Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, tangiers napisał:

Seth Partnow ostatnio wrzucal wykres efg% catch&shot jumperow i pull up jumperow. Hill w obu kategoriach wymiatal. Jak juz sie promujemy to Middleton rownie wypadl zajebiscie ;]

Khris zawsze pull-ups dość elegancko walił, mówisz zapewne o tym 

Zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Ty lub Lucas na 100% w tym dziale w 1T, że wiadomo jak grał na większych minutach etc, a po 1 meczu z jakimś tankerem co mu chyba raz rzut siadł, to tu było o tym całkiem sporo postów. Jak się okazał w 2T, że to jednak gówno nie grajek, to jest przeskok na Malika "wiadomo jakby grał na większych minutach, bla bl

Ja o Juancho raczej nic nie pisałem, bo praktycznie nie grał, a jak grał, to słabo. Jak Lucas cos napisał to przede wszystkim ma do tego prawo, zapominasz się mój drogi, jakbym odgrzebał  wszystkich kasztanów, których tu propsowałeś, to trzeba by było matury na styczeń przełożyć. Zresztą Craig też w c*** czasu był poza rotacją, ale to nie znaczy, że to gówniak, zresztą nie ma co mówić, bo chwilę temu wyjaśnił Twojego Ingramka.

Nie chcę mi się szukać, ale o Maliku pisałem tylko to, że Malone stracił do niego zaufanie, co zbiegło się z mordobiciem w hotelu. Jak dla Cb teza, że jak ktoś dostaje stałe minuty, to zwykle gra lepiej jest niedorzeczna to nie wiem kto tu rzucał c***ami na Waltona bo mu Dedmon nie grał. Cały tamten rs pisałem, że trzeba Craigowi zaufać, to będzie grał dobrze... no i zagrał całkiem wyjebane PO. A moja wiara w Beasleya nie bierze się z kosmosu, gość ma genialny mięciutki jumper, atletyzm i spory potencjał do rozwoju, cm się nim nie jara od zawsze, a że pozyskał go w tak trudnym momencie to już jego ryzyko, każdy je tutaj podejmuje w nniejszym czy większym stopniu.

21 minut temu, january napisał:

Kuźwa gadasz o typie co jest mega minusowy w 2T dla Denver, nie jest żadnym kreatorem, nie jest dobrym obrońcą, nie jest efektywnym scorerem (ile on tam +- ma 32% za 3?, 52ts?) i podajesz argumenty typu tov per game (u nie kreatora robiącego 1APG- aka LOL), czy wycinki oczywiście czasowe, tak jak pisałem - z Wami się często nie da po prostu pisać tu o graczach Nuggets, każdy zajebisty, każdy się ogarnął, każdy odżył.

"Maga minusowy" czyli -2.4 NetRtg w  14 spotkaniach 2T  TS 53.6 a za 3 37.6%

Ty chcesz jakieś rekordy żenady pobić czy po prostu chcesz mi udowodnić, że jak rzucisz randomowe cyfry to to mi wystarczy?

o stratach napisałem dlatego, że wcześniej grał niezdarnie, ale spoko, to jedna rzecz którą mogę sobie zarzucić, mam nadzieję że mnie komisyjnie nie wywalicie

a z Tobą za to gada się wyśmienicie, zastanawiam co tam jeszcze masz w rękawie

aha no przecież jeszcze "to"

33 minuty temu, january napisał:

Co niby sprawdzić? Bo to co podajesz to powoduje śmiech na sali jako argumentacja i jak widzę "zawsze LBS na posterunku" to chyba zawsze okazywać się będzie, że RL Nuggets tylko przez krzywe piłki, spisek masonów i układ gwiazd nie mają 50-0 w NBA, bo tam wszyscy zajebiści.

smutne to jest okropnie, w temacie Nuggets napisałem dłuższy post z 2 miesiące temu, bo zmieniłem pracę i już nie robię za struża po nocach, nie chce Ci się nawet sprawdzic liczb, a jak Ci się wytyka ignorancje to 50-0 pojawia się już trzeci raz

sztos w c***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Ciekawe u nas jest ocenianie Hilla i Howarda, którzy wrócili do formy dlatego, że trafili do takich, a nie innych ekip w realu - ale u nas grają w zupełnie innych zespołach. :) 

twierdzisz, że nie grałby tak dobrze obok tylu graczy co tak bardzo lubią drives ? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@polishllama69

Overall Middleton swieżo po podpisaniu maxa ma życiówkę pod wzgledem skuteczności z gry, celuje w klub 50-40-90 w tym sezonie. Bałem się, że będzie sie troche byczył, a tu mile zaskoczenie.

