Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ignazz napisał:

@Eld ty grasz zamiast Siakamem Bagleyem który dopiero wrócił na 4 mecze. Proszę nie wypominaj głębi innych jak masz zupełnie inna budowę składu niż Toronto 

Robię odnośniki do OKC 

 

Nie tylko Bagleyem ale też OG w small ball co i w RL Raps się sprawdza. Garbage time uzupełniam Clarkiem który całkiem stara się bronić i jakąś trójkę machnie. 

Ja naprawdę mam w tym trymestrze całkiem solidną głębie i pewnie jak bym miał taką od początku RS to teraz był bym pewnie gdzieś w okolicach .500 a nie .342. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

skąd ten pomysł ? :D 

Prowokancja straszna gdy 4 centrów OKC traci 100 gier w T2 a mi się wypomina ze Wiggins Gay czy LMA to wafle 

Teraz, Eld napisał:

Nie tylko Bagleyem ale też OG w small ball co i w RL Raps się sprawdza. Garbage time uzupełniam Clarkiem który całkiem stara się bronić i jakąś trójkę machnie. 

Ja naprawdę mam w tym trymestrze całkiem solidną głębie i pewnie jak bym miał taką od początku RS to teraz był bym pewnie gdzieś w okolicach .500 a nie .342. 

Masz 5 podkoszowych w tym pechowo 3 było kontuzjowanych a czepiasz się moich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

@Eld @polishllama69 to jakaś ukryta kamera?

polowa składu to C którzy są kontuzjowani 

 

Kamiński nic 

 BAgley ( bez gry) wrócił 4 gry 

Nurkic  zero gier 

Kanter ?

Gasol wrócił dopiero na 5 gier 

OG może bronic ale kto rzuca?

Poczekaj do opisu.

No i kilka cyfr Ci się mocno nie zgadza, ale wierz mi - frontcourt jest ogarnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Prowokancja straszna gdy 4 centrów OKC traci 100 gier w T2 a mi się wypomina ze Wiggins Gay czy LMA to wafle 

ja o OKC nie rozmawiam a twoich graczy uwielbiam szkalować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

:D no pojedź po Bookerze, zrób mi te przyjemność :D Znowu nie będę musiał pisać opisu, bo zrobisz to za mnie :D 

ja tam Ci dobrze zamiaru robić nie mam.

Niemniej na podstawie tutejszych komentarzy zastanawiam się o co chodzi.

Booker kozak top20, Ayton zrobił postępy w obronie, Oubre jako idealne uzupelnienie w s5, rubio prowadzi kings do PO. 

A Suns jakos w lidze c***nia. 

Ktoś chyba musi nie mieć racji? Pytanie kto?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Prowokancja straszna gdy 4 centrów OKC traci 100 gier w T2

Nie przesadzaj bo szkodzisz sobie nie mnie. Nie było meczu w którym bym nie miał przynajmniej trzech dostępnych wysokich na pozycji 4-5. A w zasadzie takich meczów było raptem parę sztuk. Później było tylko lepiej.

Poza tym Misiu, może nie patrzysz na terminarz ale inni tak a ten OKC w T2 ma całkiem całkiem prosty. Pisałem, że poczułem krew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał:

Kamiński BAgley ( bez gry) Nurkic 

Kanter Gasol 

Gasol tez wrócił dopiero na 5 gier 

+ OG też gra na 4 i jeszcze Clark pokrywa brakujące minuty.

Dobrze, że czujesz oddech na plecach. Nasz Zachód przestanie być pośmiewiskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ja tam Ci dobrze zamiaru robić nie mam.

Niemniej na podstawie tutejszych komentarzy zastanawiam się o co chodzi.

Booker kozak top20, Ayton zrobił postępy w obronie, Oubre jako idealne uzupelnienie w s5, rubio prowadzi kings do PO. 

A Suns jakos w lidze c***nia. 

Ktoś chyba musi nie mieć racji? Pytanie kto?

Booker easy top20, reszta do dyskusji, ale to nie mnie zaczepiaj D0Ts0N007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, polishllama69 napisał:

co do Tyusa to miał większą rolę i się w niej skitrał a teraz ma malutką i jest elegancko, jakoś nei wierzę, że tak mało będzie u Ciebie robił

Zdajesz sobie sprawę, że Tyus u mnie trzeci sezon jest starterem i dwa razy już grał w tej roli na poziomie PO?

Pewnie u mnie byłby dużo lepszym graczem, ale niestety nie bierzemy tego pod uwagę ( może chociaż @Alonzo? ;) ). Co nie zmienia faktu, że raczej w tej sytuacji powinien mi dawać solidny impact na te 26-28 minut, nawet jeśli w Grizzlies gra obecnie mniej.

Oczywiście łatwiej sprzedać by mi było Aarona jako startera, który z powodzeniem potrafi zastąpić Brogdona, ale jak mówię Tyus u mnie startuje właściwie trzeci sezon, nie licząc tych trzech miesięcy Walla, więc jest już wprawiony w tej roli i byłoby nierealne jakbym go nagle odstawił dla tylko trochę lepszego gracza.

37 minut temu, Eld napisał:

Jasne, czyli mamy tych gości których wymieniłem w swoich przewidywaniach. Jonas-Burks-Broks. Czyli ich doceniam. Ale porównaj t trójkę do mojej trójki dajmy na to Gasol-Powell/OG-SGA wymiennie z bardzo dobrym w tym RS KCP. Moim zdaniem swapniemy się pozycjami, ale czy Twoim Twoi są lepsi w tym trymestrze od moich? Tak oceniałem i stąd taka kolejność.

O kolejność się nie czepiam, ale jakim cudem tylko 6W? W pierwszym trymestrze miałem trzy W mniej niż Mavs, teraz oni stracili Isaaca drugiego najlepszego gracza ekipy, a ze względu na ilość kontuzji tam rotacja wisiała na włosku, moi wyglądają lepiej i dalej mam 3W straty? Ile można jechać na samym Trae Youngu? Mówimy o graczu, który jako lider ma mniej W niż mój Burks ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

kogo to statsy z ostatnich dwoch spotkan? 🤣

1840796503_Zrzutekranu2020-01-24o00_07_03.png.2c254dad05a5432451ebadc3c97525c4.png

I to jest zabawne właśnie Rybaku :) 

I to jest powód zapewne dla którego unikasz dyskusji, bo jak już zaczynasz podawać jakieś argumenty, to zwykle są one tak c***owe, ze czuc ze gdzieś głęboko w duszy, gdzieś na dnie serca i w środku glowy, jesteś c***em amatorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Zdajesz sobie sprawę, że Tyus u mnie trzeci sezon jest starterem i dwa razy już grał w tej roli na poziomie PO?

nie mam zamiaru czytać tego co tu było kiedyś i tak za dużo czasu na to amrnuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

O kolejność się nie czepiam, ale jakim cudem tylko 6W? W pierwszym trymestrze miałem trzy W mniej niż Mavs, teraz oni stracili Isaaca drugiego najlepszego gracza ekipy, a ze względu na ilość kontuzji tam rotacja wisiała na włosku, moi wyglądają lepiej i dalej mam 3W straty? Ile można jechać na samym Trae Youngu? Mówimy o graczu, który jako lider ma mniej W niż mój Burks ;)

No chociaż by dlatego masz 3W mniej bo Pels mają póki co strasznie ciężki terminarz w T2. Na 17 meczów rozegranych, 12 grałeś z drużynami z po seed/z realnymi szansami na po seed ( Bulls np ). Pozostałe 5 to Portland wiięc takie 50/50, GSW więc pewnie W, Clippersi, Memphis i Detroit.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.