Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do głównego zagadnienia chciałbym tylko zaznaczyć bo wielu z Was mi zarzucało ze zwalam wszystko na DDR lub Forbesa lub innego Bellineliego winy niepowodzeń spurs. 
Ale śle... jak wiecie w realu kontuzje leczy DDR i jak się to ostatnio przekłada na jakość gry ?

Dejounte Murray w ostatnich meczach:

18,7/8/7/1,7 st i 0,3 straty na mecz / rzutowo: 58,8/66,7/93. 
próbka mała oczywiście ale myśle ze warto to zauważyć. Oczywiście za trzy to tylko 4/6 ale zawsze. 1 strata przez 90 minut? 
laMarcus Aldridge w meczach bez DDR z DEN i OKC?

29/10/4/1 na 49/36,5/77

Wybaczcie niewielka próbkę spotkań ale po pierwsze to były trudne wyjazdy a po drugie ogólnie San Antonio nie ma dobrej prasy i wiem ze mało kto ogląda. Ogólnie w lutym LMA gra bardziej agresywnie do kosza oraz bardziej przykłada się do obrony . Zarówno vs Jok ( dodatkowo 4/8 za trzy) jak i vs Adams zagrał dobrze i fizycznie   (5 i 8 wizyt na linie) 

Murray w końcu dostaje +27 minut i po prostu gra robi się płynna. Wielu fanów zza oceanem na prawdę twierdzi ze największym problemem są rotacje Popa i to o czym pisze. Oczywiście zobaczymy czy się to utrzyma na dłużej po ASG. 
 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, polishllama69 napisał:

Jesli gra ma byc plynna to musi grac White a nie Dejounte

Od dawna wszyscy krzyczą do Popa ze obaj równocześnie. Zamiast tego w nocy Belli 17 minut znowu. Już na ataki na Forbesa nie mam siły wiec go zostawiam w spokoju.  On chyba zrobił to co Kuzma ze ma takie zaufanie 

 

 

To jest fenomenalne ze w tych skrótach to ostatnie 40 sekund meczu razem. Tak to punkty zdobywali osobno. 

Jedyne co Popa tłumaczy ze nie da się przy parze White Murray wystawić potem Forbes Mills bo obrona nie istnieje. Niestety obaj musza latać bledy tamtych asów. 

@eMeS trzymaj go 

Mimo ze o nim w tym sezonie cicho. 

Miał zyskać na grze w kadrze ale zrobił minimalny krok w tył. Myśle ze to przez uraz kostki która już wyleczył. Będzie miał lepszy T3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, ignazz napisał:

Od dawna wszyscy krzyczą do Popa ze obaj równocześnie. Zamiast tego w nocy Belli 17 minut znowu.

kłaniają się braki spacingu :) i tego ominąć za bardzo się nie da i podejrzewam, że gdyby nie to extension to Derrick grałby już dawno w S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Zarówno vs Jok

Akurat skończyłem czytać tekst o Joku na Athletic, który zaczynał się tak

LaMarcus Aldridge could be forgiven for feeling frustrated.

The Spurs big man knew what was coming. He had seen enough film of Nikola Jokic this season to know that Denver’s center, with the Nuggets holding a narrow lead over San Antonio late in the fourth quarter Monday as the shot clock ticked down, was loading up for his signature shot. And, yet, as Jokic lumbered to his right, jumped from his off foot and faded away, Aldridge was still out of position, committing a foul as Jokic launched the moonshot that all but sealed a Nuggets victory.

Aldridge threw his hands over his head in disbelief.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs grają koszmarne końcówki. 
Ale:

 

Spurs GM Ignazz was pleased with how LaMarcus Aldridge played. He came out of the gates focused and ready to rock, scoring 17 points in the first quarter to get the Spurs off on the right foot. When the Spurs gave their one final push in the fourth, again it was Aldridge leading way. Offensively, he did a good job of working outside in. Aldridge hit his perimeter shots first and then when the Nuggets started overplaying him, he had a few physical drives to the rim. Defensively, his main task was guarding Nikola Jokic — and he did well. He was physical with him but avoided getting into foul trouble. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna zaczac zadawac pytania czy Middleton jest TOP sidekickiem w tym sezonie. Profil grania idealny dla takich high usage graczy jak Giannis czy Doncic. 

Oladipo ograniczyl rzuty w ostatnim meczy i od razu lepiej (5/7 z gry). Doncic wrocil z buta, wiec w 3 trymestrze caly zestaw Dipo/Middleton/Doncic/Vuc powinien pograc razem. W HCO bedzie grubo. 
 

Szkoda, ze kontuzja Holmesa sie przedluza, ale on bedzie bedzie potrzebny przede wszystkim w PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tangiers napisał:

Mozna zaczac zadawac pytania czy Middleton jest TOP sidekickiem w tym sezonie. Profil grania idealny dla takich high usage graczy jak Giannis czy Doncic. 

Oladipo ograniczyl rzuty w ostatnim meczy i od razu lepiej (5/7 z gry). Doncic wrocil z buta, wiec w 3 trymestrze caly zestaw Dipo/Middleton/Doncic/Vuc powinien pograc razem. W HCO bedzie grubo. 
 

Szkoda, ze kontuzja Holmesa sie przedluza, ale on bedzie bedzie potrzebny przede wszystkim w PO. 

