Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no widzisz, a dla mnie duet Monte - Brogdon to jest 200IQ combo, nie wiem czy z tej perspektywy się w temacie dogadamy :P

tylko starterzy to Dejounte i Brogdon (potem Monte) i tutaj jest realny problem z tym value, zwłascza z wartością kreacji Monte grającego obok Reddisha i Wigginsa w rezerwowych line-upach (nie zakładam samobójstwa i pisania o point Wigginsie)

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

inna sprawa ile z tego kapitału może być potem wykorzystane na parkiecie przy tym rosterze, ale sam LMA pod ten duet to naprawdę dla mnie kozacki zestaw, pech Ignazza, że MB na tyle wypadł

tylko po raz kolejny, ja się czepiam obrony LMA, bo już pomijając słabą wydajność z nim na parkcie po tej stronie, to nawet randomowy klocek raczej straszy przed wjazdami pod kosz a z nim to jest wjazd w dupsko tam teraz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Po pierwsze, wiadomo, że to ma bardzo uproszczony charakter, co chyba wychodzi naprzeciw Twojemu stwierdzeniu, że to przede wszystkim ,,beGM''.

Po drugie, w NBA trener zmienia i robi adjustments na bieżąco, ale my oceniamy zawodników post factum, więc jesteśmy w bardzo uprzywilejowanej pozycji. 

Więc jak ktoś po całym trymestrze daje więcej minut Dwayne'owi 5ppg Baconowi, a nie Devonte Grahamowi (w momencie, gdy w realu grają w tej samej ekipie) - to sam sobie jest winien, że ktoś to uzna za kiepski pomysł. Ty stwierdzasz ,,okej, może to beznadziejny pomysł, ale zawsze to jakiś pomysł, więc nie będę brał tego pod uwagę''. 

No na tym poziomie na którym gramy to ten przykład z Baconem i Grahamem, to raczej wiadomo, że człowiek leży w wysokiej gorączce i nie wie co robi:)

A myślę, że problem z dziwnym adjustments dałoby się rozwiązać np. przez opis na początku sezonu. Uniemożliwiłoby to bardzo poważne zmiany w rotacji po kolejnych trymestrach ( tzn. od razu rzucałyby się w oczy). Bo w sumie ten problem głównie występuje po T1, rzadko ktoś wyskakuje z kosmosu w T2 lub T3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Gdzie +1W dla Lakers za wypowiedź Butlera o LeBronie?

Jaka wypowiedź? Lillarda widziałem, tej nie. 

@LBS, zrozumiałem co Ignazz napisał, różnica była odczuwalna, bo Monte to inny gracz niż Murray. Dużo gorszy scorer przede wszystkim, a różnica była mniej odczuwalna, bo Jokic grał agresywniej, a nie Monte zastąpił Jamala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Gdzie +1W dla Lakers za wypowiedź Butlera o LeBronie?

-1W za wypowiedź Ingrama w zderzeniu ze Spoelstrą :D 

1 minutę temu, fluber napisał:

A myślę, że problem z dziwnym adjustments dałoby się rozwiązać np. przez opis na początku sezonu. Uniemożliwiłoby to bardzo poważne zmiany w rotacji po kolejnych trymestrach ( tzn. od razu rzucałyby się w oczy).

o tym samym myślałem i wtedy możnaby zrobić nieobowiązkowe opisy za wszystkie trymestry, tylko coś mi tutaj nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

Jaka wypowiedź? Lillarda widziałem, tej nie. 

@LBS, zrozumiałem co Ignazz napisał, różnica była odczuwalna, bo Monte to inny gracz niż Murray. Dużo gorszy scorer przede wszystkim, a różnica była mniej odczuwalna, bo Jokic grał agresywniej, a nie Monte zastąpił Jamala. 

moim zdaniem zastąpił zwłaszcza, że Barton nagle też mniej grał, kwestia do dyskusji, ale nawet jeśli ignazz chciał tu coś więcej przekazać, to nie ma sensu chyba mówić o graniu na emocjach

teza, że Nuggets robią +/- ten sam bilans z 30mpg Monte a Murrayem sprzed kontuzji nie jest imo jakoś odrealniona, znów jest zajebisty po prostu z tymi swoimi 0.6 straty i BB IQ

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się k**** dobra, jak potrzebuję kosza w clutch to na pewno wezmę Butlera i LBJ w tym sezonie, LeBron shooter to też mocno wątpliwy temat i piękna prasa zrobiona przez LA

