Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Popraw, bo na razie to w kontekście bilansu ja się za głowę łapię jak widzę całą rotację OKC na ten trymestr. 

 

1 minutę temu, BMF napisał:

Lepiej popraw, bo Twoja rotacja w tym momencie wygląda kuriozalnie. Aczkolwiek nie powinno być generalnie poprawiania opisów po ich publikacji.

Nie będę poprawiał. Co ma być to będzie. Mówiłem, że łykam tabletki do zmywarki antybiotyk od soboty. Najpierw mi @january zwrócił słuszną uwagę na Powella bo się jebnąłem przez gorączkę, później @LeweBiodroSmoka też mi dawał znaka, że coś tam zjebane jest to tak zmieniłem że ku**a nie zmieniłem. 

Naprawdę wierzycie, że za trzecim razem będąc nadal tak średnio przytomnym zrobię to dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego SGA na dwójce i z Grahamem w s5 czy tam jak niech ma, już nie róbmy boruty

gadałem z Eldem trochę na pw i rzeczywiście musi być bidak chory, bo nic nie ogarniał, a wiemy, że tak zwykle raczej nie jest

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

nie no za te manipualcje to eld -10W

dla Cb -5 za Juancho na blocku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Nie będę poprawiał.

Trochę się zaorałeś tym opisem, swojemu drugiemu najlepszemu guardowi (Graham) dałeś całe 20 (!) minut z ławki, więcej tam gra Dwayne Bacon (!!!), a w swoim starting five grasz bez żadnego PG - bo SGA to jest SG, a nie playmaker, on nawet obok Schrodera bez CP3 jest tylko drugim kreatorem. SGA mocno poprawił się pod względem scoringu (efekt CP3, bo bez niego TS% mu spada o ~5%).

Więc z grubsza roster Thunder to kreator (Graham), combo guard i secondary playmaker (SGA) i banda strzelców, ale ten kreator gra typowe minuty backup PG (pewnie dlatego, że bardzo slumpuje pod względem scoringu), a przez większość czasu Thunder nie mają żadnego dobrego rozgrywającego na parkiecie. Reszta składu bez Marca to z kolei spot up shooterzy, ale im trzeba umieć wykreować pozycje.

Tak naprawdę Graham i SGA powinni grać 30+ i połowę minut razem, wtedy braki jednego i drugiego nie byłyby tak widoczne, oni ogólnie mogliby dobrze fitować razem na parkiecie, bo atuty jednego to mankamenty drugiego.

Ale owszem, dla mnie nie powinno być poprawiania opisów po tym, gdy ktoś merytorycznie zwróci uwagę po ich publikacji, to mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

 

Ale owszem, dla mnie nie powinno być poprawiania opisów po tym, gdy ktoś merytorycznie zwróci uwagę po ich publikacji, to mija się z celem.

No ale jakbyś chciał karać za takie błędy bez możliwości poprawiania, to przecież nie fair by było ukarać takiego gm-a mniej niż kogoś, kto nic nie wrzucił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No ale jakbyś chciał karać za takie błędy bez możliwości poprawiania, to przecież nie fair by było ukarać takiego gm-a mniej niż kogoś, kto nic nie wrzucił:)

Dlatego za brak opisu jeszcze bardziej ;]

A teraz powinien wejsc tomek cały na biało z Currym na centrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Trochę się zaorałeś tym opisem, swojemu drugiemu najlepszemu guardowi (Graham) dałeś całe 20 (!) minut z ławki, więcej tam gra Dwayne Bacon (!!!), a w swoim starting five grasz bez żadnego PG - bo SGA to jest SG, a nie playmaker, on nawet obok Schrodera bez CP3 jest tylko drugim kreatorem. SGA mocno poprawił się pod względem scoringu (efekt CP3, bo bez niego TS% mu spada o ~5%).

Więc z grubsza roster Thunder to kreator (Graham), combo guard i secondary playmaker (SGA) i banda strzelców, ale ten kreator gra typowe minuty backup PG (pewnie dlatego, że bardzo slumpuje pod względem scoringu), a przez większość czasu Thunder nie mają żadnego dobrego rozgrywającego na parkiecie. Reszta składu bez Marca to z kolei spot up shooterzy, ale im trzeba umieć wykreować pozycje.

