Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

Qcin weź mi wyślij te ostatnie strony w temacie wymian co mam wklepać przez edycję, tak ładnie, bym miał tylko ctrlc ctrlv, bo Ty zawsze "tylko, tylko", a potem muszę 100 razy pisać tam Wolves, MIN out, MIN in i niedługo to większość graczy ligi będzie ex-Wolvesami.

Od dawna jestem spokojny na rynku :) robię tylko kosmetykę pod fit typowo :) w tym roku inna drużyna postanowiła się przebudować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Kontrola taboru!

Nie no, jakby każdy GM miał zostać na następne 5 lat w grze (będąc aktywnym, a nie widmo) to spoczko, niech  tam baranów ocygania jak chce, ale 2 zeszłe okienka to ostre zerżnięcie w multiway nowych GMów, z których 1 po takim letnim wyruchaniu zimą o mało co nie zrezygnował (zanim w kolejnym qcinowym dealu totalnie nie orżnął następnego nowego GMa)

ten deal to ja tworzyłem od zera sam a QCin to tylko po Kevona do mnie przyszedł :) 

Godzinę temu, karpik napisał:

Wskaż mi punkt cba, który tego zabrania Panie.

szukałem a nie znalazłem a moralizatorstwo jest meh;

co do wypominania dealu, to wymiana Paula za Fourniera i Schroedera z dopłatą picku została zablokowana i to przysługuje każdemu GMowi, który wstępuje do gry

52 minuty temu, january napisał:

Butler za Walla

albo możliwość wyjebania Walla to jest no brainer

32 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Panie, ja ruszyłem tylko Robersona i Okafora ;) nikogo więcej :) musiałem poszerzyć rotacje i to wszystko, Andre raczej mi nie pomoże w tym roku, a Okafor po pozyskaniu Looneya był zupełnie zbędny- to naturalne zmiany

Andre to raczej już nigdzie nie pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, karpik napisał:

A Ty przypadkiem mi kiedyś nie oferowałeś jakiegoś kasztana z placu Pigalle? Nigdy nie widziałem go w Knicks. Ani przedtem ani potem ;)

Kwintesencja pośrednictwa i działania wbrew etyce.

W przeszłości mogło tak być. 

Niemniej moje poglądy zmieniły się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Jezeli coś z ta noga będzie chronicznie nie teges to pasują idealnie do siebie. Jemu się niezaleczony do końca uraz odnowił i to martwi. Mocne nazwisko i fajnie pozyskany. Ale Eld po coś go sprzedawał tak szybko 

Sam się zastanawiam które value poleciało mocniej latem. Miles Bridges czy Marvin Bagley.

Patrząc po cenie to chyba jednak Bagley. Ogólnie latem dawałem więcej i za Bagleya i za zrzucenie Walla, także warto było poczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.