Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, january napisał:

Mavericks mogą się pożegnać z spokojnym 8 seedem, po kontuzji Isaaca bardzo ciężko będzie im odeprzeć atak Utah voraz Thunder po wzmocnieniach tamtych ekip. Ciekawe jakie ruchy będą wykonane w tym tercecie, bo Jazz są tu chyba z najlepszymi perspektywami obecnie pod kątem 3T (nie wiem czy wskoczą już na #8 po 2T, ale cały 3T przed nami)

Spokojnego #8 nie ma, ale tu w sumie się zrobiła walka 4 drużyn o 3 miejsca (plus może dojdą OKC jako piąty zespół). Jak ostatnio patrzyłem na mój zespół to Young robił coś koło 31 pkt na 60% TS, McDermott trafia na chorych % (chyba 65% TS) i coraz większym volume (póki co 11-12/mecz). DiVincenzo ma świetny trymestr jako all arounder (ma chyba 10 pkt na 59% TS i jest najlepszym obrońcą obwodowym Bucks), Shamet wrócił do szczelania i trafia na 60% TS, Wright nieco gorzej trafia (54% TS), ale to też all around player i jest ciągle pożyteczny. Nawet Ojeleye trafia ok. 40% trójek. Allen i WCS pod koszem ciągle zdrowi i w sumie największy problem miałem przez kilka meczy, kiedy nie było Isaaca i Ziona. Odkąd gra Zion mam już teraz topowy atak (patrz scoring, spacing, elite lead ball handler, seconadry ball handlers, passing) i to powinno tylko się poprawiać. W marcu mają wrócić Isaac i Collins i od tego w jakiej będą formie zależą playoffs w Dallas. Generalnie ciśnienia wielkiego nie mam, ale fajnie będzie kogoś trochę postraszyć w playoffs już w tym roku, bo w następnym mogę już być okrutnie silny o ile zdrowie pozwoli.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tangiers napisał:

Sato jest zajebisty dla dobrych zespolow, a w Chicago jest chyba ostatnim winnym tej sytuacji. Uber role player, bez boxscora, ale z duzym impactem, w zasadzie moze grac na wszystkich obwodowych, co w RS i kontuzjach jest kluczowe.  Chcialem go bardzo przy Doncicu w Mavs. Rossa i graczy tego typu nie lubie, ale wyjscia nie bylo. Moze trzeba bylo pojsc w Nancea, pewnie bylby lepszym fitem, sam go zreszta ogladales w Lakers i taki zajebisty jak w adv. statach to w rzeczywistosci nie byl. Morris jest cienki, ale i tak robi zyciowke z dystansu. 
 

Dzisiaj wraca Oladipo, na razie z lawki, ale to moze byc game changer pod katem sufitu mojego zespolu.

 

Tak ogólnie to Heat są chyba jedyną ekipą, która jest w stanie realnie zagrozić Bucks (zakładam, że Knicks w PO to inna półka). Pozostałe drużyny nie mają upside'u (Dipo)

Pytanie jaka forma Dipo, i co zrobisz na skrzydle. Jamychal Green, Bertans czy Crowder wielkimi wzmocnieniami nie są, ale tu każdy detal może się liczyć. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Pytanie jaka forma Dipo, i co zrobisz na skrzydle. Jamychal Green, Bertans czy Crowder wielkimi wzmocnieniami nie są, ale tu każdy detal może się liczyć. 

play-off JaMychal to zdecydowanie inna półka i chyba obecnie jedyny w pełni grywalny center LAC (Zubac jest fajny, ale on będzie opierdalany za każdym razem a Harrell to straszna dziura w interior D i zdecydowanie lepiej mieć go na PF)

ale to nie ode mnie zależy, czy Tangiers ma na niego szanse :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Bez przesady, Cygan nie okradł jeszcze wszystkich.

Choć chodzą plotki, że dymać to się mu dają w multiway jakby im 1000$ za godzinkę płacił.

Też mnie takie słuchy doszły.

Ogólnie bardzo nieeleganckie to korzystanie na pośrednictwie, ale jak widać "po trupach do celu".

Ja na ten przykład od razu mówię "nie" na jakąkolwiek propozycję wielostronnego dealu, w którym nie znam jego całokształtu, a  mój gracz idzie do niewiadomej mi drużynie 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, człowiek...morza napisał:

Pytanie jaka forma Dipo, i co zrobisz na skrzydle. Jamychal Green, Bertans czy Crowder wielkimi wzmocnieniami nie są, ale tu każdy detal może się liczyć. 

