Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Różnica między top5 a bottom5 ekip pod względem ORebs to jakieś dwie zbiórki w ataku na mecz.

Z tym on/off to w ogóle niezłe, bo taki Ingram jest za cały sezon na minusie i za 2. trymestr też, a nawet Butlerowi mocno spadły te statsy, bo Heat przeciętnie grają (to jest ,,contender'', nie contender), za to Booker i Tatum są ~+10. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Różnica między top5 a bottom5 ekip pod względem ORebs to jakieś dwie zbiórki w ataku na mecz.

Z tym on/off to w ogóle niezłe, bo taki Ingram jest za cały sezon na minusie i za 2. trymestr też, a nawet Butlerowi mocno spadły te statsy, bo Heat przeciętnie grają (to jest ,,contender'', nie contender), za to Booker i Tatum są ~+10. :D 

Przecież pisałem to już wielokrotnie, Booker gra świetny sezon ale to Tatum zrobił w końcu ten krok w przód na który tak mocno liczyłem :) 

Jak się kiedyś tam będziesz nudził to możesz sprawdzić te liczby :P bo mój eyetest daje Tatuma easy w top6 graczy za ten trymestr, a Bookera top12, no i Tatum>Butler za ten trymestr to jest imo pewniak :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

@BMF Jakbyś miał do wskazać kto najlepiej prezentował się w 2 i tylko w 2 trymestrze z szóstki graczy- Butler,James,Ingram,Tatum,Lillard,Booker- to jakby wyglądała Twoja lista? 

Zamiast takie infantylne pytania zadawać to trzeba było @BMF zapytać wprost czy uważa Meyersa Leonarda za lepszego gracza niż Andre Drummonda i czy to jest w ogóle debatable stawiać obok siebie te dwa nazwiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, polishllama69 napisał:

czyli JArrett Allen jest tak c***owy w tym okresie ?

Na pewno DeAndre był lepszy za ten okres, Allen nie miał wtedy nawet 17 lat skończonych i grał w HS.

Edit: No, teraz doczytałem resztę i złapałem dowcip.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@polishllama69

Właśnie z godzinę temu pisałem Jaśkowi czy nie będzie dużym zaskoczeniem jak Pels będą wyżej od Spurs za ten trymestr i proszę widać pierwszy głos rozsądku.

Co prawda remis, ale widać, że Pels to ciągle solidna marka mimo 80mln w dead money, a przy okazji duże problemy Spurs.

@january też będzie zadowolony +5W więcej niż Wolves? Tyle to na pewno u mnie nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

@polishllama69

Właśnie z godzinę temu pisałem Jaśkowi czy nie będzie dużym zaskoczeniem jak Pels będą wyżej od Spurs za ten trymestr i proszę widać pierwszy głos rozsądku.

Co prawda remis, ale widać, że Pels to ciągle solidna marka mimo 80mln w dead money, a przy okazji duże problemy Spurs.

@january też będzie zadowolony +5W więcej niż Wolves? Tyle to na pewno u mnie nie będzie :)

Zanim on odpowie to wypowiem się ja.

Czytasz mi w myślach. Spurs mogą stracić serię awansów do PO a Qcin jak mi opisu nie zrobi to te 5W to minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

@polishllama69

Właśnie z godzinę temu pisałem Jaśkowi czy nie będzie dużym zaskoczeniem jak Pels będą wyżej od Spurs za ten trymestr i proszę widać pierwszy głos rozsądku.

Co prawda remis, ale widać, że Pels to ciągle solidna marka mimo 80mln w dead money, a przy okazji duże problemy Spurs.

