Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nie no dobra umówmy się, ze @polishllama69 to jest bardzo ortodoksyjna cześć beGM :D ja tam się o głosy prosić nie będę, ale 15:10 dla drużyny mającej 2 z top5 graczy tego trymestru to :D no cóż :D 

 

56 minut temu, polishllama69 napisał:

Jackson, Okafor czy obecność w rosterze kontuzjowanych ciał jak np. Winslow, Looney, Roberson i nie grających w realu Oni, Silva, 

przecież Ty masz 10 graczy,  którzy grają a dodatkowo Jah i Frank to raczej na plus nie działają, Drummond też mocny zjazd zaliczył, nie zawsze 2+2=4 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, polishllama69 napisał:

 

przecież Ty masz 10 graczy,  którzy grają a dodatkowo Jah i Frank to raczej na plus nie działają, Drummond też mocny zjazd zaliczył, nie zawsze 2+2=4 ;) 


Lillard/Booker

Booker/Payton II

DFS/Niang

Tatum/Wood

Drummond/Looney 

meh, ławka wyglada na słaba i nie będę januaryzowal tutaj, ale ja nie mam problemu by grać Bookerem z drugim unitem jak PG +Wood jako druga opcja w ataku z ławki +Niang stojący w rogu - na te 12-15 minut powinno starczyć w lidze z taka ilością tankerow :P z lepszymi zespołami gram wąska ławka, PO rotacja:) 

Lillard-Booker-Tatum-DFS-Wood zasługują na trochę więcej miłości za ten trymestr :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Looneya cenię, ale on gra 7 meczów po 12' nie znam i nie oceniam kalendarzy (poza Iggym, który specjalnie dostał + 1W T1 to teraz dostanie za to oklep), sam Booker jest bardzo dobry i sam go chwalę, ale on jako klepacz gały w O zaczyna zawalać D a brakuje Ci obrony obwodowej w wielu zestawieniach (poza DFS to tak trochę żopa w tym temacie), 4 meczów nie zagrał Tatum, w T1 dostałeś za to bonus (dałem 22W), więc nie rozumiem dlaczego mam nagradzać za historię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, polishllama69 napisał:

ciekawostka jeżeli we flagowym unicie Suns podmienimy Oubre na Saricia to w sumie straty nie ma na przestrezni sezonu, ale Sarić kazde gorsze ustawienie zatapia mocno :) 

Łoooooo...  😲

Zetrzyj sobie żółć na dźwięk nazwiska Oubre z ekranu. :) 

Jeżeli 21,2pkt. 7,6zb. i 2,5x3 na 38,8%  poprawienie się chyba we wszystkich statsach ofensywnych z Ortg ze 105 na 114 z TS% z 55 na 59  z eFG% z 50 do 55 itp i lepszy z nim atak Suns o 3,7pkt. (choc obrona gorsza o 4,5pkt.) = 6,8pkt. 4zb. i 0,6x3 na 22,4% w o połowę krótszym czasie gry Saricia, to my tu gramy chyba w dwie różne gry Szanowny Kolego i GMie.. Oubre byłby zbawieniem dla Kings bo jedną z rzeczy, których tam brakuje przy Gobercie to właśnie taka wszechstronna ofensywa, bo Morrisowi by się taka pomoc tam przydała. 

Kelly Oubre Jr. zagrał właśnie najlepszy trymestr w swojej karierze czego byś nie napisał , to takie są fakty :) Nieźle odleciałeś.. Nienawiść do graczy odbiera Tobie zdrowy rozsądek przy ocenie.. Popełnia głupie błędy, jasne że to robi, ale trzymajmy się jakichś realiów, bo ta ortodoksyjność naprawdę się robi komiczna..  

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cvbe napisał:

O kurwełe, Llama, ale Thunder=Wolves? :D

Widział jak się z @Qcin_69 obściskiwaliśmy na zlocie to uznał, że tak po prostu wypada :D.

Najbardziej to i tak mnie rozjebał to co @polishllama69 wrzucił do Media Roomu. Normalnie się zryczałem widząc to oczyma wyobraźni. 