@january

Pozniej rzuce okiem. Michael Pina, kiedys czesto byl u Veceniego, wiec pewnie warto poczytac ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

@czlowiek morza. 
roznice choc na pierwszy rzut oka niewielkie są dla contenderow znaczace. 


15,6/4,6/1,7 3,7/8,7 42,6 za trzy 

#5 SF plus 3,32 rpm 

11,9/3,2/0,9 3,3/7,6 43,4

#15 SG plus 2,08

lepiej rzuca minimalnie wiekszy volume lepiej zbiera dużo lepiej podaje i ma lepsze wskazniki mimo ze mu dużo trudniej 

dla contenderow różnice istotne dla Ciebie nie.... widocznie nim nie jesteś :)))))

w tym trymestrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bertāns wracał z urazu wiec wybiórczo zastosowany filtr pomaga Tobie. Odrzucając te zmarnowane gry i prawdziwy potencjał graczy jest duzo lepszy. Dodając te po urazie różnica maleje. Dodatkowo co mnie zdziwiło DRob ma już 26/lat wiec nie jest jakim młodszym prospektem od Bertansa. Bo to 1994 rocznik. 

Obaj fajni choc dziwne ze go chcesz oddać. 

A wpis o złotych górach niegrzeczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, BMF napisał:

Ciekawe u nas jest ocenianie Hilla i Howarda, którzy wrócili do formy dlatego, że trafili do takich, a nie innych ekip w realu - ale u nas grają w zupełnie innych zespołach. :) 

To jest nie do przeskoczenia.

Już latem podawałem przykład Wes Matthewsa. Gdyby grał w Mavs i Pacers był tragiczny, a jak tylko podpisał kontrakt z Bucks, to dostał sporo miłości i oferty na FA też wysokie.

Oczywiście ja nie wykluczam, że G. Hill i Dwight Howard wyglądaliby równie dobrze w innym klubie. G. Hill jest chyba w CY i on zawsze wtedy wygląda dobrze. W Cavs miał być idealnym fitem dla LeBrona, chyba przez dobrą dekadę jak się myślało o nazwisku do LeBrona to każdy wskazywał na G. Hilla, a jakoś nie klikało, gdy się spotkali.

Jest G. Hill gorący. Ma okresy w swojej karierze, gdzie wygląda świetnie. Swego czasu ely3 go sprzedawał jako TOP30 gracza ligi wartego koło maksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

To jest nie do przeskoczenia.

Już latem podawałem przykład Wes Matthewsa. Gdyby grał w Mavs i Pacers był tragiczny, a jak tylko podpisał kontrakt z Bucks, to dostał sporo miłości i oferty na FA też wysokie.

Oczywiście ja nie wykluczam, że G. Hill i Dwight Howard wyglądaliby równie dobrze w innym klubie. G. Hill jest chyba w CY i on zawsze wtedy wygląda dobrze. W Cavs miał być idealnym fitem dla LeBrona, chyba przez dobrą dekadę jak się myślało o nazwisku do LeBrona to każdy wskazywał na G. Hilla, a jakoś nie klikało, gdy się spotkali.

Jest G. Hill gorący. Ma okresy w swojej karierze, gdzie wygląda świetnie. Swego czasu ely3 go sprzedawał jako TOP30 gracza ligi wartego koło maksa.

Hill w Jazz wyglądał świetnie od początku (jedyny PG który miał mocny start u Snydera) i dostał od Jazz ofertę extension coś koło 76/4 nie pamietam już dokładnie, ale agent mu namieszał ze dostanie maksa latem. No i beng, Sacramento Kings.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Po tym co w debiucie pokazał Ariza w Blazers nie podpiszę nigdy już żadnego weterana, podpisanego tego samego lata przez Kings za 10mln+.

Jebana czarna divacovska dziura, a jak wyjeżdżają z Sacto to znowu fajnii rolesi.

