Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, MarcusCamby napisał:

@RonnieArtestics dwa wyjazdy do Nowego Orleanu i oba w B2B to dla Ciebie pewne wygrane?

Ta zniewaga krwi wymaga... -1W dla Pacers!

Generalnie pacers maja przejebany terminarz.

wg Ronniego 2x b2b w nowym orleanie, kings, dallas juz z zionem, bulls i hawks na wyjezdzie to pewne 6-0.  Smiem watpic...

a i te pol na pol mecze: wyjazdy do phoenix, charlotte i utah (b2b), 2 mecze z toronto, 2 z philly, minnesota, knicks, miami to tez raczej nie jest 5-5.

Ja nie biore terminarza pod uwage ale na tym kalendarzu to moj team by mogl 15-10 nie zrobic.

I daniel theis nie jest najlepszym backup centrem w begm;)

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio panowie, może jednak warto byłoby na chwilę przystanąć, oddać się refleksji i poprawić bilans Knicks. Beasley wygląda świetnie, a Juancho robi dokładnie to co w pierwszym trymestrze zeszłego sezonu (xd), tylko na większej ilości (dziś 17 pkt, 4/5 za 3).

To jest dla mnie ciut niezrozumiałe, że Orlando z Townsem wypadającym na dłużej, Gordonem weryfikowanym jako zawodnik (zasługuje na połowę kontraktu) i ławką w bardzo słabej formie (Nunn, Prince) bądź Sixers bez ławki, z wypadającymi Embiidem i Richardsonem kręcą lepszy bilans... Gdzie Leonard zagrał kozak trymestr, a Clippers bez niego nie istnieją (a mają mimo to bdb bilans).

 

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w dalszym ciągu bardzo martwi takie niskie głosowanie na spurs. 
W opisie uciekł mi pewien detal ze jeżeli ktoś sprawdza suche staty Brogdona ( który gra gorzej niż T1 ) to trzeba brać poprawkę na fakt ze powrót w Indianie Dipo pogorszyło grę całego zespołu a Malcolmowi zabrało trochę gry minut i rzutów. 
nie twierdze ze z taka forma (0/5 za trzy w nocy) by wymuszał ale uniknąłby tego marnego powrotu. 
niespodziewana wygrana w jazz pokazuje ze Murray cały czas trzyma poziom i T2 miał dużo lepszy co razem z forma Monte maskuje kłopot Brogdona. 
LMA czy Collins cały czas bardzo równy poziom poniżej którego nie zdarza się im schodzić często. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fluber napisał:

Generalnie pacers maja przejebany terminarz.

wg Ronniego 2x b2b w nowym orleanie, kings, dallas juz z zionem, bulls i hawks na wyjezdzie to pewne 6-0.  Smiem watpic...

a i te pol na pol mecze: wyjazdy do phoenix, charlotte i utah (b2b), 2 mecze z toronto, 2 z philly, minnesota, knicks, miami to tez raczej nie jest 5-5.

Ja nie biore terminarza pod uwage ale na tym kalendarzu to moj team by mogl 15-10 nie zrobic.

I daniel theis nie jest najlepszym backup centrem w begm;)

 

Ronnie w pierwszym trymestrze był orędownikiem brania terminarza pod uwagę. Także jeśli bierzemy go pod uwagę to nie ma żadnej szansy na to żeby Indiana uzyskała bilans 15-10 lub coś koło tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, człowiek...morza napisał:

serio panowie, może jednak warto byłoby na chwilę przystanąć, oddać się refleksji i poprawić bilans Knicks. Beasley wygląda świetnie, a Juancho robi dokładnie to co w pierwszym trymestrze zeszłego sezonu (xd), tylko na większej ilości (dziś 17 pkt, 4/5 za 3).

To jest dla mnie ciut niezrozumiałe, że Orlando z Townsem wypadającym na dłużej, Gordonem weryfikowanym jako zawodnik (zasługuje na połowę kontraktu) i ławką w bardzo słabej formie (Nunn, Prince) bądź Sixers bez ławki, z wypadającymi Embiidem i Richardsonem kręcą lepszy bilans... Gdzie Leonard zagrał kozak trymestr, a Clippers bez niego nie istnieją (a mają mimo to bdb bilans).