Tak naprawdę Graham i SGA powinni grać 30+ i połowę minut razem, wtedy braki jednego i drugiego nie byłyby tak widoczne, oni ogólnie mogliby dobrze fitować razem na parkiecie, bo atuty jednego to mankamenty drugiego.

Ale owszem, dla mnie nie powinno być poprawiania opisów po tym, gdy ktoś merytorycznie zwróci uwagę po ich publikacji, to mija się z celem.

No i to właśnie było ku**a zmieniane z Grahmem i 20 mpg. @LeweBiodroSmoka to potwierdzi. Przecież kto logiczny kolesiowi który gra ponad 35 mpg daje 20 mpg tym samym obcinając sobie playmaking i liczbę asyst na grę. Pamiętam, klnę się na honor że zmieniłem, ale czy dałem "zapisz" to po prostu nie pamiętam. Uwierzycie lub nie. Już o samym Baconie i jego minutach niech świadczy to w jakim byłem stanie....

Dzięki @BMF bo tak naprawdę trochę mnie wybielasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No ale jakbyś chciał karać za takie błędy bez możliwości poprawiania, to przecież nie fair by było ukarać takiego gm-a mniej niż kogoś, kto nic nie wrzucił:)

Opis to jest wizja swojej drużyny przez danego GM-a, reszta głosuje nad tą wizją, jak ktoś zmienia opis (pod względem merytorycznym) dlatego, że głosujący mu zwrócili uwagę, że się z nią nie zgadzają - to jest zaprzeczenie całej idei opisów. 

I tak, lepiej nie zamieścić opisu niż zamieścić kiepski opis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Opis to jest wizja swojej drużyny przez danego GM-a, reszta głosuje nad tą wizją, jak ktoś zmienia opis (pod względem merytorycznym) dlatego, że głosujący mu zwrócili uwagę, że się z nią nie zgadzają - to jest zaprzeczenie całej idei opisów. 

I tak, lepiej nie zamieścić opisu niż zamieścić kiepski opis. 

w sumie to też racja patrząc choćby na moją drużynę

chyba powinniśmy przegłosować sprawę czy Eld może ustawić deep chart bez możliwości ingerencji w sam opis, znamy okoliczności, a nie takie precedensy tutaj już przechodziły

chyba, że macie lepszy pomysł? dla mnie liczy się, że Eld chciał mieć jak najmocniejszy zespół, takie było założenie przed opisem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Opis to jest wizja swojej drużyny przez danego GM-a, reszta głosuje nad tą wizją

To nad czym głosujesz, kiedy nie ma opisu?:) Nad swoją wizję tego zespołu?:) Przecież ta wizja na 100% będzie lepsza od czegokolwiek, co by GM nie wymyślił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra więc na spokojnie:

Graham wskakuje do s5 aby wyrobić te 8 APG. Dostaje te 35 mpg co w RL. Gra na PG. Pozostałe 13 mpg dzielę między Bacon/Exum

Obok SGA cały czas 36 mpg na SG

SF to startujący KCP, zmieniany przez Powella.

Czyli generalnie wyglądało by to tak:

5.       Minuty:

PG: Graham 35 / Exum 7 / Bacon 6

SG: SGA 36 / KCP 4  / Exum 4 / Bacon 4

SF: KCP 32 / Powell 16 

 PF i C rozpiszę w inny sposób: Do obsadzenia mam 2.400 minut. 25 meczów x2 pozycje x 48 minut.

 

 Poniżej ilość minut jakie zagrali gracze w T2 z RL NBA:

 OG Anunoby – 697,5; Enes Kanter - 500; Marc Gasol – 179,9; Frank Kaminsky – 56; Marvin Bagley – 190,4; Gary Clark – 222,7; Jonah Bolden – 9,4.