@january też będzie zadowolony +5W więcej niż Wolves? Tyle to na pewno u mnie nie będzie :)

wyszedłem z założenia, że nikt nie dostanie więcej jak 20W, Lakers dostali bonus za star power i dobrą formę rolesów

Wolves nie są głębocy, ale ofensywę powinni mieć jebitną

Spurs mają pecha, bo śledzę ich graczy a zdrowie daje im kopa w zad a Wiggins też wygląda źle i ma słabe otoczenie tutaj, więc nagradzać nei ma czego, bo tutaj defensywy nie ma sensownej

NOLA ma bardzo dobrego Jonasa, spoko Jonesa, ale  w tej roli i otoczeniu go nie widzę, jednak skoro Melton ma dostawać plusy, to dlaczego go karać za bycie dobrym fitem..., Miles się budzi i imho pożałujesz jego odejścia,

Poza tym jak wspomniałem, to jest punkt wyjścia a jak zaczynałem to miałem sumę 357 zwycięstw i musiałem dodawać XDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, polishllama69 napisał:

wyszedłem z założenia, że nikt nie dostanie więcej jak 20W, Lakers dostali bonus za star power i dobrą formę rolesów

Wolves nie są głębocy, ale ofensywę powinni mieć jebitną

Spurs mają pecha, bo śledzę ich graczy a zdrowie daje im kopa w zad a Wiggins też wygląda źle i ma słabe otoczenie tutaj, więc nagradzać nei ma czego, bo tutaj defensywy nie ma sensownej

NOLA ma bardzo dobrego Jonasa, spoko Jonesa, ale  w tej roli i otoczeniu go nie widzę, jednak skoro Melton ma dostawać plusy, to dlaczego go karać za bycie dobrym fitem..., Miles się budzi i imho pożałujesz jego odejścia,

Poza tym jak wspomniałem, to jest punkt wyjścia a jak zaczynałem to miałem sumę 357 zwycięstw i musiałem dodawać XDDD

sobie mzoe odejmij, bo ten 3 bilans na zachodzie to gruba beka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Rockets, bo tam też może być różnie, jednak patrząc na fakty

- Baynes nie grał a jak sie pojawiał to był tragiczny 

- Jeff Green był tragiczny a potem wyleciał i w jego miejsce wszedł gość, który nie gra...

- Jeff Teague był słaby, ale na T3 wyglądać może spoko

- na Gordona pluł coś tam fluber a sam grajek długo wchodził do powaznego poziomu

- no i Marvin to jednak też był meh i miał problem z minutami a tutaj raczej będą spore minuty dla niego

jest dużo pozytywów, ale problemów też sporo i ma problem z oceną :) 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

sobie mzoe odejmij, bo ten 3 bilans na zachodzie to gruba beka

dlaczego ?

 

ogólnie mogę dać BMF +1W, płakać nie będzie :D 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze swoich głosów nie mam, ale na pierwszy rzut oka dziwią mnie wyniki:

Bulls 11-14 - Życiowa forma DeRozana, Balla, Whiteside. Wrócił Bullock. Myślę, że tu będzie sporo wyżej, a sam im dałem chyba najniższy bilans ze wszystkich głosujących w pierwszym trymestrze.

Wizards 14-11 - No nie wydaje mnie się. Takie tempo mieli z świetnym Hardenem, Fournierem i zdrowym Capelą. Raczej będą na minusie.

Rockets 13-12 - Ok, są problemy, ale tu głęboka rotacja znowu uratuje sytuacje. Powinni być raczej spokojnie wyżej niż tacy Mavs

Wolves 15-10 - Lillard i Booker grali cały trymestr zdrowi co powoli ukryć krótką ławkę. Tacy rolesi jak Wood czy Finney-Smith w pierwszym trymestrze jeszcze traktowani po macoszemu teraz powinni zyskać uznanie. Duży spadek Drummonda, a niestety nie daje obrony. Ale wciąż wolę go od Meyersa ( serio, trzeba było to pisać? :P )

Thunder 15-10 - Eee? Kto ma im taki bilans zbudować?

