Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Love zmienił mocno sytuację. 

 

Na miejscu MMM2121 podbijałbym teraz do Spurs i próbował przekonać, żeby nie wyrównywał Bertansa jakimiś 2-rundowcami. 

1. 76ers

2. celtics

3. bucks

4. magic

5. wizards

6. bulls

7. heat

8.cavs

Ja dalej nie ogarniam tego hajpu na Heat. Daliście im bilans 11-71 w ubiegłym sezonie, doszedł Oladipo i nagle mamy team na 50 wygranych? WTF? Jaka drużyna w NBA zrobiła progres o 40 wygranych po dodaniu jednego border TOP 15 gracza w lidze? W RL NBA to tak nie działa, to czemu ma działać tutaj? Oladipo był w ostatnim sezonie świetny, ale nie przesadzajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie ogarniam tego hajpu na Heat. Daliście im bilans 11-71 w ubiegłym sezonie, doszedł Oladipo i nagle mamy team na 50 wygranych? WTF? Jaka drużyna w NBA zrobiła progres o 40 wygranych po dodaniu jednego border TOP 15 gracza w lidze? W RL NBA to tak nie działa, to czemu ma działać tutaj? Oladipo był w ostatnim sezonie świetny, ale nie przesadzajmy.

 

Analogia do prawdziwych Pacers, gdzie support Dipo był na podobnym poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Miami podpisze McGee i Zacha, to mają nawet lepszy roster, bo Pacers mieli jednego niezłego rezerwowego, a tu Wade, Satoransky, Randolph/Young, McGee, może Ojeyele...

 

Mam już przekonywać, że Hornets to drugi Brooklyn z prawdziwej ligi (top6 pewniak), a Los Angeles Clippers to faworyt do 1 miejsca przed loterią? :smile:

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Miami podpisze McGee i Zacha, to mają nawet lepszy roster, bo Pacers mieli jednego niezłego rezerwowego, a tu Wade, Satoransky, Randolph/Young, McGee, może Ojeyele...

Tylko jeden z dwójki przyjdzie.

 

 

 

Mam już przekonywać, że Hornets to drugi Brooklyn z prawdziwej ligi (top6 pewniak), a Los Angeles Clippers to faworyt do 1 miejsca przed loterią? :smile:

 

Jak dla mnie nie masz konkurencji. 

Grizzlies i Raptors może jeszcze walczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, no tak, teraz sprawdziłem. I jeszcze Harkless, nieźle chyba grał w tym sezonie. Na 7-8 seed realne szanse mają. Sixers w dwa lata też zrobili progres 40W, ale to jest już czysta erystyka, to zupełnie inne teamy. I tu tak samo.

 

Najlepsze, że nawet nie planowałem zrobić tak ordynarnego meme tank teamu, bo przy obecnej loterii to nie ma dużego sensu, ale jak ktoś chce oszczędności i picki, to musi się osłabić. Stąd taki efekt. :grin: Hornets nie mają swojego picku, ale Nets też nie mieli, a tu najlepszym ofensywnym graczem jest chyba Fournier/Burke, no więcej niż jakieś 26-56 tu chyba nie będzie.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że moja drużyna jest jednak oczko wyżej niż Cavs.

 

Z całym szacunkiem dla Flubera i drużyny jaka stworzył po odejściu Brona, to wydaje mi się ze mam mocniejszy skład.

 

Mam w końcu dwóch graczy formatu allstsr i mimo tego że Demar może być słusznie krytykowany za dotychczasowe występy w play-offach to w Rs spisywał się całkiem dobrze i napisanie że jest "top 30 ligi" nie jest jakimś wielkim nadużyciem.

 

Na dodatek drużyna miala problemy z rzutem za 3 co nie ukrywam w erze obecnej nba byłoby dużym problem dlatego sprowadziliem Lova który po pierwsze ma rewelacyjny rzut a po drugie to dalej wielowymiarowy gracz świetny na 4, dostanie też jakieś minuty na 5 dzięki czemu będę mógł wyciągać centra rywali co stworzy więcej miejsca dla reszty.

 

Kolejna zaletą jest zbiórka. Hassan, Love oraz Lonzo bardzo dobrze zbierają zarówno defensywnie jak i ofensywnie. Sama zbiórką się nie wygrywa jednak bardzo ułatwia grę i na pewno może przynieść parę zwycięstw.

 

Warto również wspomnieć o możliwości szybkiego przerzucenia gry z bronionej na atakowana połowę. Lonzo oraz Love mają umiejętności by posłać świetne długie podanie, które zamienić na punkty pod koszem będą Wiggins oraz Demar.

 

Uważam więc że te 6-7 miejsce jest jak najbardziej realne i nie powinienem mieć większego problemu z zakfalikowankem się do playoff.

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się chłopaki (Eld xD) bulwersujecie na luźne PR, które przez wymiany/obniżki i podwyżki formy/ kontuzje będą finalnie do wyrzucenia^

 

Do playoffs to już w ogóle daleko, a wtedy forma będzie decydująca, ale po ostatnim sezonie (i serii OKC-Jazz) to obstawiałbym Magic bijące Cs w 1 rundzie.

 

Zresztą obecnie 1 runda w obu konferencjach zapowiada się na chore pojedynki, ze względu na polaryzację ligi.

Jak sobie rozpisałem poszczególnych graczy (primary frountcourt, primary guard etc, aż do 8 miejsca rotacji) to wyszło mi kilka ciekawych wniosków ;-)

 

Np Cavs wg moich projekcji mają miejsca : (18,18,19,12,15) w s5 i ciężko mi ich widzieć w PO.

Heat (bo tu się fluber czepia) to z kolei : (21,6,18,8,7), Bulls (16,19,13,11,10)

 

Eld - mam Ciebie na 5 miejscu (9,7,14,13,5). Za NYK, PHI, MIL (4,13,5,19,1) i ORL (8,11,6,2,21), ale tu jest strasznie blisko.

 

Ps : Wiadomo, że taka metodologia jest niewiele warta, ale mimo wszystko lepsza niż porównywanie stricte samymi pozycjami^

a Sota Jasiu jak sie tam ma? wizja PO realna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samych 1 miejsc nie chciałem wrzucać  :nevreness:

Nie no dorzucę potem LAL, ale nie chciałem by dyskusja zaczęła się od "hurrdurr january chyba se jaja z tym swoim X robisz" lepiej by się zaczęła od innych nazwisk

Jeśli chodzi o ocenę indywidualną graczy, to raczej nie ma jakichś strasznych ponosów. W paru miejscach może i bym się przyczepił, ale to nie tak, żebym się upierał. W paru miejscach mam też wątpliwości, który z graczy powinien być w którym rankingu 

 

Natomiast to jest raczej ciekawostka, niż jakiś sensowny sposób na oceniania siły drużyny, choć jakiś podział na tiery rzeczywiście można z tego zrobić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.