Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

Ish Smith miał wielką połowę trymestru, no i Mikal pokazuje, że jego D jest więcej warte niż to co daje Oubre ;) 

Nwaba zagrał chyba 3 mecze całkiem eleganckie, ale no cóż...

i zapomniałeś mój drogi o Meltonie

Kuźwa Ish jeszcze! Zapomniałem. Bije się w pierś. No to na ten moment na pewno jesteś wyżej ode mnie w moim rankingu.

4 minuty temu, BMF napisał:

giphy.gif

tenor.gif?itemid=5702977

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Już widzę reakcję CMa jak zobaczy Knicks z 20 bilansem w lidze, jeszcze poniżej .500 x)

Coś może napiszę jutro szerzej.

Piszę jak jest moim zdaniem i mam jakieś przeczucie, że nie tylko ja tak uważam. A sam CM już się odezwał w tej sprawie i muszę przyznać, że zrobił to w wyjątkowo kulturalny sposób. Ja naprawdę jestem otwarty na dyskusję i zmianę postrzegania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Eld napisał:

 

    Hornets: 17-8 ( RW w T2 gra lepiej od Hardena. Rolesi świetnie się sprawdzają. Kupuję pomysł Flubera. Do tego Howard z ławki, Warren. No naprawdę spoko )

No nie zapominaj o sabonisie:)

Ale ten trymestr moje big 3 ma na razie kuresko dobry:

Westbrook 29.1-8.1-7.8 na 48.3% fg

Sabonis 17.7-12.1-5.1 na 57.4% fg

Warren 18.7-4.2-1.8 na 53.1% fg

Wszyscy lepsi niz w 1t:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Eld napisał:

Piszę jak jest moim zdaniem i mam jakieś przeczucie, że nie tylko ja tak uważam. A sam CM już się odezwał w tej sprawie i muszę przyznać, że zrobił to w wyjątkowo kulturalny sposób. Ja naprawdę jestem otwarty na dyskusję i zmianę postrzegania. 

Wiadomka ze odezwał się na priv a nie publicznie :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

:D

Właśnie bardzo chcę, bo pierwotnie miałem wyliczone 4 dla Ciebie! Ty się ciesz bo może w końcu los się uśmiechnie do styranych Pelicans i dostaną #1. 

A ile byś sobie dał? 

Nie wiem na ten moment, ale pewnie z 9W to najmarniej.

Sam Morant widzę zbiera taki hype, że dajesz Pistons więcej W, chociaż z tych Grizzlies mam dwóch mocnych starterów w osobie Jonasa i Brooksa oraz dużo lepszego Tyusa. Fajny Aaron, Burks. Wciąż jakby nie patrzeć starter Hornets Miles, dużo lepszy Bamba. Chyba wszyscy mi zwyżkują.

Może walka o wynik nie jest w moim interesie, ale skoro w pierwszych trymestrze byłem zespołem na 10-11W to nie wiem czemu miałbym tak spaść, skoro forma moich poszła w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

No nie zapominaj o sabonisie:)

Ale ten trymestr moje big 3 ma na razie kuresko dobry:

Westbrook 29.1-8.1-7.8 na 48.3% fg

Sabonis 17.7-12.1-5.1 na 57.4% fg

Warren 18.7-4.2-1.8 na 53.1% fg

Wszyscy lepsi niz w 1t:)

Generalnie popatrz na Wschód jaki mam płaski. To będzie naprawdę trudny trymestr do oceny. Nie dość że krótki, to jeszcze Was tam pojebało od miejsca 1 do 12. Przy tym co mi teraz wyszło masz .680. Przed sezonem brał byś to z pocałowaniem ręki. Przyznaj, że nawet na HCA nie liczyłeś a tu się zanosi, że masz naprawdę duże szanse na to. No chyba, że RW0 wróci do swoich starych przyzwyczajeń.

Tak jak pisałem. Coś mam dzisiaj fazę na jakieś analizy NBA, więc i do beGM chciałem coś skrobnąć. Wpierw rano roast, teraz predykszony ale tak jak mówie: trymestr się jeszcze nie skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Eld napisał:

Trae zaczyna wyglądać jak stat padder a tego nie lubię

Za dużo czytasz januarego. Owszem, Young często dalej gra w garbage time, ale nie zmienia to faktu, że poprawia atak Hawks o 15.5 pkt na 100 posiadań. Jak sprawdzałem kilka dni temu, to było to najwięcej w lidze. On jest regularnie podwajany, trafia mnóstwo pull up 3s i prawie 50% trójek catch&shoot. Czasem nabija pkt w garbage time, ale już jako sophomore ma impact all stara, jest lepszy od Curry'ego czy Nasha w analogicznym wieku.To nie jest jego wina, że ma żenujący zespół i przez pół sezonu nie miał nawet zmiennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

Już widzę reakcję CMa jak zobaczy Knicks z 20 bilansem w lidze, jeszcze poniżej .500 x)

Coś może napiszę jutro szerzej.

mi tam się nie chce reagować. przyzwyczaiłem się do ataków na knicks,  taki problem najlepszych. bedzie co bedzie, na bitki najwyzej przyjdzie czas przy opisach.

to co sie rzuca, a wręcz razi w oczy, to bilans 76ers i knicks, gdzie druzyny borykają się z podobnymi problemami, 76ers w gruncie rzeczy z jesze wiekszymmi, 

dlatego widac, ze ze spora niedokladnoscia i niekonsekwencja robione podsumowanie.

