Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, fluber napisał:

A ja się nie cieszę, bo oczywiście jak się będziecie znęcać nad moim teamem 5 razy tyle, co nad pozostałymi razem wziętymi i wyciągać każdą pierdołę, radośnie omijając problemy w każdym innym zespole,  to nie będzie to korzystne dla mojego bilansu. 

Liczę więc na merytoryczny opis z Twojej strony, skoro dziś jeszcze nie jesteś w stanie rozwiać moich wątpliwości co do Hornets. Nikt tu się nie znęca nad Twoim teamem. Po prostu nie każdy jest takim jego entuzjastą jak Ty. Powody znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, polishllama69 napisał:

ja się czepiać za dużo nie będę (poza moim ulubieńcem), bo to nie mój biznes i dziwię się, że wschód jakoś mocno tego nie piętnuje

No ale ja nie jestem trenerem. Bjelica i Sabonis to jedna z możliwości i jeden z wielu lineupów 4-5 jaki mogę wystawiać. Najsłabszy w obronie i najlepszy w ataku jaki mam. Ale równie dobrze mój trener może sobie wymyślić, że startuje Sabonis na czwórce, jak w RL NBA, a Ibaka na piątce ( lepsza obrona, gorszy atak), a z ławki gra Bjelica z Dwightem, whatever. Mam dużo słabych obrońców, bo mam dużo graczy w rotacji. I obrona pod koszem trzyma się świetnie w obu przypadkach ( a słabiej wygląda atak).

Pytanie o Westbrooka z Sabonisem też jest dziwne, bo rozdzielanie minut all starów nie jest niczym dziwnym, a u mnie w rotacji dominują catch and shooterzy, a nie gracze wożący się piłką więc skoro Harden w formie mógł w 1T błyszczeć obok Westbrooka, to nie wiem czemu miałby nie błyszczeć, będący w świetnej formie Sabonis. Nie wiem, czemu Sabonis jest oceniany jako słaby defensor, skoro ma 10DRPM w lidze i generalnie Myles Turner bez Sabonis ma def rating 114, a z Sabonisem 105. A to Turner zbiera pochwały za to, jak świetnym jest obrońcą.  Sabonis jest najczęściej rolującym w lidze graczem i dostaję zarzut, że nie pasuje do Westbrooka. 

10 minut temu, BMF napisał:

Pytanie o defensywę (50% gry) to jest najbardziej banalne pytanie, jakie można dostać. Jedyne, co kojarzę, to DRPM w odpowiedzi.

Ale ja już to pytanie dostaję nie wiem, który raz, wyciągałem już DRPM, pokazywałem staty Sabonisa z i bez Turnera, również z poprzedniego sezonu, pokazywałem jakie postępy w team defense zrobili Warren i Kuzma i robiłem też opis z 1 trymestru i nie bardzo kojarzę, żeby takimi pytaniami zasypywane były inne zespoły. Mam w rotacji sporo dobrych obrońców i sporo słabych obrońców, bo... mam w składzie bardzo dużo graczy, którzy są w rotacjach klubów NBA. Taki Ibaka, House, Howard, Harrison, Pinson, a nawet Augustin, czy Sabonis naprawdę wyglądają dobrze w defensywnych statach. Popatrz, kojarzysz, że ja już tłumaczyłem się z defensywy. O ile innych teamch możesz coś takiego powiedzieć?

4 minuty temu, karpik napisał:

Liczę więc na merytoryczny opis z Twojej strony, skoro dziś jeszcze nie jesteś w stanie rozwiać moich wątpliwości co do Hornets. Nikt tu się nie znęca nad Twoim teamem. Po prostu nie każdy jest takim jego entuzjastą jak Ty. Powody znasz.

Czy mój opis w 1 trymestrze był niewystarczający i odbiegał negatywnie od opisów innych teamów? 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

skoro ma 10DRPM w lidze

pozwól, że pominę ten argument, bo już się o tym dawno wypowiedziałem

12 minut temu, fluber napisał:

Sabonis jest najczęściej rolującym w lidze graczem i dostaję zarzut, że nie pasuje do Westbrooka. 

jak zatem rozwija się przy tak dominującym piłkę dzbanie passing Domasa ?

13 minut temu, fluber napisał:

a nawet Augustin,

ciężko wyglądać źle w mocno defensywnym zespole

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, człowiek...morza napisał:

 brak obrony obręczy (sabo, autostrada), defensywne gów.

