Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Alonzo napisał:

No właśnie po to budujemy nasze drużyny, żeby miało to znaczenie kim obudowujemy naszych liderów. Nie może być tak, że masz megaGwiazdę i szrot dookoła i jesteś lepszy przykładowo od Twoich Nuggets. 

KAT jest przec***owy w obronie a jego zmiennikiem jest jeszcze gorszy w tym elemencie Zeller, który teraz gra dużo, czego tu oczekiwać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Players On Players Off Minutes NetRtg OffRtg DefRtg
 
Karl-Anthony Towns
1292
-5.10
101.17
106.27
Karl-Anthony Towns
 
1004
-2.03
115.11
117.14

Jak mi zaszufladkujecie KATa w Minnesocie to jakakolwiek dyskusja tu mija się z celem z mojej strony. 

Davis 37pkt. 15zb. 6as. 5bl. 3x3 i.. -13 

i nie jest to atak na Davisa z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

Jak mi zaszufladkujecie KATa w Minnesocie to jakakolwiek dyskusja tu mija się z celem z mojej strony. 

No sam wrzucasz on/off Wolves gdzie obrona Minny jest znacznie lepsza bez KATa. Eye-test mówi to samo, więc o jakie szufladkowanie Ci chodzi? Że jest słabym obrońcą? No przecież jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Alonzo napisał:

Jak mi zaszufladkujecie KATa w Minnesocie to jakakolwiek dyskusja tu mija się z celem z mojej strony. 

nom, zwłaszcza że u Ciebie ma jeszcze gorszych obrońców wokół siebie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To działa podświadomie -> jest słabszym obrońcą -> drużyna jest ch^#wsza..

a tak nie jest, bo KAT napędza ofensywę i pomimo tragizmu jaki teraz biega z nim w Minnesocie, to bez niego są  gorsi pomimo duuuuużo lepszej obrony. ja mam zupełnie inny skład - bez porównania bardziej utalentowany i w takich teamach ta jego słabsza obrona nie byłaby aż ta uwypuklona. Słaby w obronie center - wiem że to istotne - to mój jedyny mankament w obronie. Pisałem w opisie, że jego obrona byłaby u mnie te 10-15% lepsza bo grałby w zupełnie innej drużynie. Gdyby to KAT a nie Davis grał obok LeBrona narracja teraz byłaby zupełnie inna. Przypomnijcie sobie Davisa z Pels w poprzednim sezonie - żeby daleko nie szukać. 

ale spoko - każdy ocenia po swojemu i widzi, to co chce widzieć.

eot :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

to mój jedyny mankament w obronie

To nie jest Twój jedyny mankament, bo Gordon w team D jest podejrzanie słaby w tym roku, Oubre jest w najlepszym wypadku przeciętny, a na obwodzie masz dwóch niskich guardów, więc prosisz się o mismatche (i to pomimo tego, że Lowry jest jednym z najlepszych obrońców na swej pozycji).

9 minut temu, Alonzo napisał:

Pisałem w opisie, że jego obrona byłaby u mnie te 10-15% lepsza bo grałby w zupełnie innej drużynie. Gdyby to KAT a nie Davis grał obok LeBrona narracja teraz byłaby zupełnie inna. Przypomnijcie sobie Davisa z Pels w poprzednim sezonie - żeby daleko nie szukać. 

Napisałeś sobie życzeniowo, że Towns będzie w Magic lepiej bronił, nie poparłeś tego niczym poza swoją nadzieją. No i Davis nawet rok temu znacznie poprawiał obronę Pels. On ma gorsze on/off w Lakers ze względu na to, że oni poza LeBronem nie mają drugiego ballhandlera, a Davis sam nie ma takiego wpływu na atak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

To nie jest Twój jedyny mankament, bo Gordon w team D jest podejrzanie słaby w tym roku,

no jego value pochodzi z man D a Alojz coś nie chce sprecyzować jego roli 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

A odnośnie Craiga na Mitchellu to bardzo fajnie, że Craigowi mecz wyszedł

Craigowi nie wyszedł jeden tylko już po raz enty pokazuje, że jest jednym z najlepszych plastrów w tej lidze, potrzebuje tylko zaufania, pamiętam jak kompletnie wyłączał Duranta, Hardena, Lillarda, Westbrooka i kilku innych, nie chcę teraz sprawdzać + zagrał świetne PO będąc topowym zawodnikiem Nuggets, jeśli chcesz żeby ja oceniał rzeczy rzetelnie, to sam rób tak samo, bo ja na przykład nie wiem co byś napisał gdyby nie info o chorobie Mitchella.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ignazz napisał:

48 PTS, 9 REB, 10 AST, 78.8 FPTS

36 PTS, 10 REB, 11 AST, 59.5 FPTS

50 PTS, 6 REB, 13 AST, 78.7 FPTS

47 PTS, 6 REB, 8 AST, 64.2 FPTS

61 PTS, 10 REB, 7 AST, 84.5 FPTS

Wyglada jak Lillard

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Players On Players Off Minutes NetRtg OffRtg DefRtg
 
Torrey Craig
1779
6.02
113.49
107.47
Torrey Craig
 
593
-4.52
108.06
112.58

 

@LeweBiodroSmoka

to tak jak już się bawimy liczbami..

i żeby nie było to ja uważam, że te liczby nie oddają wartości Craiga, którego bardzo cenię i sam podpytywałem @eMeS o niego rok temu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Alonzo napisał:
Players On Players Off Minutes NetRtg OffRtg DefRtg
 
Torrey Craig
1779
6.02
113.49
107.47
Torrey Craig
 
593
-4.52
108.06
112.58

 

@LeweBiodroSmoka

to tak jak już się bawimy liczbami..

ale sprawdziłeś sobie na jakiej to jest dawce minut, czy nie bardzo?

Craig grający pierwszą część sezonu zdawkowo w ssących lineupach (cała ławka wtedy dawała d) nie będzie trzymała całej D za mordę, to nie jest Embiid(teraz też moze nie wygladać wybitnie skoro nie ma Harrisa, Sapa i drugiego centra), zresztą jak mówię ile on grał minut w 1T?

13 minut temu, Alonzo napisał:

i żeby nie było to ja uważam, że te liczby nie oddają wartości Craiga, którego bardzo cenię 

no, zeby nie było :D oj Alonzo takiego passive agressive jak u Cb to dawno nie widziałem ;)

mi chodzi generalnie o fakt, że jeśli większość widzi, że ktoś jest w czymś dobry, to powinno się akceptować boost minut takiego gracza względem rl NBA, tak jak to zrobiliście z Malikiem, który grał po 30 minut u mnie z powodu absencji Zacha i bodaj Harrisa

albo jak to było z prawie nie grającym Zbójem

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale sprawdziłeś sobie na jakiej to jest dawce minut, czy nie bardzo?

Craig grający pierwszą część sezonu zdawkowo w ssących lineupach (cała ławka wtedy dawała d) nie będzie trzymała całej D za mordę, to nie jest Embiid(teraz też moze nie wygladać wybitnie skoro nie ma Harrisa, Sapa i drugiego centra), zresztą jak mówię ile on grał minut w 1T?

a teraz to przełóżmy na otoczenie KATa w Minnesocie i mam nadzieję, że już rozumiesz o co mi chodzi :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

a teraz to przełóżmy na otoczenie KATa w Minnesocie i mam nadzieję, że już rozumiesz o co mi chodzi :) 

hola, hola

Sota ma kilku naprawdę legitnych obrońców, m. in Napier, Covington, Okogie, Diop, Culver, więc sorry ale KATa powinno się za obronę jebać, ale tez trzeba mu oddać miano one-way unicorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

hola, hola

Sota ma kilku naprawdę legitnych obrońców, m. in Napier, Covington, Okogie, Diop, Culver, więc sorry ale KATa powinno się za obronę jebać, ale tez trzeba mu oddać miano one-way unicorn

i chyba jeszcze Bates-Diop gra fajnie :) Właśnie pisałem to LBS. 

Culver jest jeszcze bardzo nierówny. Tu brakuje ofensywy przede wszystkim w Wolves. Tam aż sie prosi o tego Russella, a ja mam - Mitchella, Lowrego, czy nawet Nunna, który gdyby tam trafił mógłby byc najlepszym z guardów Minnesoty.. Karpik z niezrozumiałych dla mnie powodów mnie atakuje, że mam zbyt niski backcourt.. to co tu powiedzieć o grze Napierem przy KATie.. 

Czekam na to co zrobi Rosas do czwartku - jak ściągnie Russella, czy Paula za Covingtona i pick (byle mi tylko Culvera nie oddawali) to jest nadzieja. Jeżeli nie, to oceniajcie KATa jak chcecie, bo w tym sezonie tam już nic dobrego się wtedy nie wydarzy.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.