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Nie wiem na ten moment, ale pewnie z 9W to najmarniej.

Sam Morant widzę zbiera taki hype, że dajesz Pistons więcej W, chociaż z tych Grizzlies mam dwóch mocnych starterów w osobie Jonasa i Brooksa oraz dużo lepszego Tyusa. Fajny Aaron, Burks. Wciąż jakby nie patrzeć starter Hornets Miles, dużo lepszy Bamba. Chyba wszyscy mi zwyżkują.

Może walka o wynik nie jest w moim interesie, ale skoro w pierwszych trymestrze byłem zespołem na 10-11W to nie wiem czemu miałbym tak spaść, skoro forma moich poszła w górę.

Zwróciłem uwagę na Jonasa, Brooksa i Burksa, ale to w żadnym przypadku nie są ani pierwsze, ani drugie opcje. Gdybyś ich nie miał to właśnie byś mi wklejał gidy jak BMF. Bamba lepszy? Minimalnie. Zobaczę jeszcze Twój terminarz oczywiście ale nie sądzę abyś był wstanie się obronić przed moimi OKC. Tyusa jakoś nie cenię a reszta wymienionych to wyrobnicy a nie game changerzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

dużo lepszy Bamba

nie jestem pewny w 100%, ale Bamba to najlepszy był na koniec T1

co do Tyusa to miał większą rolę i się w niej skitrał a teraz ma malutką i jest elegancko, jakoś nei wierzę, że tak mało będzie u Ciebie robił

4 minuty temu, karpik napisał:

To nie jest jego wina, że ma żenujący zespół i przez pół sezonu nie miał nawet zmiennika.

jak to nie ? a wielki mr Fanta ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Za dużo czytasz januarego. Owszem, Young często dalej gra w garbage time, ale nie zmienia to faktu, że poprawia atak Hawks o 15.5 pkt na 100 posiadań. Jak sprawdzałem kilka dni temu, to było to najwięcej w lidze. On jest regularnie podwajany, trafia mnóstwo pull up 3s i prawie 50% trójek catch&shoot. Czasem nabija pkt w garbage time, ale już jako sophomore ma impact all stara, jest lepszy od Curry'ego czy Nasha w analogicznym wieku.To nie jest jego wina, że ma żenujący zespół i przez pół sezonu nie miał nawet zmiennika.

To fakt, ale po pierwsze zdarzyło mi się obejrzeć kilka meczów Hawks w tym sezonie ze względu na zakusy na jednego z ich gracza z RL i Trae mnie po prostu trochę zraził czymś takim. Oczywiście to sophrome i gra z Lenami i Bembrami tej ligi nie pomaga, ale nawet jak weźmiemy to że u Ciebie mamy lepszych graczy to nie zapominajmy że Trae w obronie to sie go nawet schować nie da a straciłeś Issaca ( nad czym naprawdę ubolewam ) który mógł pokryć braki defensywne całego zespołu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Generalnie popatrz na Wschód jaki mam płaski. To będzie naprawdę trudny trymestr do oceny. Nie dość że krótki, to jeszcze Was tam pojebało od miejsca 1 do 12. Przy tym co mi teraz wyszło masz .680. Przed sezonem brał byś to z pocałowaniem ręki. Przyznaj, że nawet na HCA nie liczyłeś a tu się zanosi, że masz naprawdę duże szanse na to. No chyba, że RW0 wróci do swoich starych przyzwyczajeń.

Alez ja absolutnie nie narzekam na bilans ktory dla mnie typujesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

mi tam się nie chce reagować. przyzwyczaiłem się do ataków na knicks,  taki problem najlepszych. bedzie co bedzie, na bitki najwyzej przyjdzie czas przy opisach.

to co sie rzuca, a wręcz razi w oczy, to bilans 76ers i knicks, gdzie druzyny borykają się z podobnymi problemami, 76ers w gruncie rzeczy z jesze wiekszymmi, 

dlatego widac, ze ze spora niedokladnoscia i niekonsekwencja robione podsumowanie.

