Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

Naprawdę ktoś wierzy, że drużyna z Westbrożnym jako liderem zrobiłaby pace na 52-55 W, gdy nie potrafił tego zrobić przykładowo z MVP-Georgem z zeszłęgo sezonu?

Czasem te krótkie oceny przysłaniają całokształt.

Oczywiście. Team NBA to nie jest jeden zawodnik tylko cała rotacja. Rok temu LeBron z Ingramem nie zrobili play-offs - dwóch allstarów, ale biedna rotacja i urazy zadecydowały.  Lillard z McCollumem i Hassanem w tym sezonie- brak rotacji, brak wyników, a rok temu byli w finale konfy.  

Poza tym Westbrook od dwóch miesięcy gra nieporównywalnie lepiej w stosunku do poprzedniego sezonu i jest  zdecydowanie najbardziej plusowym graczem Rockets.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, fluber napisał:

Oczywiście. Team NBA to nie jest jeden zawodnik tylko cała rotacja.

No spoko, to ja w tej całej rotacji aktualnie widzę Bjelice w s5(nie jest graczem na s5), brak obrony obręczy (sabo,bjelica, autostrada), defensywne gów. na obwodzie ławki.

Ta twoja rotacja jest ogólnie mocno przeszacowana, bo fajnie owszem mieć Howarda, ale dla niego tu nie ma minut przykładowo. Ibaka obrony przy thomasie, reddicku i kuzmie nie uratuje (nie wiem kto tam czwarty w rotacji za Kennarda, ktorego nie ma caly trymestr).

 

W tej drużynie są poważne braki w obronie i dziwią mnie te głosy zachwytu. Wiadomo jest dobrze, paru trafiło z formą, ale to nie jest team na 52-55.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie tu manipulacja.

I nie wiem co ma do rzeczy to, że mam słabą rotację. 

Za to wiem, że jest trochę osób, które ocenia Hornets jako całokształt podobnie.

Proponuję ogólnie spojrzeć na zeszły sezon choćby, kto przekroczył 52W i zastanowić się, czy Hornets Flubera są ekipą (dla przypomnienia cały skład dosłownie jest nowy) na tym poziomie.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Craig ma kolejną ofiare na swoim koncie, dziś gdy krył Mitchella ten nie zdobył punktów w pierwsze 30 minut, a był scoreless na start 4q poraz pierwszy od X.2017

naprawdę jak ktoś dalej zamierza kwestionowac TC w rotacji Wizards to niech sie lepiej puknie w czoło

btw. czy to aby nie Alonzo najbardziej tego Craiga wypominał? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

aha.

Skoro Sabonis w RL NBA jako najlepszy gracz Pacers robi pace na 52-55 winów do powrotu Oladipo, to nie mam pojęcia, czemu moi Hornets z tym samym Sabonisem i tym samym Warrenem nie są teamem na 52-55 winów. Gdzie od 2 miesięcy Westbrook robi 29-8-8 i jest najbardziej plusowym graczem czołowego teamu Zachodu i zupełnie nie przypomina gracza z ubiegłego sezonu.

Dlatego nie rozumiem, czemu chcesz się odnosić do poprzedniego sezonu ( tzn. rozumiem, bo jakiekolwiek patrzenie na Twój zespół w kontekście tego sezonu to tragedia, gdzie minusowi Nets i tak mają lepszy bilans bez Irvinga niż z nim, a Lakers z Davisem na parkiecie są o ponad 4 punkty gorsi niż bez niego sprawia, że Twój zespół wygląda jak żart, więc od tego sezonu wolisz trzymać się z daleka)

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

Skoro Sabonis w RL NBA jako najlepszy gracz Pacers robi pace na 52-55 winów do powrotu Oladipo, to nie mam pojęcia, czemu moi Hornets z tym samym Sabonisem i tym samym Warrenem nie są teamem na 52-55 winów. Gdzie od 2 miesięcy Westbrook robi 29-8-8 i jest najbardziej plusowym graczem czołowego teamu Zachodu i zupełnie nie przypomina gracza z ubiegłego sezonu.

No i na tym wypadałoby skończyć, zamiast rzucać na lewo i prawo zbędnymi pstryczkami. 

