Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@Alonzo

W sumie to nie wiem o co Ci chodzi, choć dziękuję za rozpiskę. 

Jeżeli nawet założymy 6-6 podczas nieobecności Kata to za resztę wychodzi z prognozy Elda 10-3. Słabo? A do tego Kat po powrocie grał słabo w trzech meczach. 

Ja nie liczę na bieżąco, ale zdecydowanie nie wygląda ta prognoza źle dla Ciebie, raczej byłbym bliżej określenia, że optymistyczna jest. 

To tylko moje wstępne zdanie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tak tylko w ramach dygresji powiem, że jazz to prowadzi Gobert, a Mitchellowi dość mocno te ppg zjechało ostatnio mimo wszystko

za to Oubre wyrasta na jedną z pewniejszych dalszych opcji, mega efektywny gdyby jeszcze nie był takim pachołem w obronie

Uściślając duet Mitchell/Gobert. :) 

Oubre popełnia czasami tak głupie błędy, że ręce opadają, ale nadrabia to niesamowita energią i zaangażowaniem. 

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

Mnie to zastanawia, czy w tej słynącej z kultury i stabilizacji organizacji Orlando Magic, będzie jakieś okienko bez żadnych ruchów. 

Wymień mi ilu graczy z rotacji oddałem w tym sezonie? 

Jak prześledzisz sobie rl rostery na poszczególne sezony wielu drużyn, to często jest w składach po iluś graczy, którzy grali w pojedynczych meczach - tak też jest u mnie bo nie da sie zwyczajnie czasami inaczej zejść z kontraktów. Bez oddawania Tollivera dla którego nie mam minut nawet w garbage time (liczyłem te minuty bardzo szczegółowo) nie mam jak podpisać Pelle, który jest mi potrzebny i mam nadzieję, że nie tylko w tym sezonie. Pelle porównywany jest do Nerlensa Noela. 

2 minuty temu, Tecu napisał:

@Alonzo

W sumie to nie wiem o co Ci chodzi, choć dziękuję za rozpiskę. 

Jeżeli nawet założymy 6-6 podczas nieobecności Kata to za resztę wychodzi z prognozy Elda 10-3. Słabo? A do tego Kat po powrocie grał słabo w trzech meczach. 

Ja nie liczę na bieżąco, ale zdecydowanie nie wygląda ta prognoza źle dla Ciebie, raczej byłbym bliżej określenia, że optymistyczna jest. 

To tylko moje wstępne zdanie. 

 

 

Mam ogólnie trudny grafik w 2T, ale tu liczę na to, że uśredniający GMowie będą konsekwentni, bo w 3T gdzie mam łatwiejszy grafik, będą mi liczyli porażki ze słabymi teamami chyba, żeby im się zgadzało.   17-8 wstępnie bardziej bym to widział, niż 16-9. Inne teamy z czołówki Wschodu łącznie z Twoimi 76ers też miały swoje problemy, przykładowo wychodzi mi, że z Raptors powinienem mieć taki sam bilans. Heat i Hornets moga się nieco zbliżyć. Twoich 76ers cały czas mam na 6 miejscu. 

Jak juz o tym, to mam również cały czas w playoffs Indianę i wychodzi mi na to, że o ostatnie playoffowe miejsce moga walczyć nasi Knicks z Wizards - na ten moment oczywiście. Bulls nadrabiają, Celtics nie bardzo moga się znów zbliżyć ze względu na absencje Georgea, no i Hawks sie posypali po kontuzjach - Millsapa, Cartera i Murraya. Opisze to później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Alonzo napisał:

Jak juz o tym, to mam również cały czas w playoffs Indianę i wychodzi mi na to, że o ostatnie playoffowe miejsce moga walczyć nasi Knicks z Wizards - na ten moment oczywiście. 

Najs

38 minut temu, Alonzo napisał:

Jak prześledzisz sobie rl rostery

Jak prześledze sobie twój roster z zeszłego sezonu, to zostało w nim 8 zawodników, w tym jednym aktualnie handlujesz.

