Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem jestes bliżej Lakers i Soty niż w T1 i teraz mamy faktyczne big 3 na Zachodzie, bo w T1 to byłeś bliżej mnie i Rockets niż top2. 

Tylko nie wiem czy na tyle jest dobrze, żebyś mógł wyprzedzić Sote/Lakers, ale na pewno przenalizuje przy opisach kto u kogo ile opuscil i kto grał z ławki etc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Moim zdaniem jestes bliżej Lakers i Soty niż w T1 i teraz mamy faktyczne big 3 na Zachodzie, bo w T1 to byłeś bliżej mnie i Rockets niż top2. 

Tylko nie wiem czy na tyle jest dobrze, żebyś mógł wyprzedzić Sote/Lakers, ale na pewno przenalizuje przy opisach kto u kogo ile opuscil i kto grał z ławki etc. 

Ja sobie dam bardzo mało porażek a wszystko potwierdza się w zasadzie w boxach, oczywiście można mówić o tym, ze Jazz mieli gorszy okres, ale też nabiera to innego znaczenia jak sobie przypomniamy ile gra już u mnie piękny Joe

do tego dwie armaty w 2nd unicie

i brak u mnie tylko backup centra, którego rl Nuggs w ogóle nie potrzebowali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fluber napisał:

Pisząc o armacie masz na myśli setha curry'ego???

yup, taki se 63TS wariacik za połamanego Śliwkę i kontrakt Ike :)

#alegoat

 

36 minut temu, ignazz napisał:

To tym bardziej nie rozumiem wpisu. 

widzimy :)

38 minut temu, Lucas napisał:

Tylko nie wiem czy na tyle jest dobrze, żebyś mógł wyprzedzić Sote/Lakers, ale na pewno przenalizuje przy opisach kto u kogo ile opuscil i kto grał z ławki etc. 

nie no wyprzedzić na bank nie, jedyne co sobie zakładam to trzymać pace na 60W ale faworytem do seedu 1-2 jest kto inny

ale fajnie, bo nabrałem ochoty by ruszyć powoli z opisem

44 minuty temu, ignazz napisał:

Ja nie zamykam takiej opcji ale chętnie poczytam opis bo mając Joka to jak w prawdziwej nba jesteś pretendentem względem LBJ.

no i rl Nuggets aspiracje potwierdzaja, ja już mam ugruntowaną pozycję, a przy upływającym czasie to zgranie powinno najlepiej procentować

choć i tak najmocniej się cieszę z tego, ze taka fajna ta moja drużyna, oj oglądałbym ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Camby płakał, jak czytał :(

ja samej idei jestem fanem, tylko mam zastrzeżenia do innych rzeczy, których niestety uniknąć się nie da, zwłaszcza tego co się dzieje w okresie głosowań, dodatkowo nie podoba mi się mocne jechanie na opinii wielu graczy, ale tego zwalczyć się nie da, poza tym to już czas, gdzie ta gra chyba powinna się mocno rozchodzić z rzeczywistością (coś jak FM po dwóch sezonach grania)

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Heat za ten trymestr to będą raczej w TOP3, a Knicks czy Magic jak utrzymają ósemkę za ten trymestr to będzie dobrze.

ja myślałem o Heat top 1 wschodu z Hornets ex-aequo, ale ten Vucević mnie tak wkurwia swoją swoją grą

5 godzin temu, człowiek...morza napisał:

no ten simmons to była mała potwarz :P

XD gość jest zajebisty w tym trymestrze, ogólnie top 6 spokojnie tutaj jest na podobnym poziomie, bo jeszcze Booker jest świetny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

XD gość jest zajebisty w tym trymestrze, ogólnie top 6 spokojnie tutaj jest na podobnym poziomie, bo jeszcze Booker jest świetny

typowe przeszacowanie, bo ktos zaczal grac lepiej. imo dalej nie ma podjazdu impactem

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

typowe przeszacowanie, bo ktos zaczal grac lepiej. imo nie ma podjazdu impactem

przeszacowanie to jak ktoś mówi, że Leonard to wybitny obrońca na RS 🙂 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

Ty ciągle podkreślasz jaki to zajebisty obrońca 

jedyne co podkreslam, to ze aktualnie gra zajebiscie.

nie zauwazylem, zebym podkreslal tą strone parkietu.

przy czym clippers są szóstą obroną w lidze, on gra u mnie w podobnej roli w obronie (czyt. tucker jest mięchem armatnim), a ja nie mam powodowy by sadzic, ze moj defensywny support byl gorszy od tego clippersow (davis)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

jedyne co podkreslam, to ze aktualnie gra zajebiscie.

Jest jakiś zawodnik, który korzysta na współpracy z Leonardem?

Bo wciąż nie widzę tego jego fantastycznie rozwiniętego passingu o którym wspominałeś i rzekomo świetnej współpracy z Davisem.

Ogólnie się zgodzę, że Leonard jak jest zdrowy to TOP3 ligi. Ale jednak sporo opuszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

 

Poza tym opis spoko, nie licząc... DŻIZAS CM, CO TY ZA STATY PRZY JUANCHO I BEASLEYU PODAŁEŚ OD JAKIEGOŚ 2018 ROKU? MIEJŻE GODNOŚĆ I PODAJ JAK GRALI PRZEDE WSZYSTKIM W TYM TRYMESTRZE, a potem sobie dodatkowo podawaj co tam chcesz jako argumentację...

No to juz jest wyzszy poziom przegiecia:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.