Spoko argument, pytanie czy przechyla szale wobec dużo silniejszej konferencji i całkowicie nowej drużyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

@fluber ja mam pytanie jak Sabonis ma błyszczeć u Ciebie, skoro od początku pisałeś, że Hornets będą grać Westbrook bball? Czy masz jakiś pomysł na defensywę, żeby nie była bottom 10 ligi? To dość ważne pytania jeśli chcesz zrobić 52-55W i liczę na konkretne odpowiedzi.

Opis na 2 trymestr pojawi się zgodnie z rozpiską Rady:)

18 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

Spoko argument, pytanie czy przechyla szale wobec dużo silniejszej konferencji i całkowicie nowej drużyny. 

No generalnie Pacers nie przeszkodziła wymiana 2/3 składu przed sezonem, więc mam nadzieję, że Sabonisowi nowi koledzy w Hornets też nie będą przeszkadzać:) Plus posiadanie all nba gracza jest chyba na plus a nie na minus?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Craig ma kolejną ofiare na swoim koncie, dziś gdy krył Mitchella ten nie zdobył punktów w pierwsze 30 minut, a był scoreless na start 4q poraz pierwszy od X.2017

naprawdę jak ktoś dalej zamierza kwestionowac TC w rotacji Wizards to niech sie lepiej puknie w czoło

No generalnie Mitchell jest chory, więc to jest raczej najprostsze wyjaśnienie:

Cytat

 Mitchell had been going to the bathroom a few times and he may have went to the locker room in the fourth quarter

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 Mitchell had been going to the bathroom a few times and he may have went to the locker room in the fourth quarter

Po prostu się sfajdał ze strachu jak zobaczył Craiga ; ] 

Ja tam szanuje TC, jak go miałem rok temu i Barton grał kichę to mocno go lobbowałem do s5 Nuggets, ale nikt nie słuchał : ( Aż przyszły PO i się okazało, że gra świetnie. A w tym sezonie Sylvinho ma jeszcze trudniej, bo i talentu zebrało się więcej i sam Craig niewiele pokazywał jak dostawał szanse na początku sezonu. Teraz przy większej roli gra mocno w kratkę, dopóki nie zacznie być systematyczny w D to ciężko będzie go sprzedać, mimo że wiadomo że możliwości jako defensywny roles ma spore. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Craig ma kolejną ofiare na swoim koncie, dziś gdy krył Mitchella ten nie zdobył punktów w pierwsze 30 minut, a był scoreless na start 4q poraz pierwszy od X.2017

naprawdę jak ktoś dalej zamierza kwestionowac TC w rotacji Wizards to niech sie lepiej puknie w czoło

btw. czy to aby nie Alonzo najbardziej tego Craiga wypominał? ;)

jeden z najlepszych man 2 man obrońców w lidze i to na pozycje 1-4 nawet, ktoś kompetentny do team D obok i jest elegancko

1 godzinę temu, karpik napisał:

@fluber ja mam pytanie jak Sabonis ma błyszczeć u Ciebie, skoro od początku pisałeś, że Hornets będą grać Westbrook bball? Czy masz jakiś pomysł na defensywę, żeby nie była bottom 10 ligi? To dość ważne pytania jeśli chcesz zrobić 52-55W i liczę na konkretne odpowiedzi.

ja dostałem odpowiedź, że liczą się możliwości, ale cieszę się, że ktoś to poruszył

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, polishllama69 napisał:

 

ja dostałem odpowiedź, że liczą się możliwości, ale cieszę się, że ktoś to poruszył

 

A ja się nie cieszę, bo oczywiście jak się będziecie znęcać nad moim teamem 5 razy tyle, co nad pozostałymi razem wziętymi i wyciągać każdą pierdołę, radośnie omijając problemy w każdym innym zespole,  to nie będzie to korzystne dla mojego bilansu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

A ja się nie cieszę, bo oczywiście jak się będziecie znęcać nad moim teamem 5 razy tyle, co nad pozostałymi razem wziętymi i wyciągać każdą pierdołę, radośnie omijając problemy w każdym innym zespole,  to nie będzie to korzystne dla mojego bilansu. 

ja się czepiać za dużo nie będę (poza moim ulubieńcem), bo to nie mój biznes i dziwię się, że wschód jakoś mocno tego nie piętnuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.