Ja licze, ze w okolicach PO bedzie na poziomie z zeszlego sezonu, poza tym u mnie bedzie troche latwiej, bo ma kreatora, elite goscia w ataku jak Middleton czy rowniez ofensywnego Vuca. Nie bedzie mial takiego obciazenia w ataku jak w Pacers. W kazdym badz razie jego skillset z drivem to jest cos czego mi brakuje. Dalem za niego duzo bo #3 w mega mocnym drafcie, mialem z tym pickiem wziac JJJ, ale juz mialem 1st, gdzie bylem nastawiony na Doncica. Nie chcialem brac dwoch rookies jednoczesnie, gdzie nie przewidywalem, ze ktorys z nich moze okazac sie volume scorerem(Doncic zaskoczyl w tym aspekcie).
 

Na skrzydle jest w zasadzie Doncic i Middleton, Oladipo wchodzi do S5, a z lawki jest Brunson/Ross/Sato. Oladipo moge pozniej tez stagerowac zeby wiecej gral z pilka. Bede czesto konczyc mecze zestawem Oladipo/Middleton/Sato(Ross)/Doncic/Vucevic. Size tu nie jest problemem, bo jestem i tak jednym z wiekszych zespolow. 
Jak Markieff bedzie ceglil to przy dobrym spacingu moge teraz probowac setow z Holmesem na PF i Vucem na C. Luka jak widac lubi grac z klasycznym zestawem podkoszowych. 
 

15 minut temu, january napisał:

Ja tam patrzę na Sato w kontekście "zrzucił Gallinariego, by mieć Sato+Rossa", stąd określenie przestrzelonego FA, no ale sprawa Duranta zapowiada się na grubą akcję, bo Wizards obecnie są w koszmarnej sytuacji finansowo-sportowej. Nie rozumiałem wtedy, nie rozumiem i teraz.

Nance? Nah, bardziej problem w ogólnym łataniu tegorocznym z FA w Heat, poza pięknym stealem z Holmesem to słabo overall wyszło, trochę szkoda przy takiej eksplozji Doncicia :P. Już teraz pewnie sam wiesz najlepiej co robić, ale jakiś 1st rounder spakowany z Rossem+Morrisem to za legit grajka nie wygląda tu głupio^

Sam wiesz jak to FA wygladalo, opisalem juz swoja zamierzenia w ostatnim opisie. Celem byl Durant, ale wyszlo inaczej. Nie bylo mnie przy tamtej strategii stac na utrzymanie go, a teraz tesknie za Wielkim Gallo. 
 

Ross w zasadzie gra swoje, streaky shooter, ale ja tez potrzebowalem scoringu z lawki pod nieobecnosc Dipo.

Rynek znasz, wschod mamy taki, ze musze tez przypilnowac wydatkow, bo zawsze mozna w 1 rundzie trafic na zdrowych Knicks. Pickow mam malo, wiec musze szanowac, a ryzykowaniem Hard Capu zeby sciagnac np. Bertansa to sredni pomysl. Za wczesnie zeby pociagnac za spust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, polishllama69 napisał:

 

A Ty nie miałeś przypadkowo odchodzić? Tak tylko pytam bo coś za dobrze idzie tym Twoim Jazz, więc może jak im przypomnisz stare gadki to jednak znów wrócą na poziom z T1

49 minut temu, Qcin_69 napisał:

 blisko wzmocnienia shortterm są również Thunder :) 

O czym znów nie wiem?

46 minut temu, polishllama69 napisał:

Thunder mają problem, bo Marc znowu naciągnął hamstring

Za to mają 154 innych centrów i wracającego za 1,5 tyg Nurkića. Ba! Nawet Bolden się ostatnio pojawił.

17 minut temu, january napisał:

 bo Wizards obecnie są w koszmarnej sytuacji finansowo-sportowej.

I nadal nikt nie chce dać nic ciekawego za praktycznie lottery pick...

21 minut temu, january napisał:

No bijcie się tam:) Liczę na porządne opisy i trashtalking wzajemny od 6 do 10 seedu :P 

Na Zachodzie to odpada kolejny team w walce o PO z informacji jakie mnie docierają. Skończy się czyjaś słynna seria jak tak dalej pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

Też mnie takie słuchy doszły.