Ja się nie znam naprawdę na tych wszystkich zaawansowanych defensywnych indywidualnych statystykach specjalnie, ale niech mi ktoś proszę wytłumaczy, jak po 50 meczach sezonu jest możliwe coś takiego, że z jednej strony Sabonis jest słabszym obrońcą niż Brogdon, czy Turner, a z drugiej strony:

Def rating:

Brogdon on, Sabonis on: 103,37 - poziom 2 obrony w lidze

Brogdon on, Sabonis off: 114,56 - poziom 29 obrony w lidze

Myles Turner on, Sabonis on: 105,60 - poziom 2 obrony w lidze

Myles Turner on, Sabonis off: 114,27 - poziom 28 obrony w lidze

Jak Sabonis może poprawiać obronę o jakieś kosmiczne wartości i być w topce DRPM i jednocześnie być słabym obrońcą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Nie napisałem, że jest słabym obrońca.

To czemu piszesz, że mój team robi autostradę do kosza, skoro mam Sabonisa, Ibakę i Howarda w rotacji? Skoro to nie Sabonis jest słabym obrońcą, to kto z nich jest? Bo jak na mój gust, to na 4 graczy z pozycji 4/5, mam trzech dobrych obrońców i jednego słabego ( Bjelicę)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

29 minut temu, Lucas napisał:

btw z całym szacunkiem do @Ashigaru to aż szkoda tego CP3 w tej formie w tankerze :P 

Zgadzam się z Tobą, więc jest ok. 

Dlatego, jeśli ktoś się zgadza z @Lucas i chce pomóc CP3 w zdobyciu mistrzostwa lub pozwolić mu odejść próbując, to jestem otwarty na rozmowy. 

CP3 jest w dobrych relacjach z zarządem Blazers i ma obietnice, że jeśli wpadnie dobra oferta od zespołu, który ma szansę na mistrzostwo, to Blazers wyraża zgodę na transfer. Jeśli nie, Paul zakończy karierę w Portland i będzie miał miejsce w kierownictwie lub w sztabie szkoleniowym - w zależności co będzie preferował sam zainteresowany.

Zapraszam do rozmów, a sam cytat można wrzucić do Deklaracji GMow. 

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ashigaru napisał:

Zgadzam się z Tobą, więc jest ok. 

Dlatego, jeśli ktoś się zgadza z @Lucas i chce pomóc CP3 w zdobyciu mistrzostwa lub pozwolić mu odejść próbując, to jestem otwarty na rozmowy. 

CP3 jest w dobrych relacjach z zarządem Blazers i ma obietnice, że jeśli wpadnie dobra oferta od zespołu, który ma szansę na mistrzostwo, to Blazers wyraża zgodę na transfer. Jeśli nie, Paul zakończy karierę w Portland i będzie miał miejsce w kierownictwie lub w sztabie szkoleniowym - w zależności co będzie preferował sam zainteresowany.

Zapraszam do rozmów, a sam cytat można wrzucić do Deklaracji GMow. 

Zgadzam się z Tobą, więc jest ok. 

Dlatego, jeśli ktoś się zgadza z @Lucas i chce pomóc CP3 w zdobyciu mistrzostwa lub pozwolić mu odejść próbując, to jestem otwarty na rozmowy. 

CP3 jest w dobrych relacjach z zarządem Blazers i ma obietnice, że jeśli wpadnie dobra oferta od zespołu, który ma szansę na mistrzostwo, to Blazers wyraża zgodę na transfer. Jeśli nie, Paul zakończy karierę w Portland i będzie miał miejsce w kierownictwie lub w sztabie szkoleniowym - w zależności co będzie preferował sam zainteresowany.

Zapraszam do rozmów, a sam cytat można wrzucić do Deklaracji GMow. 

Zgadzam się z Tobą, więc jest ok. 

Dlatego, jeśli ktoś się zgadza z @Lucas i chce pomóc CP3 w zdobyciu mistrzostwa lub pozwolić mu odejść próbując, to jestem otwarty na rozmowy. 

CP3 jest w dobrych relacjach z zarządem Blazers i ma obietnice, że jeśli wpadnie dobra oferta od zespołu, który ma szansę na mistrzostwo, to Blazers wyraża zgodę na transfer. Jeśli nie, Paul zakończy karierę w Portland i będzie miał miejsce w kierownictwie lub w sztabie szkoleniowym - w zależności co będzie preferował sam zainteresowany.

Zapraszam do rozmów, a sam cytat można wrzucić do Deklaracji GMow. 

@Lucas TL;DR Ashi się z Tobą zgadza :) 

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, polishllama69 napisał:

 

jak zatem rozwija się przy tak dominującym piłkę dzbanie passing Domasa ?

ciężko wyglądać źle w mocno defensywnym zespole

 

Ale ciężko mieć najlepszy DRPM w mocno defensywnym zespole, będąc słabym obrońcą, co nie? 

