Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Qcin_69 napisał:

Wymieniłeś 2 zespoły które maja po 3 graczy w top25 tego sezonu i Lakers którzy maja 2 graczy z top10 i Ingrama z okolic top 35 jako zespoły przereklamowane :) niezle 

Naczelny prześmiewca wszystkiego co nie biega w trykocie Wolves i bierze to na serio.

Eh Qcin. Trzeźwiejszesz chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Zwłaszcza ze na Wschodzie to granica między 7-10 jest żadna, wieeeec

w zasadzie Rybaku masz racje, pora dom7,8,9 dodawać 10 miejsce 

Napierw napisałem o 7, ale żeby nikt sie nie przyjebał, dopisałem 8 i 9.

Ty jednak wymykasz się z kanonów. Props. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz są po prostu zwycięskim zespołem

Chad Ayton vs Virgin Luka & Dallas

 

Tutaj poteżny Hayward niszczący worek kartofli z Miami

a na koniec jeszcze mój wielki point guard 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

Miami idzie po drugie miejsce i serie vs knicks w 1 rundzie jak nic:)

Po drugie miejsce idzie zespol z Udonisem Haslemem i Cody Zellerem aka 15 ppg scorerem

btw. Bedzie dobra jazda z glosami przy ostatnim trymestrze :D

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uprzedzając zaraz przylatujące hieny, to nie jest ofc cała prawda, ale ten line-up gra często w warunkach bojowych (na S5 lub zamyka mecze) i posiada bardzo dobrze poskładane klocki, ale ciągle imponujące jak odciążenie Rubio w D pomaga całemu zespołowi po obu stronach (za wing D odpowiadają wtedy silny Booker i statpaddujący na zbiórki (o dziwo poza wjebaniem się w zbiórki to on pożytecznie skakać potrafi) Oubre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Z tego co słyszałem największe wzmocnienia na 3trynestr na Zachodzie zaliczyli Jazz, Sota i Nuggets- blisko wzmocnienia shortterm są również Thunder :) 

 

Thunder mają problem, bo Marc znowu naciągnął hamstring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, january napisał:

Szkoda aktualnie patrząc trochę tych przestrzeleń (poza Holmesem, ale teraz on też INJ) na FA typu Ross, Sato,Morris bo Heat mogliby nawet zacząć gonić Bucks u nas na wschodzie (przy absencjach Giannisa i Kemby).

Sato jest zajebisty dla dobrych zespolow, a w Chicago jest chyba ostatnim winnym tej sytuacji. Uber role player, bez boxscora, ale z duzym impactem, w zasadzie moze grac na wszystkich obwodowych, co w RS i kontuzjach jest kluczowe.  Chcialem go bardzo przy Doncicu w Mavs. Rossa i graczy tego typu nie lubie, ale wyjscia nie bylo. Moze trzeba bylo pojsc w Nancea, pewnie bylby lepszym fitem, sam go zreszta ogladales w Lakers i taki zajebisty jak w adv. statach to w rzeczywistosci nie byl. Morris jest cienki, ale i tak robi zyciowke z dystansu. 
 

Dzisiaj wraca Oladipo, na razie z lawki, ale to moze byc game changer pod katem sufitu mojego zespolu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.