 

Tu tak a propo kolejne zwycięstwo z Pacersami tej ligi, w s5 takie tuzy jak patterson zubac harkless shamet

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Najs

Zwróć uwagę ilu graczy z poprzedniego sezonu ma Indiana. Tam jest 10 dobrych, albo bardzo dobrych graczy rotacji - nie Gwiazdy, ale jest kolektyw. Taka drużyna byłaby solidna i trzymała sie w okolicach tych 50% spokojnie + coś tam by zawsze wygrała więcej. Mamy dobre porównanie do rl Pacers, gdzie potrafią bardzo dobrze wykorzystać przychodzących do nich graczy. 

22 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Jak prześledze sobie twój roster z zeszłego sezonu, to zostało w nim 8 zawodników, w tym jednym aktualnie handlujesz.

Sprecyzuję Tobie sytuację Cody Zellera - nie sądzę, żebym go sprzedał, ale chcę zobaczyć jaką dla naszych GMów ma wartość - dziadowskie oferty mnie nie interesują tutaj. U mnie na ławce się zdecydowanie marnuje. Od 2T planuje grać regularne minuty Silvą i Pelle - obaj mogą mi grać obok KATa, czy właśnie Codiego, a to mi ogranicza jeszcze bardziej ilość minut dla Zellera. Z graczy, których przejmowałem od Dnc ironią jest, że właśnie Nerlens Noel, do którego dopłacałem 1st pickiem przejmując za niego Cody Zellera by mi sie teraz najbardziej przydał - reszta i tak by odeszła po sezonie. Tylko nad Kuzmą jeszcze możemy dyskutować. 

jednakże ..

zarzucasz mi oddanie wielu graczy - pomimo, ze nie zmieniłem od początku gry w BeGM pierwszej piątki - a sam po tym jak Knicks zdobyli mistrzostwo oddałeś za Davisa połowę składu. Dla mnie dużo tracisz na posiadaniu Irvinga. Gdybyś zatrzymał Rubio zamiast niego, Twoja sytuacja byłaby zdecydowanie lepsza w moim mniemaniu. Irving rozsadza Tobie drużynę od środka. To cancer - czego w poprzednim sezonie nie wiedzieliśmy.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

za to Oubre wyrasta na jedną z pewniejszych dalszych opcji, mega efektywny gdyby jeszcze nie był takim pachołem w obronie

i nie miał klapek na oczach, gość nawet nie umie poprawnie na róg odegrać pod drive, nie mówiąc o czymś wyrafinowanym a przy takim usage można/trzeba tego wymagać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Alonzo napisał:

zarzucasz mi oddanie wielu graczy - pomimo, ze nie zmieniłem od początku gry w BeGM pierwszej piątki - a sam po tym jak Knicks zdobyli mistrzostwo oddałeś za Davisa połowę składu. Dla mnie dużo tracisz na posiadaniu Irvinga. Gdybyś zatrzymał Rubio zamiast niego, Twoja sytuacja byłaby zdecydowanie lepsza w moim mniemaniu. Irving rozsadza Tobie drużynę od środka. To cancer - czego w poprzednim sezonie nie wiedzieliśmy.. 

Sam się orasz z tym Irvingiem i Rubio, absurd totalny, z którym nie ma jak dyskutować (widzimisie autora, czyt. Twoje). Dyskutować natomiast można na temat tego, kto ma większy impact na wynik - Towns czy Irving. 

A co do moich zarzutów, to w gruncie rzeczy ja Ci niczego nie zarzucam (byłbym wtedy hipokrytą, u mnie też jest dokładnie 8 graczy z zeszłego sezonu). Jedynie wykładam na tacy innym twoją pokrętną logikę. 

14 minut temu, polishllama69 napisał:

i nie miał klapek na oczach, gość nawet nie umie poprawnie na róg odegrać pod drive, nie mówiąc o czymś wyrafinowanym a przy takim usage można/trzeba tego wymagać

ja sie pytam, jakie on ma wgl przydatne cechy do bycia ta 4/5 opcja, rolesem, jak u nas. slaba trojka, slaba obrona, jedynie ta sławna energia, tylko z tą energią to też trzeba wiedzieć jak ją spozytkowac. W gruncie rzeczy ma u nas gorsze warunki do grania niż w Suns (pod kątem jego predyspozycji, cech itd.). 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Sam się orasz z tym Irvingiem i Rubio, absurd totalny, z którym nie ma jak dyskutować (widzimisie autora, czyt. Ciebie).