Nie wiem, na czym polega ten tajemniczy proces rozwijania się. Sabonis był świetnie podającym graczem już w ubiegłym sezonie i pokazywał, żę w większych minutach powinien być świetny ( głównie dlatego go pozyskałem). Rozdzielanie minut all starów w RL NBA nie jest niczym dziwnym. A to, że nie widzieliście tego passingu Sabonisa w ubiegłym sezonie (on zalicza tylko o 0,6 asysty per 36 więcej niż w ubiegłym sezonie) w mniejszych minutach, to już Wasza strata:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 minut temu, fluber napisał:

Jak Sabonis może poprawiać obronę o jakieś kosmiczne wartości

Sabonis jest +2.0/+1.4 (zależnie od źródła) w obronie za cały sezon i na minusie za cały drugi trymestr, to nie jest poprawianie obrony o kosmiczne wartości. Nie jest słaby, ale powyższe to przesada.

Pacers mają jedenastą obronę, pomimo bardzo dobrych: Turnera, Brogdona, niezłych/w porządku: Lamba, Holidaya, McConnella, graczy, i świetnego coacha - Ty masz raczej słabszy defensywnie team, dlatego IMHO masz podobne ceilling, bo jesteś podobny w ataku, a do tego grasz w dużo lepszej konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

 

Sabonis jest +2.0/+1.4 (zależnie od źródła) w obronie za cały sezon i na minusie za cały drugi trymestr, to nie jest poprawianie obrony o kosmiczne wartości. Nie jest słaby, ale powyższe to przesada.

Pacers mają jedenastą obronę, pomimo bardzo dobrych: Turnera, Brogdona

Według PBP stats:

Myles Turner i Malcolm Brogdon mają Def Rating 116,99 kiedy Sabonisa nie ma na parkiecie - to jest poziom najgorszej obrony w lidze

Myles Turner i Malcolm Brogdon mają Def Rating 101,53, kiedy Sabonis jest na parkiecie - to jest poziom najlepszej obrony w lidze.

Jakim cudem z tego wychodzi, że Myles Turner i Malcolm Brogdon są bardzo dobrzy, a Sabonis "nie jest słaby" to ja k**** nie wiem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Ashigaru napisał:

 

Zgadzam się z Tobą, więc jest ok. 

Dlatego, jeśli ktoś się zgadza z @Lucas i chce pomóc CP3 w zdobyciu mistrzostwa lub pozwolić mu odejść próbując, to jestem otwarty na rozmowy. 

CP3 jest w dobrych relacjach z zarządem Blazers i ma obietnice, że jeśli wpadnie dobra oferta od zespołu, który ma szansę na mistrzostwo, to Blazers wyraża zgodę na transfer. Jeśli nie, Paul zakończy karierę w Portland i będzie miał miejsce w kierownictwie lub w sztabie szkoleniowym - w zależności co będzie preferował sam zainteresowany.

Zapraszam do rozmów, a sam cytat można wrzucić do Deklaracji GMow. 

moze do pacers za conleya?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Jakim cudem z tego wychodzi, że Myles Turner i Malcolm Brogdon są bardzo dobrzy, a Sabonis "nie jest słaby" to ja k**** nie wiem.

Możemy założyć, że Sabonis jest dobry (z tego nie wynika, że jest, żeby była jasność), to i tak Twój najmniejszy problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brogdon Sabonis on Turner off DRTG 119 słucham wytłumaczeń do tego :D 

poza tym atakowanie Turnera to imho słaby pomysł, bo Ibaka od niego lepszy nie jest :) 

a styl gry bardzo podobny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Możemy założyć, że Sabonis jest dobry (z tego nie wynika, że jest, żeby była jasność), to i tak Twój najmniejszy problem. 

Moj problem to obrona na obwodzie, zdaje sobie z tego sprawe bo poza housem nie ma nikogo dobrego. 

Tzn sa swietni obroncy obwodowi ( top 10) w postaci harrisona i pinsona tylko ze oni w ataku sa gorsi niz bruce brown.

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

Brogdon Sabonis on Turner off DRTG 119 słucham wytłumaczeń do tego :D 

105.75. Cos zle przeczytales.

6 minut temu, polishllama69 napisał:

 

poza tym atakowanie Turnera to imho słaby pomysł, bo Ibaka od niego lepszy nie jest :) 

a styl gry bardzo podobny 

Skad pomysl ze atakuje turnera???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.