Ogólnie bardzo nieeleganckie to korzystanie na pośrednictwie, ale jak widać "po trupach do celu".

Ja na ten przykład od razu mówię "nie" na jakąkolwiek propozycję wielostronnego dealu, w którym nie znam jego całokształtu, a  mój gracz idzie do niewiadomej mi drużynie 

Nie to słyszysz przy okazji każdej propozycji która wysyłasz wiec to raczej niewielka strata :) 

Mamy 9 zespołów z których zsdowolonych jest 9:) a wy dalej płaczcie o late 2nd pick i potem krzyczcie jak jesteście oszukiwani :) 

Jak widać po zespołach które wzięły udział w wymianie, czyli 76ers, Spurs,CAVS, Bulls, a nawet Pistons! To albo Spółdzielnia liczy teraz 14 drużyn, albo się wyjaśniło kto jest GOAT :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

A Ty nie miałeś przypadkowo odchodzić? Tak tylko pytam bo coś za dobrze idzie tym Twoim Jazz, więc może jak im przypomnisz stare gadki to jednak znów wrócą na poziom z T1

póki co na boisko chodzić nie mogę, więc mam za dużo czasu :D, ale rozumiem, że chcecie się mnie pozbyć

2 minuty temu, Eld napisał:

Za to mają 154 innych centrów i wracającego za 1,5 tyg Nurkića. Ba! Nawet Bolden się ostatnio pojawił.

taa i połamanego znowu Bagleya

3 minuty temu, Eld napisał:

Na Zachodzie to odpada kolejny team w walce o PO z informacji jakie mnie docierają. Skończy się czyjaś słynna seria jak tak dalej pójdzie.

o kim mowa ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

żarty, żartami, ale rada musi tu zadziałać. Ta zabawa w pośrednika to duży minus gry.

Bez przesady z tym nadmiernym interwencjonizmem.

Inni mogliby się wykazać po prostu odrobiną odpowiedzialności i nie wchodzić w deale, których ram nie znają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

Bez przesady z tym nadmiernym interwencjonizmem.

Inni mogliby się wykazać po prostu odrobiną odpowiedzialności i nie wchodzić w deale, których ram nie znają.

co okienko Qcin kogoś jebie, co okienko przypominanie, by najlepiej z Nim nie rozmawiać i co okienko Qcin przeprowadza absurdalny deal jako pośrednik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

żarty, żartami, ale rada musi tu zadziałać. Ta zabawa w pośrednika to duży minus gry.

Co Ty pierdolisz Camby, to brak w ogóle słów ;) 

Nie jestem żadnym pośrednikiem, pozyskiwalem sobie graczy a potem ich wymieniałem, jakie tu jest pośrednictwo ? To ze sobie złożyłem deal na 9 zespołów, a wy nie potraficie 3waya złożyć sami to jest wasz problem, a nie mój :) 

Każdy z uczestników dealu dostał to co chciał i za cenę która mu odpowiadała, Ty mogłeś zreszta ten deal wygrać najbardziej ze wszystkich ale spieprzyłes sprawe, jak zwykle, a teraz zaczynasz płakać nad nieuczciwością i jakimis oszustwami- połowa tego dealu była zależna od Twojej decyzji i połowa osób biorących w nich udział czekała na Twoja decyzje, stad taki Tecu musiał drugi raz potwierdzać deal (po naszych rozmowach w piątek zdaje się), CVBE i Ashigaru czekali ponad tydzień na rozwiązanie sytuacji a Fluber musi poczekać jeszcze kilka dni na ostateczna ofertę za Howarda:) Takie są prawa gry, nikt wam nie bronił samemu takiego dealu zrobić, ja chciałem tylko oddać Okafora a ze przy okazji okazało się ze mogę zrobić deal na 9 drużyn, no to cóż, zrobiłem- wszyscy są z niego zadowoleni, poza tymi którzy nie wzięli w nim udziału, jak was nie lubić za to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Co Ty pierdolisz Camby, to brak w ogóle słów ;) 

Nie jestem żadnym pośrednikiem, pozyskiwalem sobie graczy a potem ich wymieniałem, jakie tu jest pośrednictwo ? 

To jest kwintesencja pośrednictwa i działania wbrew etyce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.