Khris rewelacyjny sezon, gdyby nie to ze ostatecznie skończyłem z Bookerem za ten sam zestaw graczy to bym płakał w poduszkę :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ignazz napisał:

zadam pytanie jeszxse raz: dlaczego w grze w której dbamy o realizm możemy za 2 tygodnie kupić po terminie z realnej nba graczy z wiedza jak grali w 3T. ?

ale przecież zaczynają grać dopiero od momentu końca okienka, nie widzę w tym jakiegoś mega problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tangiers napisał:

Mozna zaczac zadawac pytania czy Middleton jest TOP sidekickiem w tym sezonie. Profil grania idealny dla takich high usage graczy jak Giannis czy Doncic. 

Oladipo ograniczyl rzuty w ostatnim meczy i od razu lepiej (5/7 z gry). Doncic wrocil z buta, wiec w 3 trymestrze caly zestaw Dipo/Middleton/Doncic/Vuc powinien pograc razem. W HCO bedzie grubo. 
 

Szkoda, ze kontuzja Holmesa sie przedluza, ale on bedzie bedzie potrzebny przede wszystkim w PO. 

wczoraj na grupie mieliśmy dyskusje Kriss vs Beal i generalnie nam wyszło, że Middelton to taki Pippen z trochę innymi skillsami w D i O, ale setup overalowo ten sam, świetny ficik do każdego contendera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale przecież zaczynają grać dopiero od momentu końca okienka, nie widzę w tym jakiegoś mega problemu

Przeciez nawet po ofertach w trade blocku etc widac, ze tu kupujesz sobie gracza znajac jego dokładne statystyki z X rozegranych juz spotkan w danym trymestrze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

@Qcin_69

Ty lubisz Khrisa, ja Tatuma...

Ja w sumie nie wiem skad ta opinia o tradach z toba.

Kiedys tez dostalem od Ciebie Sato za 2nd roundera. Milo wspominam

Zgadza się, proponowałem go wówczas kilku innym GMom ale wszyscy zaszczuci przez Januarych się bali, ze jakiś szwindel kręcę, a tu proszę bardzo, wszyscy zadowoleni z wymiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Przeciez nawet po ofertach w trade blocku etc widac, ze tu kupujesz sobie gracza znajac jego dokładne statystyki z X rozegranych juz spotkan w danym trymestrze :D 

dziwnym by też było gdyby kazdy patrzył na ileś tam ostatnich spotkań, Lou miał słaby jak na niego 1T ale co mnie to obchodziło, bez ryzyka ta gra nie byłaby tak goatowa

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

dziwnym by też by było gdyby kazdy patrzył na ileś tam ostatnich spotkań, Lou miał słaby jak na niego 1T ale co mnie to obchodziło, bez ryzyka ta gra nie byłaby tak goatowa

No ale w T3 i przy kupnie np spadajacej umowy i gracza to jak ktos rozegra 1/4 trymestru przed wymiana to jednak ma spore znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wczoraj na grupie mieliśmy dyskusje Kriss vs Beal i generalnie nam wyszło, że Middelton to taki Pippen z trochę innymi skillsami w D i O, ale setup overalowo ten sam, świetny ficik do każdego contendera

Middleton to high iq all arounder, a przy obecnych trendach do positionless basketball taki gracz latwo sie odnajduje nawet przy high usage grajkach jak Giannis.
Do niedawna przy scoutingu graczy NCAA modne bylo waskie profilowanie zawodnikow na 3&D, C tylko jako roller itd. Teraz suma talentu w NBA jest tak duza, ze C musi juz umiec podawac, a 3&D atakowac closeouty. Taka dygresja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko dygresja, zwłaszcza, ze wiadomo kto te trendy z passingiem wysokich w zaledwie dwa latka wyznaczył ;)

2 minuty temu, Lucas napisał:

No ale w T3 i przy kupnie np spadajacej umowy i gracza to jak ktos rozegra 1/4 trymestru przed wymiana to jednak ma spore znaczenie.

a to już są mechanizmy, których nie przeskoczysz, zrobisz inaczej - bedą inne problemy

a szuknie złotego srodka kończy się zwykle tylko gównoburzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a to już są mechanizmy, których nie przeskoczysz, zrobisz inaczej - bedą inne problemy

a szuknie złotego srodka kończy się zwykle tylko gównoburzo

bez problemu je przeskoczysz

tak jak ignazz napisal, to powinien byc priorytet, a nie jakies pierdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tangiers napisał:

Teraz suma talentu w NBA jest tak duza, ze C musi juz umiec podawac, a 3&D atakowac closeouty.

w zasadzie ten 3&D też powinien być conajmniej willing passerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Ogólnie to proponuję przejść do tego tematu z Random Shit...

Może zacznę:

  

Eld, jakim cudem Powell ma 34 min w rotacji, kiedy on ma 14 absencji w tym trymestrze? Nawet jak grasz nim te troszkę podejrzane 34 mpg (w RL grał 26,5 mpg i ledwie raz przekroczył 30 min w meczu) to jego faktyczne minuty w rotacji do oceny powinny wynosić ledwie 15 min. Dość mocno to pominąłeś, a to chyba wygląda na game-changer przy rozpisce minut.

Nie. Pomyłka drukarska. Do poprawy. Opis jak widzisz bardzo rozbudowany a ja na jego końcówkę złapałem 38,8 gorączki i jestem na antybiotyku.

Stawiam swój honor na to, że po po prostu się walnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.