Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

Pels grali więcej razy w PO za mojego panowania niż Ci z RL NBA.

Kiedyś i Knicks dobiją do ściany i będą musieli tankować.

Opluwanie Marcusa nie pomoże :)

ponawiam pytanie z przesszłości.

ile ci ten cygan @Qcin_69 płaci ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

A jeszcze Len przynajmniej coś broni.

gdyby trzeba bronić na dystansie mniejszym niż 1.5m to walczyłby o DPOY ale niestety tak się nie da i wygląda meh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Jak pisałem - jak już mój serdeczny przyjacielu wbijesz sobie jakąś tezę do głowy, obojętnie jaką... to game over z dyskusją xDD (nie wiesz nawet co len wyprawiał w Hawks?)

idealny przyklad marcus morris

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Davis bez Brona nie istnieje :) 

Nie napisałem, że Lillard ma zajebisty support, wręcz przeciwnie (gorszy niż w LAL ofk). Ale LJ też nie ma dobrego w RL :) A LJ robi z tego contendera, a co robi Lillard? Ekhm xD

Joo? Jak tak lubisz on offy to wez ziomeczku podaj on offy Butlera za ten trymestr? Mi się nie chce szukać, ale może @polishllama69 pomoże ?

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

a co Damiana, to ofensywę trzyma na poziomie

image.png.1135fc94e03fa361b79f50264d506792.png

Nie mam okularów w wannie, ale chyba Lillard jednak zajebisty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Jak pisałem - jak już mój serdeczny przyjacielu wbijesz sobie jakąś tezę do głowy, obojętnie jaką... to game over z dyskusją xDD (nie wiesz nawet co len wyprawiał w Hawks?)

A Meyers co wyprawiał przez całą karierę? Przecież on w tej lidze jest prawie dekadę, sam miałeś go za szrot, co przed chwilą przyznałeś i zmieniłeś zdanie po paru meczach Heat?

Otoczenie, dobry fit, dobry trener robią bardzo dużo i chyba tłumaczyć tego nie trzeba, bo wielu przeciętniaków grzało się w barwach gwiazd.

Oczywiście Meyers tu jest i tak oceniany pozytywnie, bo jest starterem w dobrym teamie, trzyma solidną formę i nie wpływa negatywnie na zespół. Tak to całkiem spory impact jak na gościa na minimalny kontrakcie. Tak, jego gra to miłe zaskoczenie dla fanów Heat. Ale wciąż nie żaden game changer pod koszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron ma bardzo dobry (w skali ligi) support w Lakers, pomimo tego, że Lakers bez niego są słabi.

Lillard nie wygląda dobrze w on/off, bo Blazers są fatalni w defensywie - i pewnie można go byłoby o to częściowo obwiniać, ale to tylko PG, Blazers mają po prostu fatalny roster w defensywie, on z McCollumem i Anthonym robi jakieś 117 ORTG z przeciętnym McCollumem jako drugą opcją, prawdopodobnie najlepszy ofensywny gracz w NBA w tym drugim trymestrze.

Strasznie męczące jest to, jak tutaj na forum używa się on/off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

A Meyers co wyprawiał przez całą karierę? Przecież on w tej lidze jest prawie dekadę, sam miałeś go za szrot, co przed chwilą przyznałeś i zmieniłeś zdanie po paru meczach Heat?

Otoczenie, dobry fit, dobry trener robią bardzo dużo i chyba tłumaczyć tego nie trzeba, bo wielu przeciętniaków grzało się w barwach gwiazd.

Oczywiście Meyers tu jest i tak oceniany pozytywnie, bo jest starterem w dobrym teamie, trzyma solidną formę i nie wpływa negatywnie na zespół. Tak to całkiem spory impact jak na gościa na minimalny kontrakcie. Tak, jego gra to miłe zaskoczenie dla fanów Heat. Ale wciąż nie żaden game changer pod koszem.