A co do moich zarzutów, to w gruncie rzeczy ja Ci niczego nie zarzucam (byłbym wtedy hipokrytą, u mnie też jest dokładnie 8 graczy z zeszłego sezonu). Jedynie wykładam na tacy innym twoją pokrętną logikę. 

.. ale tu nie ma nic pokrętnego. Irving Tobie nie będzie grał jako trzecia opcja. U Ciebie przy talencie Leonarda i Davisa nie potrzeba Irvinga, tylko dobrego rozgrywającego, a Rubio tu jest idealny. Dla mnie tu sie te 3 talenty Twoich Gwiazd nie dodają i pisze to teraz jeszcze przed okienkiem na tradey, żebyś nie miał do mnie o to później pretensji. Bierzemy graczy z ich wadami i zaletami. Talentu Irvinga nie kwestionuję - mam go w dwóch drużynach Fantasy. Kwestionuje jego role w drużynie. I z tego co u nas czytam, dostrzega to znaczna część GMów.

Prędzej się zgodzę na Malika Beasleya robiącego 15pkt. w Twoich Knicks, niż na Irvinga grającego jako trzecia opcja. Mój głos to jednak tylko 1/29 Twojego sukcesu lub jego braku. Dla porównania moi Magic w tym sezonie nie graja o mistrzostwo jeszcze i tu nie ma nawet takiego nastawienia. Znamy dokładnie swoje możliwości - nasz sufit to Finał Konferencji przy pomyślnych wiatrach. 

Jak dla mnie jesteś o 2-3 baaardzo dobrych graczy zamiast Irvinga o bycie contenderem w tym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, Alonzo napisał:

.. ale tu nie ma nic pokrętnego. Irving Tobie nie będzie grał jako trzecia opcja. U Ciebie przy talencie Leonarda i Davisa nie potrzeba Irvinga, tylko dobrego rozgrywającego, a Rubio tu jest idealny. Dla mnie tu sie te 3 talenty Twoich Gwiazd nie dodają i pisze to teraz jeszcze przed okienkiem na tradey, żebyś nie miał do mnie o to później pretensji. Bierzemy graczy z ich wadami i zaletami. Talentu Irvinga nie kwestionuję - mam go w dwóch drużynach Fantasy. Kwestionuje jego role w drużynie. I z tego co u nas czytam, dostrzega to znaczna część GMów.

Prędzej się zgodzę na Malika Beasleya robiącego 15pkt. w Twoich Knicks, niż na Irvinga grającego jako trzecia opcja. Mój głos to jednak tylko 1/29 Twojego sukcesu lub jego braku. Dla porównania moi Magic w tym sezonie nie graja o mistrzostwo jeszcze i tu nie ma nawet takiego nastawienia. Znamy dokładnie swoje możliwości - nasz sufit to Finał Konferencji przy pomyślnych wiatrach. 

Jak dla mnie jesteś o 2-3 baaardzo dobrych graczy zamiast Irvinga o bycie contenderem w tym sezonie. 

Daj mi jego numer, bo widzę, że znacie się dobrze. 

I przypominam, pozostanie Irvinga w Knicks ZOSTAŁO PRZEGŁOSOWANE w naszej grze. Co jednoznacznie wskazuje na to, że chce tu grać i godzi się na 2/3 role w ofensywie. Dodatkowo publicznie zapytałem przed extension, czy głosujący są za przyjściem Davise'a. To powinno całkowicie wyczerpać temat.

Ale widzę Ty się trzymasz swojego wewnętrznego widzimisię, pomimo, że Irving w naszej grze podjął jasną i klarowną decyzję, tz. ze chce grac z Leonardem i Davisem (i tylko tym wyłącznie powinieneś się kierować. Nie szanujesz de facto wiążącego werdyktu i innych gm'ow).

Budowanie narracji jakoby Irving chciał odejść musiałoby w takim razie zostać zbudowane na podstawie jakiś dziwnych wydarzeniach, które miały miejsce od lipca do teraz. Ktoś ma jakiś pomysł co takiego się stało?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, polishllama69 napisał:

i nie miał klapek na oczach, gość nawet nie umie poprawnie na róg odegrać pod drive, nie mówiąc o czymś wyrafinowanym a przy takim usage można/trzeba tego wymagać

.. i jeszcze powinien jeździć po parkiecie na jednokołowym rowerze z 3 Spaldingami na nosie, a 3 kolejnymi żonglować jedną ręką za plecami. :) 

Warto się zastanowić dlaczego ten ćwierćmózg Monty Williams jeszcze go nie wywalił ze składu na rzecz Mikala. ;)  

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

Daj mi jego numer, bo widzę, że znacie się dobrze. 

