Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, polishllama69 napisał:

Westbrook tym style gry pięknie kastrowałby value Sabonisa, jakoś ten twój zespół nie łączy mi się z tym co się dzieje irl

No styl gry Westbrooka się raczej nie zmienił od 1 trymestru, poza tym, że odpala dużo mnie głupich trójek niż wcześniej:) 

Ja podałem swoje przewidywania w stosunku do tego, jak zostali ocenieni Hornets w 1T. Na ten moment byłoby dziwne, gdyby zostali ocenieni słabiej ( pod względem win pct) niż w 1T, bo najlepsi gracze grają nawet lepiej niż wtedy. 

Chyba, że nagle uznacie, że w poprzednim trymestrze nie znaliście się na koszykówce, no bo inaczej to nie rozumiem:) Ja nie aspiruję tym teamem do mistrzostwa, ale w regularze ten zespół swoje wygrane nabije:)

4 minuty temu, tangiers napisał:

Czyli jednak od samego poczatku tworzyles zespol pod Sabonisa ? ;]

Zespół tworzyłem pod Westbrooka, nie spodziewałem się, że Sabonis będzie taki dobry. Nikt się przecież nie spodziewał. Przypominam, że ja Sabonisa ( i Kuzmę ) pozyskałem przed sezonem za Zhaire Smitha:) 

Sabonisowi, też, wydaje mi się, że dobrze się gra wokół trzech strzelców i świetnie podającego w pick and rollu rozgrywającego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałeś spoko pod Westbrooka spasowany team do szybkiego grania a ja mówiłem, że głosuję bo muszę a twoich graczy za bardzo nie widziałem, ot zaufałem opiniom a teraz jak mi kolano przypomina o egzystencji to nigdzie nie chodzę i mam czas i ten point Sabonis jest piękny, ale no nie z Westbrookiem

zresztą ta obrona cholernie podejrzana, ale to atak nabija W%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

miałeś spoko pod Westbrooka spasowany team do szybkiego grania a ja mówiłem, że głosuję bo muszę a twoich graczy za bardzo nie widziałem, ot zaufałem opiniom a teraz jak mi kolano przypomina o egzystencji to nigdzie nie chodzę i mam czas i ten point Sabonis jest piękny, ale no nie z Westbrookiem

Wciąż znacznie lepszy fit do Westbrooka niż Harden:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Chyba, że nagle uznacie, że w poprzednim trymestrze nie znaliście się na koszykówce, no bo inaczej to nie rozumiem:)

Dzięki dyskusji na forum zawsze mozna zmienic zdanie. Nie wiem czy do tej pory mialo to miejsce, ale zawsze moze byc ten pierwszy raz ;]

1 minutę temu, fluber napisał:

Wciąż znacznie lepszy fit do Westbrooka niż Harden:)

Harden, ktory sciaga podwojenia/potrojenia to chyba idealny fit dla wiekszosci graczy w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Wciąż znacznie lepszy fit do Westbrooka niż Harden:)

to jak zastanawianie się nt które łajno jest gorsze - krowie, kurze czy świńskie, można tylko po co mieszać po dnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

 

Harden, ktory sciaga podwojenia/potrojenia to chyba idealny fit dla wiekszosci graczy w NBA.

Nie jest idealnym fitem dla Westbrooka, kiedy ma usage 40%:)

7 minut temu, polishllama69 napisał:

 mam czas i ten point Sabonis jest piękny, ale no nie z Westbrookiem

To jest BeGM, nie BeCoach. Ja generalnie tutaj nie planuję wchodzić w rolę trenera, ale chyba nietrudno sobie wyobrazić sytuację, że trener widząc rozwój Sabonisa i to, że wchodzi na all star poziom, postanowi, nie wiem, dać więcej minut lineupowi takiemu jak s5, z tym, że w miejscu Sabonisa będzie Dwight Howard, dzięki czemu będzie więcej minut dla point Sabonisa. 