Typ przegrywał walkę w rotacji z Enesem Kanterem, w niczym się nie rozwinął tylko trafił w lepsze środowisko, jakby Drummond poszedł do Celtics (na co liczyłem) to January by nie miał o czym pisać w kontekście słabości Minnesoty względem swoich grajków ;) no ale c***, taka narracja się lepiej, ekhem ekhem, sprzedaje ;) zreszta starczy porównać analizy Januarego z tego roku

1trymestr- Crowder wycieraczka, c***ograjek blablabla 

2trymestr- no dobry sprawdzony rols :D 

1trymestr-Curry-DAR miodny fit, GSW na prezydenta

2trymestr- k**** jak dobrze ze wymienili tego DAR, on tam się marnował z c***owym supportem

1trymestr-Olynyk elite rols

2trymestr-Olynyka nima 

sorry, ale mi się w tych przepychankach nie chce uczestniczyć, gratuluje Camby ze Ci się chce walczyć o sprawiedliwość i bardzo Ci dziękuje za obiektywiz, bo zbyt wielu chyba ma ścisła korelacje między wynikami w beGM a samoocena :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Tak ja wiem, dla Ciebie gamechanger to wielki skaczący atleta, byle by miał zbiórki i bloki, kij z resztą :d 

Zbiórki, bloki, zastawianie deski, stawianie zasłon i dobra obrona tak bardzo ważna u centra to więcej niż parę trójek z obwodu.

LeBron to powinien być oszczędzany pod koszem tak jak Davis, a nie robić za murzyna. Kompletnie to bagatelizujesz. Powiesz, że LeBron dobrze zbiera, ale kluczem jest zawsze center najbliżej deski.

W ogóle kto stawia zasłony w tym soft teamie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

 

To se sam sprawdź lamusie :) lol, co za pajac leniwy z Ciebie.

Nom, bardzo długo nie istnieli.

Ojojojojojojjjj, muszę spytać 4letniej córki co jest gorsze- „glupol” czy „lamus” i „pajac” ale z mojego doświadczenia stawiam na Twoje obrazy :( no ale nie będę Ciebie mierzył swoją miara, niech ona zdecyduje, wtedy będę wiedział czy chciałeś mnie obrazić czy nie, nie chce popełnić błędu atrybucji 😘

no ale jak przyzna mi racje, to wez no sprawdź te onoffy, mam je w dupie oczywiście, ale to takie piekne wyjaśnienie kolejnej z Twoich. Dupoteorii będzie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

W ogóle kto stawia zasłony w tym soft teamie?

Kyle Korver- najpierw stawia sobie zasłonę a potem trafia trójkę- przecież już wiemy ze z Lebronem wszystkie rzuty wpadają 

1 minutę temu, ignazz napisał:

Wyczyszczę skrzynkę. 

Minuta, przez trn simbasket wciąż mi tam wysyłają oferty i mi blokują możliwość negocjacji tutaj :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, MarcusCamby napisał:

Grałby za Meyersa Leonarda, jakiś Alex Len i pies z kulawą nogą by różnicy nie zauważył.

A jeszcze Len przynajmniej coś broni.

Wiadomo, że jesteśmy niewolnikami tego co się dzieje w RL NBA, ale jak ja słucham tekście o jakimś elicie rolesie to mi się śmiać chcę.

Rozumiem ze mogę to wykorzystać w opisie ze mój trzeci Center jest ciut lepszy niż S5 Lakers? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

gratuluje Camby ze Ci się chce walczyć o sprawiedliwość i bardzo Ci dziękuje za obiektywiz, bo zbyt wielu chyba ma ścisła korelacje między wynikami w beGM a samoocena

Ty tam mi lepiej nie dziękuj, bo Jasiek i człowiek morza serio myślą, że mi płacisz za te wywody :D

A twój team też ma sporo mankamentów, tylko nie bardzo wiem po co mam o Nich pisać, skoro:

a) ty sam się nie pompujesz tak mocno jak January

b) January co chwilę przypomina, że twoim trzecim guardem jest Frank Jackson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.