Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ignazz napisał:

Co dobre mecz z Jazz to najlepszy mecz w sezonie Dejounte. 

Co nie ma najmniejszego znaczenia przy uśrednianiu ;) 

btw ja tam czekam na teksty tych tak piszących o zgraniu, za które mi ucinali W w T1, bo latem faktycznie było sporo zmian, ale biorąc pod uwagę moje plany na T2 i T3 to pewnie będę miał jeden z najmniej nie ruszonych składów od początku do końca sezonu ;)

W ogóle co śmieszy mnie najbardziej to, że moje Phoenix (i parę innych zespołów) ma większe PPG od tych mocarnych Magic, których GM X razy próbował tu roto robić xD

Szkoda tylko ze NYK tam gorzej od Orlando wygladaja, bo liczylem na jakas inbe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Na razie to ta tabelka to roto. A o Dejounte pisałem w kontekście ze zdrowy i w końcu bez limitu minut. 

przecież nie będę robił pełnego opracowania w środku trymestru, to tylko poglądowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaczynam zbyt często czytać narzucona narracje o tych średnich 

Teraz, polishllama69 napisał:

przecież nie będę robił pełnego opracowania w środku trymestru, to tylko poglądowo

Fajna i dziękuje za trud ale to coś z czym walczyliście gdy to samo Alonzo robił szczątkowo codziennie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Lucas napisał:

Szkoda tylko ze NYK tam gorzej od Orlando wygladaja, bo liczylem na jakas inbe :(

Może warto docenić w końcu Leonarda?

12 minut temu, fluber napisał:

Liczba graczy w asg 2020:

3 - lakers

2 - hornets, bucks, magic, 76ers, timberwolves, knicks, heat

1 - wizards, raptors, mavericks, nuggets, kings, blazers, rockets

a kto ilu .w s5 ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

eee?   49% (Korver), 41 (BI), 41 (DLO), 42 (Huerter), 38 (KO), 37 (Meyers). Tam ogólnie moi obwodowi mają kosmiczne staty z dobrych pozycji i gry bez piłki. 

 U Łamy jest 30% :D 

mniejsza o to, dobrze ze Ingram w ASG :D będzie płacone latem!

17 minut temu, fluber napisał:

Liczba graczy w asg 2020:

3 - lakers

2 - hornets, bucks, magic, 76ers, timberwolves, knicks, heat

1 - wizards, raptors, mavericks, nuggets, kings, blazers, rockets

Ale zupełnie szczerze, brak Bookera w ASG to jest chyba największy LOL :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Ciekawe jak tam z salary z pełnym maxem dla Ingrama.

Przeciez wiadomo nie od dziś ze Jasiek marzy tyko o TR Jamesa :D  tu cyk cyk cyk, nie tylko nie będzie ale będzie trzeba jeszcze dać mu supersupersupermaksa za rok w propozycji extension albo najlepszy FA jako zawita do Lakers to będzie Robin Lopez 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Eld napisał:

W Spurs to by się dopiero marnował na ten moment Sours < OKC w T2.

 

5 godzin temu, Eld napisał:

W swoim geniuszu policz ilu kluczowcych zawodników z T1 wymieniłem? Podpowiem Ci. Bagleya ktory zagrał 9 meczów i Bembrego który w NBA grać nie pownien.

No chyba ze Simmons, Leuer, Livingstone czy Ch. Ranle byli dla Ciebie kluczowi to ok.

KCP, Gasol, Brooks, Bertans, mr X za zchodu i Bacon raczej uograda naskeślonumi.

zdajesz sobie sprawę, że te wymiany to od trzeciego trymestru wchodzą?

Ta życiówka Brooksa idzie na konto Pels

5 godzin temu, Qcin_69 napisał:

No ale plus dla Ciebie ze w koncu dales wygrac wymiane Cambyemu, bo w koncu poczciwy Marcus zaczyna byc zwyciezca i z bilansem wymian 3-50 wprawdzie dalej jest ostatni ale zaczynam w niego wierzyc

Ssij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

 

zdajesz sobie sprawę, że te wymiany to od trzeciego trymestru wchodzą?

Ta życiówka Brooksa idzie na konto Pels

Ssij

Cccccccsssyttt

niech Eld pisze to za T2 zrobimy tylko copy pastę. 
mniej roboty. ;) 

co do prezentacji nowej Gwiazdy w szpitalu to przypomina mi się ostatnia scena Last Mohicans. 
 

image.thumb.jpeg.1eaffae7a95455add0021ada3a116a01.jpeg


 

wielki Duchu. Bieży do Ciebie BAgley. Mój syn. Wpuść go do szpitala. Są tam już wszyscy moi Gwiazdorzy. Ten jest ostatni .... Pelikan. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7

10 godzin temu, polishllama69 napisał:

T3

Thunder - fajny skład, ale bez szału, devonte już ostygł, SGA potrzebuje handlera obok, Norman i Marc mało grali, ale jak żyli to byli mocni - pace na 13-14W

 

W pierwszej kolejności to genialna robota, ale zapomniałeś chyba o małych układankach tych Thunder.

KCP i OG. Swoje 5 groszy dał Kanter którego w końcu Brad nauczył wychodzić na obwód i raz nawet 5 czap zanotował. Debile z Houston zostawili Harensteina a zwolnili Clarke'a, który to ma zakusy na dobrego obrońcę. KCP gra basket życia, OG broni najlepszych, plasterek na bioderko i trójkę na 37% dorzuca. Generalnie czy pace 13-14W mi urąga? W żadnym wypadku! PO tym jak byłem typowany bottom 3 uzanję to za wielki sukces. Co do SGA że potrzebuje drugiego ballhandlera, jest Graham. On zjechał na początku T2 ze skutecznością ale jednak jest to ballhander, 7,7 AST (!) z dupy się nie biorą. Rzuca dużo. Czasami za dużo. Ale tak mu każą. Po koniec T2 widać jakąś poprawę. Na 2nd unit jest jak znalazł w kreowaniu. Poza tym w tych kilku meczach Marc świetnie sobie rodził z rozgrywaniem ze szczytu boiska strasząc trójką przy okazji. Głównie u mnie piłka mocno krąży po obwodzie z okazjonalnym odegraniem do C jak ktoś go odpuści i poleci na obwód leci trójka. U mnie to tak naprawdę nie wiadomo kogo pilnować, podwajać, bo każdy czymś postraszy.A Powell po kontuzji to border allstar. Typ wali 46% za trzy ( sic, sic, sicI ) przy 5,6 3PA, 18,3 ppg. A TS? Proszę bardzo: 66,1%. 

A w T3 będzie jeszcze mocnarniej.

------

Słowa uznania dla jednego GMa bo to co odjebał to głowa mała. @fluber Ty dziku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.