 
  •  

CM - wytłumaczyłem Ci swój punkt widzenia na PM. Mam nadzieję, że go rozumiesz i liczę, że coś wymyślisz abyśmy zmienili zdanie. 76ers mają coś, czego Tobie trochę brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Zwróciłem uwagę na Jonasa, Brooksa i Burksa, ale to w żadnym przypadku nie są ani pierwsze, ani drugie opcje. Gdybyś ich nie miał to właśnie byś mi wklejał gidy jak BMF. Bamba lepszy? Minimalnie. Zobaczę jeszcze Twój terminarz oczywiście ale nie sądzę abyś był wstanie się obronić przed moimi OKC. Tyusa jakoś nie cenię a reszta wymienionych to wyrobnicy a nie game changerzy. 

nie wiem kto w Grizzlies jest pierwszą opcją, ale Jonas jest tam najbardziej wartościowym graczem, a Brooks najlepszym scorerem w tym trymestrze. Także ja wiem, że internety żyją Morantem, ale Grizzlies nie mają jakieś pierwszej, drugiej opcji i wygrywają głównie głębią.

Burks też jest bardzo underrated. Przecież jak tylko nie gra Russell, to on jest facililatorem w systemie Warriors i głównym scorerem. Zacznijmy szanować zdrowego Burksa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, karpik napisał:

Za dużo czytasz januarego. 

A no i ten. Sam zacząłem o wiele więcej oglądać niż w zeszłym sezonie. Januarego czytam jak każdego innego, ale tu nie trzeba pomocy w wyciąganiu wniosków aby widzieć, że Trae idzie w niebezpieczną stronę. Żebyś nie miał wątpliwości, to za niego dostajesz u mnie winy a nie minusy, choć gdybyś mi chciał sprzedać jednego z dwóch Trae czy Issaca to bez mrugnięcia rozbijam świnkę skarbonkę i kupuję Issaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

To fakt, ale po pierwsze zdarzyło mi się obejrzeć kilka meczów Hawks w tym sezonie ze względu na zakusy na jednego z ich gracza z RL i Trae mnie po prostu trochę zraził czymś takim. Oczywiście to sophrome i gra z Lenami i Bembrami tej ligi nie pomaga, ale nawet jak weźmiemy to że u Ciebie mamy lepszych graczy to nie zapominajmy że Trae w obronie to sie go nawet schować nie da a straciłeś Issaca ( nad czym naprawdę ubolewam ) który mógł pokryć braki defensywne całego zespołu. 

Ja nie dyskutuję teraz na temat mojego zespołu, tylko nie zgadzam się, że Trae to stat padder, bo on ma wpływ dosłownie na każdą akcję Hawks kiedy jest na parkiecie, nawet nie musi piłki dotykać. A obrona Hawks to zupełnie inny temat i zwalanie winy na 6'1" PG, który ciągnie cały atak, to zbyt duże uproszczenie kiedy połowa graczy nawet nie udaje, że wraca do obrony w transition i nie ma nikogo, kto mógłby choćby aspirować do miana rim protectora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

CM - wytłumaczyłem Ci swój punkt widzenia na PM. Mam nadzieję, że go rozumiesz i liczę, że coś wymyślisz abyśmy zmienili zdanie. 76ers mają coś, czego Tobie trochę brak.

jedyne na co liczę, to obiektywne i rzetelne oceny.

bo poki co wychodzi na to, że w jednej druzynie korkmaz jako "szósty" nie stanowi problemu, a w drugiej już tak (choć Robinson jest ofc lepszy od korkmaza, ale ze wzgledu na potrzebe porownania powiedzmy, ze to podobny kaliber).

a w sytuacji gdy, embiida pewnie nie ma do konca trymestru,  richardson wypada na 2-3 tygodne, a moje big3 jest już w zdrowiu, no to wgl nie widze pola do dysputy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

nie wiem kto w Grizzlies jest pierwszą opcją, ale Jonas jest tam najbardziej wartościowym graczem, a Brooks najlepszym scorerem w tym trymestrze. Także ja wiem, że internety żyją Morantem, ale Grizzlies nie mają jakieś pierwszej, drugiej opcji i wygrywają głównie głębią.

Burks też jest bardzo underrated. Przecież jak tylko nie gra Russell, to on jest facililatorem w systemie Warriors i głównym scorerem. Zacznijmy szanować zdrowego Burksa!

Jasne, czyli mamy tych gości których wymieniłem w swoich przewidywaniach. Jonas-Burks-Broks. Czyli ich doceniam. Ale porównaj t trójkę do mojej trójki dajmy na to Gasol-Powell/OG-SGA wymiennie z bardzo dobrym w tym RS KCP. Moim zdaniem swapniemy się pozycjami, ale czy Twoim Twoi są lepsi w tym trymestrze od moich? Tak oceniałem i stąd taka kolejność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.