 

Wysokich inaczej Wam rozpisać nie potrafię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, polishllama69 napisał:

zatem również Knicks po -5W za Malika i Juancho

primo to bylo ironiczne, wlasnie meidzy innymi w nawiazaniu do twej bdurnej zasady odejmowania zwyciestw za manipulacje (jaki to ma związek?)

secundo, opisalem sytuacje z juancho i beasleam, ngidzie nie napisalem, ze to statsy za drugi trymestr. dodatkowo w naszej grze notoryjnie znanym jest moje podejscie do beasleya i juancho i kazdy kuma o co mi chodzi (nawet jesli sie z tym nie zgadza).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chyba powinniśmy przegłosować sprawę czy Eld może ustawić deep chart bez możliwości ingerencji w sam opis, znamy okoliczności, a nie takie precedensy tutaj już przechodziły

:) 

To, co pisałem, to była ogólna uwaga. Ja mam wątpliwości odpowiadać na PW w stylu ,,kogo byś brał do mojego rosteru z X i Y?'', ten sam schemat. Pelinka nie pyta Jerry'ego Westa, czy ten Collison jest dobry - a Vogel nie zmienia rotacji, bo Doc Rivers mu napisał na Whatsappie, że trochę odwalił. Zwłaszcza, że u nas Jerry West i Doc Rivers (współ)decydują o wynikach Pelinki i Vogela.

4 minuty temu, fluber napisał:

To nad czym głosujesz, kiedy nie ma opisu?:) Nad swoją wizję tego zespołu?:) Przecież ta wizja na 100% będzie lepsza od czegokolwiek, co by GM nie wymyślił:)

W większości te opisy nic nie zmieniają, czasami ktoś zyska, jak ktoś nie ma opisu, to rezygnuje z szansy zyskania i np. tacy Bulls bez opisu dostaną grubo po tyłku za defensywę, jeżeli nie spróbują tego obronić w opisie.

Ale jeżeli piszesz, że nie należy wyciągać konsekwencji za kiepski opis (nie piszę o Eldzie, tak ogólnie), to nie masz racji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, january napisał:

Popraw

Pamiętasz case z Powellem jak się zarzekałem, że nie zrobiłem tego specjalnie z naciąganiem mu minut? No to powód jest dokładnie ten sam ze zjebaną rotacją. @BMF teraz kreacja wygląda o wiele lepiej a chciał bym zobaczyć jak by to wyglądało w te 7 meczów gdzie miałem Marca. Mniam mniam.

@LeweBiodroSmoka dzięki za dobre słowa. Kto się będzie chciał przyczepić, ten się przyczepi i da po japie, a kto jakoś tam rozumie że nie zrobiłem tego specjalnie przecież to tylko będzie mi milej za wyrozumiałość. Możesz nawet chłopakom pokazać nasze PMki jak wyglądało Twoje zwracanie mi uwagi na zmienienie daty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, BMF napisał:

 

Ale jeżeli piszesz, że nie należy wyciągać konsekwencji za kiepski opis (nie piszę o Eldzie, tak ogólnie), to nie masz racji. 

Tak uwazam zwlaszcza ze:

1) mamy inne opinie o graczach w zwiazku z czym kiepski opis dla Ciebie moze byc super opisem dla mnie

2) zupelnie inne rzeczy sa dla wielu z nas w tych opisach wazne

51 minut temu, Eld napisał:

 

 PF i C rozpiszę w inny sposób: Do obsadzenia mam 2.400 minut. 25 meczów x2 pozycje x 48 minut.

 

 Poniżej ilość minut jakie zagrali gracze w T2 z RL NBA:

 OG Anunoby – 697,5; Enes Kanter - 500; Marc Gasol – 179,9; Frank Kaminsky – 56; Marvin Bagley – 190,4; Gary Clark – 222,7; Jonah Bolden – 9,4.

 

Wysokich inaczej Wam rozpisać nie potrafię

No ale tutaj nawet liczac ze og gra 100% minut jako pf/c to brakuje okolo 600 minut. Czy ja czegos tym razem nie zalapalem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

mamy inne opinie o graczach w zwiazku z czym kiepski opis dla Ciebie moze byc super opisem dla mnie

Jak ktoś woli dać więcej minut D. Baconowi, a nie D. Grahamowi (sorry za przykład, Eld), to u Ciebie jednak Graham gra 35 minut, a Bacona nie ma w rotacji, bo ... nie będziesz karać za zły opis?