Poza tym ja mam jako trzeciego guarda nie ma Franka Jacksona a w sumie dość przeładowany obwód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Alonzo napisał:

Zetrzyj sobie żółć na dźwięk nazwiska Oubre z ekranu. :) 

Jeżeli 21,2pkt. 7,6zb. i 2,5x3 na 38,8%  poprawienie się chyba we wszystkich statsach ofensywnych z Ortg ze 105 na 114 z TS% z 55 na 59  z eFG% z 50 do 55 itp i lepszy z nim atak Suns o 3,7pkt. (choc obrona gorsza o 4,5pkt.) = 6,8pkt. 4zb. i 0,6x3 na 22,4% w o połowę krótszym czasie gry Saricia, to my tu gramy chyba w dwie różne gry Szanowny Kolego i GMie.. Oubre byłby zbawieniem dla Kings bo jedną z rzeczy, których tam brakuje przy Gobercie to właśnie taka wszechstronna ofensywa, bo Morrisowi by się taka pomoc tam przydała. 

każdy gracz z S5 Suns (Ricky Book Mikal Oubre Ayton) ma chore on/off, bo tam nie ma nic za plecami co można uznać za grywalne (kto k**** wychodzi Diallo w S5 i nie tankuje). Poza tym jak sam przyznałeś najlepszy okres w karierze a ciągle był ujemny :) 

33 minuty temu, cvbe napisał:

O kurwełe, Llama, ale Thunder=Wolves? :D

357W było wartością pierwotną a tak dopisywałem już żeby się zgadzało (mogłem dać LAC 22W i wszyscy siedzieliby cicho...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

nie lepszy tylko prawie identyczny, a nie jest tajemnica jakie braki mieli rl Nuggs, to się nazywa palenie konia :)

No wiesz, Rl Nuggets mieli w tym trymestrze od Ciebie lepszą głębię ( gracze 9-11 w ich rotacji w tym trymestrze to Malik Beasley, Mason Plumlee i Juancho Hernangomez, gdy u Ciebie to Wilson Chandler, Kyle O'Quinn i sam nie wiem kto) plus mieli aż 15/25 meczów z drużynami z ujemnym bilansem., więc to że dostałeś tylko trochę lepszy bilans niż Rl Nuggets, w żaden sposób nie jest powodem do dużego zdziwienia. Znalazłbym z 10 teamów z dziwniejszym bilansem głosowaniu polishlamy niż Twój bilans:)

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a nie jest tajemnica jakie braki mieli rl Nuggs,

Tak w ogóle to niezłe WTF, skoro o Nuggets ( Jokić, Murray, Gary Harris, Michael Porter, Craig, Monte Morris, Jerami Grant i Will Barton jako TOP 8 rotacji w tym trymestrze), którzy na 9 i 10 miejscu w rotacji mieli Malika Beasleya i Masona Plumlee piszesz, że mieli braki, a jednocześnie kiedy w Knicks ci sami dwaj gracze robią za dwóch starterów grających po 30mpg w każdym meczu, to narracja się zmienia. Albo rybki albo akwarium:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, fluber napisał:

kiedy w Knicks ci sami dwaj gracze robią za dwóch starterów grających po 30mpg w każdym meczu, to narracja się zmienia. Albo rybki albo akwarium:)

weź mi proszę najpierw wytłumacz co takiego pisałem o Knicks, bo nie kumam ani tych sugestii ani analogii do mojej rotacji, ktorej nawet nie przedstawiłem

widać, że stałeś już w blokach by się odgryźć za ostatnie, doceniam acz nie za bardzo rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

weź mi proszę najpierw wytłumacz co takiego pisałem o Knicks

Nie o Knicks, co o Beasleyu i Plumleem w kontekście gry jako starterów w Knicks. Że Plumlee to były regular starter, że Beasley ma ręce i nogi, by grać, potencjał do rozwoju, atletyzm i mięciutki jumperek i takie tam pierdoły. 