Wyobrazcie sobie jak dobry bylby bjelica w normalnym klubie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

Nie wiem co źle sprawdziłeś najwidoczniej, ale zarzuty powyższe odrzucam i spoko jakbyś się z tego akurat wycofał...

na nba.com dałem L14 games w filtrze, myślałem, że to są spotkania które gracz rozegrał (Malik czasem nie grał w ogóle) ale najwidoczniej to są staty z okresu ostatnich 14 spotkań Nuggets

no wycofuje, co miałbym udawać, że jest inaczej :)

tak czy inaczej w styczniu wygląda już lepiej, oczywiście niewiadomo ile by grał gdyby nie urazy harrisa i murraya, ale fakt faktem

23 minuty temu, january napisał:

raczej się nie dogadamy nt Plumlee (dla mnie avg backup, dla Ciebie w sumie nie wiem. Elite backup?

to zależy, jak na warunki Nuggets mało jest lepsiejszych fitów (ten MPJ to serio spora pomoc Śliwki) w takiej formie jak ostatnio to dla mnie topowy backup, ale ja go po prostu lubię jak praktycznie wszystkich, ale też nie jest tak że klaszcze uszami jak dajo dupy

natomiast jak znowu zagra takie PO to się mocno zreflektuje bo jednak czasy się zmieniły i sam rs już nie ma takiego znaczenia

28 minut temu, january napisał:

i Beasleya (dla mnie jak dotąd mocno negatywny gracz w 2T), więc lepiej skończyć dyskurs na odmiennych stanowiskach, bo się bez potrzeby będziemy kłócić o wszystko, a nie o meritum.

to poczekajmy do końca tego 2T, pamiętasz ile pocisków posłaleś po połówce 1T? a dali radę się ogarnąć, cm zaryzykował i teraz mu się dostaje, ale ja tam wierzę, że MB się ogarnie jak nie u nas to gdzie indziej, a w najgorszym wypadku cena za jego extension powinna być promocyjna ;]

34 minuty temu, january napisał:

EoT i buźka na zgodę?

no ba!

tylko nie pisz więcej o zaślepionych jokiciowcach, ja naprawdę już nie muszę i nie chcę nikomu nic udowadniać, swoje się nabeefowałem + PO zryły mi beret totalnie

a że dany fanbejs lubi przesadzać? ja już nawet nie wchodzę do tematu Lakers,  wolę nie wiedzieć co tam się odpierdala, wystarczą mi twitty bb2:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psy szczekają, karawana idzie dalej..

Dziś robię sobie dyspensę od absencji komentarzy na forum.

Trymestr trwa, ale warto jednak coś napisać, gdyż zaraz wypadnę poza playoffs jak tak dalej pójdzie ;) 

Co ciekawe - trwa trend - jak nie gra Lowry do odejmujemy W bo nie gra, a jak gra to.. odejmujemy bo niewiele wnosi in+. Prosiłbym o jakąś konsekwencję. :)  

W dniu 23.01.2020 o 22:22, Eld napisał:

Subiektywne prediction Elda na koniec T2 ( 25 meczów ). W nawiasach dodałem swoje komentarze co na plus, co na minus.

    Magic: 16-9 ( lekki spadek formy Lowrego. KAT pojawił się dopiero dwa mecze temu a i tak non stop dostaje oklep. Donovan to co kilka meczów musi coś spaprać ale głębia ratuje wynik )

Moje podsumowanie tych 12 meczy bez KATa (już z kalendarzem). Możliwe, ze w takiej formie wrzucę to później do opisów, choc to wersja robocza, zatem możliwe korekty.

Kontuzja kolana lidera wymusiła w Orlando zmianę w pierwszej piątce – starterem na centrze został naturalnie Cody Zeller, a z ławki w tym okresie około 20min. przypadało na grę dwóch debiutantów Chrisa Silvy oraz Norvela Pelle. W kilku meczach pojawił się na boisku również Haslem, ponadto zwiększone zostały minuty Granta Williamsa, Aarona Gordona i Taureana Princea.

Statsy moich graczy z 12 meczy bez KATa:

Lowry 12 meczy 39,5min. 21,9pkt. 8,5as. 3,9zb. 1,1prz. 3,6x3 na 35% oraz 40,1% z gry. Przypominam jego chociażby g29 gdzie z 4 graczami z ławki zrobili ten historyczny come back z 30pkt. w meczu z Dallas.