Misiu Drogi, ale Ty nie masz ławki, że nie wspomnę o brakach i ciągłych zmianach w s5. Ciekawi mnie kiedy ten Tucker schodzi z boiska pod nieobecność Plumleego, jak z s5 zaraz jak zejdzie Davis przerzucasz go na backup centra. No i kto prowadzi 2nd unit? Beasley? O Prince, czy Nunnie to Ty  sobie możesz pomarzyć z rezerwową piątką - Carter/Dotson/Robinson/ Hernangomez/Tucker.

No i wykaż trochę konsekwencji, przy interpretacji gry u mnie Gordona - o którym nota bene również możesz sobie pomarzyć - żądając interpretacji gry Beasleya i Juancho. Jak już podajesz statsy z 3T wprowadzając ludzi w błąd, to warto też wspomnieć, że Duncan Robinson miał wczoraj 1/8 za 3 :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

 O Prince, czy Nunnie to Ty  sobie możesz pomarzyć z rezerwową piątką - Carter/Dotson/Robinson/ Hernangomez/Tucker.

No i wykaż trochę konsekwencji, przy interpretacji gry u mnie Gordona - o którym nota bene również możesz sobie pomarzyć - żądając interpretacji gry Beasleya i Juancho. Jak już podajesz statsy z 3T wprowadzając ludzi w błąd, to warto też wspomnieć, że Duncan Robinson miał wczoraj 1/8 za 3 :P 

No ja tam wole miec la ławce zdecydowanie tuckera i robinsona niz nunna i prince'a. wtf wgl

A rola Robinsona w jakikolwiek sposób się zmieniła w realu, żeby podawać jego przykład (tak jak ma to miejsce przy Beasley'u i Juancho)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

No ja tam wole miec la ławce zdecydowanie tuckera i robinsona niz nunna i prince'a. wtf wgl

A rola Robinsona w jakikolwiek sposób się zmieniła w realu, żeby podawać jego przykład (tak jak ma to miejsce przy Beasley'u i Juancho)?

 

U Ciebie się zmieniła, ponieważ względem 1T zacząłeś mu dawać jakieś poważne minuty, zatem może te 10pkt. u Ciebie średnio mieć. Ciekawi mnie za to jak ukryjesz jego i Juancho obronę przy Tuckerze na centrze? 🤨

No przecież Nunn z miejsca byłby najlepszym rozgrywającym w Twoim składzie. :) 

Zresztą Twój duet Davis/Leonard (Irvinga tu już nie ma co liczyć) stracił w tym trymestrze 10 meczy przy 13 mojego KATa.. Ty to się ciesz, że jedziesz na dobrym sezonie Leonarda i skończysz ten trymestr na plusie, bo u Ciebie ten Leonard ma więcej zadań niż w rl Clippers. Przecież Ty nawet dobrego rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia nie masz.. ;) 

Clippers Leonarda w 2T mają 17-8 (dobrze że Rada trymestr skróciła, bo by było 17-10), a Toronto Lowrego 19-6.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

U Ciebie się zmieniła, ponieważ względem 1T zacząłeś mu dawać jakieś poważne minuty, zatem może te 10pkt. u Ciebie średnio mieć. Ciekawi mnie za to jak ukryjesz jego i Juancho obronę przy Tuckerze na centrze? 🤨

No przecież Nunn z miejsca byłby najlepszym rozgrywającym w Twoim składzie. :) 

Zresztą Twój duet Davis/Leonard (Irvinga tu już nie ma co liczyć) stracił w tym trymestrze 10 meczy przy 13 mojego KATa.. Ty to się ciesz, że jedziesz na dobrym sezonie Leonarda i skończysz ten trymestr na plusie, bo u Ciebie ten Leonard ma więcej zadań niż w rl Clippers. Przecież Ty nawet dobrego rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia nie masz.. ;) 

Clippers Leonarda w 2T mają 17-8 (dobrze że Rada trymestr skróciła, bo by było 17-10), a Toronto Lowrego 19-6.. 

