Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Craig Craigiem, ale k**** ja tu drugą czy trzecią stronę czytam o passerze Lillardzie, który poprawia grę wysokich...

Serio, 3-5 do spotkań w RS wystarczą by wiedzieć, że to Lillard żył z podań Plumlee i Nurkica, a nie odwrotnie.

Czyli teraz żyje z podań Hassana skoro rozgrywa swój najlepszy sezon życia? 
Zreszta, jeśli żył z podań wysokiego, to Drummond to fit idealny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

gdy na zmianę leczył to Hardena to Bricka

Wg nba stats gdy Craig krył Westbrooka (łącznie przez 13,5 minuty matchupu) w tym sezonie, Westbrook zdobył 31 punktów (12/25 2PTM), a gdy Hardena ( 8,5 minuty matchupu) ten zdobył 11 punktów (2/8 z gry). Co ciekawe Harden trafił tylko 7 z 13 rzutów wolnych po faulach Craiga. Także raczej leczył Hardena niż Bricka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Wg nba stats gdy Craig krył Westbrooka (łącznie przez 13,5 minuty matchupu) w tym sezonie, Westbrook zdobył 31 punktów (12/25 2PTM), a gdy Hardena ( 8,5 minuty matchupu) ten zdobył 11 punktów (2/8 z gry). Co ciekawe Harden trafił tylko 7 z 13 rzutów wolnych po faulach Craiga. Także raczej leczył Hardena niż Bricka:)

Brick dostał w tym meczu kilka bloków od TC, nie wiem czy jest na to stat ale mozesz wierzyć mi na słowo ;)

czy te staty uwzględniają switche z dupy, bo to specjalnosć zakładu z Colorado akurat?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, człowiek...morza napisał:

pisałeś cos o kreowaniu i do porownania przysłużył ci cp3

To był ciężki knockdown, a wcześniej jeszcze padł post, że Lillard to dobry obrońca.

Serio pijany jestem, od te trzech dni czytam forum tylko z komórki, ale teorie takie, że zbieram raz po raz szczękę z podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

A jak chcesz zostać przy samych cyfrach to poszukaj opracowań Steve Shea, bo akurat u Niego Drummond jak mało który potrafi łączyć PD i ID defence, przeważnie centrzy w jednej z tych kwestii wyglądają dobrze, to w drugiej zawalają. Ogólnie mój eye-test też mówi, że jest cienki, ale są specjaliści wykazujący, że on w obu kwestiach jest średniakiem.

nie mam tych badań na tym kompie, ale on tłumaczył ostatecznie, że u C i tak zdecydowany % wartości zależy od IDR a perimeter D to tylko miły dodatek, no i Drummond wtedy faktycznie miał fajne wyniki w PDR, ale był przy okazji mocno przeciętny w IDR, zresztą w tym opracowaniu fajnie oceniony został io Stein, którego tak krytykujesz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ozzy110 napisał:

@Qcin_69 dopłacasz 1st rounderem I zamieniasz cancera na lepszego cancera Hassana ;)

Ale Hassana to wy szanujcie, gość w tym sezonie ma zajebisty Ts%, do tego dodaje świetny shotblocking i elitarna zbiórkę. Nawet w końcu wolne doprowadził do sensownego poziomu. Bardzo niedoceniany gracz u nas, chociaż wiadomo, ze wpływ ma na to na pewno walka o kontrakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MMM2121 napisał:

Ale Hassana to wy szanujcie, gość w tym sezonie ma zajebisty Ts%, do tego dodaje świetny shotblocking i elitarna zbiórkę. Nawet w końcu wolne doprowadził do sensownego poziomu. Bardzo niedoceniany gracz u nas, chociaż wiadomo, ze wpływ ma na to na pewno walka o kontrakt. 

dawno nie było hejtu na Hassana. Jasiek teraz celuje w Drummonda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

No ja na mejscu Januarego to bym się martwił o 1 miejsce po RS. Wolves przy takim Lillardzie stają się poważnym zagrożeniem, a z tego co słyszałem, szykują się też fajne wzmocnienia.

I to pomoc przyszła spoza Spółdzielni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brunson w S5 pod nieobecnosc Doncica: 27/4/8. @fluber To net rating chyba faktycznie nie klamie i trzeba bedzie Slowenca zbenchowac :D

Poprzednio w tej samej roli w 4 meczach: 13.8 pts, 4,5 rb., 9.5 as

Oladipo fizycznie wygladalo zaskakujaco dobrze, wjezdza na kontakcie bez strachu, skonczyl nawet jakiegos alleya, ma szybkosc, pierwszy krok. Problem jest jednak taki, ze jak juz wjedzie to nie konczy lay upow i ma fatalna selekcje rzutowa(midrange). Kiedys Chytruz napisal o Kirki Hinrichu, ze ,,nie trafilby pilka w ocean”
 

Teraz mam problem, bo myslalem czy go do S5 od razu nie wstawic, bo jednak  nawet bez Doncica ofensywa powinna byc niezla, Middleton(zyciowka), Vuc jako druga opcja. Myslalem nad  nastepnymi 6 meczami. Wystawilbym chyba Brunson/Oladipo/Middleton, a z lawki Ross i Sato. 
 

A wy co byscie zrobili z Oladipo? S5 czy z lawki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, człowiek...morza napisał:

No ja na mejscu Januarego to bym się martwił o 1 miejsce po RS. Wolves przy takim Lillardzie stają się poważnym zagrożeniem, a z tego co słyszałem, szykują się też fajne wzmocnienia.

Dziękuje za miłe słowo, pokazuje to ze potrafimy być obiektywni mimo różniących nas poglądów- to miłe w tym zakłamanym dziale.

Trzeba tez przyznac, ze jedyny kto stara się podjąć walkę z Lillardem o miano MVP 2 trymestru to Leonard- tutaj spory progres w tym trymestrze i powinno być to docenione przy głosach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej i tak królem jest Leonard. 9 spotkań z rzędu +30 pkt, dziś wystarczyły do tego tylko 24 minuty. W defensywie też miodzio. Clippers z nim wygrywają.

Do tego przykładowo Dotson ostatnie 7 spotkań 

38112172_Zrzutekranu2020-02-2o13_07_22.png.68e41222cc59eb9a1e4db4c7195c0a58.png

Juancho i Beasley swoje dołożyli przy wyjazdowym zwycięstwie Bucks. 

Robinson to już nie jako niezbędny element Heat, minuty w górę (30 średnio), 8.5 oddanych trójek na 43.2 %. 

Pytacie o rezerwowego centra? Jest Tucker. 

Liczę na dobry bilans. Nie widzę tu spadku w tabeli, jak już to awans. Żadem team nie ma takiego balansu między ofensywą a defensywą (poza Bucks).

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, MarcusCamby napisał:

dawno nie było hejtu na Hassana. Jasiek teraz celuje w Drummonda.

Co w tym dziwnego, Jasiek akurat strategicznie dobrze myśli, big3 Minnesoty gra lepszy trymestr niż Big 2,5 Lakers, wiec się czepia się dalszych graczy rotacji- ktoś jest naprawdę zdziwiony? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

Pytacie o rezerwowego centra? Jest Tucker. 

 

Pytamy o jakiegokolwiek centra:) Tucker umiera od miesiąca, jest kontuzjowany, a gra, bo musi, bo Capela nie jest w stanie, a Rockets tracą ponad 120 punktów na mecz w ostatnich 5 grach, głównie dlatego, że na centrze gra albo Tucker albo House. 

I jeszcze piszesz o jakimś balansie w defensywie, niezły lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.