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

teza, że Nuggets robią +/- ten sam bilans z 30mpg Monte a Murrayem sprzed kontuzji nie jest imo jakoś odrealniona, znów jest zajebisty po prostu z tymi swoimi 0.6 straty i BB IQ

tylko on jest zajebisty w pewnej roli, zmiany tego sprawiają, że ma on problem (poprzednie PO mocno to pokazały) a tutaj to on będzie miał rolę zdecydowanie większą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

tylko on jest zajebisty w pewnej roli, zmiany tego sprawiają, że ma on problem (poprzednie PO mocno to pokazały) a tutaj to on będzie miał rolę zdecydowanie większą

w sumie teraz zobaczyłem na statsy Monte jako startera i są... dość biedne ;] o wiele lepsze ma jako rezerwowy i na nich paradoksalnie nabija sobie te solidne cyferki w T2

nie zmienia to dla mnie tezy, że Monte pod Brogdona i LMA to świetny fit, typ od zawsze żywił się w hco

a co do PO, nie tylko on miał słaby debiut, te obsranko było strasznie dziwne, ale nie mamy prawa chyba zakładać, że to się w takiej skali znowu powtórzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

No przecież to napisałem i nawet podałem całe ;]

nie wziąłem pod uwagę, że mogą być nie za zajebiste :)

a poza tym ja mówie o adv gdzie mu wszystkie ważne wskaźniki poleciały, ale też jak pisałem - on łatał co się dało w te 30 minut, mecze z Pacers Hou 2x Utah czy Bucks, nie było na pewno łatwo wejść w buta w taką rolę, imo przy Brogdonie od początku byłoby mu łatwiej, pamiętajmy, że jemu wystarczył często sam Śliwka, nie zyskiwał tyle na obecności Joka, bo Malone dopiero teraz częściej gra nim i Murray'em w jednym lineupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Analizuje sobie rozne zespoly i pistons @ozzy110 wygladaja zaskakujaco dobrze

Morant, Michajluk, Trent na obwodzie mogliby fajnie się pokazać razemdo tego Markkanen grał w 18 meczach, czy Dunn w 22 zanim sie połamał, może nawet Knox by tu wypalił bardziej niż w Knicks? Jest jeszcze Paschall, czy z ławki Justin Jackson i Bold Mamba, a pod koszem młody Hayes i świetny defensor Noel - u siebie mogliby być całkiem nieźli. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w sumie teraz zobaczyłem na statsy Monte jako startera i są... dość biedne ;] o wiele lepsze ma jako rezerwowy i na nich paradoksalnie nabija sobie te solidne cyferki w T2

i o tym piszę, że on w tej roli którą ma tam w Denver jest super, ale jakieś kombinacje i jej zwiększanie robią się problematyczne i to widać, bo próbką są play-offy i te mecze w tym sezonie a u Ignazza też nie ma centra z fajnym passingiem wokół którego to się kręci, po prstu niektórzy potrzebują mniej usage i bedzie git :) 

27 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie zmienia to dla mnie tezy, że Monte pod Brogdona i LMA to świetny fit,

w ataku może tak, w obronie to skoro LMA nie jest w stanie robić za anchora w SAS to dlaczego tutaj ma to się zmienić, bądźmy poważni, zwłaszcza jeżeli Iggy gra docelowo Monte z ławki

21 minut temu, fluber napisał:

Analizuje sobie rozne zespoly i pistons @ozzy110 wygladaja zaskakujaco dobrze

yup, playmaking słaby, ale ovr okej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, fluber napisał:

Analizuje sobie rozne zespoly i pistons @ozzy110 wygladaja zaskakujaco dobrze

 

23 minuty temu, Alonzo napisał:

Morant, Michajluk, Trent na obwodzie mogliby fajnie się pokazać razemdo tego Markkanen grał w 18 meczach, czy Dunn w 22 zanim sie połamał, może nawet Knox by tu wypalił bardziej niż w Knicks? Jest jeszcze Paschall, czy z ławki Justin Jackson i Bold Mamba, a pod koszem młody Hayes i świetny defensor Noel - u siebie mogliby być całkiem nieźli. :) 

