Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, fluber napisał:

No ale to nie sa duze kwoty. Mniej wiecej tyle oferowano bullockowi, carrollowi, czy paytonowi.

ale kontrakt proponowałeś mu Ty i 3 contenderów ze Wschodu. Nie chce mi się przeszukiwac 200 stron postów, ale była narracja gdzie ma iśc Matthews i dlaczego. 

Marcus zauważył tez ostatnio, ze inaczej był Matthews odbierany jak grał w poprzednim sezonie w Mavs, Knicks (przez chwilę), czy w Pacers, a inaczej jest w silnych rl Bucks gdzie gra w s5 we wszystkich 43 meczach po śr. 24min.

5 minut temu, SlaKB napisał:

To mógłbyś chociaż nie kłamać i nie pisać że Belli i Matthews to moi jedyni obwodowi gracze.

Waż Kolego słowa, ja posądzasz kogoś o kłamstwo - Mavs zagrali w tym sezonie 45 meczy, Barea grał w sumie w 13, a w tym trymestrze w 6. 

To nie jest Twój gracz rotacji.

ja nie uważam Matthewsa za kasztana i nigdy tak nie twierdziłem. Dla mnie od czasów Marquette był fajnym graczem, co pokazał zwłaszcza w czasach Portland. Wiek (i kontuzja) robi swoje, ale to nadal przydatny weteran. 

@SlaKB

Bucks z Antkiem raczej są pewniakiem do 1 seedu na Wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barea nie gra bo tak sobie to wymyślił Carlisle (chyba że na złe info patrzę) a wiemy jaki poziom w tym sezonie prezentuję, u mnie by grał bo wiadomo że jest potrzebny.

Uniosłem się tak, bo po prostu ostatnio pisałeś że nie mam spacingu nie podając % Klebera i kogoś jeszcze. Zapamiętałem to dobrze więc się oburzylem, przyznaje że niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SlaKB napisał:

Barea nie gra bo tak sobie to wymyślił Carlisle (chyba że na złe info patrzę) a wiemy jaki poziom w tym sezonie prezentuję, u mnie by grał bo wiadomo że jest potrzebny.

Uniosłem się tak, bo po prostu ostatnio pisałeś że nie mam spacingu nie podając % Klebera i kogoś jeszcze. Zapamiętałem to dobrze więc się oburzylem, przyznaje że niepotrzebnie.

Jak Barea może grać, to super :) Byłem przekonany, że z powodu Achillesa trener mu limituje mecze i wpuszcza tylko jak musi oszczędzając go właśnie na playoffs. 

A Klebera bardzo szanuję - rzuca w tym trymestrze 2,1 trójki na 41%. Teraz bez Powella jego rola jeszcze wzrośnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Jak Barea może grać, to super :) Byłem przekonany, że z powodu Achillesa trener mu limituje mecze i wpuszcza tylko jak musi oszczędzając go właśnie na playoffs. 

Powiem Ci szczerze, że teraz to już sam nie wiem jak to jest z tym Barea, ale podejrzewam że gdyby Carlisle nie miał takiej głębi w składzie to Barea grałby więcej. Nie mówię oczywiście że będę tyrał Bareą po 30 minut, ale myślę że to 10-15 min może dostawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SlaKB napisał:

Uniosłem się tak, bo po prostu ostatnio pisałeś że nie mam spacingu nie podając % Klebera i kogoś jeszcze. Zapamiętałem to dobrze więc się oburzylem, przyznaje że niepotrzebnie.

Alojz coś wielu osobom wypomina brak spacingu a sam ma Oubre Gordona i teraz Zellera na wielkich minutach

co do Matthewsa to zapewnia bdb man D, trochę broni linii podań i coś tam chyba trafia za 3 (chociaż tutaj to różnie), ideolo pod Giannisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, polishllama69 napisał:

Alojz coś wielu osobom wypomina brak spacingu a sam ma Oubre Gordona i teraz Zellera na wielkich minutach

co do Matthewsa to zapewnia bdb man D, trochę broni linii podań i coś tam chyba trafia za 3 (chociaż tutaj to różnie), ideolo pod Giannisa