12 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

, bo nie kumam ani tych sugestii ani analogii do mojej rotacji, ktorej nawet nie przedstawiłem

 

Analogia do Twojej rotacji polega na tym, że pokazuję, w czym RL Nuggets od Ciebie są lepsi. A lepsi są na dalszych pozycjach, bo Malik Beasley i Mason Plumlee > Wilson Chandler i Kyle O'uinn. Dlaczego podaję Malika i Masona? Bo akurat byli na 9-10 miejscu w rotacji w tym trymestrze Nuggets, a od tego momentu uważam Twoją rotację za słabszą niż Rl Nuggets. Dlaczego Chandley i Kyle? Bo podałeś swoje dwie piątki do grania w tym trymestrze, a oni dwaj byli z podanych przez Ciebie 10 graczy najgorsi. 

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

 

widać, że stałeś już w blokach by się odgryźć za ostatnie, doceniam acz nie za bardzo rozumiem

No tutaj akurat okazja czyni złodzieja. Jak zobaczyłem, że piszesz o problemach Nuggets ( a wiadomo, że problemem były głównie urazy), gdzie oni wciąż mieli średnio bardzo głęboką rotację ( czyli na 9-10 miejscu w rotacji mieli starterów naszych Knicksów), to po prostu skorzystałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie o Knicks, co o Beasleyu i Plumleem w kontekście gry jako starterów w Knicks. Że Plumlee to były regular starter, że Beasley ma ręce i nogi, by grać, potencjał do rozwoju, atletyzm i mięciutki jumperek i takie tam pierdoły. 

dobrze, a co z tych pierdół się nie zgadza?

2 minuty temu, fluber napisał:

Analogia do Twojej rotacji polega na tym, że pokazuję, w czym RL Nuggets od Ciebie są lepsi. A lepsi są na dalszych pozycjach

to bardzo fajnie, że lepsi są na dalszych pozycjach, ale to nie ma żadnego znaczenia skoro dalej nie widziałeś mojej rotacji co prowadzi do:

3 minuty temu, fluber napisał:

Dlaczego Chandley i Kyle? Bo podałeś swoje dwie piątki do grania w tym trymestrze, a oni dwaj byli z podanych przez Ciebie 10 graczy najgorsi. 

podać podałem, bo kogoś na C wstawić musiałem, gdybyś czytał wcześniej z uwagą moje wpisy widziałbyś, że Zbój by przydzielony do obcięcia minut już w czasie 1T

co do Chandlera, ciężko mi jednoznacznie stwierdzić, że gość, który w styczniu grał na 62.2TS jest aż tak fatalny indywidualnie jak to pokazują inne adv stats, to raczej cała ławka Nets ssie oporowo kiedy nie gra tam Spencer, ale niech ktoś kto ogląda Nets się może wypowie

11 minut temu, fluber napisał:

Bo akurat byli na 9-10 miejscu w rotacji w tym trymestrze Nuggets, a od tego momentu uważam Twoją rotację za słabszą niż Rl Nuggets. Dlaczego Chandley i Kyle? Bo podałeś swoje dwie piątki do grania w tym trymestrze, a oni dwaj byli z podanych przez Ciebie 10 graczy najgorsi. 

nie wiem czy dobrze rozumiem - uważasz, że moja rotacja jest słabsza niż w rl Nuggets, bo mam w niej Wilsona i Zbója, to chcesz powiedzieć?

 

12 minut temu, fluber napisał:

No tutaj akurat okazja czyni złodzieja. Jak zobaczyłem, że piszesz o problemach Nuggets ( a wiadomo, że problemem były głównie urazy), gdzie oni wciąż mieli średnio bardzo głęboką rotację ( czyli na 9-10 miejscu w rotacji mieli starterów naszych Knicksów), to po prostu skorzystałem:)

tja, Nuggets mieli tak głęboką rotację, że w SLC grali w 7miu, a żeby łatać braki na obwodzie Malone ściągnął Doziera, co Ty fluber wymyślasz, powiedz?

jednak najbardziej zabawne jest teraz pisanie o starterach Juancho i Maliku, wcześniej wygodniej się było z nich napierdalać, a teraz chwalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MarcusCamby napisał:

 

Thunder 15-10 - Eee? Kto ma im taki bilans zbudować?

 

Terminarz to raz. Ci którzy biorą go pod uwagę muszą teraz wziąć.

