Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

a co do beasleya i juancho dałem osobny punkt tytułem wyjasnienia, wiec nie wiem po kiego c*** te komentarze

wyjasnienia, ktore wyczerpuja temat. nie mam wiecej do dodania.

1 minutę temu, january napisał:

Nie no ku*wa wrzucenie statów Juancho z listopada i grudnia 2018 roku pod ocenę II trymestru sezonu 19/20 to jest największy hit opisów ever chyba xDD

ja wie ze to brzmi zabawnie :D ale to bylo salomonowe rozwiazanie :V

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nie no ku*wa wrzucenie statów Juancho z listopada i grudnia 2018 roku pod ocenę II trymestru sezonu 19/20 to jest największy hit opisów ever chyba xDD

człowiek-propaganda

chociaż moje ostatnie określenie człowiek-głupol też mi się podobało ;)

Strasznie się zestarzał Nam GOAT :( Czuje wymiany i grajków jak Popovich. A wszystko przez to zbyt częste oglądanie Knicks...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

człowiek-propaganda

chociaż moje ostatnie określenie człowiek-głupol też mi się podobało ;)

Strasznie się zestarzał Nam GOAT :( Czuje wymiany i grajków jak Popovich. A wszystko przez to zbyt częste oglądanie Knicks...

sporo tych ksywek :D

Mi sie najbardziej Rybak spodobało, chyba Qcin jako pierwszy użył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj jesień Juancho z poprzedniego sezonu, gdzie potem stracił rzut i pewność siebie podane teraz to jedyne mądre rozwiązanie? WTF.

Ja go bardzo lubię i życzę powodzenia, ale to chimeryczny gracz, mocno nieregularny i no trzeba z nim i jego forma poczekać, a nie dawać wycinek jego życiowki, która była 1.5 roku temu. 

Przez takie manipulacje ta gra naprawdę bywa obrzydliwa 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Czekaj jesień Juancho z poprzedniego sezonu, gdzie potem stracił rzut i pewność siebie podane teraz to jedyne mądre rozwiązanie? WTF.

Ja go bardzo lubię i życzę powodzenia, ale to chimeryczny gracz, mocno nieregularny i no trzeba z nim i jego forma poczekać, a nie dawać wycinek jego życiowki, która była 1.5 roku temu. 

Przez takie manipulacje ta gra naprawdę bywa obrzydliwa 

 

No ostatnio nawet LBS zdobył się na chwilę szczerości i uznał, że Juancho w przyszłym sezonie to najprawdopodobniej będzie grał w Realu Madryt ;)

Nawet fani Nuggets opuścili ten okręt, a człowiek morza tonie z kolejnym swoim ulubieńcem jak wcześniej Dario Saricem czy Kyle Andersonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

No ostatnio nawet LBS zdobył się na chwilę szczerości i uznał, że Juancho w przyszłym sezonie to najprawdopodobniej będzie grał w Realu Madryt ;)

Nawet fani Nuggets opuścili ten okręt, a człowiek morza tonie z kolejnym swoim ulubieńcem jak wcześniej Dario Saricem czy Kyle Andersonem.

Nie no Juancho może być graczem na poziomie rotacji NBA i wierzę że nim będzie. Zmiana środowiska, rola startera RL mogą mu pomóc. Bo dostał nowy start. W Denver momentami się bał rzucac już, bo był okres że nic nie wpadalo. 

Jednak no naprawdę nie można podać nagle jego najlepszego okresu z kariery i twierdzić że to jedyne wyjście. Jak ktoś weźmie teraz Lina to ma Linsanity podawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie z tym Carterem to też bez jaj, gość w ataku oddaje sporo glupich long 2s, playmaking też ma słaby, ale coś tam w obronie daje (chociaż to nie jest jakiś wybitny poziom), zdecydowanie bardziej wolę oglądać jak rozwija się Okobo, który powinien grać więcej z Rubio tbh

jak już w temacie Suns, to na T3 Eld może sporo zyskać jak Bolden pogra tak jak zagrał te dwa mecze (wątpię, bo na 10day gracze są o dziwo bardziej zmobilizowani)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

Czekaj jesień Juancho z poprzedniego sezonu, gdzie potem stracił rzut i pewność siebie podane teraz to jedyne mądre rozwiązanie? WTF.

Ja go bardzo lubię i życzę powodzenia, ale to chimeryczny gracz, mocno nieregularny i no trzeba z nim i jego forma poczekać, a nie dawać wycinek jego życiowki, która była 1.5 roku temu. 

Przez takie manipulacje ta gra naprawdę bywa obrzydliwa 

 

nie wiem co Ty widzisz obrzydliwego. Napisalem przeciez wszystko tytułem wyjasnienia i tyle. 

uwaazam, ze bedzie git. mam ku temu powody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Dario Saricem czy Kyle Andersonem.

oni akurat bardzo mocno potrzebują fitu obok siebie i to cholernie widać, w końcu ustawienia Rubio - Book - Mikal - Oubre/Sarić - Ayton w Suns są podobnie wydajne, kwestia odpowiednie ilości defensywy obok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, Lucas napisał:

Nie lubię atakowac moich ulubieńców, a takim jest Juancho, ale mocno przegiales CM. To jest powód do obcięcia W w trymestrze. 

ja to co mialem do napisania, to napisałem.

nie rozumiem, po co te uniesienia, skoro sam napisales, iz wierzysz ze bedzie graczem rotacyjnym.

uczciwie napisalem, dalczego podalem notowania. wiedziałem, jakie będą reakcje (czyli takie jak powyzej), daltego od razu napisałem wyjasnienie. odsyłam do opisu. 

chyba nie sadzisz, ze liczylem, iz uda mi sie te podane statsy przemycic do swiadomosci innych, przy tym jak gorący to jest temat i chetnie wytykany

 
  •  
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

czemu @Eld nie grasz SGA na dwójce?

No i widzisz jak się kończy pisanie opisów w gorączce. Kurde któryś raz mi słusznie uwagę na coś zwracasz. Merci Boku.

Przecież zapomniałem o tym że Graham gra w RL 35 mpg a ja mu dałem raptem 20....poustawiam sobie SGA w smallball setupach na SF :D.

Zapraszam wszystkich do nowej rozpiski minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, january napisał:

Nie no ku*wa wrzucenie statów Juancho z listopada i grudnia 2018 roku pod ocenę II trymestru sezonu 19/20 to jest największy hit opisów ever chyba xDD

Łapu-capu teraz, od razu czy jeszcze na coś poczekamy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

No i widzisz jak się kończy pisanie opisów w gorączce. Kurde któryś raz mi słusznie uwagę na coś zwracasz. Merci Boku.

Przecież zapomniałem o tym że Graham gra w RL 35 mpg a ja mu dałem raptem 20....poustawiam sobie SGA w smallball setupach na SF :D.

Zapraszam wszystkich do nowej rozpiski minut.

no luzik, tak to ten zespół wygląda o niebo lepiej, zdrowiej :P

Teraz, Eld napisał:

Łapu-capu teraz, od razu czy jeszcze na coś poczekamy? :D

zlitowałem się i dałem chłopcom tylko 10 minut :D

cm dał sobie sprawiedliwy bilans imo, a reszta to już jest legendą ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.