Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, ignazz napisał:

Rubio tez ogarnia Aytona jak może. 

Rubio jest świetny w dawaniu lobów, ale to w sumie tyle, od plus minus grudnia nie jest stabilnym POA, rzut to tragedia a i wjazdy różnie, w skrócie wrócił stary Ricky, tylko lepiej kreuje ;) a czy ogarnia Aytona to nie wiem :D 

image.png.725df52f94f50dbd3c086fd5c5e35e45.png

23 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Jakie niby były opinie na temat Nurkicia?

dobry rim protector i nawet fajny passer (do Jokera daleko, ale na C to jest fajny wynik)

ogólnie to Jusuf wpłynął na to, że rok temu Lillard był groźniejszy, bo jego podania dużo dawały zespołowi, on ogólnie dobrze podąża ścieżkami dreptanymi przez Gasola, tylko czekać aż dołoży rzut ;) 

23 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Przecież najlepszym rozgrywającym z jakim grał kiedykolwiek Drummond jest pewnie on sam, albo Griffin- trzeba mieć c***a w jednym oku, a drugie oko w arkuszach żeby nie widzieć, ze to Drummond traci na grze w Pistons a nie Pistons na grze Drummonda.

Znalezione obrazy dla zapytania: why not both"

20 minut temu, Lucas napisał:

Najlepszym PG był Ish Smith (bo Rose to fajny guard, ale nie kreator), najlepszym rozgrywającym Griffin.

Czekam na serduszko od @polishllama69

yup, Ish to bardzo legit playmaker z problemami w kończeniu pod obręczą, świetnie nadaje się do gry z ławki i prowadzenia line-upów, bo podkręca tempo i daje to co zespół potrzebuje w O, czasem scoring, czasem passing a czasem nawet jakiś off-ball movement

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

dobry rim protector i nawet fajny passer (do Jokera daleko, ale na C to jest fajny wynik)

ogólnie to Jusuf wpłynął na to, że rok temu Lillard był groźniejszy, bo jego podania dużo dawały zespołowi, on ogólnie dobrze podąża ścieżkami dreptanymi przez Gasola, tylko czekać aż dołoży rzut ;) 

To było retoryczne pytanie. 

 

jak cos :P

po prostu qcin pierodli o jakims wplywie lillarda na centrow, gdy tak nie jest.

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

Rubio jest świetny w dawaniu lobów, ale to w sumie tyle, od plus minus grudnia nie jest stabilnym POA, rzut to tragedia a i wjazdy różnie, w skrócie wrócił stary Ricky, tylko lepiej kreuje ;) a czy ogarnia Aytona to nie wiem :D 

Milo, że Carter wrócił do rotacji i wygląda solidnie (buldog w obronie +stabilna trója)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

Milo, że Carter wrócił do rotacji i wygląda solidnie (buldog w obronie +stabilna trója)

ruletki, tam za plecami Rubio trzeba tak to nazwać i nie podniecałbym się, bo ja to na zmianę mam go ochotę chwalić a potem zajebać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wkraczamy w rewiry w których chciałem być. Tabelki tabelkami ale...

wyobraźmy sobie sytuacje ze @polishllama69 to fantastyczny ale egoistyczny podkoszowy potwór który poprzez fakt ze cały czas musiał wszystko robić sam ( z rożnym skutkiem) uwierzył w swoją boskość. 
tymczasem zmienia się sceneria i do jego zespołu dochodzi fantastyczny rozgrywający który zna się na grze / okazuje się ze jest lepszy od naszego Boga / a co najlepsze pokazuje mu ze może mieć łatwiej a sukcesy większe. 
 

myślicie ze to nierealny scenariusz ze Człowiek Orkiestra zakuma o co chodzi? 
tu procenty maja mniejsze znaczenie niż to „ dotknięcie Boga” 

tak jak ta gra nie jest roto tak samo nie powinna być pojedynkiem na korespondencyjna wymianę tabelek. 
mamy jeszcze coś takiego jak atmosfera czy zrozumienie swojej roli w zespole. 
stad gracze jak LBJ Duncan czy CP3 maja swoją wartość. NIEMIERZALNA tabelkami czy statystykami. 
 

chyba ze nigdy w kosza nie graliście tak bardziej na poważnie niż sks 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

po prostu qcin pierodli o jakims wplywie lillarda na centrow, gdy tak nie jest.

dobry playmaker powinien poprawiać grę bigmana raczej, ale to musza wychodzić dobre screeny i rollowanie od niego, ogólnie ja to bym mówił o tym, że poprzez passing może on przypominać grę Nurkićia a nawet być lepszym, bo dobry kozioł ma etc., ale to nie mój ból

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

dobry playmaker powinien poprawiać grę bigmana raczej, ale to musza wychodzić dobre screeny i rollowanie od niego, ogólnie ja to bym mówił o tym, że poprzez passing może on przypominać grę Nurkićia a nawet być lepszym, bo dobry kozioł ma etc., ale to nie mój ból

Nijak tego nie wykorzystasz przy - poza lillardem - bookerze .i Tatumie. W sensie danie piłki tej trójce jest bardziej efektywne.

