Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Eld napisał:

Zdzisiek to nawet nie wie, że Drummonda już nie ma w Wolves.

 

4 minuty temu, january napisał:

Czyli Lillard trade request widzę, dobrze że GM Nets nie śpi.

A Qcin niby broni tego kasztana, a gdzieś go już w pizdu sprzedał? :P 

Drummond cały czas w Minnesocie, per source.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

Czyli Lillard trade request widzę, dobrze że GM Nets nie śpi.

A Qcin niby broni tego kasztana, a gdzieś go już w pizdu sprzedał? :P 

Proszę Cię :P Andre gra gorszy trymestr niż pierwszy, ale co się dziwić skoro myślami jest przy transferze a dalej gra w kiepskiej drużynie :( u mnie ma wolna glowe bo zostaje w Minnesocie, tu na niego liczymy i w niego wierzymy :) odrzucane były oferty z nim w roli głównej, bo to dalej jest top10 center ligi a ze zarabia za dużo jak na nasze warunki? Trudno :) na biednego nie trafiło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

 Hornets się chyba trzymają

U mnie nuda, s5 zdrowe wiec podobny poziom co w 1t. Na lawce troche brakow ale caly czas 10 bardzo dobrych rotacyjnych graczy zdrowych. Moze zgranie lepsze niz w 1T. Mozliwe ze przeskocze raptors i magic za 2t a spadne za heat, patrzac po tym jak ocenialiscie 1t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz zaczęli trymestr od kontynuacji urazów, ale już teraz wszyscy zdrowi i większość w coraz większym gazie, więc rotacja też szeroka, Ayton zaczyna dominować, Mikal piękny breakout game wczoraj, jak dobry Otto by nie był to Bledsoe to spory upgrade obecnie, Melton przebija się w piękny przez Grizz, Hill broni trafia trójki i trzyma grę ławki Bucks, Ish Smith bardzo dobry trymestr w Wizz, Hayward nieco gorszy box, ale w tym trymestrze nabił lepsze +- niż Tatum, który był tak chwalony wcześniej, Crowder dorzuca co trzeba i w sumie tyle, jak irl postać ważna w innych elementach niż stricte rzuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

LAL zrobili 4-1 bez AD w tym trymestrze x)

Ktoś mnie tam molestował o krótkie predykcje, a nudno.

Ciekawie tam będzie z zmianami formy i absencjami na wschodzie, Bulls powinni bardzo mocno podskoczyć, Wizz chyba lekki spadek (tam każda absencja to tragedia, a i Harden łapie jak na niego lekki dołek), Hawks niestety mocny spadek, Magic przez wylot KATa i problemy z frountcourtem też. Heat idą do góry mimo wylotu Holmesa i czekają na Dipo, zagwozdka z Raps (znów problemy, inne pozycje tym razem), Hornets się chyba trzymają, Pacers mimo Conleya wyglądają całkiem fajnie. Knicks zaś absencje, wąska rotacja i np Tucker fatalny slump, więc ciężki trymestr mimo Kawhiego lepszego. Sixers igrają z ogniem bez Embiida, mimo pewnych plusów vs 1T - takich jak JJ czy LaVine (ale i minusów typu Rondo). W Celtics liczyli na znacznie więcej od PG13... Cavs i Pistons dostojnie walczą o #13 na wschodzie, Nets meh...

Na zachodzie Lakers maja jak dotąd znacznie lepszy trymestr niż 1, Nuggets mimo wylotu Jrue ostro gonią Wolves, którzy bez Winslowa i z Drummondem i bardzo kiepską rotacją mają ciężko z odpieraniem tego ataku. Choć Denver może powstrzymać brak backupC. Rockets i zwłaszcza Suns mają wstępnie kiepski okres, bliżej im będzie do oglądania się za siebie niż pogoni. Spurs cieszą się z LMA i powrotu Collinsa, ale znów absencje i bardziej status quo, Kings drogim kosztem wzmocnili ławkę, ale mają problemy na skrzydle i z absencjami w s5. Dallas coraz bardziej połamani i ciężko będzie im odeprzeć pogoń Jazz i Thunder. Warriors się zdekapitowali sami, więc będą spadać - za CP3, który w pojedynkę tam coś powygrywa i za Pels, którzy są solidnie za mocni na ordynarny tank. A może i za Grizzlies z Fultzem? Memphis powinni podskoczyć jak chodzi o bilans. Clippers wiadomo, baja bongo.

Spurs stracili Bertansa na 9 spotkan i wrócił już i na 8 spotkań Brogdona ( którego zastapił Monte Morris który obecnie irl Denver romansuje z S5 ) ale wrócił. 2 mecze Gaya. Reszta gra. LMA cieszy ze gra jak KAT trafiając nawet lepiej zza łuku. Wiggins ma miejsce. 
mocno kibicowałem Atlancie ale tu chyba największy problem bo do zimnego Millsapa teraz fatalne info ze Jamaal Murray straci sporo meczów. Co by nie pisać Lakers mocni ale i powrót Joka na salony zauważalny. Najbardziej czekam na powrót Dipo. Tu mocno kibicuje. Najtrudniej mi ocenić Charlotte i RW30 choć Sabonis gra moim zdaniem FANTASTYCZNIE. 

Seria spotkań DDR rekordowa pod względem ofensywnym musi być doceniona. Chora produkcja Hardena z 40 minutowymi meczami tez. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ignazz napisał:

Najtrudniej mi ocenić Charlotte i RW30 choć Sabonis gra moim zdaniem FANTASTYCZNIE. 

 

RW30 gra w mojej opinii lepiej niż w 1 trymestrze.

Przede wszystkim ma najlepszy +/- w Rockets w tym okresie ( +5,7 ), gdzie Harden jest tylko  +0,4. Ograniczył trójki ( 3,6 trójki oddaje przy średnio 37mpg, co daje mniej więcej jedną próbę co 10 minut), dzięki czemu fajnie mu podskoczyło FG% ( do 46,9% FG), 7,3 asysty per game to najwięcej w Rockets ( równo z Hardenem, ale mniej strat od niego, więc lepsze A/TO od Hardena). 53 TS% to najlepszy wynik od MVP sezonu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

Westbrook gra lepszy trymestr, ale imho ciezko mi sobie wyobrazic, ze 2019/2020 Westbrook jako lider robi gdziekolwiek 50 winow w sezonie, a nasz wschod to nie wiem do czego mozna nawet porownac. 

Zależy, kogo traktujesz jako lidera, bo Sabonis jest lepszy niż Westbrook w tym sezonie, więc Westbrook jest w sumie drugim najlepszym graczem mojego teamu. Tak jak w Rockets:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Zależy, kogo traktujesz jako lidera, bo Sabonis jest lepszy niż Westbrook w tym sezonie, więc Westbrook jest w sumie drugim najlepszym graczem mojego teamu. Tak jak w Rockets:)

Czyli jednak od samego poczatku tworzyles zespol pod Sabonisa ? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.