Dwa nie oglądasz SGA i pewnie mało Raptors. SGA to zajebisty gracz, z przeglądem, wejściem, BBIQ. Przecież jak by policzyć skuteczność moich ludzi poza centrami ( np Kanter ) za trzy to wyszło by grube 37-39% przy najwyższym w lidze 3PA. Po to też uparłem się na KCP i go ściągnąłem. Kanter daje dobre minuty w C, ale tu zapraszam do opisu. No i ogarnięta sytuacja z problemami pod koszem.

Trzy gramy na słabym Zachodzie i chyba jak mnie pamięć nie myli mam 13 meczów z west. Przy pladze kontuzji i jednym zdrowym wysokim dostałem za T1 10-18 to dlaczego wynik plusowy ma być teraz jakimkolwiek zaskoczeniem? Wszystko poniżej .500 będzie po prostu krzywdzące zważywszy na realne wzmocnienie składu, skuteczność, SGA i terminarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

dobrze, a co z tych pierdół się nie zgadza?

No zrozumiałem z tych Twoich komplementów, że nadają się na legit starterów w mistrzowskim/topowym teamie:)

21 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to nie ma żadnego znaczenia skoro dalej nie widziałeś mojej rotacji

Generalnie to już trochę bezczelne, żeby po rozpoczęciu głosowania w dyskusji o swoim teamie, zaatakować kogoś argumentem "nie widziałeś mojej rotacji" :)

23 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

podać podałem, bo kogoś na C wstawić musiałem, gdybyś czytał wcześniej z uwagą moje wpisy widziałbyś, że Zbój by przydzielony do obcięcia minut już w czasie 1T

co do Chandlera, ciężko mi jednoznacznie stwierdzić, że gość, który w styczniu grał na 62.2TS jest aż tak fatalny indywidualnie jak to pokazują inne adv stats, to raczej cała ławka Nets ssie oporowo kiedy nie gra tam Spencer, ale niech ktoś kto ogląda Nets się może wypowie

No generalnie niezależnie od tego, czy tym 10 graczem u Ciebie będzie Zbój, Justin Robinson, Mateusz Ponitka, Patterson, czy Anderson, to moja teza się nie zmieni.

Czyli Wilson Chandler jest lepszy od Malika?  Bo nie do końca wiem, co masz na myśli w tej chwili i czy zgadzasz się z moją tezą, czy nie.

26 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

nie wiem czy dobrze rozumiem - uważasz, że moja rotacja jest słabsza niż w rl Nuggets, bo mam w niej Wilsona i Zbója, to chcesz powiedzieć?

Ależ skąd! Z tego co napisałem nic takiego nie wynika! Napisałem tylko, że Rl Nuggets mieli w 2T lepszego 9 i 10 gracza rotacji od Ciebie. 

27 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

tja, Nuggets mieli tak głęboką rotację, że w SLC grali w 7miu, a żeby łatać braki na obwodzie Malone ściągnął Doziera, co Ty fluber wymyślasz, powiedz?

jednak najbardziej zabawne jest teraz pisanie o starterach Juancho i Maliku, wcześniej wygodniej się było z nich napierdalać, a teraz chwalić

Ja nic nie wymyślam. Ja sprawdziłem kto i ile minut zagrał w całym 2T. Bo skoro odnosisz się do bilansu RL Nuggets z 25 meczów ( w takim sensie, że o za mało wygranych masz więcej od Rl Nuggets), to do rotacji Rl Nuggets też powinieneś się odnieść z 25 meczów, a nie z jednego, w którym skumulowało im się najwięcej kontuzji w sezonie.

9 minut temu, Eld napisał:

 

Trzy gramy na słabym Zachodzie i chyba jak mnie pamięć nie myli mam 13 meczów z west. Przy pladze kontuzji i jednym zdrowym wysokim dostałem za T1 10-18 to dlaczego wynik plusowy ma być teraz jakimkolwiek zaskoczeniem? Wszystko poniżej .500 będzie po prostu krzywdzące zważywszy na realne wzmocnienie składu, skuteczność, SGA i terminarz.

W 1T miałeś 21 meczów z West:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.