Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, fluber napisał:

Ciekawe kto bedzie dzisiaj pierwszy. Jasiek z 49 punktami ingrama czy Qcin z plus 23 jacksona:)

Usnąłem gdzieś w połowie 3 kwarty :( Ingram był bardzo dobry, nie ma do zaklinać rzeczywistości

top 3 gracz Pels w tym spotkaniu po wspomnianym Franku i Favorsiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tego pana trzeba podziwiać :D 

niby nawrzucane z workiem kartofli, ale jednak teoretycznie oni pod koszem coś tam bronią, no i do przerwy miał więcej zbiórek niż całe S5 Knicks XD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

Zaczyna się.

Będzie trzeba przepraszać i dorzucać zabrane wcześniej zwycięstwa (jeśli macie honor).

A na dokładkę poniżej ten, co podobno gra c***owy trymestr, a tak naprawdę jest najlepszym graczem tego trymestru i opuszcza co drugie spotkanie, a de facto opuścił dwa w tym trymestrze.

 

Lol, zagrał 4 dobre mecze teraz na zajebistym poziomie, a wstaw skróty z poprzednich 5- tez je znajdziesz ale musisz szukać po graczach drużyn przeciwnych którzy robili z niego wiatrak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Do spotkania z Warriors (super papierek lakmusowy btw... :P) robił w tym trymestrze niecałe 7ppg na 32% za 3 i 50ts, no ogólnie był chuowy. Teraz przy kontuzji Jamala chyba dostanie minuty, więc zobaczymy co pogra.

Naprawdę nie wrzucajcie tych hajlajtów z pojedynczych spotkań, a nawet jak niektórzy akcji, bo się ma ochotę -1W wklepywać od razu;)

a co mnie obchodzi, że to Warriors jak Baryły były w dupie już -18 i to właśnie Malik ten mecz wyciągnął, a przecież był totalnie bez rytmu gdzie dzień wcześniej z rotacji wyleczył go PJ Dozier

będę wrzucał co mi się podoba, tak między nami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

polecam sprawdzić cały kanał, ale ten materiał tez dość ciekawy. Dużo jest poświęcone obronie Kata 

(Krótka reklama) Jest tez mała wzmianka o Diengu, jakim jest fantastycznym obrońca, zatem wszystkich zapraszam do negocjacji.(koniec przekazu reklamowego) 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie właśnie Raptors - Wizards i muszę przyznać, że naprawdę dobrze się ogląda tych pierwszych. Bałem się, że po kontuzji Marc wróci zardzewiały, a on naprawdę rozwala system. Jak nie trójka ze szczytu, to sky hook, albo extra pass lub wymusi szarżę. Siakam jest przezajebisty. Tak, pytałem już LONGERA o s'n't i mimo tłustej oferty odprowadził mnie do drzwi. Lowrego to będę jeszcze kilka lat przepraszał. Powell to się w sumie naprawdę może co jakiś czas połamać jak ma wracać w takiej formie. Za ostatnie trzy mecze 23,7 ppg z tróją na 55% ( sic! ) na 6,7 3PA. Jasne, że tego nie utrzyma ale po prostu zajebiście jest oko pocieszyć jak on się rozwinął począwszy od zeszłego RS. No i mój ulubieniec OG Anunoby. To jak ten chłopak broni w wieku 22 lat to głowa mała. Łuska te piłki, zajebiście na nogach pracuje. Rasowy 3&D. Beala dzisiaj trochę szlag trafiał. Ogólnie ławka Toronto to sztos. Ten wyciągnięty z otchłani Terence Davis gra z zajebistą motywacją Ten co go ma u nas...oh wait! On u nas nie ma domu! RHJ też mi się bardziej podoba niż rok temu w Netes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bym tłumaczył LONGERa, bo np. ludzie z Raptors są raczej w stanie sprawdzić przed sezonem czy Siakam poprawił trójkę (ciężko o skalę, ale samą technikę - jak najbardziej) - a u nas w sierpniu to byłoby po prostu ~110/4 dla 25-letniego elite rolesa, który nie wiadomo, czy ma jeszcze potencjał przeskoczyć półkę wyżej. A że gość jest RFA, to trochę gra niewarta świeczki. Tak, wiem, brak wiary w zawodnika etc., ale niektórych rzeczy nie przeskoczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.