Kings 11-14 - Raczej dużo wyżej. W ciemno strzelam, ale Gobert czy Joe Harris byli lepsi niż w pierwszym trymestrze. Dodali Denisa Schrodera, który wygląda bardzo dobrze i przykryje gorszą formę Rubio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Bulls 11-14 - Życiowa forma DeRozana, Balla, Whiteside. Wrócił Bullock. Myślę, że tu będzie sporo wyżej, a sam im dałem chyba najniższy bilans ze wszystkich głosujących w pierwszym trymestrze.

oni są pierwsi do podciągnięcia bilansu, ale opisu nie ma i troche mi zabija obraz to co bedzie po oknie

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Wizards 14-11 - No nie wydaje mnie się. Takie tempo mieli z świetnym Hardenem, Fournierem i zdrowym Capelą. Raczej będą na minusie.

tez sie zgadzam, ale tutaj trzeba usiasc chwilke i pozmieniac glosy 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Rockets 13-12 - Ok, są problemy, ale tu głęboka rotacja znowu uratuje sytuacje. Powinni być raczej spokojnie wyżej niż tacy Mavs

no właśnie tutaj nie jest głęboko i to jest realny problem, MAVS mają pakę, ale mnóstwo urazów, jeszcze nie sumowałem jak to wygląda 

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Wolves 15-10 - Lillard i Booker grali cały trymestr zdrowi co powoli ukryć krótką ławkę. Tacy rolesi jak Wood czy Finney-Smith w pierwszym trymestrze jeszcze traktowani po macoszemu teraz powinni zyskać uznanie.

zyskali uznanie, ale też nie mogę przymknąć oka na formę takich asów jak: Jackson, Okafor czy obecność w rosterze kontuzjowanych ciał jak np. Winslow, Looney, Roberson i nie grających w realu Oni, Silva, 

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Duży spadek Drummonda, a niestety nie daje obrony. Ale wciąż wolę go od Meyersa ( serio, trzeba było to pisać? :P )

ciężka kwestia, bo Leonard ma umiejętności idealnie pasujące pod Bama, więc wyglada zajebiście, ale na dł€ższą metę niegrywalny i ma ciekawy shotchart pod Brona

86729974_2737247986389698_7860626600855863296_n.png?_nc_cat=104&_nc_ohc=bDR9iI8LorAAX8cInQW&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=bfde38a4fd2aa5dfd0169df6af450d17&oe=5F01BA3B

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Thunder 15-10 - Eee? Kto ma im taki bilans zbudować?

bedzie obciety, bo nie zauważyłem, że tam jest Bacon i point SGA a nie startujący razemz Grahamem, Kanter daje bardzo mocne minuty w Cs

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Kings 11-14 - Raczej dużo wyżej. W ciemno strzelam, ale Gobert czy Joe Harris byli lepsi niż w pierwszym trymestrze. Dodali Denisa Schrodera, który wygląda bardzo dobrze i przykryje gorszą formę Rubio.

pewnie o 1W więcej bedzie, jednak fit Rubio Dennis Gobert to jest armagedon dla zespołu w O i nawet dobry scoring (i ball stopping) Morrisa tego nie zastapi, no a są Forbes, Sarić czy też Birch, którzy grali słabo, ale mają małe role tutaj, więc yolo 

ciekawostka jeżeli we flagowym unicie Suns podmienimy Oubre na Saricia to w sumie straty nie ma na przestrezni sezonu, ale Sarić kazde gorsze ustawienie zatapia mocno :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem trochę Blazers i Whiteside gra to, co grał gdy dostawał minuty z tą różnicą, że jest lepszy jako ,,część ofensywy'' niż w czasach Miami, gdzie zabijał posiadania. W obronie jest bardzo przeciętny, świetnie to było widać w meczu z Pelicans, gdzie niby parę razy zatrzymał Ziona, ale też odpuszczał basic team D zachowania, żeby czasem Zion mu nie jebnął dobrego wsadu. Bulls mają Love'a i DeRozana, więc z tego nie wyjdzie nawet przeciętna obrona, coś blisko poziomu Blazers w realu uwzględniając siłę konferencjii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dobra umówmy się, ze @polishllama69 to jest bardzo ortodoksyjna cześć beGM :D ja tam się o głosy prosić nie będę, ale 15:10 dla drużyny mającej 2 z top5 graczy tego trymestru to :D no cóż :D 

 

a no i to ze Miye Oni nie ma jeszcze statusu ~Malcolma Brogdona z lepszym atletyzmem- to zle świadczy o Snyderze a nie beGM Minnesocie :D u mnie Miye normalnie dostanie minutki :D 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.