Mitchell 11 meczy (nie grał w g39 z Suns) 33,8min. 21,3pkt. 6,2as. 3,2zb. 1prz. 2,1x3 na 37,1% 46,8% z gry; rl Jazz które prowadzi, przegrało w tym czasie tylko jeden mecz z moimi Miami. Tu jego rola by była kluczowa, a Donovan w tym okresie jest po prostu bardzo dobry. Mam nadzieję, że pewniak do ASG.

Oubre 12 meczy 36,9min. 20,2pkt. 7,3zb. 2,1as. 1,6prz. 2,3x3 na 37% oraz 49,7% z gry. Tu jego rola pod nieobecność KATa zdecydowanie by wzrosła w ataku.

Reasumując – mam w tym okresie 3 graczy zdobywających ponad 20pkt.

Nunn 12 meczy 27,9min. 14,3pkt. 3,5as. 2,5zb. 1,6x3 na 30,6% oraz 46,7% z gry. W rl Heat starter, a u mnie napędza grę ławki. U mnie nie grał od początku tak dużych minut, zatem tu to jego zmęczenie (był widoczny kryzys Heat w styczniu spowodowany grą wąską rotacją + sporo młodych w dużych rolach) byłoby wg mnie mniejsze.

Gordon 9 meczy (nie grał w g33 z Hawks, g34 z Wizards i g39 z Suns) 29,9min. 13,1pkt. 9,4zb. 2,3as. 0,9bl. 0,7x3 na 18,8% oraz 40,5% z gry, gdzie % ze względu na różnice pomiędzy stylem rl Magic, a moich są zupełnie inne i u mnie gra bardziej pod koszem i zdecydowanie więcej z kontry. Gordon u mnie mniej rzuca z dystansu na którym zamiast Fultza i Fourniera mam Lowrego i Mitchella (lub Nunna). W tych 3 meczach, gdy go nie był zaczynał Silva na pf.

Zeller 12 meczy 22,6min. 12,6pkt. 6,5zb. 1,3as. 53,6% z gry, 0,2x3 na 15,4% To kluczowa zmiana naturalnie. Per36 ma 17,7pkt. 11zb. zatem u mnie grając 28-30min. w konkretnym systemie byłby raczej lepszy niż w rl Hornets. Stawiałby solidne zasłony i grał picki z Mitchellem i Lowrym, a więc z atakiem jakoś bym tu wybrnął przy wzroście roli właśnie 4 – Mitchell, Lowry, Oubre i Zeller + Gordon który musi u mnie grać bliżej kosza.

Prince 12 meczy 29,9min. 11,8pkt. 7zb. 1,7as. 0,9prz. 2,4x3 na 32,6% oraz 37,3% z gry. 2/3 jego rzutów, to rzuty za 3, a część z tych pozostałych to również z dystansu, stąd % w tak dużym stopniu uzależnione od trójek. Ja nie mam pod koszem Jordana i Allena, zatem tu ta selekcja rzutowa też by zapewne inaczej wyglądała. Uwalnia się tu dla niego więcej minut na pf tak, jak gra w Nets, pod nieobecność Gordona dostaje sporo jego minut, ale wchodzi z ławki, żeby nie zaburzać za bardzo rotacji.

Joseph 12 meczy 24,1min. 7,1pkt. 3zb. 3as. 0,8prz. 0,8x3 na 33,3% oraz 41,6% z gry. Jeden z najlepszych moich defensorów, niestety nie zawsze mogę mu wygospodarować nawet 20min. szczególnie teraz gdy cała czwórka – Lowry, Mitchell, Nunn i on jest zdrowa. Do tego wydłużam cały czas minuty Nunna w miarę możliwości na czym cierpi czas gry Cory Josepha.

Mitchell, Lowry, Oubre, Nunn, Gordon, Zeller I Prince oraz Joseph to 8 moich podstawowych graczy rotacji nie licząc KATa. W poprzednim trymeście grali 5 meczy bez Townsa, zatem wejście niektórych graczy w większą rolę nie jest tu niczym nowym. Lowry może spokojnie prowadzić drużynę (podobnie jak w poprzednim sezonie bez Leonarda), a Mitchell lubi być nr1 w ofensywie. Cody Zeller to gracz systemowy i dostając ważniejszą rolę, byłby z pewnością lepszy – to tego typu gracz. Ma swoje 5min. na pokazanie się z jak najlepszej strony dlatego przypuszczam, że mógłby notować w tym okresie z 15-16pkt. 8-9zb. co chyba nikogo nie powinno zaskoczyć.