Tylko ja się nie chcę bawić w takie porównania, bo zaraz pojawi się dwóch innych GM-ów, którzy uznają, że inne lineupy będą lepsze. Dlatego moim zdaniem ważniejsze od tego, jak się gra, jest to, jak można grać i jakie się ma możliwości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, polishllama69 napisał:

jakoś mój mózg jak widzi Westbrooka to je ogranicza, taki case Wigginsa XD

No ale kurde ten +/- za 2 trymestr/ostatni miesiąc ( a różnica między +5 a 0 w przypadku 1A i 1B opcji jest chyba jednak duża) nie świadczy przypadkiem o tym, że ludzie, którzy grają  Westbrookiem robią lepsze net ratingi niż wtedy, kiedy grają z Hardenem, skoro D'Antoni rozdziela im te minuty jak może??? (przynajmniej za ten miesiąc, nie próbuję tu udowadniać, że Westbrook jest lepszy od Hardena, pokazuję, że Westbrook też potrafi czynić graczy obok siebie lepszymi)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Dobra misiaczki, koniec śmichów-chichów.

Zgadnijcie z kim na parkiecie Kings w tym trymestrze są +9/100 (bez niego -5/100), bo bronią z nim na 93 drtg, a bez niego na 113 drtg

#fuckWalton.

:) 

Wiedziałem :D po prostu wiedziałem, ze w końcu wyciągniesz statystyki z 8 minut na mecz Dedmona aby pokazać ze jednak masz centra :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, fluber napisał:

No ale kurde ten +/- za 2 trymestr/ostatni miesiąc ( a różnica między +5 a 0 w przypadku 1A i 1B opcji jest chyba jednak duża) nie świadczy przypadkiem o tym, że ludzie, którzy grają  Westbrookiem robią lepsze net ratingi niż wtedy, kiedy grają z Hardenem, skoro D'Antoni rozdziela im te minuty jak może??? (przynajmniej za ten miesiąc, nie próbuję tu udowadniać, że Westbrook jest lepszy od Hardena, pokazuję, że Westbrook też potrafi czynić graczy obok siebie lepszymi)

Nie obraź się ale chcę o cos dopytać. Czy ty nie pisałeś że RW0 gra w zupełnie innym systemie u ciebie niż w rl? Więc powoływanie się na net ratingi w tej sytuacji chyba niewiele mogą dać co do oceny gracza. Chyba że ja coś pomyliłem 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Wiedziałem :D po prostu wiedziałem, ze w końcu wyciągniesz statystyki z 8 minut na mecz Dedmona aby pokazać ze jednak masz centra :D 

w garbage to nawet on nabija staty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

Nie obraź się ale chcę o cos dopytać. Czy ty nie pisałeś że RW0 gra w zupełnie innym systemie u ciebie niż w rl? Więc powoływanie się na net ratingi w tej sytuacji chyba niewiele mogą dać co do oceny gracza. Chyba że ja coś pomyliłem 🤔

No to sie nie przeklada 1 do 1. Gdyby sie przekladalo to nie mialbym.tak dobrego bilansu za 1t gdy westbrook mial fatalny net rating:)

Sam napisalem ze widze raczej moj team na takim poziomie jak w 1t a ewentualne wyzsze miejsce w tabeli za 2t moze wynikac z kontuzji siakama czy townsa.

Argument o net rating przytoczylem dlatego zeby pokazac ze westbrook nie jest rakiem i potrafi czynic graczy lepszymi wokol siebie a nie dlatego ze chce z tego powodu bilansu z kosmosu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Mam pięciu :P 

Nie no wku*wiony jestem na Waltona. Dedmon mu mecz z Suns z resztą rezerwowych wygrywa, gra zajebisty D, chcą go jeszcze pokazać pod wymianę, a ten dzban mu daje 27 min w następnych 4 grach łącznie.

Niech go do Atlanty sprzedadzą :( 

Drummondzik może uratować Hawks przed #1 pickiem, a nie ten kasztan Dedmon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałbym się odpowiedzi Człowieka Morza na te prowokacje, wiadomo ze w Nowym Jorku i Los Angeles nie dochodzi do żadnych problemów jeśli chodzi o ego liderów, Irving i Butler zawsze marzyli o byciu tym trzecim w zespole (Butler to chyba nawet 4 pod względem atencji GMa jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Butlera to wszyscy macie krew na rękach. W spurs by dostał lejce a jako rodowity Teksańczyk blisko domu królewski treatment niskie podatki plus grałby z Murrayem czy Brogdonem lub Bertansem którzy by zabijali się o liderowanie.  Na koniec dnia by jego księgowy zdziwiony był ze podatki zero. 
Ale wygrał GM ktory go miał gdzieś i nawet nie wiedział czy handlować czy składać ofertę. Absurd 

Do teraz mimo innego wyboru bardzo cenie JB. Stad ciecie abyście zrozumieli błąd dostaniecie u mnie 0:4 z lakers wilki czy inne krotkoszortowcy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.