Akurat Oubre bym na Twoim miejscu nie atakował z trójkami, bo to nie on, a Twój Hill gra u nas z Aytonem  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Akurat Oubre bym na Twoim miejscu nie atakował z trójkami, bo to nie on, a Twój Hill gra u nas z Aytonem  :) 

nom, PJ i GHill to świetny outside spacing, dodatkowo elitarny driver Bledsoe i swietny finisher i screen setter Ayton a cały unit spajany jest przez pięknego 2ndary creatora i bardzo dobrego midrange shootera - Haywarda, akurat Utah póki co super trymestr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, polishllama69 napisał:

nom, PJ i GHill to świetny outside spacing, dodatkowo elitarny driver Bledsoe i swietny finisher i screen setter Ayton a cały unit spajany jest przez pięknego 2ndary creatora i bardzo dobrego midrange shootera - Haywarda, akurat Utah póki co super trymestr

Chodziło mi o Hilla, który by nie wykręcał takich % za 3 bez Antka w systemie Bux ;) 

Tak teraz patrzę na początek Twojego 2T - Ty śmichy chichy z mojego Cody Zellera, a Ty Misiu Drogi pierwsze 5 meczy grasz chyba Haywardem na centrze :P Cody by Tobie tam robił jesień średniowiecza pod koszem. :D  Szkoda, że nie trafiłem na Ciebie te kilka meczy wcześniej :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Alonzo napisał:

Tak teraz patrzę na początek Twojego 2T - Ty śmichy chichy z mojego Cody Zellera, a Ty Misiu Drogi pierwsze 5 meczy grasz chyba Haywardem na centrze :P Cody by Tobie tam robił jesień średniowiecza pod koszem. :D  Szkoda, że nie trafiłem na Ciebie te kilka meczy wcześniej :( 

przecież w razie co na C gra PJ, tak jak ma to miejsce w Charlotte ...., Green grał z urazem, ale to jego ostatnie podrygi w mormonistanie :D i Diop nie wiedzieć czemu zaczął małe minuty grać na C

58 minut temu, Alonzo napisał:

Chodziło mi o Hilla, który by nie wykręcał takich % za 3 bez Antka w systemie Bux ;) 

wiesz, jeśli chodzi o ilość i jakość drives to Hayward nie jest daleko od Giannisa ;) są jeszcze przecież zajebisty w tym Bledsoe, Melton czy nawet Ish, chociaż on lepiej rozgrywa w ten sposób :) a obrońca musi podjąć szybki ruch w obliczu takiego zagrożenia wjazdem pod kosz i albo udzielić pomocy zostawiając miejsce dla takich strzelców jak PJ czy też właśnie Hilla a pamiętaj też, że pieczę nad tym trzyma elitarny screen setter i finisher Ayton

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, polishllama69 napisał:

przecież w razie co na C gra PJ, tak jak ma to miejsce w Charlotte ...., Green grał z urazem, ale to jego ostatnie podrygi w mormonistanie :D i Diop nie wiedzieć czemu zaczął małe minuty grać na C

ale nie w pierwszych 5 meczach 2T odnośnie Washingtona ;) 

Green grał dopiero 17min. w czwartym i 7min. w piątym meczu. 

8 godzin temu, january napisał:

Ogólnie Alonzo to Prince'a nie broń jak 3 strony temu, przegrana sprawa, typ jest absolutnie koszmarny

.. i wtedy na białym koniu na czwórkę wjeżdża Claxton.. tarraaa.. :P Też czytałem ten artykuł ;) 

Prince u mnie gra z ławki po około 20min. Z nim ofensywa Nets jest o 11,4pkt. lepsza, a defensywa gorsza o 4,1pkt. Jakby nie patrzeć wychodzi to na +.

Niemniej jednak spodziewałem się od niego lepszej obrony. W Orlando mu jednak cały czas ufamy, ale jeżeli będę miał z jego obroną problemy, to.. idzie przyszłość - Grant Williams, Norvel Pelle, Chris Silva, a od przyszłego sezonu mam nadzieję, że Chuma Okeke. 

Obronę na obwodzie sobie wyprostowałem, teraz muszę obudować froncourt wokół KATa. 

To na tyle z mojej strony do opisów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Alonzo to się lepiej martw by Towns sie popadł w jakąs depresje, perspektywy w Socie żadne, a jak oni nie będą w stanie się choć trochę z tego dołka wykaraskać to nie widzę szans by traktować KATa jako topowego wysokiego w naszej zabawie

edit: no może z tym topowym to przesadziłem, ale w PO bardzo ciężko imo będzie takiego KATa uczciwie sprzedać

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Alonzo napisał:

Analizy Zachodu jeszcze nie robiłem, ale trochę posiedziałem nad Wschodem.