I przypominam, pozostanie Irvinga w Knicks ZOSTAŁO PRZEGŁOSOWANE w naszej grze. Co jednoznacznie wskazuje na to, że chce tu grać. Dodatkowo publicznie zapytałem przed extension, czy głosujący są za przyjściem Davise'a. To powinno całkowicie wyczerpać temat.

Ale widzę Ty się trzymasz swojego wewnętrznego widzimisię, pomimo, że Irving w naszej grze podjął jasną i klarowną decyzję, tz. ze chce grac z Leonardem i Davisem (i tylko tym wyłącznie powinieneś się kierować. Nie szanujesz de facto wiążącego werdyktu i innych gm'ow).

Budowanie narracji jakoby Irving chciał odejść musiałoby w takim razie zostać zbudowane na podstawie jakiś dziwnych wydarzeniach, które miały miejsce od lipca do teraz. Ktoś ma jakiś pomysł co takiego się stało?

aaa, to spoko :) 

Jak już wiemy kto zdobył mistrzostwo BeGM 2020 to wrócimy do tematu Irvinga w offseason. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

aaa, to spoko :) 

No nie spoko, bo nie szanujesz decyzji innych i nie potrafisz odseparować własnych odczuć od wydarzeń, które mają miejsce u nas w lidze.

To jest fatalne podejście, i gdyby inni się kierowali podobnym, to ta gra nie miałaby najmniejszego sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

No nie spoko, bo nie szanujesz decyzji innych i nie potrafisz odseparować własnych odczuć od wydarzeń, które mają miejsce u nas w lidze.

To jest fatalne podejście, i gdyby inni się kierowali podobnym, to ta gra nie miałaby najmniejszego sensu. 

Szanuję. Po prostu się z tym kompletnie nie zgadzam. Zresztą mój głos to tylko 1/30 naszych decyzji. :) 

Nie ma takiej możliwości, żebym kupił Irvinga w Knicks jako trzecią opcję. Myślę, że nie warto żebyśmy ten temat ciągnęli. Jeżeli przekonasz do swojej wizji drużyny większośc i zdobędziesz mistrzostwo, naturalnie Tobie pogratuluje b2b dla Knicks. Przed nami jeszcze część 2T, opisy, głosowania, 3T i playoffs. Dużo sie może do tej pory wydarzyć. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Szanuję. Po prostu się z tym kompletnie nie zgadzam. 

Jedno wyklucza drugie. 

Bo za twoją "niezgodą" idą konkretne czyny, wbrew decyzji.

To jest haniebne postępowanie, wyjęte wprost z krajów trzeciego świata, w których panuje polityczny chaos i korupcja. 

Gdyby i u nas na porządku dziennym popolarnością cieszyłoby się "alonzowe postępowanie", to tak jak wspominałem, ta gra nie miałaby sensu. Mielibyśmy u siebie Somalię. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Tak gwoli ścisłości to nikt inny go nie chciał:)

ja tam wole 100 razy bardziej Malika Beasleya. Irving nie jest graczem z mojej bajki. Tzn. uwielbiam jego talent i tą lekkość gry, ale drużyny bym na nim nie budował.

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Jedno wyklucza drugie. 

Bo za twoją "niezgodą" idą konkretne czyny, wbrew decyzji.

Ale przecież kłóciliśmy się o to w offseason i zakończyło się na tym, że chciałem Ciebie na ignora wrzucać. :) Przecież nie pisze teraz niczego nowego. Zawsze może być tak, że Twój konkurent w playoffs będzie miał poważniejsze problemy, niż to o czym piszę. Kończąc już ten wątek - Irving raczej nie jest mocna strona Twoich Knicks - stąd nawiązanie do Rubio. Gdybyś latem zrobił s&t Irvinga, to na 100% głosowałbym za Rubio w Knicks. Raczej utrzymałbyś też Morrisa. Tylko, że to wszystko też juz Tobie pisałem wcześniej. To tylko moje postrzeganie i wcale nie musze mieć racji. 