Reszta:

McGruder, Grant Williams, Silva, Pelle I Haslem – każdy z nich gra max do 15min. choć są mecze, w których któryś z trójki młodych wysokich Williams/Silva/Pelle gra dłużej. Rotuję nimi w zależności od formy i potrzeb, a zwłaszcza pod nieobecność Gordona w tych 3 meczach, ktoś z nich dostaje spore minuty żeby bronić pod koszem grając przy Cody Zellerze. Silva i Pelle są tu idealni na te 10-15min.

Kalendarz:

7 meczy u siebie i 5  na wyjeździe.

g29  wyjazd do Portland. Obwód mam mocny, raczej bym sobie poradził z osamotnionym Chrisem Paulem. W

g30  z Chicago u siebie. Bulls maja wąski skład i grają 4 kolejny mecz trasy wyjazdowej– mam kim bronić DeRozana (parę szczegółów z pewnością zdradzi Lowry), Jabari Parker gra już piach przed kontuzją, jest jeszcze Love pilnowany pewnie przez Gordona i Whiteside. Hassan nabije pewnie fajne statsy, ale przypominam, ze swojego czasu w playoffs wyjaśnił go Cody Zeller w serii Miami-Charlotte. W

g31 Philly u siebie. Nie mam odpowiedzi na Embiida, który powiedzmy, że chciał się tu odkuć za to zawieszenie z KATem. L

g32 wyjazd do Milwaukee w b2b. Tu mogę pokusić się o niespodziankę, w meczu z Orlando Antek nie grał, a  Kemba nie grał w g32 (opuścił ten i 2 kolejne mecze wtedy). Dla Milwaukee to jednak g34, a w g32 Antek grał. Zatem w zależności od Waszej interpretacji L/W

g33 Atlanta u siebie. Wypada mi też Gordon. Tu jeszcze grają przed kontuzjami – Murray, Carter i Millsap. Oddaję ten mecz Hawks. L

g34 wyjazd do Washington. Bez Gordona. Gram tu na przestrzeni tygodnia dwukrotnie z Wizards, dlatego najuczciwiej będzie – przegrałem na wyjeździe, wygrałem u siebie. L

g35 u siebie z Miami. Heat są w b2b po meczu wyjazdowym w Toronto. Tu wszystko oczywiście zależy od od tego, czy uda się powstrzymać Doncicia, ale ja i Udonis bardzo ambicjonalnie traktujemy mecze z Miami – szczególnie u siebie – o czym drużyna wie doskonale. W

g36 wyjazd do Utah, gram w b2b. Zeszła z graczy adrenalina po presji zwycięstwa nad Heat i tu możemy przegrać. L

g37 u siebie Brooklyn. W

g38 u siebie Washington – tak jak pisałem przy g34. W

g39 wyjazd do Phoenix. Gramy bez Mitchella i Gordona. Ale Suns też bez Bogdanovicia, a Matisse dopiero wraca do gry po kontuzji. JJJ gra głównie na dystansie, a Horford jednak pomimo swojej obrony, w ataku aż takiej krzywdy mi nie zrobi, Nunn nieźle sobie radzi w kryciu takich graczy jak Dinwiddie. Tu mogłaby błysnąć moja głębia składu. L/W

g40 wyjazd do Sacramento. Ostatni mecz bez KATa. Sacto gra bez Morrisa, jest szansa na łina. L/W

Rasumując – 5W 4L i 3 mecze które mogłyby pójść w dowolna stronę. 7-5 w okresie gry bez KATa to chyba uczciwy bilans. No chyba, że ktoś się uprze na 6-6, ale pamiętajcie, że pomimo straty lidera jednak miałem kim grać. Bardziej mogli się wykazać w ataku zwłaszcza – Mitchell, Lowry, Oubre i Zeller, a do tego sporo dobrego mogli mi wnieść Silva i Pelle w obronie pod koszem, gdzie jednak świeża energia (bo obaj u nas do tej pory nie grali) mogłaby się przełożyć na to jedno W/L które się waha. Lowry w tym samym czasie radził sobie bez Siakama i Gasola (świetne mecze Bouchera – nawiązując do moich Silvy, czy Pelle), a Mitchell prowadził Jazz do awansu na 2 miejsce aktualnie na Zachodzie. Obwód mi się nie zmienił – zmiany były u mnie tylko we frontcourcie. Stabilizacja i ukształtowana rotacja też powinny tu działać na moją korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.