Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, january napisał:

Niż w RL?? Na pewno nie. Vs moi Lakers? Bardzo bym polemizował (bo tam poza podkoszowymi ławki praktycznie nie ma, a fulltime Giannis na obwodzie traci pewne swe zalety)

No ja chcę skończyć #1 w tej lidze, bez przesady już, że po 2T gdzie mam overall w miarę zdrowych liderów (2x all-NBA 1st + tam AS level Ingram, Russell jedynie dużo absencji, ale on gra ofensywnie lepiej niż rok temu no cmon), dość szeroką rotację pasujących rolesów i dalej nie jestem #1 + strata teamów z West minimalna... Kurde kiepsko to wygląda. Co, jak mi w 3T Bron lub Butler wyleci na +- 10 spotkań, to jeszcze za jakieś pizdzielce spadnę na zachodzie, bo "nie miałem wystarczającej przewagi"? Słabe to.

Pamiętaj jeszcze o tym, że ten trymestr ma 25 meczów, nie 27 stąd te różnice muszą być proporcjonalnie mniejsze. 1W więcej daje większą różnicę niż dawał w T1 stąd każdemu kto Ci da 20-5 powinieneś dodać do ulubionych userów a i tak wszystko rozstrzygnie się w T3 który to będzie miał aż 29 meczów.

16 minut temu, ignazz napisał:

Gasol robi Tobie glebie? Czy nierówny OG którego wszyscy traktują jakby już był LBJ a w obronie Leonardem? 

Można cisnąć z Wigginsa ale popatrz co gra czasem 

A nie ze meh i takie tam 

W nocy poprawnie i 9 asyst 

Żyjecie jakimiś tam latkami 

Nierówny kto? OG? Żartujesz chyba, albo spojrzałeś tylko na dzisiejszy mecz. Jak dla Ciebie 37% w RS jest nierówne i do tego elite D, to ja nie wiem co jest dobre. Gay po achillesie?

Na Wigginsa się już tyle napatrzyłem, że już mnie więcej do tego nie zmusisz. Raz na jakiś czas uda mu się coś pokazać jak w zeszłym roku vs OKC.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, january napisał:

Podobnie jak do ławki (wut? Huerter, Korver, Brown, Lopez, Olynyk, Dedmon, Claxton, podam potem co i jak, ale Korver i Huerter grają świetne trymestry na przykład, KK wręcz kosmiczy)

W tej kolejnosci pod wzgledem poziomu, co przy 11 absencjach big4 po 15 meczach trymestru oznacza... ze Twoim 6th manem jest blisko 40-letni kyle korver.

Nie wiem tez po co wymieniasz olynyka, dedmona, czy claxtona ktorzy w tym trymestrze nie zawsze lapia sie do rotacji w nba. To moi 13, 14, i 15 gracz rotacji ( vince, pinson i harrison) uskladali wiecej meczow od nich ale w zyciu by mi nie przyszlo do glowy zeby opowiadac o nich jako o mocarnych rezerwowych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Pamiętaj jeszcze o tym, że ten trymestr ma 25 meczów, nie 27 stąd te różnice muszą być proporcjonalnie mniejsze. 1W więcej daje większą różnicę niż dawał w T1 stąd każdemu kto Ci dać 20-5 powinieneś dodać do ulubionych userów a i tak wszystko rozstrzygnie się w T3 który to będzie miał aż 29 meczów.

Nierówny kto? OG? Żartujesz chyba, albo spojrzałeś tylko na dzisiejszy mecz. Jak dla Ciebie 37% w RS jest nierówne i do tego elite D, to ja nie wiem co jest dobre. Gay po achillesie?

Na Wigginsa się już tyle napatrzyłem, że już mnie więcej do tego nie zmusisz. Raz na jakiś czas uda mu się coś pokazać jak w zeszłym roku vs OKC.

3 ostatnie gry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, człowiek...morza napisał:

no kiedys wroten byl facilitatorem i glownym scorerem w systemie 76ers, a tera wchodzi z lawki w kujawsko-pomorskim. 

Nie widzę związku zupełnie.

Oj Burksowi przydałoby się powtórzyć drogę Clarksona. Jak wyglądał świetnie w Cavs i zwracałem na to uwagę, ludzie i tak kręcili głowami, bo to Cavs. Jak zaczął wyglądać legit w Jazz to atencja przyszła.

Szkoda tej kontuzji Powella, bo Mavs byli gotowi za jego półroczne wypożyczenie i nawet braku praw Birda rzucić ponoć first picka.

Czułem, że Burks jest niedoceniany, ale takiego poziomu ignoractwa jak wstawka z Wrotenem się nie spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rotacja Ignazza, podobno taka super:

LMA progres w O, w D dalej kasztan 

Brogdon - pół trymestru nie gra

Wiggins - nie skomentuję

Morris - wokół Jokicia/Plumlee spoko, ale jako primary bh - nie czuję tego i jest ot below avg starter jak gra 30mpg

Gay - 20mpg i w sumie bez bajerwerków, ot pogra, i idzie pod prysznic 

Len - nie skomentuję, dalje jest klockiem bez mobilności, ale rzut też nie siedzi

Reddish - dwa spoko mecze i 20 c***owych, nie tędy droga

Stan J - nie skomentuję

Bertans - połowa trymestru poza grą

Little -garbage time player

Murray - 24mpg i gra tyle, bo Pop go lubi, szkoda  wtym wszystkim potężnego Derricka

Collins - na C ujdzie (dalej c***owy, ale nie jak na  PF), w ataku wymaga kreatora żeby żyć, każdy większy go przestawia

Langford - kto to ?

