Jump to content
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Recommended Posts

29 minut temu, polishllama69 napisał:

jeżeli będzie primary ball-handlerem 

Nie bedzie przeciez westbrookiem a na lawce mam graczy ktorzy tez czasem potrzebuja pilki ( kennard, ibaka)

Bez vuca zagrali 5 meczow, wiec jaki jest sens powolywania sie w kilku miejscach na statystyki z tak krotkiego okresu?

6 godzin temu, fluber napisał:

Nie bedzie przeciez westbrookiem a na lawce mam graczy ktorzy tez czasem potrzebuja pilki ( kennard, ibaka)

Bez vuca zagrali 5 meczow, wiec jaki jest sens powolywania sie w kilku miejscach na statystyki z tak krotkiego okresu?

a nawet 6 a podałem je tylko abyś nie używał argumentu o tym, że w S5 gra bardzo ogarnięty C :) 

Zabrakło wielkiego Jah Okafora i Dorian Finney-Smith rozstrzelal Pelikany jak kaczki , ehhh pozazdrościć temu kto ma któregoś z tej dwójki w swoim składzie 

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Zabrakło wielkiego Jah Okafora i Dorian Finney-Smith rozstrzelal Pelikany jak kaczki , ehhh pozazdrościć temu kto ma któregoś z tej dwójki w swoim składzie 

myslalem, ze to tak na powaznie, a tu patrze - 0/3 za 3. Nie dajcie sie zlapac!

Za to tu prawdziwa strzelba, w tym momencie warta jedynie dwa picki 1-rundowe.

@kolader gratulacje. W końcu stary dziad dał minuty młodemu i zobacz co się stało. 

53 minuty temu, ignazz napisał:

@kolader gratulacje. W końcu stary dziad dał minuty młodemu i zobacz co się stało. 

Zobaczymy jak będzie wyglądać dalej, czy coś się zmieni

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

myslalem, ze to tak na powaznie, a tu patrze - 0/3 za 3. Nie dajcie sie zlapac!

Za to tu prawdziwa strzelba, w tym momencie warta jedynie dwa picki 1-rundowe.

W tym dziale ? Na poważnie ? Nie dajmy się zwariować :)

21 godzin temu, polishllama69 napisał:

ile oglądasz Orlando, chociaż tak uczciwie powiedz bo sam rzucasz statystykami bez kontekstu 

Niestety niewiele, dziś w nocy nie oglądałem. Mógłbyś opowiedzieć, jak wyglądał Augustin???

• Haha 1

5 minut temu, fluber napisał:

Niestety niewiele, dziś w nocy nie oglądałem. Mógłbyś opowiedzieć, jak wyglądał Augustin???

Przecież polishlama sam pisał, że z braku czasu mało ogląda, więc z opiniami trzeba poczekać na boxstaty od Goldiego :)

Khem Birch w 28 minut -2

Mo Bamba w 16 minut +13

Oj będą punkty u Goldsteina... :)

• Downvote 1

Z Fluberowych graczy to na Kuzmę ciężko patrzeć, ale za to Howard znakomicie wygląda, mimo tych włosów :P 

A @człowiek...morza jak już tu polubiłeś to zapraszam do tematu Denver jaką ładną laurkę Plumdogowi wystawiłem ;)

• Like 1

4 minuty temu, Lucas napisał:

A @człowiek...morza jak już tu polubiłeś to zapraszam do tematu Denver jaką ładną laurkę Plumdogowi wystawiłem ;)

No Śliwka chyba najlepszy sezon w barwach Denver. Topowy roles.

Nie to co Olynyky jakies.

• Like 1

Teraz, człowiek...morza napisał:

Nie mogę znaleźć na reddicie/twitterze, ale miał też kapitalna asyste do chyba Granta na alley :P  I generalnie jak Jokić ma tak grać to moze zastosowałbym terapię szokową ( @ignazz jest chyba fanem? :P ) i na 2-3 mecze posadził go na ławkę, moze ogarnąłby łeb.

LUD W STANACH TEZ SIE TEGO DOMAGA

Za niedocenianie Olynyka jest kasowana możliwość głosowania.

Argumentacja: "chu*a się znasz, nie masz praw wyborczych".

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Wood>Śliwka>Adam Hrycaniuk > Olynyk>Okafor >Koszulka Macieja Zielińskiego > Dedmon

gratulacje January, masz nosa do wysokich 

• Thanks 1
  • Haha 1

Olynyk to chyba sezon zycia rozgrywa na razie, najlepszy w Heat po Butlerze i Wielkim Goranie Dragiciu. Przynajmniej w meczach co widziałem :P 

4 minuty temu, Lucas napisał:

Olynyk to chyba sezon zycia rozgrywa na razie, najlepszy w Heat po Butlerze i Wielkim Goranie Dragiciu. Przynajmniej w meczach co widziałem :P 

cos tam niby niedawno poswirowal, ale poczatek sezonu tragiczny. no i gra przeciwko leszczom z lawki.

nie to co najlepszy bialy w heat, duncan robinson, ktory jest rzucany na najtrudniejszych rywali i prezentuje stabilna, zajebsita forme xd 

44 % za 3 przy 6.6 probach 😮

co wybierasz, zostawienie na solo kogos z big3, czy wide-open D.R?

Edited by człowiek...morza

Nie chce mi się za bardzo wrzucać dodatkowych highlightsów bo kto będzie chciał to sobie sam zobaczy, więc napiszę tylko, że Fournier gra kozacko w tym sezonie.

• Like 5

11 minut temu, Lucas napisał:

Goran jest dość chimeryczny, jednak średnio-kiepsko prowadzi grę bez Butlera. Olynyk jak zwykle daje kozacki impact (w przeciwieństwie do tych Nunnów i Duncanów, którzy jedynie żerują na pozycjach wypracowanych przez wielkiego Butlera) po obu stronach parkietu, idealny roles.

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

wybierasz, zostawienie na solo kogos z big3, czy wide-open D.R?

Jak te big3 to Kawhi, Davis i Plumlee to ciężki wybór

Jak Irving to zostawiam tego kasztana samego 😛

1 minutę temu, january napisał:

Goran jest dość chimeryczny, jednak średnio-kiepsko prowadzi grę bez Butlera. Olynyk jak zwykle daje kozacki impact (w przeciwieństwie do tych Nunnów i Duncanów, którzy jedynie żerują na pozycjach wypracowanych przez wielkiego Butlera) po obu stronach parkietu, idealny roles.

Nie analizowałem tego statystycznie. Ot zwykły eye test na podstawie tego co oglądałem. 

15 minut temu, Qcin_69 napisał:

Wood>Śliwka>Adam Hrycaniuk > Olynyk>Okafor >Koszulka Macieja Zielińskiego > Dedmon

gratulacje January, masz nosa do wysokich 

Do wysokich?

Przecież cała jego dalsza rotacja gra totalne badziewie.

Właśnie ostatnio śmieszkowałem, że Jasiek niby taki spec od draftu, a kolejny sezon się okazuje, że nie ma kim grać.