To co najwyżej argument za tym, że opisy powinny być dobrowolne, może powinny, nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Panowie @Eld @polishllama69 @MarcusCamby w co gracie ale spurs w kontuzjach to był w T2 mocny średniak i nie wiem co to za przymierze się robi aby pisać „ kłopoty spurs” „ koniec serii PO” „ poniżej 0,50” czy ostatni hit kabaretu „poniżej Pelicans” 

ogromna różnica w spurs czyli Brogdon grający dużo słabiej lub nie grający wcale ( aż 10 gier opuszczonych) oraz 2/3 tylko spotkań Bertansa ( 9 opuszczonych) został zrównoważony: w T2 

duzo lepsza gra Monte Morrisa który dobrze nawet wkomponował się w S5 rl Denver i kibice nie zauważyli katastrofy jakim mogła być kontuzja Jamala Murraya 

powrót po zawieszeniu Johna Collinsa regularnego 20/10

lepsza gra LMA niż T1

brak restrykcji minutowych w końcu zdrowego Dejounte Murraya który dwa razu poprawił rekord kariery obecnie w punktach gdzie jego rzut jest zauważalnie lepszy 

wyjscie z tragicznego Słumpa Reddisha któremu zdarzyły się już zarówno dobre mecze w D jak i pokazał się z dobrej strony strzeleckiej 

ogolnie moi spurs poprawili się w ważnym elemencie dla mnie rzutach za 3 ( łącznie z Gayem) a spadek formy to Brogdon oraz co nie dziwi Wiggins który nie utrzymał tego co grał przed śmiercią babki. Spadek ten nie jest jakiś potężnie znaczący jeżeli on jest dla mnie 6-7 w rotacji. 
 

@Eld masz ogromne kaskadowe kłopoty pod koszem a z twoich wpisów wynika ze całkowicie bijesz na głowę spurs w meczach bezpośrednich gdzie nie masz żadnego z 3 najwyższych na parkiecie. Można oczywiście fetować obronę OG bo chłopak gra w D świetnie ale dziś musisz w nba mieć ludzi którzy te 120 punktów rzuca. 
twoj obwód przy moich bardzo poprawnych obrońcach jakimi są Monte Murray Brogdon Reddish ( żaden nie ma oczywiście tu jakiegoś wpływu DPOTY oczywiście ale to solidna Mars) nie zrobi przewagi jaka ma każdy twój przeciwnik pod koszem. Fajnie się pisze o small ball ale cały sezon nie grałeś tego o pamiętaj ze dystrybucja piłki zajmował się niedoceniany Mark Gasol którego brakuje nie tylko na zbiórce bloku i zastawieniu. 
 

drogi Marcusie mając Walla i Griffina na L4 młoda drużyna walczy ambitnie zapewne ale mam zestaw boiskowych cwaniaków którzy pilnują aby takie mecze jak z twoimi Pels jednak zamykać zwycięstwami. I nikt nie pisze ze będzie lekko. 
 

@polishllama69 oczywiście ze mam zespół ustawiony bardziej ofensywnie bo brak super defensorów o renomie Bowena ale uważam ze jednak bilansuje mi się parkiet ze wskazaniem na zdobywanie dużej ilosci punktów. Wiggins poprzez swoje atletyczne warunki powinien być lepszy w D ale nie jest. Muszę z tym żyć. Tak samo jsk z LMA który nie biegnie na obwód jak Gobert czy nawet pół Goberta. Ale oboje trafiają regularnie ponad 20 punktów mając strzelców za trzy. 

sa widoczne słabe strony spurs bo przy naszej krytyce każdy je ma ale ta narracja o jakiś kłopotach nadzwyczajnych spurs jest niezrozumiała. 
Można wykorzystywać słabsza D zespołu. Ale trzeba mieć do tego ludzi. W waszych zespołach z fajnymi obrońcami brakuje na dzisiejsza nba więcej fire power. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BMF napisał:

Jak ktoś woli dać więcej minut D. Baconowi, a nie D. Grahamowi (sorry za przykład, Eld), to u Ciebie jednak Graham gra 35 minut, a Bacona nie ma w rotacji, bo ... nie będziesz karać za zły opis?

To co najwyżej argument za tym, że opisy powinny być dobrowolne, może powinny, nie wiem. 

No generalnie to tak. Ale może ja nie do końca rozumiem zasady tej zabawy, bo skoro to BeGM to chyba nie do końca BeCoach i opis, dla mnie, ma bardziej pokazać możliwości niż rzeczywistą ustaloną taktykę, której nie mogę zmienić: mogę grać tak, mogę grać tak, mogę grać tak, ten gracz umie to, ten tamto, a ten siamto, ten był w takiej formie, ten w takiej, a tamten w jeszcze innej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.