Samych bilansów nie będę tu pisał, gdyż nie analizowałem też jeszcze szczegółowo kalendarza poszczególnych teamów. 

 

2. Magic, z pewnością trochę straciłem, do goniących mnie Heat, Hornets i Raptors - ale bez przesady. Obronę bez KATa rl Minnesota miała chyba o 5pkt. lepszą z Diengiem, ale w ataku akurat Cody Zeller te 15pkt. zdobędzie, a resztę rozłożą pomiędzy siebie - Mitchell, Lowry, Oubre, Nunn, Gordon, czy inni których i tak nie mam jak wcisnąć do rotacji. Co poniektórzy zachwycają sie Malikiem Beasleyem, czy Torrey Craigiem, a ja porównuje siłę swojego talentu właśnie do rl Nuggets i u mnie tez zapewne ktoś by tu błysnął. Dochodzą mi jeszcze poprawiający obronę pod koszem Silva i Pelle. Zresztą moich Magic opisywałem powyżej.

3. - 5. Wymienię alfabetycznie bo tu mogą decydować niuanse: 

Heat mają Doncicia i zdrowych Middletona oraz Vucevicia, ale mają problemy pod koszem - tu nie ma Porzingisa, Klebera, czy Powella przed kontuzją. Jest osamotniony Vucevic, bo po 9 meczach wypada Holmes, który mógł to fajnie spajać w defensywie. Kieff Morris jest ok ale jako gracz z ławki, zatem frontcourtowi Heat przydałoby się wsparcie. Dochodzi też lekki kryzys Luki (poleciały mu %) i słaba obrona. Na dniach wraca Oladipo, a wkomponowanie takiego gracza do już ukształtowanej rotacji to też nie będzie sielanka, bo komuś minuty polecą z obwodowych. 

Hornets idą jak burza i tu głębia też robi swoje. Brakuje tylko Kennarda, ale obwód z ławki maja kim załatać - do wykorzystania są jeszcze Vince Carter, Harrison i Pinson. Jednak tu przede wszystkim swoje robi Westbrook i niesamowicie rozegrał się Sabonis. Przy Ibace z ławki, faktycznie Howard wydaje się zbyteczny. Russ i Sabonis + 3 graczy na łuku - przeważnie 3 z 5 Warren/Redick/House/Bjelica lub Kuzma jak ma dzień. Baardzo wymagający przeciwnik. 

Raptors stracili podobnie jak ja Siakama (10 meczy), na minus u nich tez działa to, że ciężko ustabilizowac rotację, bo ciągle ktos wypada na kilka meczy - najsdrowsi są m.in. Fox i Favors, którzy z kolei stracili sporo meczy w 1T. Brak możliwości zgrania, Raptors nadrabiają sporą ilością talentu. Przy ocenie grafiku - moga sie do mnie zbliżyć max o 1 mecz, ale nie więcej. Dochodzi  troche kombinacji na skrzydle z rotacją.

Jak dla mnie te 5 teamów odjeżdża reszcie.

 

7. - 9. Tu w sumie tez mam po równo, ale z jednej strony głębia i solidność Pacers, a z drugiej Gwiazdy nadrabiające swoim talentem wąski skład, jakim zostali obudowani. Tu również alfabetycznie: 

Knicks - nie będę rozwijał, bo chwile temu poruszałem część kwestii w dyskusji z C_M. 

 

Jak tak dalej pójdzie to Hornets skończą na 2 miejscu ( jak Knicks utkną na 7 seedzie), bo Heat, Raptors i Magic nie będą chcieli grać z Knicks i zaczną krytykować własne zespoły:)

Wczoraj kolejny kosmiczny mecz Sabonisa: 27-14-11 i chyba już pewniak do ASg ( czy @MarcusCamby dalej jesteś pewny, że nie???) :)

Dzisiaj pod nieobecność Capeli , Hardena i Westbrooka fajnie pokazał się House: 21 punktów, 11 zbiórek i 5 przechwytów i kilka świetnych minut na... centrze (!!!).

Bjelica kolejny super mecz 20 punktów, 9 zbiórek, 8 asyst, 2 przechwyty i 3 bloki, a do tego +20 w wygranej po dogrywce vs TImberwolves. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.