I zlikwiduj to Downvote, bo to słabe ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Alonzo napisał:

Warto się zastanowić dlaczego ten ćwierćmózg Monty Williams jeszcze go nie wywalił ze składu na rzecz Mikala. ;)  

oj Saricia powinien dawno wyjebać a Mikal jak gra to daje eleganckie minuty a ostatnio nawet po 30+, tylko nie wiem dlaczego z ławki (znaczy wiem, ale to dla mnie nie jest powód), poza tym dlaczego obrażasz trenera, który i tak maksymalizuje to co zastał ?

zresztą line-up Rubio Booker Oubre Mikal Ayton jest świetny, bo ma balans po obu stronach, tylko każda zmiana to jest automatyczny collapse a Ty tłumacząc, że Oubre jest dobrym obrońcą to podmiana Sarićia na Mikala tak zmienia jego obronę i poprawia atak ?

42 minuty temu, Alonzo napisał:

.. i jeszcze powinien jeździć po parkiecie na jednokołowym rowerze z 3 Spaldingami na nosie, a 3 kolejnymi żonglować jedną ręką za plecami. :) 

przy takim usage mam prawo wymagać żeby gracz umiał wykonać najprostsze podania uruchamiające kolegów a nie tylko pompki po dunkach

 

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

ja sie pytam, jakie on ma wgl przydatne cechy do bycia ta 4/5 opcja, rolesem, jak u nas. slaba trojka, slaba obrona, jedynie ta sławna energia, tylko z tą energią to też trzeba wiedzieć jak ją spozytkowac. W gruncie rzeczy ma u nas gorsze warunki do grania niż w Suns (pod kątem jego predyspozycji, cech itd.). 

nie wiem, Alonzo miał się zadeklarować kto odpowiada za man D i wyłączanie lidera rywala to tylko coś tam przebąkiwał o tym, że Gordon super broni i bez konkretów a to ma znaczenie, zwłaszcza obok takich wafli na C w obronie. No do Mitchella to on pasuje jak morda to klozetu, niby można, tylko po co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

 

I przypominam, pozostanie Irvinga w Knicks ZOSTAŁO PRZEGŁOSOWANE w naszej grze. Co jednoznacznie wskazuje na to, że chce tu grać i godzi się na

Gdybyśmy przyjęli ten tok rozumowania, to żaden gracz nie ma prawa sprawiać żadnych problemów, niezależnie od sytuacji w zespole i tego co się dzieje w RL NBA, bo ZOSTAŁO PRZEGŁOSOWANE:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Gdybyśmy przyjęli ten tok rozumowania, to żaden gracz nie ma prawa sprawiać żadnych problemów, niezależnie od sytuacji w zespole i tego co się dzieje w RL NBA, bo ZOSTAŁO PRZEGŁOSOWANE:)

No to ile znasz takich przypadków w naszej lidze? Taki problem tej gry, który ciężko będzie przeskoczyć (nie wykluczam, że takie będą, np. P. George).

A do przeskoczenia z pewnością złą propozycją byłby Irving. W lato, po zdobytym mistrzostwie, podpisał 5-letniego maxa z wiedzą z kim będzie grał (Leonard, Davis). Nic co zostało mu zapewnione w trakcie rozmowy o extension nie zostało z biegiem czasu zmienione. Zatem:

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

Budowanie narracji jakoby Irving chciał odejść musiałoby w takim razie zostać zbudowane na podstawie jakiś dziwnych wydarzeniach, które miały miejsce od lipca do teraz. Ktoś ma jakiś pomysł co takiego się stało w tak krótkim czasie?

 

Można snuś jakieś hipotetyczne przypuszczenia, że z uwagi na jego charakter z czasem zechce odejść (nikt nie wie co w jego głowie siedzi), ale taka decyzja po pół roku to absurdalne myślenie. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

podpisał maxa z wiedzą z kim będzie grał. Nic co zostało mu zapewnione w trakcie rozmowy o extension nie zostało z biegiem czasu zmienione. Zatem:

 

No ja nie uwazam ze chce odejsc ale w brooklynie masz analogiczna sytuacje. Max, nowy kontrakt, gra zeslolu ponizej oczekiwan. Moze troche pomarudzic u Ciebie jak nic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.