Z resztą ten passing Drummonda jest zdeka overrated (chyba wręcz legenda, bo gość miał krótki okres gdy je nabijał), żadnego dobrego ataku przez niego nie puścisz, za mało korzyści.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Nijak tego nie wykorzystasz przy - poza lillardem - bookerze .i Tatumie. W sensie danie piłki tej trójce jest bardziej efektywne.

Z resztą ten passing Drummonda jest zdeka overrated (chyba wręcz legenda, bo gość miał krótki okres gdy je nabijał), żadnego dobrego ataku przez niego nie puścisz, za mało korzyści.

są handoffy i cuty, ale jak wspomniałem nie mój cyrk, nie moje małpy, ja bym szedł mocniej w Wooda :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Nijak tego nie wykorzystasz przy - poza lillardem - bookerze .i Tatumie. W sensie danie piłki tej trójce jest bardziej efektywne.

Z resztą ten passing Drummonda jest zdeka overrated (chyba wręcz legenda, bo gość miał krótki okres gdy je nabijał), żadnego dobrego ataku przez niego nie puścisz, za mało korzyści.

Tak może o rozgrywającym napisać ktoś kto ma Kyrie. Wtedy zgoda. Ale Lillard czy CP3 to trochę inny typ rozgrywajacego. 
Na wykresie właśnie Lillard jest pomiędzy CP a KI. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

wyobraźmy sobie sytuacje ze @polishllama69 to fantastyczny ale egoistyczny podkoszowy potwór który poprzez fakt ze cały czas musiał wszystko robić sam ( z rożnym skutkiem) uwierzył w swoją boskość. 

toś dojebał, chociaż kilogramy to mam jak center to  wzrostu trochę brakuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Przyznam, że jak oglądałem mecz z Rockets to zwracałam szczególną uwagę na Niego i był fatalny

ojej, wypominasz, ze jest chwalony za trzy mecze a sam opierasz się w poście na jednym... i to jeszcze z Rox, szkoda, ze dziwnym trafem zapomiałeś o meczu @Den gdy na zmianę leczył to Hardena to Bricka

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

rookie, widać że to nie przypadek, że koleś mając prawie 30 lat zaczepił się w NBA, tu dużo bliżej jest historii Jamesa Ennisa ( pamiętacie posty Jaśka o tym graczu po jednych udanych PO ) niż chętnie przytaczanego tu PJ Tuckera

widzisz to co chcesz widzieć, nie wiem ile meczów jego widziałeś, ale ja pewnie kilkadziesiąt i wiem co typek potrafi, jakie ma przede wszystkim serce do tej gry, którym nadrabia mankamenty, elitarny zbierający, miszcz bloków z pomocy... który miewa słabsze mecze gdzie wygląda słabo, ale tak to możemy mówić o 3/4 rolsach w tej lidze

propsy Craig dostawał już od wielu userów, generalnie kariera gostka jest synusoido, ale to raczej wina Malone, który takie żywe srebro sadza na długi czas tylko dlatego, że mu trójka nie siedzi, szkoda, ze zapomniał kto mu tak naprawdę uratował serię ze Spurs i jeszcze gdyby komus innemu musiał to tlumaczyć, ale Ty Marcus na pewno to dobrze pamietasz

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Niektórym to chyba po prostu żal Sylwka, że dał mu prawie 4-letnie MLE, a wciąż jest gościem wart koło minimum dla weterana

gadanie o okolicach minimum to ponury żart, sam nie powiem, łapałem się za głowę widząc pieniążki, które Sylwek chce mu rzucić, uczciwie powiedziałem mu, ze Craig ma mega potencjał, ale Malone go lubi odstawić, mam nadzieję, że ktoś się w razie czego po niego zgłosi ufając w jego skillse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Craig Craigiem, ale k**** ja tu drugą czy trzecią stronę czytam o passerze Lillardzie, który poprawia grę wysokich...

Serio, 3-5 do spotkań w RS wystarczą by wiedzieć, że to Lillard żył z podań Plumlee i Nurkica, a nie odwrotnie.

to wymienienie autorstwa @ignazz lillarda w rzędzie z cp3 było bardzo niesmaczne

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.