Bradley - obrona istnieje ?

Schofield - garbage player Wizzards

sorry bardzo, ale to nie jest tak jak w opisie Iggy'ego

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Kluczowe w dyskusji jest czytanie ze zrozumieniem. Ja nie dyskutuję, bo się w miarę zgadzam z Twoim rankingiem (poza tym, że se dodałeś ze 3W i bilans Knicks to żart jakiś). Napisałeś jednak, że Trae przypominać zaczyna stat paddera, z czym się nie zgadzam i chciałbym przeczytać dlaczego tak uważasz. Bez pustych sloganów, tylko raczej konkretnie na czym polega jego stat padding.

Knicks to nie żart na ten moment. Ile meczów zagrało ich big3 razem? Kiedy oni się zgrali? Non stop któregoś nie ma. Teraz im Śliwa wypadł jeszcze, więc kim oni będą grać na 5? Tysonem czy zmuszać do tego Davisa? PJ Tucker? Lubię ziutka ale sam przyznasz że to nie ten PJ co rok i dwa lata temu. A Dotson, Juancho i Malik? Niech pokażą coś konkretnego w T2 to Knicks skończą u mnie w top3. Póki co tam na moje oko rotacja to tragedia a ostatnie hero mode Leonarda na niewiele starcza.

Co do Trae musiał bym odnaleźć konkretne sytuacje meczowe które mi zapadły w pamięć. Weź też to pod uwagę, że ja w Twoim teamie najbardziej cenię Issaca i może to że on wypadł w pierwszej kolejności przyniosło mi na myśl taki a nie inny bilans. Po prostu dużo tracisz jak go nie ma i sam Trae z tymi kolesiami nie utrzyma .500 jak w T1. Choć wrócił Zion więc te .500 jest nadal całkiem możliwe. Czy jestem wstanie Ci bardziej wytłumaczyć swój to myślenia i oceny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 graczy w top20 graczy za ten trymestr, szkoda ze wypadł mi Winslow, ławka trochę kuleje przez to, ale za to big3 robi ungabunga- zgadzam się, ze gorszy bilans niż T1 bo Drummond osiadł na laurach, nie będę przekonywał ze grając o coś miałby większa motywacje, to niestety uroki oceniania na podstawie postawy z rl NBA :) 

Niemniej cieszy, ze nadal Sota wysoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld ty grasz zamiast Siakamem Bagleyem który dopiero wrócił na 4 mecze. Proszę nie wypominaj głębi innych jak masz zupełnie inna budowę składu niż Toronto 

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

rotacja Ignazza, podobno taka super:

LMA progres w O, w D dalej kasztan 

Brogdon - pół trymestru nie gra

Wiggins - nie skomentuję

Morris - wokół Jokicia/Plumlee spoko, ale jako primary bh - nie czuję tego i jest ot below avg starter jak gra 30mpg

Gay - 20mpg i w sumie bez bajerwerków, ot pogra, i idzie pod prysznic 

Len - nie skomentuję, dalje jest klockiem bez mobilności, ale rzut też nie siedzi

Reddish - dwa spoko mecze i 20 c***owych, nie tędy droga

Stan J - nie skomentuję

Bertans - połowa trymestru poza grą

Little -garbage time player

Murray - 24mpg i gra tyle, bo Pop go lubi, szkoda  wtym wszystkim potężnego Derricka

Collins - na C ujdzie (dalej c***owy, ale nie jak na  PF), w ataku wymaga kreatora żeby żyć, każdy większy go przestawia

Langford - kto to ?

Bradley - obrona istnieje ?

Schofield - garbage player Wizzards

sorry bardzo, ale to nie jest tak jak w opisie Iggy'ego

 

 

 

 

Robię odnośniki do OKC 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

 

Czułem, że Burks jest niedoceniany, ale takiego poziomu ignoractwa jak wstawka z Wrotenem się nie spodziewałem.

ja nie porownuje burksa i wrotena jako graczy. uderzylem w to, jakoby bycie scorerem i facilitatorem w warriors stanowilo jakis wielki argument.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

Anunoby rzuca od grudnia na 29% za 3, gość jest jeszcze mało reliable jako strzelec.

Liczymy T2 więc mamy 32,7%. Grudzień już został rozliczony. Za cały RS ma ponad 36%. TS 54% też nie jest złym. Poza tym on nie jest u mnie main pointer ale plastrem który ma wkurw*iać obwodowych drużyn przeciwnych. W offense ma taką samą rolę jak w RL Toronto, stoi z boku i czeka na odpalenie trójki z wide open.

Generalnie spodziewajcie się opisu jak w zeszłym roku po T2 w Celtach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.