Jutro wleci opis to pokażę, że Pistons stać w tym trymestrze na dodatni bilans i nie są to żadne bajki. Śmiało można powiedzieć, że jest to najlepszy okres od pamiętnego sezonu 2017/18 kiedy Detroit weszło do PO z 8 miejsca

Pisałem już to wcześniej i napiszę to jeszcze raz. The future is bright in Detroit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucas napisał:

Monte jako rozgrywający jest spoko, ale Ignazz mocno przegiął w tym zdaniu o Jamalu :)

Pierdolisz. Przecież ja nie mam Jamala aby go zastępował tylko Brogdona który seryjnym scorerem nie jest. Puknij się serio w głowę jak nazywasz to manipulacja i jako walczący o podobny cel w sezonie GM lekko dajesz minus 1 za „manipulacje”. Mamy się przekrzykiwać to ja za taka tendencyjność daje Tobie minus 2 ;))))

przeciez to bez sensu. 
 

gosc na pare meczy dostał role identyczna jak u mnie. Awaryjnie w obliczu niegroźnego urazu S5. I moim zdaniem w obu sytuacjach czyli rlDenver jak beGM spurs wywiązał się przyzwoicie. 
w spurs nawet lepiej bo musiał zastąpić allaround playera niż w Denver gdzie zastępował nietuzinkowy talent scoringu. Tam miał trudniej zapewne niż u mnie. Szkoda ze nie ma on miłości. 

45 minut temu, Lucas napisał:

No przecież to napisałem i nawet podałem całe ;]

Nikt u mnie nie oczekuje skoku produkcji tylko wytyczanie rytmu gry plus obrona 

1 godzinę temu, Lucas napisał:

Monte jako rozgrywający jest spoko, ale Ignazz mocno przegiął w tym zdaniu o Jamalu :)

Zrozum wpis proszę a potem kara. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A) większości dałem + w tych podsumowaniach, więc to nie jest kwestia czepiania się na siłę

B) wykazałem że Murray robi blisko 2x lepsze linijki jako starter, a Monte jako starter wyglądał przeciętnie i lepiej spisuje się jako rezerwowy, a Ty piszesz że nikt różnicy nie zauważył. Próbujesz robić z ludzi kretynów. 

Dodam też, że tu większość piszących zrobiła tiery na Zachodzie i pisala, że top5 jest spokojne swego, więc nie wiem czemu próbujesz sugerować, że walczymy o to samo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie przegięcie? Dał jakość ? Dał. Denver po utracie drugiego gracza ważności przegrywali seryjnie? Nie. Miał w tym udział Monte i się stawił w nowej roli? Tsk. 
 

gdzie tu widzisz powód do kary? 

Przecież nikt nie dyskutuje ze Monte to Murray 

Dał zespołowi elastyczność i zastapił go wtedy gdy ekipa tego potrzebowała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między innymi dlatego, ze wtedy przyszła a) bardzo dobra seria Portera (w 8 z 10 meczów opuszczonych przez Jamala), duzo agresywniej grał Jokic (srednio robil 24.7 pkt na mecz w tym czasie, srednia za sezon ma o 4 pkt mniejsza), jeszcze zdrowy był Barton, który tez mocno przyczynił się do ballhandingu, no i scoringu ofkorz, więc to że Denver nadal wygrywało nie moze  byc nagle zasługą Monte, który grał gorzej niż z ławki i to nie dzięki Morrisowi "kibice nie zauważyli katastrofy jakim mogła być kontuzja Jamala Murraya"

Ty zamiast podawac twarde dane (bo nie sa dla Ciebie korzystne) idziesz w typowe ignazzowe pierdupierdu i słowotok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste jest ze jak wylatuje Tobie współlider to cały zespół się musi stawić. Te mecze które widziałem i je opisze świadczą ze stawił się tez i Monte. Osobiście uważam ze łatwiej mu grać w jego klasycznej roli czyli z ławki. Ale jako S5 zagrał bardzo dobre mecze. Nic przecież nie pisałem o Joku który zamiast paru podań do nieobecnego Jamala musiał wsiąść na siebie więcej w ataku. Kosztem obrony która się poprawiła dzięki Monte. 
mecze oglądam wiec proszę nie pisz ze to jakieś moje gadki szmatki ignacowe bo tak nie jest. I bez sensu rozbijać moje zdanie na czynniki pierwsze gdzie wiem co chciałem przekazać. Monte dostał swoje minuty i je wykorzystał ok. Tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.