1. Nie wiem dlaczego ustawiasz mi rotację? Robinson i Hernangomez co do zasady grają osobno.
2. tucker na c to byłby u Ciebie najlepszy gracz na tej pozycji (pod nieobecnosc townsa ofc).
2. Nie wiem dlaczego miałbym ukrywać w obronie Hernangomeza. To solidny defensor, dobry w team d.
3. Nunn to miał bardzo słaby trymestr, jest aktualnie mocno weryfikowany. nie jest tez rozgrywajacym. Jeśli miałbym wybrać gracza do prowadzenai gry zespołu to wolałbym mcconnella (co nie oznacza, że jest lepszym graczem).
4. Leonard to tam sobie radzi w każdej roli, jak pokazuje przebieg jego kariery. No i w Clippers nie masz również classic pg, george wypadł na dłużej, beverley rowniez. de facto jedynym graczem na pilce jest lou, zatem sytuacja a propo roli leonarda clippers/knicks bardzo podobna.
5. Nie umniejszam roli Lowrego, o czym niejednokrotnie wspominałem. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby

Czy dla Ciebie trio Rose/Randle/Turner zapewnia w tym trymestrze tyle samo zwyciestw co Doncic/Middleton/Vucevic?

Trio Pacers opuscilo 6 meczow, u mnie Doncic 7.

Conleya trudno liczyc, bo nie gral w 15 meczach.

Nie wiem czy chciales mnie jakos sprowokowac do dyskusji czy to ma byc jakas dalsza pokuta za brak podpisu Gallo, ale 15-10 w tym trymestrze jest absurdalne. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tangiers napisał:

@MarcusCamby

Czy dla Ciebie trio Rose/Randle/Turner zapewnia w tym trymestrze tyle samo zwyciestw co Doncic/Middleton/Vucevic?

Trio Pacers opuscilo 6 meczow, u mnie Doncic 7.

Conleya trudno liczyc, bo nie gral w 15 meczach.

Nie wiem czy chciales mnie jakos sprowokowac do dyskusji czy to ma byc jakas dalsza pokuta za brak podpisu Gallo, ale 15-10 w tym trymestrze jest absurdalne. 
 

tera zauwazylem ,ze on dal wyzszszy bilans indianie wzgledem knicks.

ja prdl

brak slow

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, tangiers napisał:

@MarcusCamby

Czy dla Ciebie trio Rose/Randle/Turner zapewnia w tym trymestrze tyle samo zwyciestw co Doncic/Middleton/Vucevic?

Trio Pacers opuscilo 6 meczow, u mnie Doncic 7.

Conleya trudno liczyc, bo nie gral w 15 meczach.

Nie wiem czy chciales mnie jakos sprowokowac do dyskusji czy to ma byc jakas dalsza pokuta za brak podpisu Gallo, ale 15-10 w tym trymestrze jest absurdalne. 
 

Co ty się w człowieka morza bawisz?

NBA to nie są trzy nazwiska ( a już na pewno nie w moich analizach, gdzie się od zawsze docenia głębie ), zwłaszcza że Doncic 7 spotkań opuścił.

Masz bieda rotacje pod koszem, kto tam będzie w ogóle grał przy absencjach Holmesa i Markieffa? Cheick Diallo jako starter i Muscala łatający dwie pozycje?

Obrona twoja to jakieś ogony ligi, a rotacje będą uzupełniać zapewne w czasie trymestru - Arcidiacano, Spellman, Diallo i Muscala.

Absurdalne to jest, że za mocno propsowałem twój zespół, a okazało się, że król jest nagi i zdecydowanie grzej wyglądasz niż Magic bez Townsa z dłuższą absencją.

Pacers i tak sztucznie zaniżam przez brak legit pierwszej opcji, bo mają dziewięć mocnych nazwisk, osiem o impakcie startera co daje im mocne lineupy przez cały mecz. Mogą grać na pełnej intensywności.

Nie ma powodów by Heat nagradzać tak dobrym bilansem na mocnym Wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Co ty się w człowieka morza bawisz?

NBA to nie są trzy nazwiska ( a już na pewno nie w moich analizach, gdzie się od zawsze docenia głębie ), 

to naucz się liczyć.

bo ja tam widze, ze jeden z trzech moich rezerwowych beasley/juancho/robinson to gralby w Indianie w s5 ksoztem lamba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.