrał bardzo dobry sezon. 22% czasu spędzanego na boisku rozgrywał jako center co dodatkowo podnosi jego wartość przy ustawieniu niskim składem. Bench guy, óśmy w rotacji. Nie jeden GM by go do s5 wstawił.

 

 

22065239-standard.jpg

 

TOP10 nominalnych centrów w lidze. Bardzo młody i wciąż CHOLERNIE rim protector. Mobilny, rozwijający się, grający w PO RL team na zachodzie. W tym roku w Portland będzie walił średnie na poziomie dobule-dobule. Per36 20/12,5.

 

 

usa-today-8276584.0.jpg

 

Tego Pana nie trzeba przedstawiać. Profesor, wszak tylko na playoffy i własnie na playoffy został ściągnięty. W RL zagra u boku LBJ. To będzie wyjątkowo interesujące.

 

 

Ze świadomością nie wymieniam Nikoli Vucevica bo on najprawdopodobniej nie doczeka u mnie do początku V tury FA. 

 

Nie jeden mówi, że na PO gra się rotacją 8-9 zawodników.

 

s5: RW0-Smart-PG13-Mirotic-Nukric

bench: Rondo, Morris, Lou Williams

 

Czego brakuje tej ósemce? BB IQ - checked. Trója - checked. Rim protection - checked. Hardrock defence setup - checked. Small ball - checked.

 

Idę w zakład, że 75% ligi chciała by jednego z mojej ławki w swoim s5. Ja mam komfort wpuszczania ich z ławki.

 

A to jeszcze nie koniec...


Nie ujmując nikomu, ale jak patrzę na typy "Boston 4-6" i patrzę na taką ławkę Heat czy Wizzards do których Boston jest porównywany to śmiem twierdzić, że coś tu nie halo. O s5 nie wspominam.

 

A już odechciewa mi się wkurwiać na komentarze "zaprzyjaźnionej" ekipy, że tu nie ma pewnej II rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics oceniani są jak lepsi Thunder, ale dalej Thunder. Na niektóre rzeczy nie mamy wpływu, i fakt, że Westbrook z Georgem od stycznia czekali na playoffy, a w playoffach dali dupy, jest jedną z nich. Zresztą już Ci to pisałem, jak ktoś krytykuje Cs, to nie GM-a, a jego liderów.

 

Od Heat i Wizards jesteś lepszy, ale już Magic i Bucks z Cousinsem mogą być blisko (od takich Magic jesteś tylko trochę lepszy, a dnc ma assety pod wymiany, jak Cousins wróci do formy to Bucks też mają trzech allstarów i Middletona), więc tu faktycznie nie ma pewnej II rundy. ;]

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odszczekacie to z OKC, oj odszczekacie ;). Seria z Jazz to rzeczywiście porażka, ale jak takiemu PG13 miało chcieć się grać jak miał koło siebie dwunogiego, lukrowanego, z ego większym niż ego Kaynego Westa niejakiego Carmelo Anthonego vel pączek, pączuś, pączunio, którego to Jazz gwałciło na pickach?

nie rób Eld już tych prezentacji, cofnąłem się do czasów Bravo Sport

Następnym razem na osłodę wkleję Ci Jokica bez koszulki.

 

Może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, dlatego byłem ciekaw jakie współczynniki zastosowałeś :tongue: Poza Bostonem, tylko szczegółów można się czepiać na tych Twoich listach, więc nieźle.

 

Zabawne, że różnica między Wschodem, a Zachodem jest dużo mniejsza niż naprawdę, ciekawe czy można na tym punkcie wyciągać wniosek, że management tych organizacji w prawdziwej NBA ssie. :tongue: Może poza tym Bostonem, oni z poziomu przyszłej dynastii spadli do upgrejdowanych Thunder, a i tak to dużo bardziej zasługa niż wina Elda. :grin:

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.